Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Gosc

Iwonko a ile wazysz? Jaki wzrost? Też czekam na operację w Łęcznej i boję się,  że mnie cos zaskoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 17.09.2019 o 21:07, Gość Załamana napisał:

Czy komuś przed planowaną operacją wyszla w usg niewielka torbiel? Czy to mnie zdyskwalifikuje?

Oni na torbiele nie zwracają uwagi. Miałam 3 małe i normalnie była operacja. W dodatku bardzo udana😉😁 powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliniaa

Witam, jestem wczoraj po konsultacji w prywatnej klinice u pani Doktor Danuty Pawlik-Kanpik, ordynator Siemianowickiego Centrum Oparzeń. Świetna kobieta, ale do rzeczy. Mam 85JJ, powiedziała mi że wręcz powinnam się poddać zabiegowi że z latami będzie tylko gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoliniaa

Witam, jestem wczoraj po konsultacji w prywatnej klinice u pani Doktor Danuty Pawlik-Kanpik, ordynator Siemianowickiego Centrum Oparzeń. Świetna kobieta, ale do rzeczy. Mam 85JJ, powiedziała mi że wręcz powinnam się poddać zabiegowi że z latami będzie tylko gorzej. Borykam się z wiecznymi problemami z kręgosłupem, kolanami. Życie w wstydzie, zakłopotaniu, problem z ubraniem się, ogromne pieniądze przy tym.

 

Nie boje się bólu ani operacji, boje się tego że mogę się nie obudzić albo obudzę się jako warzywo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka

Moje życie od okresu dojrzewania było koszmarem z racji na nazbyt obfity biust. Ostatecznie zdecydowałam się na ich pomniejszenie u dr Pabiańczyka. Obecnie mam miseczkę D i jest o wiele lepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
17 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Iwonko a ile wazysz? Jaki wzrost? Też czekam na operację w Łęcznej i boję się,  że mnie cos zaskoczy

W tej chwili ( po zrzuceniu 12 kg) 85,9 mam zejsc do 84 wzrost to 168cm wazne jest żeby BMI było poniżej 30 a jak jest u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 Karolino! Nie histeryzuj! Anestezjologia w XXI wieku jest zupełnie bezpieczna. Pacjenci zdrowi (skrupulatnie przebadani) ograniczają ryzyko do minimum. Załóżmy, że przez 60 lat będziesz się męczyła z biustem w rozmiarze jj, bo boisz się narkozy. W sześdziesiąte pierwsze urodziny potkniesz się, coś złamiesz i  i tak "uśpią Cię" bez pytania o Twoje lęki. Po obudzeniu będziesz zła, że to w sumie była "chwilka"- a Ty taki kawał życia dźwigałaś taaaaki ciężar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie znoszę reklam

Panie od reklamy zmiencie sobie tekst bo wszystkie piszecie według jednego szablonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dziewczyny czy w Łęcznej trzeba mieć ze sobą jakieś badania w dniu przyjęcia do szpitala, czy oni wszystko robią na miejscu?

Taka byłam szczęśliwa, że się dostalam, ze już o nic nie pytałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 18.09.2019 o 18:15, Gość Gosc napisał:
Dnia 27.09.2019 o 20:13, Gość gość napisał:

Dziewczyny czy w Łęcznej trzeba mieć ze sobą jakieś badania w dniu przyjęcia do szpitala, czy oni wszystko robią na miejscu?

Taka byłam szczęśliwa, że się dostalam, ze już o nic nie pytałam 

Hej mi kazali przynieść aktualne usg piersi ( nie starsze niż 6 mies) zaświadczenie od ortopedy lub neurologa ze pozostaje pod opieka lekarska badania krwi robią na miejscu ale cała dokumentacje leczenia w moim przypadku kręgosłupa szyjnego mam mieć przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2019 o 20:13, Gość gość napisał:

Dziewczyny czy w Łęcznej trzeba mieć ze sobą jakieś badania w dniu przyjęcia do szpitala, czy oni wszystko robią na miejscu?

