Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gośćjp
Kaaami a robiłaś badania w szpitalu czy w jakieś klinice? Ja też w Polsce nie mieszkam. Tu same badania krwi z ponad €80! Będę miała tylko tydzień w Polsce urlopu dlatego też zależy mi na czasie. Doktor dał mi listę badań... Z 5 czy 6 badań i Chcialabym je zrobić od razu w poniedziałek po przyjeździe by we wtorek mieć operację. Kaaami a możesz mi powiedzieć mniej więcej ile placilas za badania? Co do lotu po operacji to nie ma żadnych przeciwwskazań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będziesz wracać od razu po operacji do siebie? samolotem? no to mam nadzieję ze wszystkie badania uda Ci się zrobić.....a będziesz je w klinice robić przed operacją? jak tam to będzie wielkie ułatwienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Badania w szpitalu rano i wyniki miałam na 15.koszt ok 100zl, rentgen 100zl i usg piersi 100zl .operacje miałam wtorek a lecialam sobota.Nie ma przeciwskazan.rana normalna pooperacyjna a sylikony nie wybuchają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Dzięki :) ja mam zamiar lecieć w sobotę... Badania zrobić w poniedziałek i we wtorek do kliniki na operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
I wracać chcę w Niedzielę lub najpuzniej w poniedziałek po operacji :) Kaami a mogę wiedzieć tak z ciekawości jakie implanty masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Mentor 330 cc 322 CPG anatomiczne. Bardzo ładne sportowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Mentor 330 cc 322 CPG anatomiczne. Bardzo ładne sportowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Hej dziewczyny :) Mam pytanie do tych które są już po operacji. Ja jestem dwa miesiące po powiększeniu piersi tydzień temu byłam na kontroli i jest ok tak mi powiedział lekarz i nawet zezwolił mi spać na boku i tu jest mój problem bo jak śpię na prawym boku to w nocy budzi mnie ogromny ból lewej piersi czyli przeciwległej tak na środku jakby mi ktoś głaz tam wepchnął i on chciał spaść to tak w przenośni mojego odczucia opisałam ten ból. Czy też miałyście tak dziewczyny trochę się obawiam bo odwrotnie jak śpię to nic mnie nie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Ja spałam na boku juz po 3 tygodniach tak delikatnie a po miesiącu to już i na brzuchu i jak bądź.nie bolało nic.kurczę nawet wogole nie byłam na kontroli po :/ Ale wszystko wygląda ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie spanie na boku było do kitu :) ale też dość szybko wróciłam na brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość19
Kurcze a mnie spanie na boku boli, ból potrafi mnie obudzić w nocy, zaczynam się martwić a do kontroli mam dopiero za półtora miesiąca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjp
Kaami a ty miałaś szwy rozpuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulencja
Witam. Jestem 10dni po powiekszaniu piersi. Wkladki okragle, asymetria 325 i 375 . Wszystko goi sie nibo ok ale prawa piers z mniejsza wkladka jest palpacyjnie zupelnie niebolesna. Lewa jest jakby ciezsza i czuje wokol wkladki dotykajac palcami takie rozpieranie. Prawa super a lewa dziwnie :( lekarz mnie uspokaja ze to jeszcze za szybko i ze kazda piers inaczej sie goi. Miala ktoras z Was tak? Taki bol jakby przy dotykaniu wokol piersi? Martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
10 dni to bardzo krotki okres czasu . U mnie tez prawa szybciej odpuscila. Lewa po 3 miesiacach. Nie czulam wkolo sutka jak dotykalam bolalo. To mija badz cierpliwa. Na wszystko potrzeba czasu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulencja
Dziekuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Masz w lewej piersi wieksza wkladke, jezeli dobrze zrozumialam. Wiec skora jest tez inaczej naciagnieta. Ja tez mialam lekka asymetrie ale wkladki mam takie same 345 cc anatomy. Nie wiem jak moj lekarz to zrobil piersie sa rowniotenkie ;) wiem, ze przy wyborze wkladek cos mowil na ten temat i przed sama operacja tez ale czlowiek zakrecony takim przezyciem malo pamieta. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Tak rozpuszczalne miałam.u mnie od początku też lewa bardziej spuchnieta i wygladala jakby była wyzej.Nie bolo bardziej Ale moze bo ja nie mam dużych implanotow.prawa ręka i jej strona bardziej aktywna a więc pewnie prawe piersi szybciej się przyswajaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daretodream
Witam wszystkie Panie które zdecydowały się na operacje powiększenia piersi :) Mam 23 lata i tydzień temu miałam operację powiększenia piersi. Przez bardzoo długi czas wszyscy wmawiali mi ze moje piersi urosną bo przeciez babcia miała duże, mama, ciotka i Bóg wie kto jeszcze, ale ja już w wieku 17 lat czułam ze nic z tego nie będzie :) Każdy mówił ze trzeba zaakceptować to jak jest i tyle. Miałam momenty ze nawet nie chciałam patrzeć na moje dwa małe pierogi bo tak ja nazwałam:). Push -upy doprowadzały mnie do szału, że nie wspomnę o wiecznie odstających stanikach. W łóżku z facetem zasłaniałam się rękami. Nie wyleczyły mnie z kompleksów zapewnienia partnera że wymyślam i jego zdaniem takie mogą być. Cierpliwie czekałam i pozwoliłam tej decyzji dojrzeć. Dzisiaj wiem ze spełniło się moje największe marzenie. W nocy budze się i sprawdzam czy to stało się naprawdę ;p z radości przed zabiegiem nie myślałam o bólu i muszę przyznać że boli jak jasna cholera :) środku przeciwbólowe troche pomagają. Pierwsze 3 dni najgorsze. W nocy nie mogłam spać, cięzko się podnieść trzeba sobie wypracowac jakis sposób :) w zasadzie w większości czynności potrzebna jest pomoc drugiej osoby. Dlatego jeśli myśliscie ze sobie same poradzicie to wierzcie będzie cieżko. Dzisiaj jest równo tydzień od operacji i czuje się juz bardzo dobrze. 2 dni po operacji byłam na kontroli i wszystko ladnie wygladało. Mam implanty 265ml i 295ml ze względu na to że jedna pierś była sporo mniejsza. Lekarz powiedził że wieksze beda wygladały bardzo nienaturalnie tymbrdziej ze jestem drobna kobietka bo zaledwie 162 cm i 47 kg. Moim zdaniem są idealne , piękne po prosto pasują do mnie :) W tym momencie wiekszośc czynności robie sama wiadomo cięzko mi ściągnąć cos z górnej szafki ale jakoś trzeba sobie radzić. Trzeba sobie odpuścić noszenie cięzkich rzeczy itd w piątek mam mieć ściągane szwy i juz nie moge się doczekać. Warto pocierpieć chwile i w koncu poczuć się jak kobieta. Pozdrawiam! Chętnie odpowiem na pytania kobiet przed operacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! ale długi post! ale bardzo się cieszę ze dopiełaś swojego i że jesteś zadowolona! na prawdę ekstra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Moj facet jest zakochany w moich nowych piersiach. W starych tez byl. Nie boi sie o nic. Owszem w pierwsze tygodnie tak. Ale dzielnie smarowal piersi i rany. Dbal o nie lepiej niz ja. To byla moja decyzja i on sie nie wtracal choc bal sie o mnie bo wiadomo to nie zabieg to operacja. Narkoza i tak dalej. To nie byla decyzja chwili ale wielu lat. jestem szczesliwa i to najwazniejsze. On tez tak uwaza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Mój też bardzo zadowolony.zawsze mówił że Nie przeszkadzają mu małe Ale jeśli mam się czuć lepiej to on będzie równie zadowolony.Ale widok jego twarzy jak zobaczył -bezcenny.Bo takie piersi są naprawdę śliczne.kształtne nie zwisaja.A obchodzi się z nimi jak z naturalnymi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daretodream
