Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość Imbirrr
Best Bra, zmierzylam sie i mam nastepujace wymiary: 92 w i 80 pod (jak wciagne pluca to 79). Jaki to rozmiar ? Poznanska Pyro! kazdego paralizuje wizja operacji. Mnie tez, myslalam o tym codziennie i mialam naprawde takie napady paniki, ze chcialam zadzwonic i wszystko odwolac ;-) ale wlasnie dlatego nie mozna za dlugo czekac. To czekanie jest najbardziej przerazajace i w glowie legnie sie za duzo niepotrzebnych mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznanska pyra, kierowana twoim ostatnim postem tez postanowilam zobaczyc ta klinike w bytomiu, bo nawet nie wiedzialam o jej istanieniu. faktycznie, biusty sa naprawde swietne. dokladnie takie jakie ja bym chciala uzyskac. podobaja mi sie tez zdjecia z kliniki linea corporis, i wczesniej czytalam ze dr slawomir lon jest specjalista od biustow ale potem znalazlam wiele niepochlebnych opini o tej klinice. i szczerze mowiac, naprawde ciezko. naprawde nie wiadomo gdzie sie udac i co wybrac. bo wiadomo ze zadna z nas nie chce sie polozyc pod noz jakiegos partacza!:( ale wybor tak duzy ze ciezko sie zdecydowac. zaskoczylo mnie tylko to ze w tej klinice w bytomiu jest jakos strasznie tanio. bo tam operacja niby kosztuje do 8500zl! i tak sie zastanwiam teraz czy to kompetentna klinika? a czytalas cos wiecej o tej klinice lub o lekarzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
No hejka dziewczynki :) Dziewczyny nie kierujcie się fotkami, bo wydaje mi się, że nie ma gwarancji czy to są zdjęcia właśnie od tego dr, teraz każdy orze jak może i kombinuje aby jak najwięcej mieć klienteli, koszt 8500 to nie jest mało dr Jarliński też bierze prywatnie 8000-9000 tys., ja proponuje brać pod uwagę opinie na forum "beauty w Polsce" ja tam jestem zalogowana i dużo czytałam zanim się tak stało, że napiasałm do dr Jarlińskiego, ja mimo, że robiałm na NFZ jestem bardzo zadowolona z opieki, rezultatów pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie posatnowilam troche poszperac i weszlam na stronke znany lekarz. niestety po wpisaniu okazalo sie ze ta pani doktor z bytomia nie ma zbyt pochlebnych opini. tylko 38% dobrych. ma nawet jakas sprawe w sadzie czy cos:/ postanowilam szperac dalej i powpisywalam wiele nazwisk z roznych klinik. i powiem wam ze tylko doktor jarlinski ma chyba az 85 % dobrych opini. a zle raczej dotycza tego ze odmowil np zabiegu jesli uwazal za niekonieczny. takze chyba faktycznie zdjecia nie wystarcza. a szkoda. jakby to bylo piekne gdyby mzona pojsc ze zdjeciem i uzyskac dokladnie takie jakie sie chce... :) ehhh a wy jak tam dziewczynki? pewnie szczesliwe i juz bez bolu, co? czekamy na zdjecia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
best bra chyab zdegustowana ze sie wszystkie zoperowalysmy opuscila nasze forum! paniusiu, wiesz ze zaczelam brac dr J. pod uwage po tym, jak Ty o nim napisalas kiedystam w maju ? czasem o tym mysle, ze jakos przypadkowo mialas wplyw na moje zycie... a teraz polecasz nadal i znowu moze masz wplyw na czyjes zycie ;p Faktycznie on nie obiecuje zlotych gor, mowi, jak jest. Nie retuszuje swoich zdjec i nie dodaje tych najbardziej udanych tylko raczej te 'srednie' na swojej stronie pisze: BLIZNY ZOSTAJA NA ZAWSZE, i jak czegos sie nie da zrobic, to sie nie da i nie bedzie obiecywal nie wiadomo czego, zeby tylko zlapac klienta. Jest bardzo uczciwa osoba i jak na swoja 'slawe' malo bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
