Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Karmi71
Bodzia tu sa sami fajni lekarze musze przyznać ale kontaktu z nimi to prawie nie mialam . Codziennie jest tu dr Sergiej chyba tu mieszka tak na marginesie i tylko pyta czy ok . A opatrunek i biustonosz to mi pielęgniarka robila ale moze dlatego ze cos wołali lekarzy bo jakies dziecko na izbie przyjęli z czymś poważnym i pewnie wszyscy tam musieli pojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Donia wyobraź sobie taka akcje wkładają ci gazik pod biust a on spada od razu . No cuda po prostu , przeciez kiedys cała gaze mogłabym włożyć pod cycka i nic by nie wypadło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi nie konieczne fotki coś ty:-) tak z nudów myślałam że nie masz co robić heheheeh sale juz widziałaś ładniutkie:-) wierzę że masz zaje.....cycki kurna ja już chce być po.Co do lekarzy to pewnie nie mają czasu dla nich to już rutyna normalne ja jestem ciekawa jak to będzie bo Wasilewska mnie zakwalifikowała i niby Mądry ma być moim prowadzącym ale ja go nawet na oczy przecież nie widziałam i on mnie przecież też!!!Ona mi fotke zrobiła niby żeby pokazać doktorkowi a jaki lekarz maluję???ten prowadzący?kurde ta baba taka jędza to trzeba ją doprowadzić do porządku łachy przecież nie robi niech się cieszy że kasę zarabia małpa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi to tobie wszystko się super goi???to rewelka Bodzi coś tam się grzebało:-( fajnie ze pojdziesz do domciu ja to raczej będę bity tydz bo mam 600 do domu!ale najważniejsze żeby mi się ładnie goiło bo nie chciałabym wracać tyle km spowrotem z jakąś raną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Karmi71 cieszę się, że już jesteś po ;) Powiedz jaką metodą miałaś robioną operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Donia ta od biustonoszy to jest pracownica a ten sklep to jest ogólnie medyczny najwiecej butów , biustonoszy to ma moze tylko 15 pudełek i jeszcze twierdzi ze to bardzo duzo jak na taki sklep . A lekarze sa świetni ale oni robia bardzo poważne operacje i raczej na tym sie skupiają a jak widza ze wszystko ok to w sumie co maja mowic . W ten dzien co moje cycki robili chłopakowi rekonstrukcję ręki bo mu na silowni ciężarem ktos przygniótł i sporo blizn po oparzeniach robia ale takich rozległych mowie wam tu sa specjaliśc***ewnie jedni z najlepszych w Polsce dlatego chyba tak im zaufałam i sie nie bałam tak bardzo . Nie Żałuj Donia ze jedziesz przez cała Polskę bo warto . A maluje cie lekarz prowadzący i wtedy mozesz wlasnie z nim w pogaduszki sie wdać . Mi powiedział ze malowanie jest najwazniejsze od tego zalezy efekt końcowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Zuza ja mialam robione na szypule z czuciem bo ja nie chcialam malutkich . Doktor od razu mi powiedział ze malutkich na szypule nie da sie zrobic ale mi to pasowało bo ja nie chcialam malutkich a na czuciu zależało mi . No i sprawdzałam czucie mam;)Bodzia tez tak miala robione . Ale pewnie sa jakies parametry ktore nie pozwalają robic na szypule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Donia no raczej przygotuj sie ze do poniedziałku zostaniesz bo oni jednak pytają jak masz daleko do domu najwyzej sie milo rozczarujesz ale za to juz ładnie podwojona pojedziesz do domu . Bodzia to juz elegancka byla przy wypisie . I bede musiała od soboty sama opatrunki robic a tego nie widze na razie. Jutro na wizycie mi powiedzą czy na pewno ide do domu bo jednak nie masz wpływu na to ze cos co sie sączy . Ja w dzien moge tu byc nawet fajnie jest ale noce mnie rozwalają dzisiaj spałam chyba ze 4 godziny góra . I dlatego chciałabym isc do domu . Dzisiaj w dzien nic nie drzemie to moze pospie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi to poproś naprawdę o tableteczkę na sen:-) to poważne operację robią specjaliści nam się trafili super:-) jak czytam te wpisy to już bym mogła jutro pojechać:-) hahaah a jak fotki wyślecie to już wogle jadę normalnie jakoś mi lzej na serduchu teraz najwazniejsze zeby mi sie nic nie przyplątało z choróbska i żadne zimnisko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi a kto cię malowal? Bo mnie taka pomarańczowa lekarka potem przyszła druga i trzecia a na końcu dr Madry i kazał poprawić graffiti. Faktycznie bardzo dużo zależy od malowania bo robią to w pozycji stojącej a na bloku tną po kreskach -:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bodzia mnie dr Mądry malował sam i to byl nasz jedyny kontakt . Wlasnie sie dowiedziałam ze prawie wszyscy lekarze pojechali na jakies poważne sympozjum i teraz nie ma planowanych operacji tylko takie nagle przypadki takze ma oddziale luz . Donia ja zanim zdecydowałam sie na operacje to przeczytałam caly internet i wlasnie dlatego zdecydowałam sie na Leczna bo tu pracują wybitni specjaliści . Tak docelowo to jest centrum oparzeń i przywożą tu pacjentów z poparzeniami z całej Polski . Nasze biusty to tutaj pikus . Poza tym jest wiele innych oddziałow . Az dziw ze na takiej wiosce taka poważna instytucja jest . A tabletki na spanie nie chce bo sie boje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja brałam skierowanie od lekarki rodzinnej ktora miala taka operacje . Ale ona nie wiedziala ze ja wiem i bardzo zachęcała mnie do Lublina do medycyny wsi , pewnie ona tam miala ale ja stałam przy swoim tym bardziej ze z tego co wiem to cos jej sie tam potem bebralo bo jeździła tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
A no widzisz takiego mam fisia . Ale dzisiaj to juz jak bede miala problemy to chyba pojde po tabletkę . Wlasnie bylam w zabiegowym wyjęli mi wenflon bo juz mi ręka spuchła i nie chciało nic lecieć . Ze łzami w oczach przyjęłam jeszcze pyralginę dożylnie ( kazdy na noc dostaje ) i przeciwzakrzepowe w ramie i juz koniec wszystkiego nie mam nic wiecej zlecone . Ale na wieczornym obchodzie jakas młoda doktorka wcale nie byla taka pewna ze jutro pojde . Mowi ze musi to zobaczyć i musiałam ja zacząć kręcić ze mam blisko o takie tam . Jutro po opatrunku bedxie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donia841 nie przesadzaj kobieta ma sklep i wiadomo ze z kazdego asortymentu nie moze meic wszytkiego- zawsze mozesz kupic na internecie i masz 14 dni na wymiane - ja tam rozumiem to nie jest sklpe szpitala a prywtany sama byc inwestowala i zamrazala kase jak nie wiesz kiedy ci zejdzie ze stanu wiec trozke szancunku i nie obrazaljmy ludiz od małp bo nie maja rozmoaru ktory akurat chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Na koniec opowiem wam ciekawy temat. Jest godzina 21.10 u nas w pokoju tylko telewizorek cicho gra , zgaszone światło , jest blogi spokoj my juz zadowolone każda w swoim telefonie siedzi , ja pisze do was , koleżanka tez cos pisze a tu...............wchodzi ........prawdziwy ksiądz :):):) i pyta czy do komunii chcemy przystąpić . Widze ze laska obok juz pod kołdra sie trzęsie ze śmiechu no to ja powaznie tłumacze ze no niestety prosze księdza nie jestesmy przygotowane . A on nam kazanie podniesionym głosem ze siedzimy w telefonach a powinnismy nawiązać jakas bliska relacje bo z jakiegoś powodu tu spotkałyśmy sie . Myslalam ze spłonę ze wstydu ja stara baba zostałam objechana za telefon jak 16 . Oczywiscie powiedzialam ze ma ksiądz racje i takie tam. No i zebrał sie na koniec powiedział ze kazanie bylo ale na tace nie zbiera . No tak mnie ten pleban zestresował ze głowa mala . A ta laska co ze mna lezy mowi ze na tak ze na widok księdza sie śmieje . No i co powiecie ???? Takze jakby co taka