Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość LLILLA
Cześć dziewczyny, tez mam zamiar powiększyć piersi u dr Olender może ktoś opowie doświadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartyna
byłam na konsultacji :) pisałam wyżej, mam zabieg 07.07 i mam wizualizacje 3D jak to bedzie wyglądało, w sumie efekt mi sie podoba, ale cały czas mysle o większych :) jestem z Trojmiasta, mieszkam w Warszawie, a chirurga znalazłam pod Poznaniem, warto pójść do kilku i sie zastanowić, bo to jednak decyzje na całe zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goscMartyna a rozmawialas z lekarzem o wiekszych? odradzil Ci, czy sama wolalas bardziej zachowawczo? ;p jak nie, to moze zapytaj o wiekszy rozmiar, powinien wiedziec, czy będą wyglądać dobrze, czy to juz bedzie przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie mam torbiel w piersi czy to mnie przekreśla do ich powiększenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Dziewczyny jaki jest okres oczekiwania na sama konsultację? Np Trójmiasto, Warszawa?? Do dr Szczyta 3 lata a taki długi czas nie bardzo mi się widzixD Myślałam o operacji w klinice Ambroziak, jakieś opinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gravity
ela7908 ja mam cyste ale nie grozna mi nie przszkadzala. Zapytaj lekarza onkologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaga
Dziewczyny po co czekać latami .Piersi robiłam w grudniu 2015r w Klinice Piersi Dr Bociana w Kielcach.Od pierwszej konsultacji czekałam miesiąc czasu.W tym okresie zrobiłam sobie badania.Teraz na zabieg czeka moja przyjaciółka,zakwalifikowana jest na początek marca a była na konsultacji w styczniu.Pan doktor specjalizuje sie tylko w piersiach i jest naprawde dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krótki czas oczekiwania to nie wszystko.. ;) o torbielach była mowa niedawno, tutaj, albo na drugim wątku, nie pamiętam już dokładnie. musisz zrobić badania, żeby stwierdzić, czy nie przeszkadza w operacji. kilka dziewczyn pisało, że miały torbiele, a mimo to mogły się poddać zabiegowi, tylko za zgodą lekarza ofc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konsultacji u dr Oleander. Osobiście nie zdecydowałam się na zabieg u niej. W moim odczuciu potraktowała mnie jak kolejny towar do poprawki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny, daaaawno tu nie zaglądałam :) Musze coś napisać bo mam tremę jak cholera :) Pojutrze jadę na oparację powiekszenia piersi-ponad 10 lat o tym myślałam, raz częściej, raz mniej :) i w końcu prawie na spontana zapisałam się na konsultację 3 tyd temu (zwolniło sie miejsce więc skorzystałam, a kolejne było na kwiecień). No i w czwartek 25.02 jadę!!! Trzymajcie kciuki, pleasee :) Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam, że operację mam u dr Tomasza Kasprzyka w Krakowie. Ma same najlepsze opinie i kilka koleżanek u niego robiło, więc widziałam na żywo-ale i tak się boję, wiadomo. Ja jestem bardzo szczupła (tzn od pasa w górę), obecnie ma 65A, doktor dobrał mi implanty anatomiczne (nie chciałam okrągłych) 305ml i po operacji mam mieć rozmiar 65E-wiem brzmi masakrycznie, ale jak mi włożył jak to będzie wyglądało to nie były to jakieś wielkie piersi-na oko wyglądały na C. Czy któraś z Was nosi rozmiar po operacji 65E? Za operacje płacę 18.000 zl plus anestezjolog 600 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaga
Nie twierdzę ze najważniejszy jest krótki termin,tylko chcciałam napisać,że po co czekac trzy lata do Dr Szczyta jak mozna zrobić w krótszym czasie u równie dobrego specjalisty w krótszym terminie.Sława i dobra reklama to tez nie wszystko.Dla mnie najważniejsze było indywidualne podejscie.A co do torbieli to sama mam w obydwu piersiachi nie ma zadnych przeciwskazan do implantów .Oczywiscie musiałam zrobic usg piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
To zrozumiałe żeby zrobić u dobrego specjalisty ale ja nie znam nikogo, jestem z Trójmiasta ale tutaj jakoś nikt specjalnie nikogo nie poleca :-( a w Warszawie to już zupełnie nie wiem kogo wybrać a raczej sklanialabym się ku Warszawie bo do Krakowa jeździć potem na konsultacje to męka a jeszcze wrócić z operacji. Operację rozważam najlepiej do marca następnego roku mam nadzieje ze się uda do tej pory,z wyłączeniem miesięcy letnich wiadomo żebym mogła normalnie funkcjonować bez tych dziwnych stanikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zdecydowałam na Kraków bo mam blisko, 2 godziny samochodem, jadę z mężem i wracam z nim więc też jest to duży plus. Dodatkowo widziałam na żywo u koleżanki więc też jest to duży plus, no i opinie ma bardzo dobre. Z Trójmiasta faktycznie daleko, ale jeżeli jest to naprawdę dobry specjalista to warto pokonać ten kawałek drogi-nie jest to w sumie Australia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka - na spontanie poszłaś na konsultacje? :D o ja Cie. Ale chyba pewna jesteś decyzji? Grunt to właśnie iść do jakiegoś zaufanego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kejsi_ja, tak, na spontanie, ale ja juz nie mogę dojść na tą operację od ponad 10 lat, więc to był taki spontan przemyślny :) To już jutro! :) Mam nadzieję, że wszystko się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka- hehe, tez mialam taki "przemyslany spontan" ale w przypadku tatuazu :D niby zrobilam to spontanicznie, bo siedzialam sobie w mieszkaniu i pomyslalam "teraz albo nigdy", jak pojde do studia i okaze sie, ze jest w miare bliski, wolny termin to robie, bo widocznie tak mialo byc :D i tak tez sie stalo. ale tez nie moge powiedziec, ze to byla jakas nagla decyzja, bo myslalam o tym cale swoje "doroslejsze" zycie ;) impuls to dobra sprawa czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam jakiś czas temu, że musiałam na razie odłożyć operacje, ze względu na dość poważne problemy ze zdrowiem..:( ale mam nadzieję, ze tak jak u którejś z dziewczyn na forum też uda mi się wrócić do formy i też tak jak Wy, będę się cieszyć efektami! :) (chyba dlatego tak lubię czytać te wszystkie relacje dziewczyn, które już są po:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Dziewczyny a kto jest godny polecenia w Warszawie? Szczególnie żeby to nie był efekt a la doda.... Szukam i szukam a wszędzie znajduję jakieś negatywne opinie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka daj znać jak sie miewasz jak już będziesz po i jak sobie trochę odpoczniesz. Oszczędzaj się dużo, nie martw sie na zapas i myśl o efekcie. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natiii - coś mi świta, że ktoś tu robił w Wawie, zobacz sobie wstecz:) a co do biustu ala Doda, to sama sobie dobierasz jaki chcesz rozmiar. te babki z ogromnymi biustami raczej same oczekiwaly takiego efektu;D wiec bardziej bym sie bala o jakos wykonania, bezpieczenstwo itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natiiiiiii
