Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość kaska 75H/I teraz D-
SZCZESLIWEGO NOWEGO 2010 ROKU I CZEGO JA KAZDEJ WAM Z OSOBNA ZYCZE WSZYSCY DOSKONALE WIEMY:D spelnienia masrzen dziewzynki o raz zeby ten rok przyniusl wam samych radosci:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
czy ktos moze mi polecic jakeis FAJNE sklepy z bielizna we Wroclawiu ? I zeby ceny byly takie max. 100 zl. I zeby sprzedawali tam biustonosze bez gabek... nie wiem, czy zauwazylyscie, ze we wszystkich sklepach typu: intmissimi sprzedaja wylacznie wypchane gabkami staniki !!!? Albo "koronkowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.onlyher.pl/ - sklep netowy, ale możesz się umówić na mierzenie, mają kilka fajnych modeli w okolicach 100 zł. Dwa sklepy stacjonarne ma Milla - głównie brytyjczyki, ale takie Cleo czy Keia może być w interesujących cenach, poza tym mają chyba polskie marki: Gorsenię i Comexim. Millę i Onlyher polecam ze względu na fachowy bra-fitting, inne odnotowane na Lobby sklepy jak Matina czy Gorseteria (http://tnij.org/fej5) też mogą mieć ciekawą ofertę, ale z fachowością obsługi może być gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Klementynka, daj znać co i jak... mi już wysiada kregosłup i na dniach mam sie umówić na konsultację do Wrocławia, rozważałam jescze Katowice, ale... nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Hej mam pytanie do dziewczyn które operacje robiły prywatnie, co tak naprawdę było wam potrzebne? Ja mam zabieg 12 i nie chcę zabierać ze sobą rzeczy które się nie przydadzą bo w końcu na drugi dzień idę do domu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) nie licząc jutrzejszego dnia, to za tydzień idę do szpitala. Jeszcze jakoś to do mnie nie dociera, ale to chyba dla tego, że jakoś mam dziwne przeczucia że znowu operacja nie odbędzie się, bo co dziennie w wiadomościach mówią o złej sytuacji szpitali i że nie podpisują umów z NFZ i narazie nie chce mi się wierzyć że może się wreszcie to wszystko się udać. Ale w duchu też mam ogromnego stresa jak to wszystko będzie, ale jestem dobrej myśli(nie mam innego wyjścia) i mam nadzieję że ok 14.01.2009r. będę już miała operację:) Powoli zaczynam robić listę co mam wziąć do szpitala i powoli opracowuję "instrukcję obsługo dziecka" dla męża: czyli co o której je, ile zrobić mleka, kaszy itp:) Monia 83 ty kochana nie rozważaj tylko zaczynaj działać!!! Bo kolejki są długie do operacji a kręgosłup boli. Trzymam kciuki:) Pozdrawiam, jeszcze przed operacją się odezwę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Ja robilam prywatnie-jesli mieszkasz w tym samym miescie, to naprawde wystarczy, ze wezmiesz pizame a nawet i to nie. Bedziesz tam lezala max dobe i wszystko ci dadza-kapciuszki, pizamke nawet chcieli mi dac... (ale mialam swoja), skarpetek wlasnych nie pozwola ci wlozyc, bo musisz miec antyzakrzepowe itp. Ja wzielam ksiazke ze soba ale nie dalam rady jej czytac (przeczytalam 3 strony :D) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska 75H/I teraz D-
no klementynka za tydzien juz i ty bedziesz mniejszobiusciasta:))))no apropo tych rajtuskow samonosnych:D lekko ciasnutkie na wierzchu mialam tylko paluchy i ja np mialam czerwone pazury u nozek i musialam przed oparecja zmyc czystym amoniakiem:D wiec lepiej zmyc! no imbir podobnie jak ja nakupilam gazet i ksiazke do dzis ich nie poczytalam:))no ale lepiej cos miec.... pozdrawiam:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Klementynka kochana... jak tak piszesz że już za tydzień to łezki mi się cisną do oczków, bo chciałabym Ci powiedzieć w oczy,że będzie dobrze i żebyś się nie martwiła, no ja zaczynam dzwonić do Wrocka, niech mnie umówią na wizytę... a potem sie zobaczy..... Odezwij się jescze kochana.....:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viefiurka