Taka byłam szczęśliwa, że się dostalam, ze już o nic nie pytałam 

hej, mnie także na dzień dobry dr gdy mnie przyjmował na odział zapytał jakie mam badania - patrzył tylko na usg piersi oraz na badania krwi, pytał czy jakieś leki biorę na stałe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 18.09.2019 o 17:48, Gość Iwona napisał:

Jestem po konsultacji:) mam zrzucić jeszcze 2 kg i utrzymać wagę jeżeli wyniki będą ok to 9 grudnia operacja:)

To ja będę tydzień po Tobie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia

Dziewczyny jestem Tydzien dni po podniesieniu piersi. Wygladam na 5 kg mniej a waga ta sama. Juz teraz mimo opuchlizny propocje mam lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Pytanie do dziewczyn po operacji.... ile kg wam wycięli? Ja mam rozmiar 80K chciałabym zmniejszyć do E-F ( i ile będę mieć coś do powiedzenia w tej kwesti bo trochę się boje żeby biust nie był za mały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Iwona oni pytają jaki chcesz rozmiar i zazwyczaj jest problem w drugą stronę,  tzn że robią większe niż się chce. Jeśli będziesz miała na szypule to raczej malutkich się nie da zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia
19 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Pytanie do dziewczyn po operacji.... ile kg wam wycięli? Ja mam rozmiar 80K chciałabym zmniejszyć do E-F ( i ile będę mieć coś do powiedzenia w tej kwesti bo trochę się boje żeby biust nie był za mały)

Hej ja zmniejszylam z g na d i mam tyle samo na wadze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W opisie z badania histopatologicznego miałam informację, że do laboratorium przekazano fragmeny miąższu; (829 g) z piersi lewej i 920 z piersi prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
9 godzin temu, Gość Gość napisał:

W opisie z badania histopatologicznego miałam informację, że do laboratorium przekazano fragmeny miąższu; (829 g) z piersi lewej i 920 z piersi prawej.

Jaki miałaś rozmiar przed a jaki po? Widziałaś różnice na wadze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przed operacją g lub h, po operacji d. Po powrocie z kliniki waga mnie rozczarowała, bo spodziewałam się 3 albo 4 kg mniej (ciężar zredukowanej tkanki+dwie doby bez jedzenia), a było tylko 1,5kg mniej. Na wizycie  kontrolnej lekarka wytłumaczyła mi, że w czasie operacji i po miałam kroplówki, leki przeciwzakrzepowe, przeciwbólowe i trochę to schodziło. Po dwóch tygodniach waga się ustabilizowała i ważyłam 3 kg mniej. Ale największą różnicę widzę w zmianie postawy: mięśnie obojczykowe, podobojczykowe, głębokie ( mostkowo-sutkowe- obojczykowe) nie są tak napięte i rozbudowane. Wysmuklała mi szyja, mięśnie grzbietu z miesiąca na miesiąc naturalnie się prostują, obojczyki odchylają. Postawa, sylwetka zmienia się tak, że trudno uwierzyć, że ta garbuska na zdjęciu sprzed półtora roku to też ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAdzia

Dziewczyny jak wasze brodawki zareagowaly na przeszczep? Ja jestem 3 tygodnie po i dalej to nie wyglada jakos tak pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta
Dnia 17.09.2019 o 21:07, Gość Załamana napisał:

Czy komuś przed planowaną operacją wyszla w usg niewielka torbiel? Czy to mnie zdyskwalifikuje?