sytuacja moze i wam sie zdarzyć czego nie zycze oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Gościu z 21.25 w tym sklepie jest naprawde mało biustonoszy dosłownie kilka sztuk a pielęgniarki mówiły mi ze wczesniej nawet czarnych nie bylo bo podobno nikt nie chciał a tu nagle okazuje sie ze kazdy czarny bierze . Tutaj sa non stop operacje piersi i gdyby byl wybór to kazdy by kupował . Pani przywiozła tylko standard a nie kazdy ma pod biustem 80 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty nie wiesz chyba co piszesz chodzi i podejscie kobiety a nie jakie ma staniki na zbyciu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję non stop z ludźmi i jakos chamska nie jestem a co do małpy nie uważam tego za obraźliwe tylko jak dla mnie śmieszne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izar
Donia, Karmi macie rację. Pani sprzedaje w sklepie medycznym a nie w warzywniaku a sklep znajduje się na terenie szpitala gdzie przeprowadzane są operacje plastyczne a nie tylko zakłada się ortezy ortopedyczne i powinna mieć dostęp do pełnej rozmiarówki. Rozumiem ze ktoś nie chce zamrażać pieniędzy w towarze ale w takim przypadku powinna mieć możliwość zamówienia potrzebnego rozmiaru w 1-2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Taki to wlasnie handel : nie mam w sklepie bo nie schodzi a co ma schodzić jak nie ma towaru . Ja bym chetnie i ze 3 sobie kupiła jakies sportowe na troche pozniej a tu nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do tego jest bardzo nie mila z tego co piszą laski a to jej biznes!!! Karmi a to miałaś odwiedzinki hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi toz faktycznie Was zaskoczył :) kurczę z tym sklepem nie ma co ryzykować :( szukać w necie trzeba ... Macie moze jakiś sklep internetowy który możecie polecić .... bo rozumiem ze ten w szpitalu jest jeden jedyny w tamtejszej okolicy ... .. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja 75h tak to jedyny sklep w okolicy . Pani nie jest moze jakas nieprzyjemna bardzo ale niezbyt przychylna jak dla mnie . Mi osobiście ten biustonosz niebardzo przypadł do gustu oczywiscie bede w nim chodzila po domu i w nocy . Ale na wyjścia kupie sobie w internecie ten Anita sportowy bo nie jest taki zabudowany i nie ma takich szerokich ramion ten to jak bluzka dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja chyba naprawde ide do domu :) ale po opatrunku na 100 procent mi potwierdza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmi to super że idziesz do domku:-)do nowego biustu się przyzwyczaiłaś? ja już nie mogę się doczekać tak mi teraz w te upały dokucza a kręgosłup to nawet nie wspomne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ide na 100 procent do domu wszystko jest dobrze . Przed opatrunkiem mialam pojsc sie wykapać ich mydełkiem przeciwbakteryjnym . Pod prysznicem mało nie zemdlałam jak to wszystko zobaczyłam . Ale dzielnie myłam te cycki ze łzami w oczach bo widok nieciekawy ogolnie . A jesli chodzi o to czy sie przyzwyczaiłam to powiem ci ze w ogole tym bardziej ze jak dla mnie to sa troche za małe . Sa faktycznie bardzo ladne i kształtne nawet teraz po operacji . Na razie siedze jeszcze w szpitalu do 17 bo dopiero wtedy maz po mnie przyjedzie . Panie powiedziały ze moge do wieczora bez problemu siedziec bo większość pan tak wyjezdza jak sa z daleka . No to siedze pije kawkę i korzystam z nic nierobienia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzia74
Karmi kochana cieszę się ogromnie ze wszystko u ciebie jest tak dobrze-:)-:)-:) korzystaj jak długo mozesz z nic nie robienia bo w domu nosi żeby coś zrobić przynajmniej ja tak mam że nie umiem bezczynnie siedzieć-:( ale trzeba sobie z tym radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×