Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość Aona2
ja miałam powiększenie piersi u dra Sierocińskiego, to były implanty Arion wysoki Profil 300cc, jestem mega zadowolona z niego i całego personelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM. Dziewczyny jestem 8 tygodni po operacji . Mam 160 cm i 50 kg wagi drobna klatka implant 330 profil wysoki anatomia. Z miseczki b wyszło mi na ten moment d . Ból dość uciążliwy , spanie na plecach trgedia , bolą plecy. Całe noce o dnie chodzę w specjalnym staniku. Na początku płakałam załamana iż rozmiar jest za duży a piersi wyglądają jak 2 bombowce . Dzis po 8 tygodniach ból nadal czuje ale znacznie mniej , oszczędzam sie ale robię juz bardzo dużo. Piersi nadal sa dość twarde choć dużo bardziej miękkie niz na początku , ich kszalt jest ładniejszy ale od góry nadal sa wyżej uwypuklone. Na bliznę stosuje silikonowe plastry. Gdybyście miały pytania chętnie odpowiem bo wiemnjak cieżko przez to przejść bez pomocy i wiedzy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprostowanie do mojego posta jestem 3 tygodnie po operacji a nie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziekuje dziewczyny za porade macie racje nie ma co sie sugerowac innymi bo kazda z nas jest inna , cierpliwie czekam na konsultacje jeszcze 15 dni i zobaczymy ,nie omieszkam sie podzielic z wami co mi pani doktor powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Dziewczyny ja juz po, już jestem w domu i odpoczywam. Mam wkladki 300 cc, zobaczymy jak będzie w ciągu kilku najbliższych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak sie czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
Cześć dziewczyny. Zwracam się do Was, ponieważ będę potrzebowała wsparcia :) zabieg mam 23.11 i najbardziej boję się bólu już po...tego czy sobie poradzę, ponieważ nie będzie przy mnie nikogo :( sama wychowuję 2kę dzieci. Jak na razie kombinuję gdzie ulokować młodsze na czas operacji i kilka dni po niej. Czy dam sobie radę bez wsparcia drugiej osoby ? Mam niski próg bólu, choć jestem na niego już przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane naprawde nie ma sie co sugerować rozmiarem u znajomej, moja znajoma miała omplamt okrągły 370 o jets niezadowolona z rozmiary bo wyszło jej małe c Ja mam implant anatomiczny 370 i jestem mega zadowolona bo z A wyszło mi E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz informacyjnie na blizny:) Dziewczyny jak zastanawiacie sie jak wymasował blizny to znalazłam sposób ponieważ tez nie wiedziałam. Kupiłam maleńkie urządzenie, rozprowadzam nim krem na blizny lub oliwkę. Zabieg trwa chwile i jest przyjemny a efekty sa rewelacyjne, po 3 aplikacjach blizny stały sie bardIej miękkie i pozbyłam sie grudek. Urządzenie było tanie, w promocji zapłaciłam ok 60 zł Nie umiem tu wstawić zdjecia jesli ktoś jest zainteresowany to piszcie na maila wysle fotę i namiar gdzie mozna kupic sprzęt wimpern@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka995
Jestem już prawie 4 tyg po operacji zmniejszyły wam sie duzo piersi ? Moze wymienimy sie efektami na emaila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie :( do dziewczyn, które mają już operację za sobą ...czy poradzę sobie sama po operacji z bólem czy będę wyć do księżyca ?? swoją drogą ciekawa jestem co z tego wyjdzie. Mam wyjściowe hm...nie wiem...małe B chyba, proponowane przez lekarza implanty to 300-330ml, okaże się na stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