Dziękuję Imbirr za odpowiedź tak myślałam że niewiele mi się przyda bo na drugi dzień wracam do domku, jeszcze tydzień i jeden dzień a moje marzenie się spełni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny. Ja mam wyznaczony termin we Wrocławiu na 19 stycznia. Cieszę się bardzo ,ale i trochę boję żeby wszystko się udało. Nie mogę uwierzyć ,że to już za dwa tygodnie. Byłam nawet w sklepie zeby zobaczyć już małe staniczki i mieć orientację jak wygląda D i E bo już zapomniałam jak to było. Mam do Was kochane dziewczyny prośbę napiszcie proszę czy lekarz doradza rozmiar biustu nowego do budowy ciała czy proponują standardowo C lub D. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze przeważnie nie mają bladego pojęcia na temat rozmiarów w poprawnie dobranych biustonoszach ;) Sama literka bez obwodu nic nie znaczy i nie ma sensu nimi operować; 60D ma miseczkę sporo mniejszą niż np. 80A ;) Jak chcesz poooglądać prawdziwe, dobrze dobrane rozmiary staników to polecam tę galerię: http://balkonetka.pl/katalog/size A tu kalkulator wyliczający rozmiary: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze przeważnie nie mają bladego pojęcia na temat rozmiarów w poprawnie dobranych biustonoszach ;) Sama literka bez obwodu nic nie znaczy i nie ma sensu nimi operować; 60D ma miseczkę sporo mniejszą niż np. 80A ;) Jak chcesz poooglądać prawdziwe, dobrze dobrane rozmiary staników to polecam tę galerię: http://balkonetka.pl/katalog/size A tu kalkulator wyliczający rozmiary: http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_83 przepraszam za tak długą zwłokę w odpowiedzi ale dopiero teraz udalo mi się na dłuższą chwilę dobrać do komputera. Odpowiadając na twoje pytanie mam 26 lat i jeszcze nie rodziłam. Prawdopodomnie nie będę mogła karmić ale specjalnie się tym nie przejmuje. Bardziej przerażona byłam zawsze myślą, że mój biust po urodzeniu i wykarmieniu maluszka będzie sięgał do pępka :( Od operacji minęły 2 tygodnie a ja czuję się świetnie. Blizny goją się podobno dobrze, jutro idę na zmianę opatrunku. Nie ukrywam, że wystapiły małe powikłania, choć to chyba za duze słowo, mianowicie na jedej piersi zrobił mi się mały wylew, poniewaz jedną pierś miałam gorzej ukrwioną ale to podobno sie zdarza i lekarz powiedział że żadnych powodów do obaw nie ma. Podglądam moje blizny codziennie i już widzę że zaczyna się wszystko ładnie goić. Parwdę mówiąc byłam przekonana, że będzie to o wiele gorzej wyglądać. Pocieszające jest jeszcze to, że mój pierwszy staniczek prawdopodobnie w rozmiarze 75 C będę kupować już za 4 tygodnie - choć przyznam że nawet w tym modelującym, który trzeba nosić przez 6 pierwszych tygodni wyglądam super. Biust wygląda prawie jak by był sylikonowy :) Mam nadzieję, że gojenie będzie przebiegać bez żadnych powikłań ale na ten moment muszę powiedzić, że jestem super zadowolona, żę jestem już po - tak sobie myslę, że teraz może być tylko lepiej. Przymierzam czasem moje koszule i żakiety i nie mogę się nacieszyć, że wrszcie nie krępuja mi ruchów i nie rochodza się na biuście. Kochane dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, źeby zaplanowane operacje się powiodly i żeby wszytskie wszystkie cycuchy goiły sie jak nanlepiej i bez zadych komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_83 przepraszam za tak długą zwłokę w odpowiedzi ale dopiero teraz udalo mi się na dłuższą chwilę dobrać do komputera. Odpowiadając na twoje pytanie mam 26 lat i jeszcze nie rodziłam. Prawdopodomnie nie będę mogła karmić ale specjalnie się tym nie przejmuje. Bardziej przerażona byłam zawsze myślą, że mój biust po urodzeniu i wykarmieniu maluszka będzie sięgał do pępka :( Od operacji minęły 2 tygodnie a ja czuję się świetnie. Blizny goją się podobno dobrze, jutro idę na zmianę opatrunku. Nie ukrywam, że wystapiły małe powikłania, choć to chyba za duze słowo, mianowicie na jedej piersi zrobił mi się mały wylew, poniewaz jedną pierś