Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość

Umiera ten wątek niestety.  

Ja jestem tydzień po Tobie więc pisz jak coś będziesz wiedziała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupie na miejscu. 

Można płacić tam kartą? 

No to jeśli jesteś po to ja oczywiści emam wiele pytań!!!!! Jeśli na coś nie wpadne, a coś cie zaskoczyło napsz prsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2019 o 15:35, Gość gość napisał:

Umiera ten wątek niestety.  

Ja jestem tydzień po Tobie więc pisz jak coś będziesz wiedziała 

No to jeśli jesteś po to ja oczywiście mam wiele pytań!!!!! Jeśli na coś nie wpadne, a coś cie zaskoczyło napsz prosze

O której zgłosiłaś się do szpitala? I długo czekałaś na przyjęcie?

Na drugi dzień miałaś operację?

Czy miałaś jakieś dokumenty przy przyjęciu?

Podczas operacji zostawiłaś swoje rzeczy w szafce? Czy są one tam bezpieczne?

No i najważniejsze! Jak się obudziałaś to jakie wrazenia? Boli?

Ile byłaś w szpitalu? Mogłaś po wyjściu ruszać swobodnie rękoma?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2019 o 15:35, Gość gość napisał:

Umiera ten wątek niestety.  

Ja jestem tydzień po Tobie więc pisz jak coś będziesz wiedziała 

AAAA ja źle zrozumiłam 

Ok jesteś po mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Zbyt duże piersi były od zawsze moim kompleksem i przeszkadzały mi w codziennym życiu. Po dłuższym namyśle i kilku konsultacjach w rożnych miejscach zdecydowałam się na ich pomniejszenie. Wybrałam usługi Marty Raczkowskiej Muraszko w Krakowie i nie żałuję swojej decyzji. Teraz czuję ogromną ulgę i najważniejsze, że duże piersi nie są już moim problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znów reklama raczkowskiej. Wyrzygac się mozna od tych nachalnych reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 8.10.2019 o 22:37, Gość Gość napisał:
Dnia 13.10.2019 o 21:30, Gość gość napisał:

 

Dziewczyny czy do lecznej braliście zaświadczenie od lekarza ortopedy ze jesteście pod stała opieka poradni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka
52 minuty temu, Gość Iwona napisał:

 

Ja jeszcze przed ale nikt mi nic nie mówił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Cześć dziewczyny, mieszkam w okolicach Częstochowy na Śląsku, czy mogłybyście polecić mi lekarza, bądź klinikę, gdzie będę mogła zredukować biust prywatnie, mam straszne bóle kręgosłupa i nie mogę czekać na refundacje ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Robiłam korektę nazbyt obfitego biustu u dr Pabiańczyka w Krakowie i przyznam, że komfort mojego życia, a także zdrowie i wygląd uległy znacznej poprawie. Zabieg wykonałam już po urodzeniu dwójki dzieci i nie żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Laela trzymam kciuki.  Pisz jak poszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gościu " buhaha"- zapraszam na stronę Kasi Klupy do Stanikomanii, albo do lobby biuściastych- tam nie znajdziesz reklam klinik chirurgii plastycznej, ale napatrzysz się na wieeeeelgachne staniki, w których miżna pomieścić główki kapusty, arbuzy, albo inne wieeeelgachne owoce! Lubisz dźwigać- powodzenia😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Za miesiąc mam operację u normalnego szanujacego się lekarza, ktory nie musi posilkowac się żenującą pseudoreklamą na forum internetowym. Tego typu reklama i komentarze świadczą tylko o poziomie reklamowanej kliniki. Gratuluję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lealea jak tam? Już jesteś po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi

Cześć Dziewczyny, 

jestem tu nowa i chciałam nieco rozwiać swój strach przed zmniejszeniem piersi, które będę mieć 3 grudnia u dr Obrockiego w Warszawie. Mój rozmiar to 75J (wgl. niektórych marek bieliźnianych nawet większy). Na konsultacji doktor powiedział, że operacja jest wręcz wskazana. Mam do zrobienia około 15 badań. Chciałabym podpytać o pierwszy tydzień/2 tygodnie po operacji - jak oceniacie swój stan? Po jakim czasie wrocilyscie do "normalnego" życia? Jak dbalyscie o siebie po operacji? Na ile potrzebne jest wsparcie kogoś z rodziny? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa90

Hej, moze ktoras byla w podobnej sytuacji.. Bylam na konsultacji w Lecznej jakies 3 lata temu, dr dala mi kartke z data i powiedziala zeby ja zabrac na operacje i usg piersi. Nic wiecej nie mowila. Teraz czytam, ze niektore jezdza na jakies konsultacje pol roku i miesiac przed operacja.. A moja operacja za 1,5 miesiaca i sie zastanawiam czy w ogole mam po co jechac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Marta z tego co czytałam to kiedyś byla tylko jedna wizyta przed operacją a teraz chyba ze względu na to, że są bardzo długie terminy jest jeszcze jedna wizyta kontrolna na pół roku przed operacją.  Jeśli nikt Ci nie mówił,  że masz jeszcze przyjechać na wizytę kontrolną to znaczy, że jedziesz  od razu na operację.  Na kiedy masz termin? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa90

