Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Bodzia74
Witam do gość odnośnie dr to faktycznie jest to dr Zuchowska ona przyjmuje w przychodni we wtorki a na oddziale jest zastępcą ordynatora. Bardzo fajna babka wszystko powie wytlumaczy sympatyczna i pomocna. Ja do niej jeżdżę po operacji i zajmowała się mną w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarta
No właśnie szybko mam konsultację.. teraz się zaczęłam zastanawiać. W sumie nie mówiłam o jaką konsultację chodzi, tylko że do poradni chirurgii plastycznej i miałam podać kod ze skierowania. Chyba jutro się zadzwonię upewnić.. chociaż mam w środę między 12-14, a wtedy przyjmuje dr Korzeniowski więc chyba się zgadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Dziewczyny! Ze spraw organizacyjnych co zabrać do szpitala, pidżamka ma byc na guziki czy dam radę po operacji założyć zwykła bluzkę i co polecacie zabrać ze sobą?! Dajcie znac prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Suzy po operacji wygodnie mieć piżamkę rozpinana ale bez niej tez dasz radę . Warto mieć leginsy lub dresy do chodzenia na potem i wyjścia do sklepiku . Woda w małych butelkach jest do kupienia na dole ale po operacji nie pójdziesz . Trzeba wcześniej przygotować . Koniecznie chustki mokre do mycia sie ;)coś na wierzch z kieszeniami do noszenia drenów jest to bardzo potrzebne . Poza tym coś do zabicia czasu, lekka książka , internet w telefonie 2 złotówki na tv. Trzeba tez mieć biustonosz pooperacyjny lub kasę na zakup go w sklepiku na dole .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Jeśli nie będziesz miała rozpisanej koszulki to weź taka z większym dekoltem zeby w miarę łatwo założyć ja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Dzięki! :) Powiedzcie mi jak długo byłyście w szpitalu, czy bolało itd... I macie jakies rady odnośnie rozmiaru? Obecnie mam 75g i nie wiem o ile zmniejszyć... I ogólnie czy macie jakies cenne rady? Moge prosić o zdjęcia z efektem po? Bo strasznie jestem ciekawa! Jesli tak mój @: suzy.x@onet.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Suzy ja tez miałam podobny rozmiar ale trudno tak do końca powiedzieć. Zależy jakiej jesteś budowy ciała . Dobrze sobie przemysl jaki chcesz rozmiar bo doktor wprost pyta podczas malowania . Ja powiedziałam ze chce spore , doktor spytał czy D ale na szczęście powiedziałam ze tak bardziej pod c wolałabym . Na początku jak ich zobaczyłam to były jeszcze pogniecione i wydawały sie mniejsze i trochę żałowałam ze nie chciałam D . Ale na szczęście szybko sie zmieniły i nie są już za małe tylko idealny rozmiar . Pewnie spore C . Bardzo proporcjonalne w każdym razie do mojej drobnej sylwetki . Także nie przestrasz sie po operacji jak zobaczysz dwa pryszcze przed sobą . Popatrz sobie jak wyglądają rozmiary biustonoszy i wybierz sobie rozmiar .z takiego g jak można zrobić wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Tak tez myślałam o sporym c/małym d ;) kurcze nie moge sie doczekać ale tez trochę sie boje! Jak to wyjdzie, czy bedzie dobrze sie wyglądać z małymi piersiami to pewnie inne życie ❤️ A jak długo zostaje sie po operacji w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
suzy w szpitalu zostaje się w zależności od tego jak się goisz, no i z jak daleka jesteś. Ja się dobrze goiłam i miałam blisko to wyszłam w piętek, ale sporo dziewczyn zostaje do poniedziałku. A z tym rozmiarem to może się wypowiedzą dziewczyny, które miały wcześniej operację, bo ja stwierdzam, że biust mi się przez te 3 tygodnie powiększył, ale nie wiem jak to jest po dłuższym czasie i jak będzie wyglądał docelowo.A jaką masz budowę ciała i wzrost bo to głownie od tego zależy jaki wybrać rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmi71
Suzy zapewniam Cię że życie z małym biustem jest piękne.Ja już wieczorem po operacji nie mogłam się napatrzeć w lustrze w toalecie jak wyglądam w bluzie, która wcześniej ledwo się zapinała. A najlepsze jest to, że ból kręgosłupa, łopatek i ten cały ciężar mija jak ręką odjął po operacji. Ja obecnie jestem na etapie Bodzi ze szpitala tzn przeglądam się w każdej szybie i ciągle nie dowierzam, że to ja:) A najpiękniejsze jest to, że nareszcie faceci nie gapią się na Twoje cycki, ewentualnie oglądają się za całokształtem;) Ja miałam kiedyś niepohamowaną ochotę walić ich po gębach, a teraz nawet uśmiechnąć mi się chce jak ktoś delikatnie zerknie. Inny świat i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Wiesz co wysoka nie jestem - 158cm i szczuplutka specjalnie tez nie bo wazę ok 69kg :) i do tego ten biust dodaje mi optycznie z 10kg ;p także chce go pomniejszyć jak sie da w granicach estetyki :) wiec moze to spore c bd dobre :) Wiesz tak 3 tyg po operacji idę na wesele, myślisz ze będę mogła bawić sie normalnie czy nie ma szans? A moge prosić ew o zdjecie jak to wszystko wyglada kilka tyg po? suzy.x@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Ja mam 2 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SuzyX