miałam gorzej ukrwioną ale to podobno sie zdarza i lekarz powiedział że żadnych powodów do obaw nie ma. Podglądam moje blizny codziennie i już widzę że zaczyna się wszystko ładnie goić. Parwdę mówiąc byłam przekonana, że będzie to o wiele gorzej wyglądać. Pocieszające jest jeszcze to, że mój pierwszy staniczek prawdopodobnie w rozmiarze 75 C będę kupować już za 4 tygodnie - choć przyznam że nawet w tym modelującym, który trzeba nosić przez 6 pierwszych tygodni wyglądam super. Biust wygląda prawie jak by był sylikonowy :) Mam nadzieję, że gojenie będzie przebiegać bez żadnych powikłań ale na ten moment muszę powiedzieć, że jestem super zadowolona, żę jestem już po - tak sobie myslę, że teraz może być tylko lepiej. Przymierzam czasem moje koszule i żakiety i nie mogę się nacieszyć, że wreszcie nie krępuja mi ruchów i nie rozchodza się na biuście. Kochane dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, źeby zaplanowane operacje się powiodly i żeby wszystkie wszystkie cycuchy goiły sie jak najlepiej i bez zadych komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_83 przepraszam za tak długą zwłokę w odpowiedzi ale dopiero teraz udalo mi się na dłuższą chwilę dobrać do komputera. Odpowiadając na twoje pytanie mam 26 lat i jeszcze nie rodziłam. Prawdopodomnie nie będę mogła karmić ale specjalnie się tym nie przejmuje. Bardziej przerażona byłam zawsze myślą, że mój biust po urodzeniu i wykarmieniu maluszka będzie sięgał do pępka :( Od operacji minęły 2 tygodnie a ja czuję się świetnie. Blizny goją się podobno dobrze, jutro idę na zmianę opatrunku. Nie ukrywam, że wystapiły małe powikłania, choć to chyba za duze słowo, mianowicie na jedej piersi zrobił mi się mały wylew, poniewaz jedną pierś miałam gorzej ukrwioną ale to podobno sie zdarza i lekarz powiedział że żadnych powodów do obaw nie ma. Podglądam moje blizny codziennie i już widzę że zaczyna się wszystko ładnie goić. Parwdę mówiąc byłam przekonana, że będzie to o wiele gorzej wyglądać. Pocieszające jest jeszcze to, że mój pierwszy staniczek prawdopodobnie w rozmiarze 75 C będę kupować już za 4 tygodnie - choć przyznam że nawet w tym modelującym, który trzeba nosić przez 6 pierwszych tygodni wyglądam super. Biust wygląda prawie jak by był sylikonowy :) Mam nadzieję, że gojenie będzie przebiegać bez żadnych powikłań ale na ten moment muszę powiedzieć, że jestem super zadowolona, żę jestem już po - tak sobie myslę, że teraz może być tylko lepiej. Przymierzam czasem moje koszule i żakiety i nie mogę się nacieszyć, że wreszcie nie krępuja mi ruchów i nie rozchodza się na biuście. Kochane dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, źeby zaplanowane operacje się powiodly i żeby wszystkie wszystkie cycuchy goiły sie jak najlepiej i bez zadych komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia_83 przepraszam za tak długą zwłokę w odpowiedzi ale dopiero teraz udalo mi się na dłuższą chwilę dobrać do komputera. Odpowiadając na twoje pytanie mam 26 lat i jeszcze nie rodziłam. Prawdopodomnie nie będę mogła karmić ale specjalnie się tym nie przejmuje. Bardziej przerażona byłam zawsze myślą, że mój biust po urodzeniu i wykarmieniu maluszka będzie sięgał do pępka :( Od operacji minęły 2 tygodnie a ja czuję się świetnie. Blizny goją się podobno dobrze, jutro idę na zmianę opatrunku. Nie ukrywam, że wystapiły małe powikłania, choć to chyba za duze słowo, mianowicie na jedej piersi zrobił mi się mały wylew, poniewaz jedną pierś miałam gorzej ukrwioną ale to podobno sie zdarza i lekarz powiedział że żadnych powodów do obaw nie ma. Podglądam moje blizny codziennie i już widzę że zaczyna się wszystko ładnie goić. Parwdę mówiąc byłam przekonana, że będzie to o wiele gorzej wyglądać. Pocieszające jest jeszcze to, że mój pierwszy staniczek prawdopodobnie w rozmiarze 75 C będę kupować już za 4 tygodnie - choć przyznam że nawet w tym modelującym, który