Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gośćkiti25
Sluchaj po to jest to forum zeby sie pytac nikt cie nieprosi o udzielanie informacji wiec niebadz egoistka i nieuwazam ze ten lekarz tylko jest najleprzy i najmadrzejszy bo ja jestem teraz za granica i niemoge miec konsultacji takze nikomentuj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TerazSylwia
witam, w poniedziałek mam operację w lux med. u dr dębskiego. ustaliliśmy implant okrągły 300, ale mam jeszcze konsultację z doktorem w piątek i mamy ostatecznie ustalić. w sumie zdałam się na doktora, poprosiłam o C biust, konsultację miałam w połowie czerwca i waga mi nawet nie drgnęła. nie jestem ekspertem w implantach, powiedziałam jaki chcę mieć po i tak jak dziewczyny piszą o roznych profilach to u mnie będzie sredni, tak żeby nie wyglądał sztucznie. Aaa, teraz mam typowe 75 a. jestem jeszcze przed urodzeniem dziecka ale mam 23 lata i co najmniej 7 lat jeszcze nie planuję. czy komus lekarz zmieniał w ostatniej chwili? bo wlasciwie nie wiem czego się po tej ostatecznej konsutacji spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu nie polecam Żukowskiej!! To podłe babsko odstawia fuszerke z nieodwracalnymi skutkami, kłamie i wypycha za drzwi pacjentki. Okropne ofekty nie do poprawienia po tej znachorzynie. Przykro czytać "zachwyty" wypisywane tutaj za pieniądze, pewnej osoby która za wszelka cene próbuje przekonywać swoimi wpisami i dodawaną stopką. Zrobie skany dokumentaji medycznej i tutaj zamieszcze to zobaczycie jak Żukowska traktuje ludzi których oszpeciła. Włos na glowie Wam sie zjerzy. Najgorszy wybór, nawet jakby Wam doplacała to omijacie to dziadostwo wypromowane na sile w internecie przez propagande naganiaczki. Usuwanie negatywnych opinii z sieci, zastraszanie pacjentów żeby zamknąc im usta to standard u niej. Pisanie sobie pozytywnych komentarzy żeby pozyskać pacjentów to poprostu zgnojenie chirurgii plastycznej i zdeptanie przysiegi Hipokratesa. Miejsce kogos takiego jest w oborze!!! nie polecam nikomu jakichkolwiek styczności z Żukowską!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
O masakra! Mam nadzieje , ze wszystko bedzie ok :) co spowodowalo tyle negatywnosci i zlosci? Co konkretnie sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Czy ktoras z was miala operacje u drM.Sierocińskiego? Mialam u niego konsultacje... Chcialabym uslyszec czy ktoras z was perowal, jakie efekty i czy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estpo
Hej dziewczyny. Zastanawiam sie na powiekszeniem biustu. Jakis czas temu udalo mi sie zgubic kilka zbednych kg ok.8 a moje piersi (i tu zdziwienie) z malego D spadlo na B gdzie przy wzroscie 160 waze 50 kg. Niestety przez to moj biust opadl a mam zaledwie 23 lata. Moje piersi wygladaja okropnie. Male, brzydki kształt, obwisle :-( Czy ktoras z Was moglaby mi polecic dibrego lekarza, klinike w Lodzi? Pozdrawiam Estera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrosteks
Proszę, namiary tutaj - https://pieknybiust.wordpress.com/ W zasadzie o wszystkim decyduje sytuacja - każdy biust jest inny, nie na każdym można operować, w wielu przypadkach oczekiwania pacjentów są absolutnie pozbawione logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaKNZ
Witajcie. Poważnie zastanawiam się nad zabiegiem. Obawiam się że w moim przypadku będzie to podniesienie wraz z powiększeniem piersi za pomocą implantu... Jak sądzicie (macie już doświadczenie w tej kwestii) Same implanty nie pomogą ?? Jestem zdesperowana mam biust jakbym była po ciąży a ja mam dopiero 23 lata !! Do tego mam asymetryczne piersi i brodawki. Wstydzę rozebrać się przed swoim chłopakiem, jeśli już to tylko w ciemności... Dajcie mi choć odrobinkę nadziei, że lekarz nie odmówi mi zabiegu :) PS a czy ktoś ma jakiegoś sprawdzonego lekarza w łódzkim bądź w samej Łodzi ? Bo ja jestem z okolic ?? W linkach znajdują się zdjęcia... http://vlep.pl/obrazek/91p4bd.jpg http://vlep.pl/obrazek/ofay4u.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość marzena