Ludzie a zwłaszcza płeć męska ma jakies chore wyobrażenie o tym ze silikonowe piersi wszystkie wyglądają jak u pameli anderson albo jakiejs innej gwiazdy czy celebrytki ktorej marzenia przerosły możliwości i wyszło z tego co wyszło nic apetycznego. Dlatego tak ważne jest zeby znać umiar i słuchać lekarza jak mowi ze takie bedą wyglądały naturalnie. A co do męskiego punktu widzenia Ok fajnie facet powie ze nie przeszkadzają mi twoje małe piersi itd a ślini sie na widok dużych ładnych piersi i tak to wyglada. Do tego większość z nich myśli ze jak kobieta ma implanty to tą jej wcześniejsza pierś nie wiem usuwają czy co xd a przecież to jest dalej ta sama pierś tylko trochę podrasowana :D Jak kobieta lubi swoje niziny spoko ale ja wole żyć na wysokości :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Dokładnie tak jest. Mnie po powrocie pytali w pracy i w koło gdzie te cycki bo myśleli ze wrócę z dwoma balonami pod sama brode. Ludzie którzy się nie wglebili w temat mają zupełnie tempie pojęcie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgaAlex
DZIEWCZYNY POMOCY! operacje mialam 1.10 wiec dzisiaj piata doba mija.strasznie sie martwie.Mam 375 ml Mentor o wysokim profilu.Moja lewa piers wyglada koszmarnie.nie wiem czy to opuchlizna czy moze za wysoki profil lekarz dobral ale gorna czesc piersi wystaje i jest twarda a na dole jakby osobno wisi moja ,,stara´´ piers..Pomocy miala moze ktoras tak? czy to implant jest tak wysoko?jak tak to czy zejdzie na dol i wypelni moja piers? co to dziewczyny pomocy bo oszaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daretodream
Agaalex moim zdaniem jak najszybciej pokaz i pogadaj o tym ze swoim lekarzem bo ja nic takiego nie miałam i nie mam nie wiem jak inne kobiety bo to rożnie wszystko sie układa i goi ale chyba tutaj cos jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaami
Ej facet nie znasz się. Większość lasek robiących ten zabieg nie Ma praktycznie w ogóle cyckow tylko np jakś dwa sterczace wyrostki,pierożki czy jak sobie tam jeszcze nazywiesz.luuub po dziecku lub schudnieciu dwa wiszące woreczki wypelnione niczym.owsZem jest wiele super malutkich cyckow które bez stanika wyglDaja kusząco i apetycznie kształtne i zgrabne.może na takie trafiłeś więc spoko Ale uwierz dużo dziewcYn poddaje się zabiegowi nie bez powodu.dodaje to pewności siebie i to jest najwieksYm seksapilem kobiety.tak jak się malujemy żeby fajnie wygladac,tak jak faceci cwicza i wiele innych.I wiadomo że kochMy akceptujemy się jakimi jesteśmy Ale super jest i np ja się cieszę jak mój facet idzie na silke i widzę że ksztaltuje brzuszek czy coś.Mimo że jak się zasiedzi i zapuści trochę też go mega kocham i zawsze bym go schrupala to jednak takie akcenty są też ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4563 - super wpis, aż miło się czyta takie rzeczy! gratuluję, najważniejsze, to robić to, co uważa się, za słuszne, a nie to, czego oczekują inni. U mnie w rodzinie też wszystkie kobiety mają duże biusty, a ja? no cóż, pozostawię to bez komentarza;d jak widać, genetyka nie zawsze funkcjonuje tak, jak powinniśmy. wydaje mi się, że akurat ja w genach dostaję raczej te gorsze rzeczy (choroby, itp), ale tego się nie wybiera, niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Hejka. Wielkie dzieki. U mnie tez to ja bylam z tym prawie... Zadnym ;) ale spelnilam marzenie i nie zaluje ani minuty bolu... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×