Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

5 minut temu, Ne_sia007 napisał:

Dziewczyny może wiecie orientacyjnie jak teraz z terminami ile czeka się na samą konsultację jeśli bym dziś zadzwoniła i jakie są terminy operacji?? 

Łęczna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Ne_sia007 napisał:

Łęczna 

konsultacja to może nawet i za tydzień tylko operacja za 4 lata niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

konsultacja to może nawet i za tydzień tylko operacja za 4 lata niestety

😮 szok przez 4 lata to wiele może się stać i też nie wiadomo czy operacja się odbędzie jakas masakra z tymi terminami... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.02.2019 o 23:20, Gość Białe nogi napisał:

O kurde! Super! Jak znaleźć ta grupę na fb? Chciałabym dołączyć 

Ja również 🙂 jakieś namiary?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Szpital Orłowskiego w Warszawie. Czekalam na konsultacje pol roku. Pierwsza konsultacja niestety zostalam odprawiona z kwitkiem . Miqlam schudnac 10 kg i przyjsc znowu. Na szczescie znalazlam innego lekarza ktory nic nie powiedzial o wadze. Schudlam od tego czasu7 kg. A operacja wyznaczona 13 miesiecy po konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Ja niestety ćwiczyć nie mogę wiec tylko dieta dziś -3,2 kg ale to nadal kropla w morzu.... mi nic o brzuchu noe mówili piersi mam rozmiar k maja mi zmniejszyć do d/e wiec wcale nie będą malutkie i brzuch wcale nie będzie większy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Ja niestety ćwiczyć nie mogę wiec tylko dieta dziś -3,2 kg ale to nadal kropla w morzu.... mi nic o brzuchu noe mówili piersi mam rozmiar k maja mi zmniejszyć do d/e wiec wcale nie będą malutkie i brzuch wcale nie będzie większy;)

U mnie J/75 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Ja niestety ćwiczyć nie mogę wiec tylko dieta dziś -3,2 kg ale to nadal kropla w morzu.... mi nic o brzuchu noe mówili piersi mam rozmiar k maja mi zmniejszyć do d/e wiec wcale nie będą malutkie i brzuch wcale nie będzie większy;)

Ależ  oczywiście, że będą. Widziałaś, jak takie biusty wyglądają w rzeczywistości? Jeśli nie to popatrz:

stanikomania.pl/alfabet-stanikomanii/

bfcidade.files.wordpress.com/2010/04/naprawde-duze-biusty2.jpg

Oczywiście, jeśli to będzie rzeczywiście dobrze dobrany stanik i nie bujają z rozmiarem. Bo może się oczywiście okazać, że lekarz figę wie o biustonoszach, i plecie bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny pytanie troszkę inne 😉 mam również założone konto na Wizaz ale nie mogę odpowiadać i pisać ba żadne komentarze... Może któraś pomogła by mi i miała też ten sam problem.. 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

📢📢⚠️⚠️Szukam dziewczyn które są przed operacja jak i również po operacji w Trójmieście mam kilka pytań a może i kilkanaście 🙂🙂

Albo i jakieś namiary na stronę na FB jak znaleźć Was dziewczyny??? 

🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któraś z pań zdecyduje się na zmniejszanie piersi, to mogę z całym sercem polecić lekarzy w Komorowicach w szpitalu Orthos. Moja bliska koleżanka miała problem z kręgosłupem z powodu swoich dużych piersi i przechodziła tam zabieg pomniejszania, który przebiegł szybko i bezproblemowo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 16.05.2019 o 11:15, zuzakajdasik napisał:

Jeśli któraś z pań zdecyduje się na zmniejszanie piersi, to mogę z całym sercem polecić lekarzy w Komorowicach w szpitalu Orthos. Moja bliska koleżanka miała problem z kręgosłupem z powodu swoich dużych piersi i przechodziła tam zabieg pomniejszania, który przebiegł szybko i bezproblemowo 🙂

WYPAD Z TĄ REKLAMĄ, ŻAŁOSNA SPAMERSKA LARWO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Czesc dziewczyny. Ja juz po operacji 😉 powiedzcie mi jak dlugo bylyscie na srodkach przeciwbólowych? I kiedy odzyskalyscie taki komfort normalnego poruszania. Nie chodzi o prace tylko normalne poruszanie bez bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja brałam w klinice tylko przez dobę. Potem jakoś nic kompletnie mnie nie bolało. Może z tej radości, że już po wszystkim 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
Dnia 13.05.2019 o 18:31, Ne_sia007 napisał:

📢📢⚠️⚠️Szukam dziewczyn które są przed operacja jak i również po operacji w Trójmieście mam kilka pytań a może i kilkanaście 🙂🙂

Albo i jakieś namiary na stronę na FB jak znaleźć Was dziewczyny??? 