best bra chyab zdegustowana ze sie wszystkie zoperowalysmy opuscila nasze forum! paniusiu, wiesz ze zaczelam brac dr J. pod uwage po tym, jak Ty o nim napisalas kiedystam w maju ? czasem o tym mysle, ze jakos przypadkowo mialas wplyw na moje zycie... a teraz polecasz nadal i znowu moze masz wplyw na czyjes zycie ;p Faktycznie on nie obiecuje zlotych gor, mowi, jak jest. Nie retuszuje swoich zdjec i nie dodaje tych najbardziej udanych tylko raczej te 'srednie' na swojej stronie pisze: BLIZNY ZOSTAJA NA ZAWSZE, i jak czegos sie nie da zrobic, to sie nie da i nie bedzie obiecywal nie wiadomo czego, zeby tylko zlapac klienta. Jest bardzo uczciwa osoba i jak na swoja 'slawe' malo bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
glupia kafeteria mni o, ze post sie nie wyslal ;-) sorka za powtorke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_owa187291
a ja slyszalam, ze on romansuje z kazda pacjentka ;p tzn z kazda ktora mu na to pozwoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) piszę do Was pierwszy raz, ale to nie znaczy, że to moje pierwsze odwiedziny;p Jakoś z pół roku temu zajrzałam do ''naszego' wątku i zdecydowałam się na operację:D Zabieg mam....jutro(!) Jestem umówiona z dr Murszko w gdyni i jakoś niespecjalnie się boję (myśli o rezultacie sprawia, ze się bardziej cieszę niż boję). Mam jednak pytanie-co stosowac na blizny? pamiętam, ze isałyście coś kiedyś o zamawianej maści/kremie ,ale nie moge tej informacji 'odkopać';( Dziękuje z góry za odpowiedź i pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia1
Szanowne koleżanki :) Jak mogę w jakiś sposób pomóc to pomagam, a ileż to mnie kosztuje, parę chwil na forum :), jeśli chodzi o dr to naprawdę bardzo skromny człowiek, on na oddziale sprawiał wrażenie bardzo nieśmiałego, a jak miał do mnie się odezwać to tylko słuzbowo, żadnych tekstów, czy jakiś dziwnych uśmieszków, poprostu miły facet - ogólnie mu dobrze z oczu patrzy :) i jest konkretny, wszystko co na temat, mi też nie obiecywał złotych gór, poprostu powiedziałam mu , że liczę na spełnienie moich marzeń, w podziekowaniu kupiłam całemu personelowi kosz owoców itp, bo naprawdę opieka super, pielęgniarki extra babeczki na każde zawołanie :) Dltego też na temat podrywów przez doktorka nic nie wiem :) Co do maści naprawdę uwierzcie wit A w maści, i super się goi, ale gdyby wyskoczyły jakieś problemy to miałam przepisaną dodatkową maść, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Best_bra jest zarobiona po uszy i się z życiem nie wyrabia :P Ale to chwilowo ;) Imbirrr, jeśli pod biustem mierzyłaś na ścisk i na wydechu, to 75C tabelkowo wychodzi - z tym rozmiarem w sklepach nie powinno być większego problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Dzieki best bra za odpowiedz! Paniusiu, jak to pan doktor nie calowal cie w reke ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Oj dawno mnie tutaj nie było, ale mam trochę mało czasu i miałam też komputer zepsuty i brak dostępu do internetu. Moja operacja zbliża się wielkimi krokami i wiecie co.... jakoś narazie się z niej nie cieszę. Chyba gorzej zniosę pójście do szpitala niż ostatnio. Moje dziecko jest już starsze i bardziej kumate, ciężej znosi rozstania:( wiekszość czasu ja z nim spędzam czas bo mąż w pracy i nie wiem jak oni sobie poradzą skoro mój mąż ma problem zrobić odpowiednio kaszę dziecku. No i on nie chce żebym miała tą operację (jak wcześniej chciał) i na każdym kroku mi powtarza to że powinnam zrezygnować. A co do dr Jarlińskiego to pierwsze słyszę żeby podrywał pacjentki. Bardziej też bym powiedziała że wygląda na nieśmiałego człowieka no i tak jak piszecie nie obiecuje złotych gór, tylko mówi jak jest naprawdę i czego można się spodziewać. A to że niektórzy narzekają że nie chce się podjąć operacji czy np długo się czeka u niego na zabieg, no