Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Karmi71
Buny pod biustem mam koło 73 lub 72 a miseczka c. Jestem niska i drobniutka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Czy któraś z Was zna godna polecenia klinikę w warszawie które zajmuje się zmniejszanie piersi ? Z góry serdecznie dziękuję za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Bodzia i karmi....wymienię się że mną fotkami ....ja wam wysyłałam. Pozdrawiam..syla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Syla ja mailem nie wysyłam bo mam tam imię i nazwisko . Jeśli chcesz to daj namiary na swojego Facebooka to ci wyślę mesengerem . Ja właśnie od nikogo nie miałam zdjeć bo nie chce podawać tu maila do siebie :( mój maz mnie uczulil na szastanie danymi w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmi zawsze mozesz zalozyc maila na spam by miec by miec ja osobiscie tak mam i polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
A jak mam dać namiary na fb? Muszę podać imię i nazwisko....to tak samo dane osobowe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo Syla ściągnęłam cię myślami :) co tam u ciebie ? Jak sie czujesz? Wszystko zagojone na tip top ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1313
Witam dziewczyny ,możecie napisać kiedy dostałyście informację o zabiegu ? Operację mam w Polanicy wiem ze początek lipca ale do dziś nie mam żadnego zawiadomienia i martwi mnie to .Jakie robiłyście sobie badania przed operacją ?Pozdrawiam dziewczyny po jak i przed .;-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Syla mój biuścik biuścik pewnie tak samo piękny jak każdy, co tam oglądać ;) I jeszcze może napiszę, że warto zrobić ze 3 tygodnie przed operacją badania krwi u siebie, bo ja niestety jakoś to zaniedbałam. Jak się obudziłam to był już piątek przed wyjazdem i dopiero zdałam sobie sprawę, że jak coś będzie nie tak to mnie odeślą. Jeszcze w szpitalu pół dnia się martwiłam, że mnie odrzucą i do domu wrócę. Na szczęście wszystkie wyniki w szpitalu były ok, ale lepiej zrobić w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Mania zadzwoń najlepiej do szpitala, bo przykro by było jak by Ci termin przeleciał. My tu w większości z Łęcznej jesteśmy a tu doktor daje dokładny termin już na pierwszej konsultacji. Aha i napiszę Wam jeszcze, że mój biuścik, który miał być niby za mały nagle zrobił się idealny. A ja myślałam, że jak opuchlizna zejdzie to i biust się zmniejszy , a tu proszę niespodzianka, zrobił się większy i kształtny po półtora tygodnia. Także dziewczynki te przed operacją to co zobaczycie na pierwszym opatrunku nijak się ma do późniejszego wyglądu piersi. Przynajmniej u mnie. Pisze o tym dlatego, że trochę mnie martwiło, że za mały ten biuścik, ale teraz to zrobił się już idealny po prostu. Ech ten nasz pan doktor to ma oko:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Hey...ja już 6 miesięcy po zabiegu....faktycznie piersi są większe...niż po zabiegu...ja mam problem z bolesnoscia....bolą mnie tak jak przed zabiegiem .nie mogę nosić normalnych stanikow a jeśli już to na chwilę...to taki bóle fantomowe podobnie jak ból stopy po amputacji....nogi nie ma a boli. .pielęgniarkom zawsze coś się przytrafi.....tak to już jest poza tym czeka mnie rekonstrukcja jednej brodawki w znieczuleniu miejscowym...umówiłam się z mądrym po wakacjach..bo teraz to mam płaski placek w dodatki nie przypomina brodawki. .mąż niezadowolony....ja bardzo pomimo drobnych powikłań...nie żałuję...pozdrawiam wszystkie przed i po...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania1313 ja dostałam pismo z Polanicy na trzy miesiące przed planowaną operacją z wytycznymi jakie badania powinnam mieć zrobione jedynie nie miałam grupy krwi bo nie wspomnieli więc warto mieć ale zrobili nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Syla a robili Ci na szypule z czuciem ? A czemu te piersi Cię nadal bolą ? Miałaś problemy już przed operacja ? Pytam bo mnie ten większy tez boli jak dotykam i boje sie żeby tak nie zostało . Kurczę jednak mogą być jakieś powikłania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syla przykro mi, ze będziesz musiała jeszcze raz sie z tym zmierzyć :( ten bol jak rozumiem jest to coś co miałaś już wcześniej - przed operacją ? To jaki masz finalnie rozmiar ? Dużo ci urosły? Kurczaki jeszcze niedawno wszystko było takie nieosiągalne, a teraz ..... już za chwileczkę, już za momencik .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania1313