Niby tak ale można zauważyć internecie duzo zdjęc po powiekszaniu gdzie efekt jest naprawdę sztuczny. Chciałabym żeby te piersi jakby opadały nie wiem jak to wytłumaczyć :P a nie takie stojace i jeszcze rozchodzące się prawie uciekające pod pachy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny :) przeczytałam juz 50 stron komentarzy az mnie głowa boli ale warto czytac to wszystko:)) Mam pytanie czy któraś z was miała implanty o wielkosci 325ml okragłe ? bo bede miała niedługo zabieg i sie zastanawiam czy nie beda zaduze? gośćAli widziałam Ty wczesniej pisałas miedzy 300 a 330 i jakie wybrałas bo nie mogłam pożniej tego doczytac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natiii - ale to sobie możesz na spokojnie ustalić z lekarzem :) jest do wyboru bardzo dużo implantów, mają różne numerki itp i tam sobie właśnie decydujesz (ofc razem z lekarzem, bo my nie musimy mieć takiej wiedzy:D) jaki efekt chcesz osiągnąć, czy mocny ala Pamela, czy delikatny, naturalny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja już po-jestem w domku ;) Wszystko bardzo dobrze, trochę boli, ale jest to taki ból do zniesienia, w sensie, że nie boli tak, że chce się płakać tylko taki dyskomfort w podnoszeniu rąk i uczucie jakby zakwasów po treningu-tak więc spoko. Sto razy wolę takie operacje niż porody, hahaha :) Co do wyboru implantów to chyba nie jest tak, że przychodzisz i mówisz, że chcesz takie i takie i masz. Mi dobierał w 100% lekarz, powiedziałam, że chcę naturalne i anatomiczne. Tak jak pisałam mam 305 ml i większych nawet nie mogłam mieć bo jestem drobna u góry i po prostu większe nachodziły by już pod pachę więc nawet nie drążyłam tematu-zaufałam dr Kasprzykowi (On jest totalnym maniakiem cycków, dla mnie prawdziwy artysta plastyk). W tym dniu operował jeszcze 3 inne dziewczyny i wszystkie super zadowolone. Jestem super zadowolona chodź nadal nie wierzę, że to zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolixx
Nataszka_wroc dzięki za ten wpis :) Mega mi pomogłaś, bo stresuje się strasznie.. A ja już w poniedziałek :P Szybkiego powrotu do zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nataszka_wroc i jak jestes zadowolona z rozmiaru bo ja ciagle mysle nad rozmiarem mam do wyboru 300 lub 325 .Zazdroszcze ze jestes po i utrzymujesz na duchu z tym bólem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka2307, to nie jest żaden ból :) Po prostu jakbyś miała zakwasy bo nie da się za bardzo ruszać rękami, tzn dzisiaj już jest lepiej, mogę się podrapać po głowie, więc spoko, myślę, że spokojnie mogłabym już prowadzić samochód ;) Ja nie czuję tego szycia- w sensie bólu, ale cały czas biorę leki przeciwbólowe, więc może dlatego. Z rozmiaru póki co jestem zadowolona, finalnie mam mieć 65E (ale wcale na E mi nie wyglądają, bardziej na ładne C, może D-tak na oko), zobaczymy jak to będzie jak piersi się ułożą i opadną trochę (ale może potrwać nawet do 6 mc) teraz to takie są twarde, stojące kamienie, ale już mi się podobają, więc myślę będzie tylko lepiej. Nie bójcie się dziewczyny, nie stresujcie się :) Jak tylko położyli mnie na stole i zobaczyli, że się denerwuję (coś do mnie zagadali, a ja ledwo co, cienkim i trzęsącym głosem im odpowiedziałam) to od razu podali mi to znieczulenie, po 3 sekundach już nic nie pamiętałam, obudziłam się dopiero na sali obok. A co do wyboru implantów to oczywiście nie doradzę Ci, zapytaj lekarza, ja nie miałam wyboru, sam mi dobrał 305 ml bo większe nachodziłyby pod pachę bo ja jestem strasznie szczupła od pasa w gorę i nie miałam za dużo skóry, ale może gdybym mogła to wybrałabym ciut większe bo naprawdę te 305 ml to nie są jakieś wielkie piersi, w sensie takie krowiaste, więc 325 ml nie byłyby za duże (ja mam 170 cm wzrostu i ważę 54 kg). Powodzenia życzę :) A w ogóle to skąd jesteście? Ja podkarpacie ;) Podaj maila to jak się ogarnę to postaram się wysłać zdjęcie przed i po ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×