cóż do 15.00 pracuje w szpitalu, nie rozdwoi się przecież. Dziewczyny strasznie wam zazdroszczę że już jesteście po, ja staram się w ogóle nie myśleć o tej operacji, już nawet wymyśliłam, że jak już będę po i ściągną mi dreny to poproszę lekarza żeby mnie wypisał wcześniej, a codziennie rano będę przyjeźdżać na zmianę opatrunków. Ciekawe tylko czy to w praktyce wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Oj dawno mnie tutaj nie było, ale mam trochę mało czasu i miałam też komputer zepsuty i brak dostępu do internetu. Moja operacja zbliża się wielkimi krokami i wiecie co.... jakoś narazie się z niej nie cieszę. Chyba gorzej zniosę pójście do szpitala niż ostatnio. Moje dziecko jest już starsze i bardziej kumate, ciężej znosi rozstania:( wiekszość czasu ja z nim spędzam czas bo mąż w pracy i nie wiem jak oni sobie poradzą skoro mój mąż ma problem zrobić odpowiednio kaszę dziecku. No i on nie chce żebym miała tą operację (jak wcześniej chciał) i na każdym kroku mi powtarza to że powinnam zrezygnować. A co do dr Jarlińskiego to pierwsze słyszę żeby podrywał pacjentki. Bardziej też bym powiedziała że wygląda na nieśmiałego człowieka no i tak jak piszecie nie obiecuje złotych gór, tylko mówi jak jest naprawdę i czego można się spodziewać. A to że niektórzy narzekają że nie chce się podjąć operacji czy np długo się czeka u niego na zabieg, no cóż do 15.00 pracuje w szpitalu, nie rozdwoi się przecież. Dziewczyny strasznie wam zazdroszczę że już jesteście po, ja staram się w ogóle nie myśleć o tej operacji, już nawet wymyśliłam, że jak już będę po i ściągną mi dreny to poproszę lekarza żeby mnie wypisał wcześniej, a codziennie rano będę przyjeźdżać na zmianę opatrunków. Ciekawe tylko czy to w praktyce wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Oj dawno mnie tutaj nie było, ale mam trochę mało czasu i miałam też komputer zepsuty i brak dostępu do internetu. Moja operacja zbliża się wielkimi krokami i wiecie co.... jakoś narazie się z niej nie cieszę. Chyba gorzej zniosę pójście do szpitala niż ostatnio. Moje dziecko jest już starsze i bardziej kumate, ciężej znosi rozstania:( wiekszość czasu ja z nim spędzam czas bo mąż w pracy i nie wiem jak oni sobie poradzą skoro mój mąż ma problem zrobić odpowiednio kaszę dziecku. No i on nie chce żebym miała tą operację (jak wcześniej chciał) i na każdym kroku mi powtarza to że powinnam zrezygnować. A co do dr Jarlińskiego to pierwsze słyszę żeby podrywał pacjentki. Bardziej też bym powiedziała że wygląda na nieśmiałego człowieka no i tak jak piszecie nie obiecuje złotych gór, tylko mówi jak jest naprawdę i czego można się spodziewać. A to że niektórzy narzekają że nie chce się podjąć operacji czy np długo się czeka u niego na zabieg, no cóż do 15.00 pracuje w szpitalu, nie rozdwoi się przecież. Dziewczyny strasznie wam zazdroszczę że już jesteście po, ja staram się w ogóle nie myśleć o tej operacji, już nawet wymyśliłam, że jak już będę po i ściągną mi dreny to poproszę lekarza żeby mnie wypisał wcześniej, a codziennie rano będę przyjeźdżać na zmianę opatrunków. Ciekawe tylko czy to w praktyce wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jestem tu pierwszy raz. Pocieszające jest dla mnie że nie jestem jedyna z takim problemem. Gdy mówiłam miom koleżankom o zmiejszeniu piersi słyszałam że jestem głupia oddaj trochę- super one chcą troszkę ale nie taki ciężar,że aż boli głowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jestem tu pierwszy raz. Pocieszające jest dla mnie że nie jestem jedyna z takim problemem. Gdy mówiłam miom koleżankom o zmiejszeniu piersi słyszałam że jestem głupia oddaj trochę- super one chcą troszkę ale nie taki ciężar,że aż boli głowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