Bielsko, klinika dr Sirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćB
Do SuzyX napisałam do Ciebie na kafeterii Twojego lekarza jeśli chcesz to odpisz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narrow pewnie że wspólny pokój , dziewczyny wczoraj doszyłam sobie dwie kieszonki na piżamce na dreny nawet nieżle wyszło , woda w małych butelkach jest słomki są , książka jest leginsy krótkie i długie są bluzy z krutkim i długim są no i stanik właśnie włożyłam do walizki. Normalnie nie wierzę że niedługo będę miała normalne piersi ,staram się nie myśleć bo jak myślę to mnie brzuch boli , kupiłam biotebal 5 mg na wypadanie włosów po narkozie , a dziewczyny kawy nie wolno pić ile przed zabiegiem ? ja jadę z pod Wawy to mam bliżej od ciebie narrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmi71 dobrze że jesteś to naprawdę pomaga jak osoba która już tą drogę przeszła może troszkę nam poopowiadać co i jak , bardzo się cieszę że nie będę sama , może się uda że będę z narrow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narrow_minded
Bozka spoko, zagadamy z paniami :) ja już też ogarnelam wyprawkę, dwuzlotowek tylko nie mam, ale to w sobotę i karty z Internetem. Ja wyjeżdżam o 3 w nocy, także z tej narkozy we wtorek to od razu na drzemkę bo będę niewyspana :) tak patrzę teraz na mój brzuch i jak mi zrobią c to brzuch będzie większy. Teraz go cycki zasłaniają kurde. Ale też z miską c mogę jakiś sport uprawiać, bo z k obecnym jestem inwalidka. Ja kupiłam dwie piżamy rozpinane do połowy, będę wyciągać dołem najwyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narrow 2zł mam i to sporo zresztą mój mąż będzie w pobliżu to będzie nam donosił jak coś będzie trzeba spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Suzi muszę cię zasmucić ale 3 tygodnie po operacji to na weselu nie poszalejesz tak normalnie ale za to mozesz sie ubrać w co tylko chcesz . Na jedna noc spokojnie mozesz założyć jakiś normalniejszy biustonosz tylko miękki i modelujący i kupić sobie kiecke jaka chcesz . Po 3 tygodniach nie odważyłabym sie w tance pójść jednak chociaż na zewnątrz mam już wszystko zagojone to czuje ze w środku przy dotyku jeszcze boli . Myśle ze nie bez powodu dają zwolnienie na cały miesiąc. Ale jakiegoś wolnego ze swoim mężem to jak najbardziej , alkohol tez już można z umiarem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bozka super pomysł z kieszonkami . Narwow dwie rozpinane koszulki wystarcza ci spokojnie . Na 3 dzień ubierzesz sie już w normalna spokojnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sectum sempra
Witam.Moim problemem są olbrzymie piersi,rozmiar 75 K!:(.Wiem,nawet to okropnie brzmi.I stąd moje pytanie.Jak wygląda cała procedura?do którego z lekarzy udać się najpierw?.Niektóży piszą że do ortopedy,jednak byłam już i ortopeda wysłał mnie do poradni chirurgi plastycznej bez żadnego papierka co wydaje mi się dziwne.Proszę o szybą odpowiedź,w moim przypadku czas to pieniądz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzy a już myślałam ... cóż będziemy sie wspierały duchowo :) Bozka pomyśl faktycznie genialny :) zabieram sie do szycia. Kurczaki za tydzień o tej porze Ty i Narrow będziecie sie szykowały do domu z pięknymi, jędrnymi cycusiami :) zazdroszczę ... :p Karmi jak duże te kieszenie powinny byc? Duze te dreny są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sectum pierwsze kroki skieruj do internisty ważne żeby była to wizyta na NFZ. Inteternista wystawi ci skierowanie (papier) do poradni chirurgii plastycznej z kodem (chyba) n62 - dziewczyny poprawcie jeśli sie mylę.... Następnie idziesz do chirurga po zaświadczenie o chorobach kręgosłupa (papier), w międzyczasie usg lub mamografia piersi i wszystko :) w 100% jestes gotowa na wizytę u plastyka. Wybierasz szpital, umawiasz sie na wizytę, dostajesz kwalifikacje i pozostaje tylko czekać :) niestety jeśli decydujesz sie robić operacje na NFZ dosyć długo ... powodzenia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sectum sempra
Ja75h dziękuję Ci bardzo,pogubiłam się w tym wszystkim już,dużo tego,a mi strasznie zależy na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Ja 75h te pojemniki maja tak mniej więcej wymiary 15cm na 10 cm o tak ze 2 cm grubości . Sectum jaki szpital wybrałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmi71
Bozka i Narrow za tydzień będziecie już szczęśliwe :) dla mnie czwartek to był właśnie dzień kiedy całkiem wróciłam do żywych . Zakładają już wtedy biustonosz , zdejmują ten okropny bandaż elastyczny i wtedy zaczynacie nowe życie . A mi jeszcze wtedy powiedzieli ze w piątek do domu to w ogóle byłam przeszczęśliwa bo nie mogłam tam spać i perspektywa bezsennych nocy denerwowała mnie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuchem się nie martw można wycwiczyc tez nie mam idealnego wezmę do samochodu wentylator taki mały bo może być mega ciepło w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×