Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Gosc

Chyba raczej marne skoro wciąż nas napastuje nachalną reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlicjaDe
Dnia 31.07.2019 o 08:44, Gość Gość napisał:

I wróciliśmy do strony 680 kafeterii, kiedy zdjęcie tej rudej modelki  było już podlinkowane. 😢I znowu Pani Michalska i jej karykaturalne modelki😢! Zalecam lekturę atłasu anatomicznego, należy przyjrzeć się proporcjom ciała zdrowej kobiety i przestać się oszukiwać , że rozmiar R jest Ok- bo nie jest!! Droga Mamo z poczekalni w Łęcznej- trzymam kciuki za szybką rekonwalescencję. Ja, podobnie jak Ty, nigdy nie pozwoliłabym na to, żeby moje dziecko nie mogło swobodnie się poruszać, podobać się młodym ludziom, ubierać modnie, żyć normalnie!

No nie, nie wytrzymam. Zagladam na forum bo operacje planuje, choc nie zaraz (najpierw 2 ciaza) i fajnie sie czyta, jak sie dziewczyny wspieraja. A twoj wpis podniosl mi cisnienie i jest absolutnym zaprzeczeniem tego watku! Do twojej wiadomosci: to, ze mam biust taki a nie inny (obecnie w ciazy  przestaje sie w 85jj miescic a to dopiero poczatek...)nie robi ze mnie chorej kobiety!!! Nie uwazam tez, zebym byla "karykaturalna" a jestem i grubsza, i z wiekszym biustem niz ta kobieta z linka. Owszem, operacje zrobie dla wygody (i po to tez schudne), ale do cholery jasnej ja nie choruje na biust i nie zycze sobie, zeby ktos mnie czy inne piszace tu dziewczyny uwazal za karykature "zdrowej kobiety"! Jak mozna w ogóle tak sie o kims wyrazac?😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Witajcie kochane. Chciałam zapytać, a może któraś będzie wiedziała czy jest szansa zrobić operacje na nfz, czy raczej nie. Opiszę jaki mam problem. Wcześniej mój biust nie był jakiś olbrzymi, ale dość spory roz. 95G, 100F. Rozmiar biustonosza był różny w zależności od firmy. Zawsze miałam obwisly biust, po ciąży i karmieniu problem się poglebil. W ostatnich 2 latach schudlam 40 kg i moje piersi obecnie to 75F 80E  zwis mam spory bo aż 30cm od obojczyka do sutka. Nie ma u mnie co zmniejszać, ale czy jest szansa je podnieść i usunąć nadmiar skóry, nie zależy mi na powiększaniu. I tak mam spore problemy z kręgosłupem. Mam lumbalizacja trzonu th12, zwężenie przestrzeni miedzykregowej w odcinku ledzwiowym i kość krzyżową w poziomym ułożeniu. Często jak dłużej stoję lub zmywam naczynia to dretwieja i pięką mnie łopatki i ramiona. Czy jest szansa na nfz? Nie bardzo stać mnie na prywatny zabieg. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Staraj się w Łęcznej,  tylko nastaw się na długi czas oczekiwania,  obecnie już 4 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Alice! Przecież Cię wspieram! I usiłuję Ci powiedzieć, że BMI w granicach 35 to poważna choroba, która ma nieodwracalne konsekwencje! Będziesz rozmawiała z chirurgiem plastykiem i czy to będzie dr Raczkowska, dr Potocki, dr Mądry, dr Zaniewska, czy dr Michalska- BMI tych ludzi nie przekracza 25. Tylko dzięki prawidłowej masie ciała są w stanie przez trzy, cztery godziny wycinać, zszywać, odsysać z wyciągniętymi przed sobą rękoma, w pozycji stojącej, pochylonej... Jak myślisz, czy 80 kilogramowa "ruda modelka" wytrzymałaby to? Nawet do zdjęcia wygina się nienaturalnie, żeby się nie garbić pod wpływem cztetokilogramowego obciążenia na klatce piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dziękuję za info. A do kogo w Łęcznej najlepiej uderzyć? Czy jest lekarz który by przychylnie podszedł do tematu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dodam, że jestem po operacji bariatrycznej, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Gość Ania napisał:

Dodam, że jestem po operacji bariatrycznej, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. 