czesc dziewczynki:********************** mnie tez dawno nie bylo nie mam czasu calymi dniami przesiaduje ze sklepami z bielizna hahahahah:D zarcik A JA TAM SIE NA TENAT JARLINSKIEGO CZY JAK ON TAM MA NIE WYPOWIEM bo nie znam jednak slyszalam wiele dobrego...moge tylko powiedziec na temat zdjec na jego stronce po operacji NIE SA LADNE takie ale wlasnie dlatego ze nie sa tak zretuszowane jak co niektotych chirurgow,klinik... u mnie juz powoli sie goja te brodawki,chociaz lewa sie buntuje:(..ogolnie blizny jakbym sie nozem lekko przeciela praktycznie 6 tyg po a wygladaja super.. A POWIEDZCIE MI KOCHANIUTKIE PO JAKIM CZASIE ZESZLA WAM OPUCHLIZNA CALKIEM ?ja mam jeszcze miedzy biustem tak lekko spuchniete.. pozdrawima wszystkie was dziewczynki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Klementynko wlasnie zastanawialam sie, co sie z Toba dzieje, tak dawno Cie nie bylo... Nie cieszysz sie z operacji tylko ze wzgledu na dziecko czy w ogole ? Powiem Ci, ze ja tez myslalam, BYLAM pewna, ze po prostu dzien operacji bedzie dla mnie koszmarny, ze bede zestresowana i ze bede pewnie plakac i ze urzadze im tam jakas scene na sali operacyjnej (w stylu: nie, nie, stwierdzilam, ze wielki biust jest piekny, ide do domu, prosze mi odlaczyc te rurki ;p) ale powiem Ci, ze bardzo mozna siebie samego zaskoczyc. W ogole sie nie stresowalam tego dnia a jak siedzialam i rozmawialam z anestezjologiem, to fakt, ze zaraz mnie uspia, potna i pozszywaja byl dla mnie tak abstrakcyjny, ze mialam wrazenie, ze zaraz sie przebiore z pizamki i pojde do domu po milej pogawedce o tym ile waze i czy przyjmuje jakies leki ;) Zupelnie jakby moj organizm sam sobie wyprodukowal GLUPIEGO JASIA ;-) Dlatego zupelnie sie nie denerwuj! Zobaczysz, z Toba tez tak bedzie. Dreny Ci pewnie wyciagna nastepnego dnia, ale nie wiem, czy to dobry pomysl, zebys wracala wtedy do domu i jeszcze do malego dziecka. Twoj maz musi po prostu sie w tym czasie zajac dzieckiem! Przeciez nie bedziesz mogla go nawet podniesc... Uszy do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam was drogie dziewczyny, ale.. albo ja jestem jakas "inna" albo po prostu nie potrafię was zrozumieć. Ja mam rozmiar stanika 75 D , z czego jestem baaaaardzo zadowolona. Kiedy tylko założe bluzke z dekoltem, lub obcisła (dopadowana) to wszyscy faceci sie oglądają, przecież WIĘKSZOŚĆ z nich woli duży biust niż mały. Ja na waszym miejscu bym sobie NIE POMNIEJSZAŁA. Popieram operację gdzie poprawia się wygląd biustu, "unosi sie go do góry, ze jest jędrniejszy" jak jedna Pani wczesniej pisała, ze ma po operacji "ładne, sterczące, zaokrąglone" że chodzi bez stanika i jej się one PODOBAJĄ. Popieram również i rozumiem kobiety, które mają małe miseczki (A,B) które chcą sobie powiększyć biust, i z tego powodu mają kompleksy. Moja kolezanka ma mały i też chciałaby mieć wiekszy, bo wie, ze faceci wola wieksze biusty a nie "płaskie" ... a co do karmienia piersią, to.. jeśli stać Cię na OPERACJĘ PLASTYCZNĄ , to będzie Cię stać również na mleko w proszku (z apteki lub ze sklepu,zalezy jakie lekarz zaleci dla Twojej pociechy) dla niemowlaków i nie będziesz zajmować sobie głowy karmieniem piersią, plus to taki, że mozesz dziecko zostawić w razie koniecznosci np.mamie, zaopiekuje sie maleństwem i da dziecku "mleko z butelki" a jak karmisz piersią to jesteś uziemiona:D co do dużych biustów, i jak sie ma MAŁO POD biustem to faktycznie-ja tez mam problem ze stanikami :( jest ich bardzo mało, no lub są-ale drogie. np.staników w rozmiarze 90D u mnie w miescie jest bardzo duzo ale 75D to... 6m-cy w