nie podpisałam się. to ponawiam pytanie czy sobie poradzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Mnie bolało okropnie, do tego stopnia ze miałam problem z oddychaniem i mówiniem. Ciągle tylko leżałam w łóżku, jeśli chciałam sie poprawic na stosie poduszek to musiał pomagać mi mąż, przy sikaniu nawet mi pomagał bo nie mogłam zdjąć ani założyć spodni. Tak wygladały pierwsze trzy dni, później było coraz lepiej, mogłam chodzić nawet ;) a po 9 dniach od operacji było już fantastycznie :) robiłam bardzo dużo, strałam sie tylko nie nadwyrężac rąk. Myśle ze mnie bolało tak bardzo dlatego ze przy wybudzaniu szarpałam sie z chirurgiem bo zapomniałam że leże na stole ;) Od tego też zaczełam bardzo krwawic i chirurg powiedział ze mogłam sobie cos tam pozrywać przez te nagłe ruchy. Pomimo tego bólu zrobiłam bym operaje ponownie :) warto przemęczyc sie te kilka dni. Dzisiaj jestem już 2,5 mies po operacji i jest jak dawniej, tylko z pięknymi piersiami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
Massska. Dziś mija dokładnie 3 tygodnie od mojego powiększenia piersi. Jeśli mam być szczera to nie poradzisz sobie sama. Bo nie bedziesz w stanie zrobić podstawowych rzeczy: -nie wstaniesz sama z łóżka -nie ściagniesz bielizny żeby się wysikać -nie zrobisz sobie jedzenia -nie umyjesz się I tak przez pierwsze 5 dni, póżniej każdego dnia widać poprawę. U mnie samodzielnośc dopiero po 2 tygodniach (przy czym nie mogłam na tyle wysoko rąk podnieśc żeby np związać włosy) Przez przynakmniej miesiąc nie można nosić nic cięższego jak 2 kg. Jak masz jakieś pytania to pisz :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze...właśnie tego się boje... poprosiłam już znajomego, żeby odebrał i przywiózł mnie po zabiegu do domu. Nie powidziałąm, że będę robić cycki. Co mam sobie przygotować,żeby mieć wszystko pod ręką po powrocie oprócz leków pbólowych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
najwyżej będę na sucharkach przez 4 dni. Przygotuję sobie jakieś owoce itp.,żeby mieć koło siebie. Później wrócą dzieci to starsze (10lat) zawsze mi pomoże, choć chce mu zaoszczędzić tego widoku i stękania mojego z bólu. Już się naoglądał jak złamałam nogę,jako opiekun sprawdził się świetnie. Młodsze jeszcze nic nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
A czy byłyście intubowane podczas zabiegu ? i czy po narkozie miałyście mdłości ? i co ubierałyście wychodząć do domu teraz jak jest już zimno? bo bluzka przez głowę to chyba nie bardzo...nie mam koszuli...chyba muszę coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna sugierowac sie tym co my TU piszemy! to ze ktos sobie nie poradził to nie znaczy ze nie poradzisz sobie Ty i odwrotnie, zobacz kazda z nas jest inna, ja poszłam sama do toalety juz 2 h po operacji, sama! nikt mi nie pomagał. poradziłam sobie. Sama sie myłam, chodziłam siusiu, ubierałam sie, kładłam i wstawałam tez sama od pierwszych godzin nikt nic za mnie nie robił. W klinice pokazali mi jak sie podnosic zeby nie zrobic sobie krzywdy i tak robiłam. Ale to JA, czy Ty tak bedziesz miała tez, czy nie poradzisz sobie sama zeby zrobic siusiu... dowiesz sie po operacji, to co my tu piszemy nie znaczy w tej kwestii nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