🤔🤔

Ja mam 19 września u dr Muraszko-Kuźma :) choć ciagle się waham i boję :( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja jestem z Gdańska i wolałam jechać do Warszawy do Potockiego. Jakoś żadnemu lekarzowi w Trójmieście nie mogłam zaufać. Wolałam przemeczyc podróż niż iść bez przekonania. I nie żałuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syless

Cześć dziewczyny, interesuje mnie kwota takiego zabiegu, proszę napiszcie ile placilyscie i gdzie, czy polecacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też robiłam u Potockiego od Szczyta, płaciłam 17tys. Jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAMIANA / ZMIANA TERMINU

Cześć dziewczyny, Mam wyznaczony termin operacji na 29 listopada 2020r. do dr.Mądrego  oczywiści z NFZ. Zależy mi na szybszym terminie bo bardzo postępuje mi zwyrodnienie i bolą mnie plecy. W zyciu różnie bywa, może któraś z Was nie może iść na operacje we wcześniejszym terminie. Gdyby coś piszcie. AGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam na 10.2020 i też bym się chętnie zamieniła na wcześniejszy  :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmniejszenie biustu

Witam, Mam ustalony termin operacji pomniejszenia biustu w Łęcznej u dr. Mądrego na czerwiec 2023 rok. Może ma ktoś wcześniejszy termin i chciałby się zamienić. Proszę o kontakt na adres mailowy : d.krzych@wp.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
Dnia 29.04.2019 o 06:13, Gość Bema napisał:

5. Jak dlugo jest sie na L4 po operacji?

Gość Bema i na ile czasu dostałaś zwolnienie lekarskie po operacji? Też mam operację w Orłowskim we wrześniu 🙂

Chyba że inne dziewczyny napiszą na jaki czas dostawałyście zwolnienie lekarskie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sun

Dziewczyny ile czasu przed operacją trzeba odstawić tabletki antykoncepcyjne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Aga

Ja odstawiłam 3 miesiące przed 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona

Witam.

Mam pytanie do dziewczyn, które były operowane w Orłowskim.

Jakieś 1,5 roku byłam tam na konsultacji. Niestety, ale odprawiono mnie z kwitkiem. Powodem była moja waga, lekarz nawet nie spojrzał na moje piersi i kazał schudnąć. Tka gruba to ja nie byłam, olał mnie totalnie. Jak dobrze pamiętam to był dr Ulatowski.

Chce spróbować jeszcze raz.

Do kogo mam pójść, żeby nie wyolbrzymiał problemów z wagą?

Od kogo mam mieć skierowanie ze wskazaniem do zmniejszenia biustu? Czy może to być tylko chirurg(kręgosłup), czy może to być chirurg plastyczny?

Czy zaświadczenie ze wskazaniem do operacji musi być wystawione przez lekarza przyjmującego mnie na NFZ? Czy może to być lekarz przyjmujący prywatnie?

Mój rozmiar biustu to 95 J. Odległość od obojczyka do sutka 35 cm? Czy to wystarczy, aby się zakwalifikować?

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beti
2 godziny temu, Gość Mona napisał:

Witam.

Mam pytanie do dziewczyn, które były operowane w Orłowskim.

Jakieś 1,5 roku byłam tam na konsultacji. Niestety, ale odprawiono mnie z kwitkiem. Powodem była moja waga, lekarz nawet nie spojrzał na moje piersi i kazał schudnąć. Tka gruba to ja nie byłam, olał mnie totalnie. Jak dobrze pamiętam to był dr Ulatowski.

Chce spróbować jeszcze raz.

Do kogo mam pójść, żeby nie wyolbrzymiał problemów z wagą?

Od kogo mam mieć skierowanie ze wskazaniem do zmniejszenia biustu? Czy może to być tylko chirurg(kręgosłup), czy może to być chirurg plastyczny?

Czy zaświadczenie ze wskazaniem do operacji musi być wystawione przez lekarza przyjmującego mnie na NFZ? Czy może to być lekarz przyjmujący prywatnie?

Mój rozmiar biustu to 95 J. Odległość od obojczyka do sutka 35 cm? Czy to wystarczy, aby się zakwalifikować?