jednym sklepie czekam za czarnym stanikiem:D i jeszcze nie dotarł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martti88, zajrzyj tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html bo dobrze dobrany rozmiar 75D oznacza raczej niewielki biust (ok. 80 cm pod biustem zmierzone ciasno i 94-95 w biuście ) ;) Tu też zerknij koniecznie: http://stanikomania.blox.pl/2008/07/Alfabet-8222Stanikomanii8221.html Mało pod biustem to potrzeba obwodów 60 czy 65, i takie są produkowane w ogromnym wyborze z miseczkami sięgającymi literki K (nie, to nie jest gigantyczny biust :P ), można je kupić "z marszu” (matkoicórko, czekać pół roku na zwykły czarny stanik w tak przeciętnym rozmiarze jakim jest 75D? tragifarsa jakaś!), stacjonarnie w wielu miastach w Polsce/ Tu jest mapka dobrych sklepów stanikowych, może masz blisko do jakiegoś: http://stanikowamapa.prv.pl/ A jak nie masz to zacznij kupować przez net – na przesyłkę się czeka kilka dni (nie pasuje - odsyłasz/wymieniasz), na forum Lobby Biuściastych znajdziesz adresy dziesiątek polskich i brytyjskich sklepów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martti88, zajrzyj tutaj: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html bo dobrze dobrany rozmiar 75D oznacza raczej niewielki biust (ok. 80 cm pod biustem zmierzone ciasno i 94-95 w biuście ) ;) Tu też zerknij koniecznie: http://stanikomania.blox.pl/2008/07/Alfabet-8222Stanikomanii8221.html Mało pod biustem to potrzeba obwodów 60 czy 65, i takie są produkowane w ogromnym wyborze z miseczkami sięgającymi literki K (nie, to nie jest gigantyczny biust :P ), można je kupić "z marszu” (matkoicórko, czekać pół roku na zwykły czarny stanik w tak przeciętnym rozmiarze jakim jest 75D? tragifarsa jakaś!), stacjonarnie w wielu miastach w Polsce/ Tu jest mapka dobrych sklepów stanikowych, może masz blisko do jakiegoś: http://stanikowamapa.prv.pl/ A jak nie masz to zacznij kupować przez net – na przesyłkę się czeka kilka dni (nie pasuje - odsyłasz/wymieniasz), na forum Lobby Biuściastych znajdziesz adresy dziesiątek polskich i brytyjskich sklepów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imbirr to raczej chodzi o dziecko. Bo operację strasznie chcę mieć i cały czas jak patrzę na siebie w lustrze to wyobrażam sobie, jak to będzie po zabiegu i że będę ładnie wyglądać i że wreszcie nic mi nie będzie do pasa wisieć:) i że wreszcie pójdę do sklepu i kupię wszystko to co mi się podoba, a nie to co na mnie pasuje:) Ale ta to chyba jest z mamami, że denerwują się jak to będzie jak ich nie będzie, że mężowie sobie nie poradzą itp. Wiem, że dadzą sobie radę, ale ja już taka głupia jestem że martwię się na zapas. Ale laski bądźcie pewne, że nie zrezygnuję, czekam zbyt długo żeby się poddać (9 miesięcy). Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75H/Iteraz D
MARTIII COS TAM... heh powiem ci ze rozwalila mnie twoja wypowiedz na maxa!!!!!!!!!!!!! sluchaj dziewczyno jezeli masz 75 D to siedz cicho!ja marzylam o takim...ja mialam 5 rozmiarow wiekszy biust!!!!!!!111czy ty wogole mozesz sobie wyobrazic taki wielki olbrzymi biust????heh piszesz rozumiem jak ktos se chce upiekszyc powiekszyc itd .. piszezs ze ty masz problem z kupieniem stanika 75D czy tam ile a co my mialysmy powiedziec ktore mialysmy 75,80 H... popierasz kogos kto se sylikon wpycha a nie popierasz kogos kto se biust zmniejsza??!!a co ma do rzeczy karmienie piersia ja juz nie znam matek ktore karmia piersia bo 80%kobiet nawet nie ma mleka... ide spac pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska75H/Iteraz D