To jeszcze lepiej.  Polecam doktora Korzeniowskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Super, bardzo dziękuję za polecenie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Gość Ania napisał:

Dziękuję za info. A do kogo w Łęcznej najlepiej uderzyć? Czy jest lekarz który by przychylnie podszedł do tematu. 

a ja polecam Dr Żuchowską i Dr Antonov. U mnie przy operacji była jeszcze Dr Jaroń ale chyba już jej nie ma w tym szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Jestem świeżo po operacji w Łęcznej, Pan dr przed operacją pytał mnie jakie mam oczekiwania w kwestii rozmiaru, więc odpowiedziałam że jakieś C/D, co w porównaniu do starego biustu i tak mały rozmiar. No i operacja przebiegła dobrze, szpital super; lekarze najwyższy poziom, jestem wszystkim tu bardzo wdzieczna, tylko że...ja patrzę i nie widzę biustu. Mam wrażenie, że wycieli prawie wszystko i nie widać tu nawet B..boję się, że przesadzili w drugą stronę, czy to możliwe? Czy ktoś miał takie odczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaS

Cześć!

Jestem tu nowa. Kiedyś starałam się o zabieg na nfz, ale niestety odsyłali mnie z kwitkiem, bo za młoda, bo nie rodziłam, bo nie mam jeszcze piersi sięgających bioder 😞

Natomiast mam poważne problemy z kręgosłupem i inne dolegliwości, w zwiazku z czym chcę wykonać operację prywatnie.

Mój biust to 80H przy wzroście 160 cm i dość drobnej, mimowszystko budowie ciała. 

Proszę o informację czy któraś Pani wykonywała zabieg w Czechach? Mają dobre opinie w internecie, a i ceny dużo niższe niż u nas. 

Chodzi mi dokładnie o klienikę LLC w Ostravie. 

A może znacie w Polsce dobrgo lekarza, który wykonał Wam zabieg w przystępnej cenie? 

Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.

Pozdrawiam 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
55 minut temu, Gość AngelikaS napisał:

Cześć!

Jestem tu nowa. Kiedyś starałam się o zabieg na nfz, ale niestety odsyłali mnie z kwitkiem, bo za młoda, bo nie rodziłam, bo nie mam jeszcze piersi sięgających bioder 😞

Natomiast mam poważne problemy z kręgosłupem i inne dolegliwości, w zwiazku z czym chcę wykonać operację prywatnie.

Mój biust to 80H przy wzroście 160 cm i dość drobnej, mimowszystko budowie ciała. 

Proszę o informację czy któraś Pani wykonywała zabieg w Czechach? Mają dobre opinie w internecie, a i ceny dużo niższe niż u nas. 

Chodzi mi dokładnie o klienikę LLC w Ostravie. 

A może znacie w Polsce dobrgo lekarza, który wykonał Wam zabieg w przystępnej cenie? 

Będę wdzięczna za wszystkie podpowiedzi.

Pozdrawiam 🙂

 

Paciorek w Czechach robi bardzo ładnie za 2500 euro ale podobno po operacji jak są jakieś komplikacje to jest problem z kontaktem.  Bardzo polecany jest dr Czopkiewicz z Opola, cena 12 tys. Zobacz sobie zdjęcia i opinie dziewczyn na grupie na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2019 o 21:28, Gość Majka napisał:

Ja mam 19 września u dr Muraszko-Kuźma :) choć ciagle się waham i boję :( 

Witaj ;) w UCK?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2019 o 21:28, Gość Majka napisał:

Ja mam 19 września u dr Muraszko-Kuźma :) choć ciagle się waham i boję :( 

A ja tak bardzo nie mogę się doczekać 

😁 Operacje mam wyznaczają na 5.05.2020r jeszcze nie wiem kto będzie mnie operować ale kwalifikowana byłam przez dr. Klein w UCK Gdańsk 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 2.08.2019 o 20:37, Gość Gosc napisał:

Paciorek w Czechach robi bardzo ładnie za 2500 euro ale podobno po operacji jak są jakieś komplikacje to jest problem z kontaktem.  Bardzo polecany jest dr Czopkiewicz z Opola, cena 12 tys. Zobacz sobie zdjęcia i opinie dziewczyn na grupie na fb

Witaj, mogę prosić jakieś namiary na grupę na FB jak was dziewczyny odnaleźć?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walorakarola

Piersi po redukcji mam wymodelowane, kształtnie i są identyczne. Mogę w końcu normalnie się poruszać i uprawiać sport bez obaw o swój kręgosłup. Konsultacje i zabieg robiłam we Wrocławiu w klinice Knack Clinic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiaczek

koleżanka niedawno zmniejszała biust u dr Boligłowy, gdyż miała niesymetryczny i zwyczajnie ogromny jak na jej filigranową figurę. Obecnie jest na rekonwalescencji, ale już widać niesamowitą różnicę i pomimo małych problemów natury bólowej, jest niesamowicie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita

Moje piersi co do budowy ciałam były bardzo duze. Zdecydowałam się zrobić zabieg redukcji. Po tym zabiegu jest o wiele lepiej, wczesniej bolała mnie kregosłu. Zabieg robiłam mi dr Aldony Stachury  Krakowie   i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Anita napisał:

Moje piersi co do budowy ciałam były bardzo duze. Zdecydowałam się zrobić zabieg redukcji. Po tym zabiegu jest o wiele lepiej, wczesniej bolała mnie kregosłu. Zabieg robiłam mi dr Aldony Stachury  Krakowie   i polecam

A świstak siedzi i zawija te sreberka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zawsze możemy, jak koleżanki z lobby biuściastych, stanikomanii, czy innego forum "pokochać" nasze gigantyczne piersi, udawać, że jesteśmy piękne i cieszyć się tym, czym matka natura nas obdarzyła😀! To nic, że z każdym rokiem garbimy się coraz bardziej, co to za problem, że kupujemy bluzki w rozmiarze 50! Przecież to producenci są nieprzystosowani- my jesteśmy wspaniałe😀😀! Dwa lata temu zrobiłam operację! Jedyne czego żałuję, to tego, że przez takich "ciałolubnych" manipulatorów nie zrobiłam jej 20 lat temu!  Od dwóch lat czuję się, jakbym wstała z wózka inwalidzkiego! Macie rację! Nic z tym nie róbcie! Przejdźcie się do brafiterki😀😀😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Hej autorma,

 

Ja robiłam u Pani Raczkowskiej powiększanie piersi i mogę ją polecic jak najbardziej. Bardzo dobry lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agga

zajzalam tu z ciekawosci,  Mialam zmniejszanie biustu piec lat temu, nie w Polsce,

Jestemprzeszczesliwa ze sie zdecydowalam , bo to jakby dostac drugie zycie,

Blizn zadnych juz nie widac, nic mnie nie uwiera, nie boli i narescie moge sie  ubrac jak chce i jak ide do sklepu to nie patrze na ciuchy pod katem mojego biustu , bo to juz nie ma znaczenia.

wszystkim myslacych o  tym zabiegu polecam bardzo, zycie jest duzo latwiejsze z mniejszym biustem !

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 30.08.2019 o 00:09, Gość Gość napisał:

Zawsze możemy, jak koleżanki z lobby biuściastych, stanikomanii, czy innego forum "pokochać" nasze gigantyczne piersi, udawać, że jesteśmy piękne i cieszyć się tym, czym matka natura nas obdarzyła😀! To nic, że z każdym rokiem garbimy się coraz bardziej, co to za problem, że kupujemy bluzki w rozmiarze 50! Przecież to producenci są nieprzystosowani- my jesteśmy wspaniałe😀😀! Dwa lata temu zrobiłam operację! Jedyne czego żałuję, to tego, że przez takich "ciałolubnych" manipulatorów nie zrobiłam jej 20 lat temu!  Od dwóch lat czuję się, jakbym wstała z wózka inwalidzkiego! Macie rację! Nic z tym nie róbcie! Przejdźcie się do brafiterki😀😀😀

Och, jaka ty jesteś "dowciapna" i oświecona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do gościa z piątku (20.43)- WIEM😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Termin :)

Dziewczyny, Mam do odstąpienia termin na zmniejszenie na NFZ w łęcznej u dr Mądrego na 07.2021. Ja niestety nie jestem w stanie czekać tyle czasu i umówiłam się prywatnie na już ;( jeżeli któraś z Was by chciała to jest możliwość zadzwonić tam i ja go odstąpię, by mogła skorzystać któraś z Was, która ma bardziej odległy termin. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

A ja jadę jutro na konsultacje przed operacja ( termin 9.12.2019) udało mi się zrzucić 13 kg wiec mam nadzieje ze już nic nie stanie na przeszkodzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 godzin temu, Gość Iwona napisał:

A ja jadę jutro na konsultacje przed operacja ( termin 9.12.2019) udało mi się zrzucić 13 kg wiec mam nadzieje ze już nic nie stanie na przeszkodzie ....

Trzymam kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamana

Czy komuś przed planowaną operacją wyszla w usg niewielka torbiel? Czy to mnie zdyskwalifikuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona

Jestem po konsultacji:) mam zrzucić jeszcze 2 kg i utrzymać wagę jeżeli wyniki będą ok to 9 grudnia operacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×