trzeba nosić przez 6 pierwszych tygodni wyglądam super. Biust wygląda prawie jak by był sylikonowy :) Mam nadzieję, że gojenie będzie przebiegać bez żadnych powikłań ale na ten moment muszę powiedzieć, że jestem super zadowolona, żę jestem już po - tak sobie myslę, że teraz może być tylko lepiej. Przymierzam czasem moje koszule i żakiety i nie mogę się nacieszyć, że wreszcie nie krępuja mi ruchów i nie rozchodza się na biuście. Kochane dziewczyny trzymam za Was wszystkie kciuki, źeby zaplanowane operacje się powiodly i żeby wszystkie wszystkie cycuchy goiły sie jak najlepiej i bez zadych komplikacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_83
Kama, daj znać co i jak..... Jestesmy z Tobą... przede mną wszytsko to jescze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama 38- czy ty masz operację w szpitalu kolejowym we Wrocławiu na ul Wiśniowej??? bo jak tak to jest duże prawdopodobieństwo że się spotkamy, bo ja mam termin na 12 stycznia czyli tydzień przed tobą:) Mam nadzieję że nasze operacje się odbędą, bo jak byłam 6.10.2009r. to mnie odesłali z kwitkiem bo pieniądze się skończyły na takie operacje, więc mam nadzieję ze teraz nic się nie wydarzy. Dziewczyny został mi tydzień!!!! Jutro idzie do szpitala moja koleżanka na operację i ma się dowiedzieć czy moja operacja też się odbędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z tym forum, nie mogę nic do was wysłać bo pokazuje mi błąd, później że wiadomość wysłana, a teraz jej nie ma:( więc napiszę jeszcze raz:) Kama38 jeżeli masz operację w szpitalu kolejowym we Wrocławiu przy ul Wiśniowej to jest duże prawdopodobieństwo że się spotkamy w szpitalu bo ja mam tydzień przed Tobą (12.01.2010r). Mam nadzieję że nasze operacje dojdą do skutku bo jak byłam 6.10.09r. to mnie odesłali z kwitkiem bo kasy zabrakło na tego typu operacje:( Dziewczyny jeszcze tydzień!!! i dołączę do małobiuściastych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś się dzieje z tym forum, nie mogę nic do was wysłać bo pokazuje mi błąd, później że wiadomość wysłana, a teraz jej nie ma:( więc napiszę jeszcze raz:) Kama38 jeżeli masz operację w szpitalu kolejowym we Wrocławiu przy ul Wiśniowej to jest duże prawdopodobieństwo że się spotkamy w szpitalu bo ja mam tydzień przed Tobą (12.01.2010r). Mam nadzieję że nasze operacje dojdą do skutku bo jak byłam 6.10.09r. to mnie odesłali z kwitkiem bo kasy zabrakło na tego typu operacje:( Dziewczyny jeszcze tydzień!!! i dołączę do małobiuściastych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara25
Kochane Pomóżcie!!!!! Czy któraś z Was wie może do jakiego lekarza i w jakim mieście powinnam się zgłosić, aby było większe prawdopodobieństwo aby zakwalifikowano mnie do operacji zmniejszenia biustu finansowanej przez NFZ????? Mam 25 lat i nosze rozmiar staniczka 80-85 HH-J(w zależności jaka marka). Pare dni temu byłam u Ortopedy z nowymi zdjęciami kręgosłupa. Powiedział, że ratunkiem dla mnie jest operacja, lecz On nie słyszał o tym aby NFZ kiedykolwiek finansowało taką operacje jeśli to nie jest pooparzeniowa rekonstrukcja lub po wycinaniu guzków. Zdenerwowałam się bo czytam ten post dość długo i przecież piszecie tu że jest możliwość. Zaproponował mi abym wpierw postarała się schudnąć, sama o tym wiem, ale nie słuchał mnie jak mówiłam, że w przeciągu trzech miesięcy schudłam 7kg a biust wydaje mi się jeszcze większy niż był, a napewno nie zmalał, jedynie obwód pod biustem bo zamiast na pierwszą haftkę zapinam się na trzecią. ;(((( Na stałe mieszkam w Anglii(tam pracuję) i nie mam problemu z kupnem staniczka(pokochałam firmę FREYA) ;) Ale jak sobie przypominam czasy jak miałam 16 lat i jedynym wyjściem dla mnie były staniki typu Madonna czyli "dwie szpiczaste wierze" to płakać mi się chcę, szcególnie że wtedy byłam zadowolona z takiego biustu 75E i nie wstydziłam się nosić wydekoltowanych bluzek, bo