Hej Kaśka. Ją też jestem z okolic łodzi i już jestem po zabiegu. Miałam większy zwis niz na tych zdjęciach. To twoje? Jak chcesz możemy podpisać na maila m.stokrota@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeless
Witajcie... Czytam i czytam wasze posty i zazdroszczę efektów :) Mam do Was pytanie... Co mówił Wasz partner ? Może był przeciwny ale po zabiegu oszalał na punkcie waszych biustów ? Bo mój podchodzi tak z przymrużeniem oka do tego pomysłu i zadowolony to nie jest :) Przede wszystkim ze względu na koszty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo widzę, że sporo tu dziewczyn zastanawiających się nad zabiegiem, więc i ja coś dorzucę od siebie:) tak jak już wspomnialam w innym wątku, też idę na zabieg. stresa mam, nie powiem, że nie, ale cieszę się, że są tu inne dziewczyny w tej samej sytuacji :) a co do chłopaka - mój najpierw mówil, że marudzę i wymyślam sobie problemy, których nie ma, ale jak mu wszystko wytłumaczyłam to powiedział, że jeśli to mnie uszczęśliwi i doda mi pewności siebie, to on nie będzie mi zabraniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos tam pytal o Dr.Sierocinskiego ...ja jestem 5 tygodni po liposukcji wlasnie u tego Doktora i jestem bardzo zadowolona . jest rzeczowy ...kawa na ławe ale i doradzi .Rozmawiałam z nim o piersiach bo tez chce je naprawic po moim kochanym dziecku :) naswietlil mi odpowiednia metode dla moich piersi ,wiec jak sie zdecyduje to napewno pojde to Niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princesse, masz fajnego faceta, że Cie nie naciskał. I fajnie że robisz to dla siebie nie dla niego. I nie musisz się stresować aż tak bardzo. Spełnisz marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmarzona - noo to prawda, nie moge na niego narzekac;) w sumie gdyby to on chcial operacji to nigdy bym sie nie zgodzila, to moje cialo, wiec to musi byc w 100% tylko moja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKochasia
Dziewczyny po, jaki jest realny czas rekonwalescencji po operacji powiększania piersi? Kiedy można już normalnie funkcjonować ? Cały czas zastanawiam sie nad operacja, ale strach jest ogromny...tym, bardziej kiedy oglądam zdjęcia pacjentek przed i po zabiegu: http://clinicforyou.com/pl/oferta/chirurgia-plastyczna/powiekszanie-piersi/ . Ładne efekty, ale pewnie sporo bólu i to mnie trochę przeraża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podbijam pytanie. w sumie dużo już czytałam, wiem, że u każdego różnie, ale jak myślicie, w jakim czasie po operacji będę mogła wrócić na fitness? chodzę na zajęcia w siłowni, czasem robimy cos z ciężarami, więc na początku wiem, ze no way;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj no moim zdaniem z 3 miesiące to spokojnie musisz odczekać....moze pływanie wcześniej ale to będziesz musiała zapytac się lekarza! generalnie pomyśl sobie tak że lepiej odpuścić niż pozniej płakać ze ma sie coś nie tak z piersiami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Mam świeżą informację, która się może się przydać. Firma Silimed która oferuje również w Polsce implanty pokryte pianką poliuretanową musi je wycofać z rynku ponieważ odkryto że są czymś zanieczyszczone.Chciałam się na nie zdecydować ale teraz za nic w świecie. Jakość musi kosztować. U nas w Polsce to jeśli się nie mylę tego typu implanty stosuje dr Kasprzyk z Krakowa http://www.theguardian.com/society/2015/sep/24/sale-of-silicone-implants-made-by-silimed-suspended-by-uk-regulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŚlicznotkaNR1
o no to trzeba uważać! myślę, że wielu dziewczynom przyda się to info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem, ale ja to jestem taka w gorącej wodzie kąpana.. pamiętam, że jak kiedyś miałam nogę w gipsie, to sama sobie chciałam go ściągnąć ;d człowiek młody-głupi, dobrze, że moja mama czuwała nad moimi "mądrymi" pomysłami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl
haha, fajna historia :) no każdy kiedyś miał głupie pomysły jak był młody ;) ja kiedyś, jak mama była w łazience to obcięłam sobie grzywkę sama...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Wszystkim polecam powiększanie piersi kto tylko o tym pomyśli.ja jestem po 3 mięs i jest super extra.a 2 tyg po byłam nie zadowolona.boli zero bo jest się na przeciw bolowych zaraz po. Jeśli chodzi o pytanie jaki rozmiar po to wszystko zależy od budowy a rozmiary imlapntow to nie c,d.... Tylko w ml.i kazdemu wychodzi co innego w zaleznosci od budowy klatki i swoich własnych piersi.kształt po też zależy od twojej budowy a więc pytanie jak u ciebie i inne bla bla jest bez sensu. też zależy czy masz skórę i są obwisle a inaczej jak masz małe cycki bo np.schudlas lub po dziecku czy inne czynniki a inaczej jak masz swoje małe i np naciagnieta jedrna skórę.ja powiekszalam i moja kumpela.na początku myslalam że jej są super a moje beznadziejne a po 3 miesiącach widzę że moje wyszly genialne.ona np.ma wezsza wypukla klatkę a ja szersza i płaska.sam implant u niej przez to wygląda większy a u mnie bardziej sportowy a jednoczesnie tak naprawdę jest większy . Więc łaski idąc do lekarzy słuchajcie się ich. Kto by nie był znają się a zabieg jest tak prosty i popularny teraz ze nie da się nawalic. Są milsi i mniej milsi i to nie znaczy nic. Moja była nie miła.wręcz nieprzyjemna Ale profesjonalna. I wiedza co robią bo są w tym fachu nie od wczoraj. Ja też miałam stracha przed Ale po widzę o co chodzi.nie bójcie się. Chcecie robicie.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Mogę wysłać fotki bo wiem sama po sobie jak czuje się przed a jak po. Szuka się pomocy pytan.samopoczucie po zależy tylko od ciebie.jak czeklam na konsultacje spotkalam panią która była 5 dni po zabiegu i ledwo się ruszala a ja 3 dni po wszystko ok. Czułam jedynie jakby mi dwie cegły przyczepiono. 5 dni po lecialam samolotem a 8 dni po wróciłam do pracy(kelnerka) czyli nosiłam tacki bez problemu.sport 8 tyg po. Stanik sportowy sciagnelam po 3 mięs bo był mega wygodny i nie potrzebowalm push upow juz. Same poczujecie Kiedy co możecie. A implanty lezkowe czyli anatomiczne raczej uważam że się nie przekrecaja bo jak się już osadza przez te 2 tyg to już siedzą a mięsień się zasklepia i trzyma. Ja po miesiącu spałam już na boczku brzuszku i brałam wszystko na klatę;) same zobaczycie.poleca m i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, każda z nas przechodzi czas po operacji inaczej...także trzeba dac sobie na wstrzymanie i cierpliwości! ja myślę ze i tak po dwóch tygodniach już widać znaczące poprawy w samopoczuciu!a niektóre z nas nawet szybciej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Hej. Ja mam pytanko związane z tymi wszystkimi badaniami przed operacją... Czy da się je zrobić w jeden dzień by na drugi odebrać już wyniki? Będę miała ograniczony czas w PL tj.tydzień więc zależy mi na czasie. Będę wdzięczna za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Ja też miałam ograniczony czas ze względu ze z zagraniy.w klinice podali mi jakie badania.wszystko zrobiłam w swoim rodzinnym mieście krew rentgen klatki i usg piersi.wszystkie wyniki miałam już w ten sam dzień i na drugi pojechałam do Warszawy z wynikami już na konsultacje.Tam po wyborze implantów operacja prawie ze od ręki chyba że na stanie nie mają implantów takich rozmiarów to trzeba czekać aż zamowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaami - napisałaś, że niedługo po operacji leciałaś samolotem.. a to nie ma co do tego jakiś przeciwskazań? wiesz, ze względu na różnice ciśnienia itp? nie znam się, może głupie pytanie, ale tak mnie jakoś naszło;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
hmmm, ja sama się nie interesowałam, ale chyba nie ma jakichś duzych przeciwwskazań? ja bym zapytała lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×