Massska Powrót do domu samochodem- koszmar. Max predkość 40km/h. Każda jedna dziura czy nierówność powodowała ogromny ból. Ja dostałam do wykupienia antybiotyk na 7 dni+ osłona+ ketonal+ paracetamol. Antybiotyk 2x dziennie, ketonal/paracetamol nie cześciej niż 4 godziny. Wiadomo, że każdy indywidualnie przechodzi rehabilitacje po takim zabiegu, ale jeśli miałabym zostać sama w domu po takim zabiegu- nie zdecydowałabym się. Uwierz, będzie Ci ogromnie ciężko. Największy problem tkwi w łózku. Jeśli się połozysz to jak wstaniesz?. Bo sama na pewno nie. Łącznie z tym, że jeśli pilot od tv będzie na łózku koło np ramienia to Ty po niego nie sięgniesz. Jeśli chodzi o jedzenie to tak naprawdę nie ma to znaczenia co sobie przygotujesz, ale bardzo pomocne przy piciu są rurki. Ciebie sytuacja zmusza to bycia samej w tym czasie, może akurat dasz radę ale radziłabym nie rozstawaj sie z telefonem, żeby moć awaryjnie po kogoś zadzwonić. Wiesz, ja to piszę tylko ze swoich doświadczeń, nie wiem jak inne dziewczyny to przechodziły. Będę mocno trzymać kciuki :) P.S. W jakim mieście wykonujesz zabieg? Koniecznie napisz po zabiegu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwia
No widzisz, koleżanka piszę, że nie miała problemu :) Ja tak intubowana- żadnych niespodzianek po wybudzeniu. Gdzieś czytałam, że bardzo boli przełyk, a u mnie nic. Wychodziłam w bluzie na zamek i kurtce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
Dziękuję za każdą radę i wsparcie. Ja robię we Wrocławiu. Nastawiam się na harcore, jednak modlę się,żeby wydarzył się cud,abym mogła funkcjonować jak koleżanka WIMPERN...miałam w życiu 1 operację oraz 1 cesarkę i doświadczenia nie wróżą nic dobrego w moim przypadku :-) po 2gim porodzie zostałam w domu sama jak palec z 7letnim synem i noworodkiem, z rozwalonym brzuchem i komplikacjami bo źle mnie zszyli, przyszyli mi odszewną i takie tam...nie byłam w stanie wstać, to był koszmar...teraz przynajmniej będę sama...tzn muszę jakieś kłamstewko wymyśleć,żeby moja mama , z która nie mam dobrych relacji wzięła moją młodszą córę...jakiś pomysł ? która jest kreatywna i wymyśli dobrą ściemkę :-) tak na 4 dni ? Nie mogę powiedzieć mamie prawdy, ponieważ nigdy tego nie zrozumie, będzie krytykowała...mimo iż mam 33 lata i bez jej pomocy zajmuję się na co dzień dwójką swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość  1234
Mi w klinice zabronili wstać zaraz po operacji aż do rana do ubikacji, podawali mi basen jak chciałam siku. W domu też zabronili samej wstawać i miałam do tego zakaz podnoszenia rąk. Kazali trzymać łokcie cały czas przy ciele, mogłam zginać przedramiona tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak napisala Wimpern, nie mozna pisac, ze nie dasz sama rady, bo to zalezy od wielu czynnikow. Co do wstawania, to ja tez radzilam sobie sama, bo fizjoterapeuta odwiedzil mnie 2 godz. przed operacja i pokazal, jak sobie z tym radzic, jakie cwiczenia wykonywac itd. (mialam operacje w klinice Szczyta, tak jak Wimpern, nie wiem jak to wyglada w innych klinikach czy tez jest taka pomoc). Przyznam, ze pierwsze 3 dni byly ciezkie, ale mysle, ze da sie przez to przejsc samodzielnie, tylko faktycznie lepiej, zebys byla wtedy bez dzieci, bo ja te pierwsze 3 doby praktycznie cale przelezalam/przespalam, wiec ciezko by mi bylo zajmowac sie wtedy dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja borykałam się ze swoim problemem małego biustu dosyć długo,po obejrzeniu sekretów lekarzy - zapisałam się do dr Nowaka na konsultację do kliniki Promedion i zdecydowałam się na zabieg.Teraz tylko żałuję że tak poźno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Patrycja