ewkao4 możesz mi mi napisać jak to wszystko wyglądało począwszy od przyjęcia do tego kto Cię operował .Dużo dziewczyn jest z Łęcznej które dzielą się swoja wiedzą a Polanicy raczej nikt nie pisze .Dzięki z góry .Mania1313.dziewczyny dzwonilam do szpitala mam dostac pismo 3 tygodnie przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Dziewczynki , które miały wcześniej operację napiszcie mi ile mam przemywać piersi octaniseptem i kiedy zacząć smarować alantanem? Od kiedy mogę używać plastrów silikonowych i czy są one skuteczne, bo cena dość wysoka, ale są praktyczne chyba, bo ja nie bardzo mam możliwość kilka razy dziennie smarować maściami. Syla napisz mi jak Ty to robiłaś bo jako ciało medyczne pewnie dobrze znasz się na tym. Ja jestem 2 tygodnie po operacji, ranki mam już ładnie zagojone, nic mi się nie sączy, na jednaj piersi mam jeszcze pod spodem chyba strupka bo takie ciemne to jest. Nici chyba jednak nie całkiem rozpuszczone bo czuje je w czasie mycia na brodawkach.Ogólnie to jest już ładnie zagojone i nie wiem co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia 1.08 mam sie stawić w łęcznej :) Jest ktoš może jeszcze przede mną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Jeśli już są rany suche bez wysieku to nie musisz już używać octaniseptu...i możesz zacząć smarować maściami...ja używałam silaurum..bliznasil...plastry sutricon też próbowałam...ale mi nie odpowiadały. .miałam takie uczucie sklejania...nieprzyjemne...zwłaszcza po myciu ...poza tym są drogie..niby można użyć drugi raz po kąpieli ale ciężko jest je założyć po zdjęciu....teraz stosuje noscar...2x dziennie...blizny są raz bledsze raz ciemniejsze...cudów nie ma....i tak zostaną...noscar najtańszy jest w aptece internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza93
Ja75H, ja mam sie stawic w szpitalu 25 lipca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej. Mialam operacje 2 tyg. Temu. Od 3 dni mam wyciek krwi spod jednej píersi-bardziej sinej. lekarz sie tym nie przejal ale ja sie martwie. Czy ktoras z was miala podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzza uff nie jestem sama super - jest wiec szansa ze sie spotkamy :) kto jest twoim prowadzącym ? Syla ile ci urosły - numer, dwa ? :) z tego co pamiętam wychodziłaś z C a jak jest teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syla 80K
Teraz jest duże D.....ale jędrne i stojące...pasują do mojej sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia841
Syla jedziesz na te rekonstrukcje brodawki??? Zawsze tak cie bolały piersi a czemu aż rozmiar ci się powiększyły zawsze tak jest? Mocno masz te blizny widocznne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Syla czy ten noscar to jest maść ? A właśnie dziewczyny pisały ze te plastry sutricom nie są do końca takie wspaniałe a do tego drogie . Kupie sobie jedno opakowanie na testy . Czyli rożne maści naprzemiennie można ? Ja właśnie od dzisiaj zaczęłam smarować całe piersi alantanem plus . Dobrze ze mi Bodzia podpowiedziała bo bardzo fajnie czuje sie po tym masowaniu alantanem bo jednak były już suche i spierzchnięte a teraz super nawilżone . No i masowalam sobie blizny . Mi na tych bliznach tak bardzo nie zależy ale oczywiście zrobię wszystko żeby były jak najmniej widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi 71
Zuza i ja75h macie szanse spotkać sie w szpitalu zwłaszcza jeśli jesteście z daleka to często przetrzymują do poniedziałku . Ja bardzo miłe wspominam spotkanie z Bodzia w szpitalu dała mi tyle siły ze nie bałam sie aż do samej operacji co u mnie było wielkim sukcesem . Pokazała mi swoje śliczne piersi i choć nie wierzyłam ze na drugi dzień tez będę miała takie to i tak byłam szczęśliwa ze tam jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam specjalnie daleko nie mam, ale nie mam tez tak blisko jak karmi :) ciekawe jak zuza? bo ja co najwyżej poczekać moge na nieujawnioną koleżankę z 7.08 :p Z ta wielkością Syla załamałas mnie :( bede błagała doktora o małe b wtedy mam sznsase na C a to byłaby dla mnie optymalna wielkość .... Donia ty masz termin we wrześniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tym małym B to bym uwazala. Tez poszłam tym tokiem myślenia, ze i tak pewnie wyjdzie C i jeszcze się trochę powiększą. Jestem tydzień po operacji, wyszły rzeczywiście takie małe i czekam z nadzieją że jednak ciut się zwiększą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno tydzien? Poczekaj rok.. po operacji a jakie sa po roku to znaczna roznica i prawda taka za w 99% sa rozmiar wieksze wiec nie myslec ze jest opuchlizna i zmaleja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×