Wlasnie nic dr nawet nie wspomniala o wizycie kontrolnej i jak kiedys sledzilam forum codziennie to tez nikt o tym nie pisal, dawno nie zagladalam, bo termin wydawal mi sie bardzo odlegly, a teraz mi sie przypomnialo ze to w sumie "juz". Mam termin 16.12 i zaczynam sie bac.. A Ty Agnieszka tez jakos przed operacja?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Cześć dziewczyny jestem tu nowa .Mam umówiony zabieg na 13 listopada u doktora Martina Brzuchańskiego w Czechach. Dodam że mam trójkę dzieci karmione piersią no i niestety grawitacja zrobiła swoje. Aktualnie mam rozmiar 85 h,nie dość że dużo to bardzo obwisłe. U mnie jest taki problem że na zabieg czekałam 2 lata...bo umówioną wizytę miałam po ok.roku ale zaszłam w ciążę i przełożyłam zabieg. Aktualnie nie karmię od 9 miesięcy i jak rozmawiałam z anestezjologiem to okazało się że to trochę za krótko. No ale mam nadzieję że operacja się odbędzie i będę cieszyć się fajnym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Uważam,  że nie jesteś jeszcze gotowa na operację.  Po operacji zawsze zostają blizny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyny z Łęcznej ogladajcie dziś o 22:30 TTV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 7.11.2019 o 11:41, Ellaelin napisał:

Mam problem, moj biust rozmiar 75E,jestem wysoka ,szczupla i moj biust bardzo zle wyglada do mojej sylwetki.Bardzo chce go zmniejszyc, jestem po wizycie z chirurgiem (raczkowska.pl/zmniejszanie-piersi/ ) , ktory ma dobre opinie i wiem ze bylabym w dobrych rekach.Biust jest moim duzym kompleksem,ciagle poobuje ukryc go odpowiednim ubiorem i garbie sie, nie mam jednak zadnych bolow plecow czy ramion.Moj chlopak bardzo wspiera mnie i nawet zacheca do tej operacji.Moj problem jest taki ze sama mysl o operacji wprowadza mnie w straszny stres a nawet depresyjne mysli, martwie sie o to ze sie bede martwic o blizny i ze to wpedzi mnie w kompleksy, bardzo chce miec mniejsze piersi ale boje sie ze moge przyplacic to jakas duza trauma i nie bede mogla szybko zapomniec o operacji i cieszyc sie mniejszym biustem.Wiem ze jest szok po operacji i trzeba troche czasu zeby przyzwyczaic sie do nowego biustu, ale czy napewno z tym moim mysleniem jestem dobra kandydatka do operacji, bo jesli chodzi o biust to jestemwg.lekarza/ ale czy moja psychika to wszystko uniesie?

Nie jesteś szczupła bo szczupłe osoby noszą obwody 60, 65, maks 70.  Tak samo 75E to nie jest żaden duży biust, i chyba tylko rzeźnik by go zakwalifikował do cięcia. I twój żałosny spam to potwierdza: tylko rzeźnik się będzie tak deebilnie reklamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Dlaczego na hasła "rzeźnik", " ...nie" nie reaguje moderator? Wątek umiera, bo chyba nikt nie ma ochoty wystawiać się na takie epitety. Mam żal, że takie określenia kieruje się pod adresem lekarzy. Nigdy nie zapomnę mojej chirurg, która dwa lata temu podarowała mi nowe życie. Najpierw trzeba było tygodniami czekać na wizytę, potem godzinami pod gabinetem. Taka byłam szczęśliwa, jak znalazła dla mnie termin na operację ( prywatnie- 14.000 zł) W jak ograniczonym świecie trzeba żyć, żeby lekarzy akademickich  ( o kilku najczęściej specjalnościach) traktować jak śmiesznych usługodawców zabijających się o klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9 godzin temu, Gość Magda napisał:

Dlaczego na hasła "rzeźnik", " ...nie" nie reaguje moderator? Wątek umiera, bo chyba nikt nie ma ochoty wystawiać się na takie epitety. Mam żal, że takie określenia kieruje się pod adresem lekarzy. Nigdy nie zapomnę mojej chirurg, która dwa lata temu podarowała mi nowe życie. Najpierw trzeba było tygodniami czekać na wizytę, potem godzinami pod gabinetem. Taka byłam szczęśliwa, jak znalazła dla mnie termin na operację ( prywatnie- 14.000 zł) W jak ograniczonym świecie trzeba żyć, żeby lekarzy akademickich  ( o kilku najczęściej specjalnościach) traktować jak śmiesznych usługodawców zabijających się o klientów?

Ty na serio??? przecież to był jawny spam, a jak ktoś musi tak żałośnie spamować to jest śmiesznym usługodawcą i kompetencje musi mieć na poziomie rzeźnika właśnie, skoro się do takiej "reklamy" musi uciekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Magda

Nie znam reklamowanego powyżej gabinetu i nie mogę oceniać usług, ale odwiedziłam kilka krakowskich klinik chirurgii plastycznej ( jako audytor, pacjent, administrator) To wielkie przedsiębiorstwa z wielomilionowymi obrotami. Specjalizują się w innowacyjnych terapiach, mają pacjentów z całego świata. Niektóre terapie nowatorskie neurologiczne kosztują kilkaset tysięcy złotych i pacjenci za to bez gadania płacą ufając polskim specjalistom. Wydaje mi się nieprawdopodobne , żeby przy takim budżecie ktoś uciekał się do reklamy na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Specjalnie dla Ciebie Gościu " od rzeźników" pofatygowałam się i przyjrzałam gabinetowi dr Raczkowskiej. Prawie 300 metrów kwadratowych lokalu użytkowego  na Wiślanych Tarasach ( metr 12000 zł). Zatrudnia recepcjonistkę, z którą swobodnie dogadujesz się w trzech europejskich językach. Odniosłam wrażenie, że nikt z personelu Raczkowskiej nie robi błędów ortograficznych. Więc... ten spam to chyba nikt od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Weź już skończ z tą Raczkowską bo już się niedobrze robi. Od kilku stron spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×