Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Ewa
Dnia 7.04.2019 o 18:08, Gość 70H napisał:

Dzięki, zobaczymy mam skierowanie od orto i nic mi kobieta z rejestracji jak się umawiałam na konsultacje o badaniu USG nie wspomniała, tylko wyczytałam na forum, a terminy operacji zapisują prawie za 4 lata(też wyczytane na forum) więc nie wiem czy w tym momencie usg jest niezbędne skoro przez 4 lata może się wiele zmienić chorobowo?

Tak masz rację może się zmienić przez 4 lata ale nik nie zakwalifikuje bez wiedzy czy w tym momencie jest wszystko ok. Przed samą już operacja trzeba wykonać kolejne usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ieona

W poniedziałek idę na operacje i dzwoniłam pytać czy mam mieć ze sobą jakieś dokumenty badania to pani pielęgniarka powiedziała ze nie i ze wszystko zrobią na miejscu wiec sama już nie wiem bo w 2 dni nigdzie usg nie zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A mnie już przed sama operacją  zapytał lekarz przy przyjmowaniu na oddzial czy mam przy sobie mammografie, nie miałam ale za to miałam usg, które obejrzał i zrobil zdjęcie. Ale po rozmowie z nim doszłam do wniosku że nawet gdybym tego nie miała nic by się nie stało i możliwe że wtedy sami by zrobili tak że się nie martw będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

czy ktoś z was miał operacje przy wadze ok 95 kg ( wzrost 168) proszę o info pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

czy ktoś z was miał operacje przy wadze ok 95 kg ( wzrost 168) proszę o info pilnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana

Rozumiem problem w 100%. Większość kobiet narzeka na zbyt małe piersi, a jednak ja.. narzekałam na zbyt duże. Nigdy nie rozumiałam moich rówieśniczek, które na każdym kroku dawały mi do zrozumienia, jak to mi nie zazdroszczą. Pytałam siebie: czego? Bólów kręgosłupa? Dyskomfortu, czy może skrępowania? To była wada, a nie zaleta. Przy pierwszej szansie na mastopeksje skorzystałam, nie musiałam się ani chwili zastanawiać. Narzeczony umówił mnie na wizytę w klinice UniEstetica, u czarującego dr. Libondi. Pan doktor podczas wizyty wstępnej wykazał się profesjonalizmem, wiedzą i doświadczeniem. Poza tym, właśnie ta wizyta zakwalifikowała mnie do zabiegu, mojego małego/wielkiego marzenia, które nastąpiło jakby w sekundę. Nie potrafię wyrazić, jak bardzo wdzięczna jestem doktorowi Libondi. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Operacja przesunięta o prawie rok warunek -20 kg....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR
Dnia ‎14‎.‎04‎.‎2019 o 16:49, Gość Iwona napisał:

czy ktoś z was miał operacje przy wadze ok 95 kg ( wzrost 168) proszę o info pilnie

Witam ja ważyłam o 10kg mniej ale nic mi doktor o zmniejszeniu wagi nie mówił. Tylko ja robiłam prywatnie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR

Cześć dziewczyny

Czy którejś z Was po operacji sączyło się coś z piersi? Mi tydzień po operacji zaczęło lecieć jakieś osocze tak z dołu jakby na krzyżowaniu cięcia pionowego z poziomym. Lekarz mówi że nie u każdej tak jest ale się zdarza szczególnie przy bardzo dużej redukcji piersi:( ponacinał mi coś w środku  i teraz z jednej piersi leci jak z kranu taka maź tłuszczowa z krwią:( nie wiadomo ile to może potrwać. Ciekawa jestem czy któraś z Was też tak miała.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik
Dnia 14.04.2019 o 16:49, Gość Iwona napisał:

czy ktoś z was miał operacje przy wadze ok 95 kg ( wzrost 168) proszę o info pilnie

Moja siostra ma 170 cm, waga prawie 100 kg przy konsultacji i nakaz schudnięcia do BMI poniżej 30 (czyli chyba 86 kg), żeby operacja mogła być brana pod uwagę. Ja ważę 81 przy 166 cm i nikt nic o chudnięciu nie mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

No właśnie wychodzi na to ze ja muszę do ok 80 kg czyli BMI poniżej 30 tak jak piszesz Basik:( i okazało się ze czekałam na darmo 2 lata teraz muszę jeszcze prawie rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivo

Hmm a jaką miałaś wagę podczas kwalifikacji do operacji te dwa lata wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Niższa ok 82-85 kg i wtedy nikt mi nic o wadze nie mowil.... niestety z moim kręgosłupem przez te 2 lata było bardzo złe dużo leków mało ruchu i waga poszła do góry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik

Dziewczyny szukam lekarza którego polecacie z okolic Katowic Lub Krakowa. Taki którego możecie naprawdę polecić i ładnie Wam zmniejszył biust. Każdy reklamuje się ze jest najlepszy i nie wiadomo do kogo się wybrać. Chodzi mi o wizytę i zabieg prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Cześć dziewczyny. 17 maja bede miała operacje w Warszawie w Orłowskim. Mam pare pytan i prosze o odp😊

1. Czy w szpitalu mozna zakupic biustonosz pooperacyjny?

2. Jak długo leżałyście w szpitalu?

3. Czy podczas operacji lezymy w koszuli szpitalnej bez bielizny?

4. I jak z korzystaniem z wc od razu po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

5. Jak dlugo jest sie na L4 po operacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2019 o 10:22, Gość Iwona napisał:

Operacja przesunięta o prawie rok warunek -20 kg....

U mnie to samo 😞 wczoraj miałam konsultacje przed samą operacja ( 21.05) miałam być operowania w Gdańsku UCK niestety zostałam odesłana ponieważ brakuje mi 7-10 kg do wagi prawidłowej mojego BMI. Mam teraz wyznaczony termin za rok jestem załamana wszystko już miałam zaplanowane operacja za dwa tygodnie i wszystko przepadlo ;(( nowy termin na (5.05.2020) w Gdańsku UCK gdyby któraś chciała się zamienić proszę o kontakt 503 322 248 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ne_sia007 napisał:

Zamiana terminu!! 

Gdańsk UCK NFZ termin 05.05.2020r czy któraś chciała aby przełożyć termin na później jeśli tak proszę o kontakt 503 322 248 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może któraś wie gdzie dostała bym się na operację jeszcze w tym roku PILNIE 

Dziewczyny jak u was z terminami?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema
3 godziny temu, Ne_sia007 napisał:

U mnie to samo 😞 wczoraj miałam konsultacje przed samą operacja ( 21.05) miałam być operowania w Gdańsku UCK niestety zostałam odesłana ponieważ brakuje mi 7-10 kg do wagi prawidłowej mojego BMI. Mam teraz wyznaczony termin za rok jestem załamana wszystko już miałam zaplanowane operacja za dwa tygodnie i wszystko przepadlo ;(( nowy termin na (5.05.2020) w Gdańsku UCK gdyby któraś chciała się zamienić proszę o kontakt 503 322 248 

Czesc. Bardzo mi przykro z powodu przesuniecia terminu. Mozesz podac jaka masz wage i wzrost? Lub do jakiego bmi musisz zejsc. Ja mam operacje 17.05 w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Bema napisał:

Waga 85kg wzrost 169 BMI 29 i to było za dużo operacje miałam mieć 22.05. 2019czekałam od 04.2016r tyle czekania nadzieje jakie wiązałam z tą operacja i wszystko prysło.. 

😞 ;(

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bema

Chyba troche przesadzili. Z tego co czytalam to bmi poniżej  30 jest ok. Bylam na konsultacji u anestezjologa i nic mi nie powiedzieli a w ankiecie byla podna waga i wzrost. Ja waze 82 kg przy wzroscie 172. Bmi wychodzi 27. Mam nadzieje ze to wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha

Dziewczyny czym smarujecie blizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Mi tez powiedzieli ze ma być bmi 30 lub niżej .... wiec przy 29 powinni zoperować.... tylko jak się pozbyć prawie 20 kg? Dziewczyny czy któraś była na specjalnej diecie żeby schudnąć do operacji bo mi kiepsko idzie... narazie mam -2,5 a konsultacja we wrześniu i jak będzie ok to operacja w grudniu:) dodam ze ćwiczenia odpadają ( chory kregoslup)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Gość Bema napisał:

Chyba troche przesadzili. Z tego co czytalam to bmi poniżej  30 jest ok. Bylam na konsultacji u anestezjologa i nic mi nie powiedzieli a w ankiecie byla podna waga i wzrost. Ja waze 82 kg przy wzroscie 172. Bmi wychodzi 27. Mam nadzieje ze to wystarczy.