Nie. Usuwa sie je wtedy w trakcue operacji ale wczesniej pewnie musisz biopsje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2019 o 22:26, Gość Aga napisał:

Do szpitala zabrałam tylko aktualne usg piersi i to co miałam do konsultacji dwa lata wcześniej nic poza tym ode mnie nie wymagali, pytają tylko czy było się szczepionym na żółtaczkę i kiedy to miało miejsce nawet grupę krwi wykonują sami. Jeśli chodzi o wagę to przy wzroście 170 cm waze 80 kg czyli też mam nadwagę ale nie było z tym najmniejszego problemu 🙂 Jeśli chodzi o rzeczy do szpitala to standardowo piżama lub bluzka i leginsy-sprawdzają się gdy trzeba gdzieś włożyć pojemniki z drenow  (kilka sztuk na przebranie) co kto woli, szlafrok, jakaś bluza na zamek, kapcie, bielizna, kosmetyki, ręcznik, kubek choć tego nawet nie trzeba bo Panie salowe dają wszystko przy posiłkach, 2 zł na telewizor a nawet jeśli czegoś Ci zabraknie na dole jest sklepik, apteka, mini bar więc można dokupić bez problemu 🙂

Hej 

Ja mam za niedługo termin, dlatego weszłam na forum. Podoba m się to, że piszesz w szczegółach co i jak. Mam pytanie. Czy ty szczepiłaś się jakoś specjanie na żółteczkę czy miałaś to szczepienie wykonane już dawno? Bo ja nie mam pojęcia kiedy bylam szczepina. Gdzie ja to znajdę?

Dnia 1.04.2019 o 22:26, Gość Aga napisał:

Do szpitala zabrałam tylko aktualne usg piersi i to co miałam do konsultacji dwa lata wcześniej nic poza tym ode mnie nie wymagali, pytają tylko czy było się szczepionym na żółtaczkę i kiedy to miało miejsce nawet grupę krwi wykonują sami. Jeśli chodzi o wagę to przy wzroście 170 cm waze 80 kg czyli też mam nadwagę ale nie było z tym najmniejszego problemu 🙂 Jeśli chodzi o rzeczy do szpitala to standardowo piżama lub bluzka i leginsy-sprawdzają się gdy trzeba gdzieś włożyć pojemniki z drenow  (kilka sztuk na przebranie) co kto woli, szlafrok, jakaś bluza na zamek, kapcie, bielizna, kosmetyki, ręcznik, kubek choć tego nawet nie trzeba bo Panie salowe dają wszystko przy posiłkach, 2 zł na telewizor a nawet jeśli czegoś Ci zabraknie na dole jest sklepik, apteka, mini bar więc można dokupić bez problemu 🙂

I jeszcze jedno jeśli mam termin wyznaczony na konkterny dzień to w tym dniu rano idę na SOR i operacja jest następnego dnia?

Bedę wdzięczna czas się zbliża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2019 o 21:07, Gość Załamana napisał:

Czy komuś przed planowaną operacją wyszla w usg niewielka torbiel? Czy to mnie zdyskwalifikuje?

Ja miałam torbiel. Zanim pojechałam miałam robioną biopsję i wszystko wyszło w ok. Powiedziałam to lekarzowi. Lekarz stwierdził, że w takim razie ok i że to nie powód do dyskwalifikacji. 

Edytowano przez Lealea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lealela na kiedy masz termin? W którym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przepraszam  Lealea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Gość gość napisał:

Przepraszam  Lealea

Na 29.10 w Łęcznej

Edytowano przez Lealea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Lealea napisał:

Na 29.10 w Łęcznej

To już bardzo blisko! Trzymam mocno kciuki.  Pisz tutaj jak poszło.  Ja w grudniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gość napisał:

To już bardzo blisko! Trzymam mocno kciuki.  Pisz tutaj jak poszło.  Ja w grudniu 

Dziękuje 

Nie mogę sie doczekać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lealea masz już biustonosz pooperacyjny czy będziesz dopiero w szpitalu kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona
Dnia 8.10.2019 o 22:37, Gość Gość napisał:
Dnia 13.10.2019 o 21:30, Gość gość napisał:

Lealea masz już biustonosz pooperacyjny czy będziesz dopiero w szpitalu kupować?

No właśnie dziewczyny jak to jest z tym biustonoszem? Czy w lecznej można kupić go w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×