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Gość Mona, zapisz się do dr Tomasza Dębskiego, on przyjmuje we wtorki rano. Patrzy profesjonalnie na problem pacjentki a nie na okoliczności w jakich przychodzi pacjentka. 

Musisz mieć skierowanie od ortopedy do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62 oraz na osobnej kartce opinię/zaświadczenie od ortopedy ze wskazaniem/sugestią operacji plastycznej biustu ze względu na przerost piersi i ich oddziaływanie na kręgosłup. 

Miałam ze sobą dodatkowo USG piersi oraz RTG kręgosłupa ale dr nie patrzył na nie bo sam sobie zmierzył czy nadaję się do operacji. Najważniejsze dla niego było zaświadczenie z opisem i sugestią operacji od ortopedy. Ja nie miałam takiego zaświadczenia od razu i musiałam donieść w najbliższych dniach żeby dostać termin operacji. 

Zaświadczenie może być od prywatnego lekarza, ja tak miałam. 

Co do odległości od obojczyka do sutka to nie mam pojęcia ile musi być cm. 

Powodzenia! Dr Dębski jest bardzo miły i profesjonalny, na pewno pomoże. 🙂

Czekałam pół roku od zapisu do przyjęcia do poradni, więc w tym czasie może lepiej zadbać o siebie żeby spadło trochę kg. Wtedy na pewno dostaniesz termin operacji. 🙂

Co prawda jestem przed operacją (wrzesień) ale mam nadzieję że pomogłam. 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A dr Dębski jeszcze pracuje w Orlowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona
4 godziny temu, Gość Beti napisał:

Gość Mona, zapisz się do dr Tomasza Dębskiego, on przyjmuje we wtorki rano. Patrzy profesjonalnie na problem pacjentki a nie na okoliczności w jakich przychodzi pacjentka. 

Musisz mieć skierowanie od ortopedy do poradni chirurgii plastycznej z kodem N62 oraz na osobnej kartce opinię/zaświadczenie od ortopedy ze wskazaniem/sugestią operacji plastycznej biustu ze względu na przerost piersi i ich oddziaływanie na kręgosłup. 

Miałam ze sobą dodatkowo USG piersi oraz RTG kręgosłupa ale dr nie patrzył na nie bo sam sobie zmierzył czy nadaję się do operacji. Najważniejsze dla niego było zaświadczenie z opisem i sugestią operacji od ortopedy. Ja nie miałam takiego zaświadczenia od razu i musiałam donieść w najbliższych dniach żeby dostać termin operacji. 

Zaświadczenie może być od prywatnego lekarza, ja tak miałam. 

Co do odległości od obojczyka do sutka to nie mam pojęcia ile musi być cm. 

Powodzenia! Dr Dębski jest bardzo miły i profesjonalny, na pewno pomoże. 🙂

Czekałam pół roku od zapisu do przyjęcia do poradni, więc w tym czasie może lepiej zadbać o siebie żeby spadło trochę kg. Wtedy na pewno dostaniesz termin operacji. 🙂

Co prawda jestem przed operacją (wrzesień) ale mam nadzieję że pomogłam. 😘 

Bardzo, bardzo Ci dziękuję. Bardzo mi pomogłaś.

Dziękuję.

Monika 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka

Hej dziewczyny. Czytałam to forum w zasadzie od początku. W 2006 byłam młoda osoba i marzyła mi się operacja tak modna wtedy i atrakcyjna cenowo w Czechach. No ale byłam młoda. Czekałam czekałam pojawili się informacje na temat operacji na NFZ to było w roku chyba 2012 jak pojechałam do Warszawy na konsultacje. Miałam 23 lata, lekarz powiedział że owszem kwalifikuje się ale nie ma już terminów na ten rok mam się zapisać w styczniu na konsultacje wydaje mi się że mnie z ul bo byłam młoda. Bardzo dużo mówił o tym że będę miała jeszcze dzieci i będę karmić itd 🥴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poziomka

No i chyba wykrakal bo rok później nie umawiałem się już na konsultacje bo byłam w ciąży.. Odpuściłam więc sobie to na kilka lat, w między czasie wyjechałam z Polski. Na konsultacje do dr Potockiego pojechałam w styczniu 2018. Termin mi wyznaczył na kwiecień 2019 poprosiłam żeby to był lipiec, nie było oczywiście problemu bo od kwietnia terminy były wolne. Tak więc operacje będę miała w czwartek 4 lipca. Boję się 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×