Najgorsze w tym wszystkim właśnie to, że operacje miałam mieć za dwa tygodnie tyle czekania wszystko wiązałam w swoim życiu już z operacja dosłownie wszystko podporządkowane do zabiegu i nagle wszystko przepadlo czuje się jakby dziecku zabrano ukochana zabawkę... 😞😞

Dnia 16.01.2015 o 10:38, Gość Czesia17 napisał:

Hej dziewczyny czy któraś miała zmniejszane piersi w UCK w Gdańsku? Bo dziś i mam na maja konsultację ale w ciągu 2 tygodni muszę osobiście dostarczyć skierowanie. Czy trzeba mieć od jakiegoś specjalisty zaświadczenie że zmniejszenie konieczne ze względów zdrowotnych, czy o ile rozmiarów zmniejszają bo mi się marzy z rozmiaru M na C.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Iwona napisał:

Mi tez powiedzieli ze ma być bmi 30 lub niżej .... wiec przy 29 powinni zoperować.... tylko jak się pozbyć prawie 20 kg? Dziewczyny czy któraś była na specjalnej diecie żeby schudnąć do operacji bo mi kiepsko idzie... narazie mam -2,5 a konsultacja we wrześniu i jak będzie ok to operacja w grudniu:) dodam ze ćwiczenia odpadają ( chory kregoslup)

Iwona - ja też miałam do operacji schudnąć lekarz powiedział mi że brzuch nie może być większy od piersi po operacji i na to barrdo zwracają uwagę - to słowa lekarza. Ja ćwiczę 3 razy w tyg po 1.5h + zdrowe odżywianie. A właśnie dziewczyny  któraś z was ma zaburzenia hormonalne??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Bema napisał:

Chyba troche przesadzili. Z tego co czytalam to bmi poniżej  30 jest ok. Bylam na konsultacji u anestezjologa i nic mi nie powiedzieli a w ankiecie byla podna waga i wzrost. Ja waze 82 kg przy wzroscie 172. Bmi wychodzi 27. Mam nadzieje ze to wystarczy.

A gdzie będziesz operowania i na kiedy termin?? Powodzonka życzę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2019 o 07:02, Gość Aga napisał:

Jeśli chodzi o Łęczną to do samej konsultacji przy założenie że nie choruje się na coś przewlekle(nie mówię tu o kręgosłupie tylko i innych schorzeniach) jest potrzebne oczywiscie skierowanie, usg piersi i jeśli istnieją problem z wyżej wymienionym kręgosłupem to jakiś opis schorzenia (ja miałam RTG z dokładnym opisem) i tyle. A jeśli chodzi o wagę to na konsultacji pytają jaka jest obecnie i lekarz przelicza bmi które wpisze w kartę informacyjną jeśli jest poniżej 30 to nie ma problemu natomiast jeśli jest dużo wyżej to może być problem i wtedy każe schudnąć. Przy konsultacji lekarz nie wykonuje żadnych badań (oczywiście oprócz obejrzenia i mierzenia piersi) więc usg trzeba mieć że sobą nawet jeśli nikt o nim nie wspomniał bo jest to podstawowe badanie do kwalifikacji a skoro go tam nie wykonują to podczas wizyty to pasuje to mieć. Szkoda byłoby jeździć dwa razy.

Dziewczyny może wiecie orientacyjnie jak teraz z terminami ile czeka się na samą konsultację jeśli bym dziś zadzwoniła i jakie są terminy operacji?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2019 o 17:21, Gość MAR napisał:

Cześć dziewczyny

Czy którejś z Was po operacji sączyło się coś z piersi? Mi tydzień po operacji zaczęło lecieć jakieś osocze tak z dołu jakby na krzyżowaniu cięcia pionowego z poziomym. Lekarz mówi że nie u każdej tak jest ale się zdarza szczególnie przy bardzo dużej redukcji piersi:( ponacinał mi coś w środku  i teraz z jednej piersi leci jak z kranu taka maź tłuszczowa z krwią:( nie wiadomo ile to może potrwać. Ciekawa jestem czy któraś z Was też tak miała.

Pozdrawiam

MAR a gdzie robiłaś prywatnie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×