Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trolejbuska

KTO Z WAS WAŻY PONAD 100 KILO????

Polecane posty

Datsi wyglądasz świetnie i tak trzymaj, jesli chcesz sie odchudzac to przylacz sie do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
ciezko mi jest się odchudzić , miałam problemy z hormonami, ni emiałam sporo okresu. teraz od 3 miesięcy est regularnie więc moze coś mi się uda... jakoś nie mam zawzięcia, kochana napisz jak Ty się odchudzasz :) dzięki za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze ciezko zaczac ja sie nastawialam od poczatku roku, zaczelam od zmniejszenia porcji jedzenia chociaz niejadlam duzo tylko strasznie nieregularnie nawet raz dziennie, kiedy mi ubylo 2 kg poczulam wiatr w zaglach i czas zaczol mnie gonic ( jesienia wychodze za maz) ograniczam sie do jedzenia warzyw i gotowanego drobiowego mięsa, biore witaminy i chodze na basen ubylo mi w krotkim czasie 11kg, najwazniejsze dla mnie jest to ze tym razem wierze w to co robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
ja próbowalam sout beach ale nie dałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie na poczatek cos hamujacego łaknienie tak bedzie Ci łatwiej, mi pomoglo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
brałam chrom i nic nie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w glowie mam juz zakodowane ze jestem szczupla teraz tylko musze popracowac nad cialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melduje się następny
trolejbus - waga: 104kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj trolejbusku 104 co to dla Ciebie, niedlugo bedzie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
oj ja tez moze sie wkoncu zawezmę.. mnie gubią słodkości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasti powiedz szczerze zalezy Ci na tym zeby schudnac? bo jesli nie to nie mecz sie bo tylko sie zniechecisz, ja tak mialam odchudzalam sie, caly dzien nic nie jadlam a wieczorem musialam przerwac diete bo stwierdzalam ze to bez sensu, ze nie dam rady. Teraz kiedy wiem ze musze i bardzo bardzo chce pieke ciasta rodzinie, gotuje obiady i nie mam ochoty nawet na jedzenie, gotuje dla siebie cos innego i ciesze sie z nimi wspolnym obiadem.Ale dlugo musialam na to czekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melduje się następny
Dasti, ojjj mnie słodkości już dawno zgubiły !! Lilea -> 🌼 dziekuję, ja w Ciebie tez wierze! [widze że się odchudzasz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie to niesamowite jak kiedys wazylam tyle co teraz uwazalam ze jestem gruba i nic mi sie nie chcialo, ale teraz kiedy schudlam i jest mnie mniej czuje sie duzo lepiej, lekka jak motylek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinka
Cześć:) Ja też należę do Waszego klubu:) Ważę 109 kg ale jestem w 8 m-cu ciąży więc to jeszcze nie koniec:( Przed ciążą ważyłam 95. Po ciąży biorę się za dietę i aerobic i już nie mogę się doczekać.Mam nadzieję że ten topik będzie istniał i bedziemy wspólnie wspierać się w odchudzaniu Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dasti
ja w 8 miesiącu też ważyłam tyle co ty co do odchudzania ja czuje sie atrakcyjna ale chciałabym zgubić chodź z 10 kg :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolinka
Ja chciała bym przynajmniej wrócić do wagi z przed ciąży.Może było to sporo ale nie czułam się źle. A teraz czuję się fatalnie i czekam na poród bo już mam dosyć. Dasti a ile ważyłaś tuż przed porodem i już po porodzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kolinka jak urodzisz to bedziesz miala tyle pracy przy dzidzi ze zapomnisz o glodzie i jedzeniu, nie martw sie napewno schudniesz. Bedziemy tu napewno i pomozemy w trudnych chwilach. Datsi moze sprobowalabys diety opartej na jajkach,miesku i grejfrutach moja kolezanka schudla na niej 7 kg i zawsze byla lakoma na slodycze ale dizeki grefrutom mogla sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki lilea🌻 Też mam taką nadzieję. Jednak wsparcie się na pewno przyda. Mnie gubią wyłącznie słodycze i nad tym muszę popracować. Teraz muszę nadrobić w czytaniu Wasz topic aby się coś o Was dowiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie :) poczytaj sobie, ja tez mialam ze slodyczami problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×