cześć.. ja robiłam rok temu w Klinice dr Marcina Sierocińskiego w Katowicach. wcześniej też czytałam fora i szukałam opinie i w sumie miał on dobre opinie. poszłam na konsultacje i byłam strasznie zadowolona ! w każdym razie piesi są boskie !! polecam naprawdę bo warto ! a cena też ok. zero jakiś powikłań, w sumie nie mam jakiegoś dużego implantu - okrągle 240cc Arion hydrożel. ale jestem niska i mam mały rozstaw klatki, wygladaja idealnie do mnie naturalnie ale zaś z drugiej stron wkoncu mam biust i co mi się podoba mam taki jak efekt push up dekolt jest megaaaa :D a co do bólu to sprawa indywidualna jednak każda inaczej to odczuwa, mnie osobiście nic nie bolało, w pierwszy dzień wiadomo - ale w klinice się mną zaopiekowali dostałam leki i obeszło się. a potem już nawet nie łykałam nic bo nie miałam potrzeby, dwa dni później nawet wyszłam coś zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Ja w poniedziałek miałam zabieg, leki przeciwbólowe brałam tylko w klinice po powrocie do domu już nie potrzebowałam w dzień, biorę na noc ale po to żeby łatwiej zasnąć bo jest mega niewygodnie i plecy bolą. W dzień wydaje mi się ze funkcjonuje super, sama sobie robie kanapkę, herbatę itp tylko wszystko musi stać nisko żeby nie sięgać, sama się myłam, do toalety tez poszłam po zabiegu kilka godzin. Ale po nocy albo w nocy to już nie daje rady wstawać po kilku godz leżenia choć bardzo próbuje, wołam męża i on mi pomaga. Włosów nie poczesze ani stanika nie zdejme sama. Jak wychodziłam z kliniki to miałam taką luźna szeroką bluzkę którą teraz sama dam radę jakoś założyć. Sama narkoza bez problemu, pielęgniarka we wszystkim pomagała. Najgorsze to ze dziecko chce do mnie się przytulic albo na ręce a ja jak kołek nie mogę nic zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Massska
POLASIA - dzielna jesteś,też bym tak chciała. Już staram się o tymnie myśleć, podjęłam decyzję i jestem nastawiona na ból.Trudno jak będę chciała się wykąpać to zawołam sąsiada ;-) ;-) ja termin na środę mam, Ty już będziesz tańczyć. Masz jakieś zdjęcie już ?? zechcesz się podzielić na maila ? magiawin1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ktore jestescie juz min. 2 m-ce po operacji - odczuwalyscie czasem jakis bol w piersiach? Ja jestem prawie 2 m-ce po i dzis czuje takie jakby rwanie w prawym dole prawej piersi :-( unikam jeszcze dzwigania, spie dalej w biustonoszu pooperacyjnym, ale juz bez tego pasa, nadal staram sie spac na plecach i wlasciwie juz wszystko bylo spoko, nic nie bolalo, a dzis pojawil sie ten bol w jednej piersi :-( troche sie tym martwie :-( jak to bylo u Was? Po 2 m-cach odczuwalyscie cos czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polasia
Massska tez dasz sobie radę. Najwyżej będziesz spala na siedząco wtedy sama wstaniesz jakoś, bo mnie z pozycji leżącej jak mąż podnosi to przez 10 minut musze się wcześniej psychicznie przygotować heh. W pn mam zamiar juz do pracy iść :/ zdjęć jeszcze nie zdążyłam zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anika1982
Masska: w środę miałam operacje i powiem Ci ze sama jestem zaskoczona. Ja w ogóle nic nie czuje, boli mnie tylko jak podnoszę sie z pozycji leżącej do pionu. Lekarz po operacji przepisał mi leki przeciwbólowe bardzo silne. Biorę je co 3 godziny. Ja biorę: pyralginę , ketonal i DORETA. Niech dziewczyny napiszą ktore wyją z bólu co biorą?? Byłam przygotowana na mega bol i jestem zaskoczona. Mam 2 małych dzieci i tylko noe podnoszę ich. Czy sobie sama poradzisz? Ktoś ci musi pomoc z : myciem głowy i zakładaniem kurtki i bluzek- to na początku sprawia ból i lepiej noe przeciążać. Jak masz pytania to odpowiem. Acha, ja miałam robione 300cc hp mentor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×