Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Astala
Dziewczyny jakby któraś chciała sprawdzonego lekarza i klinike to z ręką na sercu polecam klinikę Linea Corporis w Warszawie. Dr Stanczyk. Robiłam u nich piersi 2 tyg temu i efekt jest niesamowity. Mega naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy miała ktoraś z Was powiększane piersi w Trójmiescie? Jaki jest przybliżony koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z Was powiększała piersi u dr Wtwickiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura raczej ciężko zmienić tak przed samą operacją rozmiar....sle sprobuj jeszcze pogadać z lekarzem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze przed JUŻ PO
Ja miałam operacje3,5 miesiąca temu w Poznaniu ijużna wizycie konsultacyjnej lekarz zaznaczył że teraz wybierzemy rozmiar ale w dniu operacji mogę zmienić decyzję i tak też było. w dniu operacji miałam się zjawić 30 minut przed zabiegiem i po rozmawie z lekrzaem podczas obrysowywania podjęłam decyzję ze z 345ml wzięłam 400ml. Wszyystko zależy chyba czy mają na stanie dany rozmiar bo przecież dla lekarza nie ma znaczenia czy włoży implant o rozmiarze "x" czy "y"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
westenka - nie słyszałam jeszcze żeby jakiś krem powiększył biust. Owszem dobry stanik wiele może, ale napakowane jest tam pełno gąbki... Na szczęście każdy może wybrać co mu pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabela
Dziewczyny jutro minie miesiąc po zabiegu powiekszenia piersi, czy moge juz kupić normalny stanik? Czy jakieś ćwiczenia mogę robić? W domu robie juz prawie wszystko oprucz noszenia ciężarow, od tygodnia prowadze auto co jeszcze mi wolno a na co uważać? Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi:) Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Jestem 7 tyg po operacji, powiedzcie mi czy po takim czasie miałyście jeszcze strupki w miejscu cięć ? Ja po miesiącu zaczełam jeździc na rowerku stacjonarnym po 20min :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosć Izabela, ja bym się jeszcze wstrzymała z takim normalnym. Jeszcze chwilę może jakiś sportowy? Ale wiesz, każda to przechodzi trochę inaczej. Jeśli czujesz że już czas na normalny stanik to czemu nie. Najważniejsza jest w zasadzie Twoja wygoda, natomiast ja bym jeszcze się chwiilę wstrzymała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z rozmarzona30 ja bym jeszcze zaczekała ze zwykłym stanikiem. może jestem jakaś inna ale mi się nie śpieszyło do powrotu do zwykłego stanika, było mi wygodniej w sportowym... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabela
Dzieki rozmarzona30 jeszcze sie wstrzymam z zakupem normalnego stanika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabela
dzieki dziewczyny za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Izabela
gość 1234 ja jestem miesiąc po zabiegu i nie mam i nie miałam strupków, smarujesz blizny maścią na blizny? jeśli nie to zacznij jak najszybciej. Ja stosuje maść CEPAN taką maść polecił mi mój lekarz jest ona tania i jednocześnie skuteczna, ja ją stosuje od tygodnia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Gość Izabela nie smaruje niczym bo mój chirurg zabronił. Dziekuje za odpowiedź :) Czy każda z was czymś blizny smaruje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anita27i
Obecnie korzystam z naturalnego powiększania piersi, zamówiłam specjalny preparat tutaj: http://probreast-plus.rfv.pl/ Są to tabletki i taki kremik :) Po stosotwaniu przez 2 tygodnie, widzę juz efekt :) ogólnie, jestem zachwycona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc nie znałam sposobu z oliwką? a co ona daje? że nawilża czy jak? pewnie to też dobry sposób ale nie lepiej smarować specjalnymi maściami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anita: na Wacka też się nadaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem z Bydgoszczy ale chce zrobić zabieg w Warszawie ... którego lekarza polecacie ...? Zastanawiam sie nad Januszko lub Chomicka -janda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane! Czy ktoras z Was wykonywala zabieg w Czechach u doktora Furmanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość on
Drogie Panie . Napiszcie ile kosztuje faktyczna cena końcowa powiększania biustu i napiszcie konkretnie gdzie i u kogo polecacie i ile zaplacilyscie. Bo nigdzie nie podają cen faktycznych !!!! Bardzo dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Redakcja WoP
Szanowni Państwo, WCIĄŻ TRWA CASTING DO PROGRAMU „WALKA O PIERSI”! Jeśli piersi są Twoim największym kompleksem, uległy zniekształceniu na skutek choroby albo marzysz o korekcji ich wielkości czy kształtu – nie czekaj! Zgłoś się do nowego programu Polsat Cafe i spełnij marzenie o pięknym biuście. Nasi lekarze specjaliści, najlepsi w swojej dziedzinie, pomogą Ci pozbyć się kompleksów i zadbają o to, abyś już nigdy nie musiała wstydzić się swoich piersi. Aby wziąć udział w castingu należy przesłać na adres walkaopiersi@zgloszenia.tv zgłoszenie zawierające: • imię i nazwisko • datę urodzenia • numer telefonu • zdjęcie sylwetki • krótki opis problemu z piersiami. Więcej informacji na: www.facebook.com/WalkaOPiersi oraz pod nr telefonu: 881771066. Pozdrawiamy serdecznie, Redakcja programu "Walka o piersi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimpern
Polecam serdecznie dr Potockiego - Warszawa klinika dr Szczyta Koszt operacji z użyciem implantów anatomicznych to 18tys zł Polecam serdecznie ja jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ja robilam u Ciesinskiego Marka, z badaniami potrzebnymi do operacji plus biustonosz na zmiane wyszlo niecale 16tys. (Implanty anatomicze) Niestety przez chirurga ktory mial w swojej klinice remont mialam przesunieta operacje o czym dowiedzialam sie kiedy przyjechalam na zabieg do kliniki. Wiec badania robilam dwa razy bo sie przeterminowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze rozwiązanie dla nielubiących zabiegów inwazyjnych są tabsy np. tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jak mnie już denerwuje to pisanie o tabletkach na powiększanie biustu... No proszę Was. Nie ma takich cudów. Gdyby one działały to byślmy nie robiły operacji biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Ja nie lubie zabiegów inwazyjnych ale nic innego jeśli chodzi o powiększenie piersi nie działa jak tylko wszczepienie implantów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie gość... jest to zabieg inwazyjny, ale jedyny skuteczny ;) ja tam swoje przebolałam po operacji a teraz jestem mega szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Oj ja tez się namęczyłam. Ale teraz kiedy juz nic nie boli a piersi są piękne (choć mogłyby być ciut większe ;) ) to wiem ze warto pocierpieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×