no jasne klemntynka bedzie gicior!!!!!!! dzidzia bedzie trzymac kciuki:) a mama wyjdzie szczesliwsza:))) pozdrawiam...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyny ,która nas biuściaste ktytykuje! Dziewczyno o czym ty mówisz 75 D to chyba jakiś żart ktoś z takim rozmiarem nigdy NAS nie zrozumie. Taki rozmiar jak ty to ja miałam gdy miałam 17 lat a w Polsce staniki były tylko do C i wtedy był problem a teraz nie rozśmieszaj mnie. Ja teraz mam 38 lat irozmiar K to jest problem i wielkość jednej piersi ma rozmiar główki rocznego dziecka. My właśnie chcemy mieć znów rozmiar D lub E i na pewno nie będziemy mówić że nie ma staników w tym rozmiarze bo jest ich pełno. Teraz płacę za stanik 200 zł. po operacj będę miała dwa lub trzy. No chyba że szukasz za 20 zł. w tym rozmiarze i dlatego piszesz że masz problem z kupnem. Pozdrawiam prawdziwe biuściaste i te po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atinka36
Witam wszystkie koleżanki :) Dawno tu nie zaglądałam moze dlatego że juz jestem jakiś czas po operacji a miałam ja na koniec sierpnia i powiem was niczego nie załuje :) Miałam małą poprawke 3 tygodnie temu ale to juz była kosmetyka. Widze ze czasem sie ktos zapląta kto nie wie co to wielkiiii biust i uświadamia nas - kobiety które wiedza co to wielkie piersi :) Mowiąc krótko dziewczyny nie poddawajcie sie i nie rezygnujcie bo naprawde warto miec zgrabne cycuszki i swietne samopoczucie :) POzdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_owa 12674620
Hej dziewczyny! No wiec co do romansowania, to troche was podpuscilam ;) ja chcialam operowac uszy i po prostu podczas wizyty (jednej jedynej) mialam wrazenie, ze on troche za szybko przekracza taki normalny dystans dzielacy ludzi obcych. Nie mowie, ze zlapal mnie za cycka ;) albo za tylek czy cos, ale to bylo cos, co sie po prostu wyczuwa. Dlatego chcialam poznac Wasze opinie. Wlasnie pamietam, ze chyba na koniec poglaskal mnie czy pocalowal w reke tak jakby to bylo oczywiste i uznalam, ze przesadzil! No, ale dzieki za reakcje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do martii , twoj post mnie po prostu rozwalil. normalnie cycki opadaja! jak ja mialam D, majac jakies 17 lat to bylam mega zadowolona i mega szczesliwa i nigdy nie mialam problemu z zakupem stanika!~jakiego bym nie chciala! nawet w glupim triumphie! wszytskie ciuchy idealnie pasowaly. ale jak sie ma rozmiar H, HH , J, K to ani nie mozna sobie kupic stanika jakiego by sie chcialo, ani ciuchow! bo to co ci sie podoba to nie miescisz sie! i kupujesz to w co wejdziesz a nie to co naprawde chcesz! chodzisz zgarbiona a po calym dniu na nogach kregolsupa nie czujesz!!! ja dzisiaj bylam w lodzi, w sklepie brasirre. dobrze zaopatrzony ale jak mierzylam kolejne staniki, w rozmiarze 70 H, a nawet 70 HH to nie moglam na siebie patrzec! to nawet nie jest atrakycjne nawet jak masz dobrze dobrany stanik. bo stanik wyglada na tobie jak wielki namiot! ja nawet gdybym miala E to bym sie cieszyla. na tym forum naprawde nie ma osob z duzym biustem , tylko z ogromnym! ktory nie dosc ze nie sterczy ale powoduje wiele problemow zdrowotnych! a ciekawe gdybym teraz byla w ciazy i urosl by kolejne dwa-trzy rozmiary! strasznie sie zbulwersowalam...... a do reszty dziewczynek-chce jechac w styczniu na kolsultacje prywatnie do dr jarlinskiego. czy wiecie moze ile sie czeka na taka koslutacje? bo ja chce jechac prywatnie, zobaczyc lekarza, co powie itd. moze pojade tez do jeszcze jakiegos. i wtedy bede wiedziala co robic dalej. ale zapewne otropeda, komisja itd... jedyny problem polega na tym, ze przez studia, zblizajaca sie obrone, potem aplikacje nie wiem jak pogodze operacje i rekonwalescencje z cala restza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×