koleżanki mi zazdrościły, ale nikt mi nie wmówi że też powinnam się cieszyć jak stare dziady, erotomani po 50-60 lat zaczepiały mnie na plaży z komentarzami, albo jak musiałam kupować o wiele większe bluzki XXL bo tylko takie pasowały w biuście, a że w pasie miałam namiot to szczegół ;((( Dobranie stanika to jedno, ja polecam bardzo kupno również staniczka ze skrzyżowanymi ramiączkami na plecach(typ sportowy) bardzo odciąża ramiona!!!!!!!Ale co z tego że mam super dobrany staniczek jak po jakimkolwiek wysiłku np głupie zmywanie naczyń lub wyrabianie ciasta muszę się położyć płasko na ziemi bo nie wyrabiam bólu w krzyżu. Do tej pory dużo ćwiczyłam - aerobic,koszykówka, jazda na rowerze, siatkówka, pływanie, rolki i jedyne co mi pozostało pływanie, aquaaerobic ale tylko taki żebym była az po szyje zanurzona!!!!!No i może nordic walking ;((((( Dziewczyny Kochane pomóżcie !!!!!! Chcę schudnąć jeszcze więcej, byłam już u dietetyczki, będę chodzić na basen codziennie jeśli zdrowie i czas pozwoli, ale co dalej jeśli ja schudnę kolejne 7kg a biust mi zmaleje o 2 cm?????Ja zawsze miałam duży biust i to nie ze względu na moją mase ciała bo jak już wspominałam byłam o wiele szczuplejsza i też duży biust mi zawsze towarzyszył. Nie mam jeszcze dzieci, ale żeby je mieć trzeba najpierw poznać kogoś kogo nie przyciągnełam do siebie swoimi "bimbałami" ;) tylko swoją osobowością!!!!! Gratuluje Wszystkim Kobitkom które są już po!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego chirurga w warszawie?? chcę zmniejszyć piersi tylko nie mam pojęcia u kogo. a ile kosztuje wizyta wstępna?? i ile czasu może minąć do operacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję best_bra za informację. Ja stanik mam dobrze dorany, jezdziłam po nie do Poznania Avocado ma duże i ładne staniki niestety tylko do J . Więc teraz kupiłam sobie dwa z panache K . Ale dziękuję za pomoc i radę. Jeżeli chodzi o szpital we Wrocławiu to jeszcze wczoraj zadzwoniłam tam niestety nikt nie odbierał. Na szczęście pracuje w tym szpitalu ale inny odzial koleżanka rozmawiałam z nią i powiedziała,że cały miesiąc mieli zamknięte ale od dziś nasz odział jest czynny i operacje na styczeń które są planowane będą . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imbirrr
Best Bra! Moj pan lekarz zna sie na rozmiarach, mysle, ze lepiej niz niejedna (zielona) kobita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama dzisiaj została przyjeta moja koleżanka i przyjęli ją bez problemu. Pielęgniarka powiedziała jej że oni teraz od stycznia zaczęli operacje i są pieniądze i wszystko idzie na razie bez problemu bez żadnych poślizgów terminowych:) Więc mam nadzieję że będzie ok:) No to na pewno się spotkamy w szpitalu. Pozdrawiam:) Klara we Wrocławiu w szpitalu kolejowym odbywają się operacje refundowane przez NFZ, ale kolejki są bardzo długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo599
Dziś byłam u lekarza rodzinnego i mówiąc szczerze jestem mega szcześliwa bez problemu dostałam skierowanie ...także myśle że w przyszły wtorek będę na konsultacjach we Wrocławiu...z tego co doczytałam na forum nie potrzeba sie wcześniej rejestrować ...Na skierowaniu lekarz napisał : do poradni chirurgi plastycznej rozpoznanie gigantomastia , celem zmniejszenia biustu myśle że bedzie dobrze ale mam zamiar dzwonić do Wrocławia i dopytać ..Pisałyście wcześniej że konsultacje są we wtorki i piątki od 11 30 napiszcie proszę czy trzeba być dużo wcześniej aby sie dostać.ja bede jechać z Torunia i nie chciałabym pocałować klamki. Paniusia dziekuję za odpowiedzi ,Tobie Klementynko również dziekuje i trzymam kciuki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bar 65
do kleo na konsultację równierz trzeba się zapisać telefonicznie i terminy też są odległe ja zapisywałam się miesiąc temu termin mam na koniec kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×