Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
Cześć. Jestem 2 tyg po operacji, 295mf Allergan u dr Charazinskiego ( w 10000% polecam , zrozumieliśmy się idealnie i piersi zoperował perfekcyjnie :) Ale moje pytanie jest o powrót do pracy, ogólnie od początku nie czułam bólu ale jednak więcej jestem na nogach , w pionie to czuje ze piersi robią się twardsze, bardziej tkliwe, ulgę przynosi położenie się. Boje się jak wytrzymam conajmniej 9 godz poza domem, prace mam biurowa, głównie siedząca . Jak było u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 88magdal
Hey. Ja mam za dwa miesiące operację też u dr Charazinskiego ☺️ Jak efekt finalny do wizualizacji 3D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
dziękuję gośćMM ;) widzisz , niektóre osoby tutaj próbują mnie atakować w pewien sposób.Jeszcze do goscia - ja nie stosowałam suplementu diety , ale moja przyjaciółka owszem :) więc widzisz ... ale jednak coś wiem na ten temat . Nie pisze na temat konkretnej marki , którą tak bardzo polecasz tylko innej ;) W takim razie życzę powodzenia w dalszym powiększaniu biustu ;) Pozdrawiam i życzę wszytskiego dobrego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja także polecam ten suplement diety co inne Panie na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaww
Jestem świeżo po konsultacji i na połowę lutego mam wyznaczony termin operacji, akurat bede miec troche wolnego w pracy, wiec na spokojnie sobie odpoczne. Wybralam implanty mentor- konturowe cpg311. Wyglądają naturalnie ( chcę tylko lekko powiekszyc piersi) plus chirurg dokladnie opowiedzial mi o ich zaletach- dozywotnia gwarancja, latwa diagnostyka piersi po zabiegu i niewielki odsetek powiklan. To chyba glowne plusy, ktore mnie przekonaly do wyboru tych implantow i do samej operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - super w takim razie. Widać ze trafiłaś na dobrego lekarza, który wiedział jak Cię przekonać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tw10290
Ewelina również gratuluję ;) a jaki masz profil moja droga ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Ja mam dobre doświadczenia z Lux Medem na Puławskiej i mogę każdemu polecić. Doktor Chomicka jest niesamowita, potrafi rozwiać wszystkie wątpliwości, a efekty są po prostu : WOW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka eM
Słyszałam też wiele dobrego o doktor Chomickiej, że potrafi zrobić bardzo naturalny biust. Planuje wybrać się na konsultację, a czy ktoś był na konsultacji u niej w ramach pakietu Lux Medu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Czesć dziewczyny ;) A kochane jakie macie rozmiary ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfinkssa
moim zdaniem rozmiar biustu powinine dobierać lekarz, idź na konsultacje i się dowiedz jaki rozmiar będzie pasował do Ciebie, ja byłam na konsultacjach w szpitalu Puławska Lux Medu i pomimo tego, że na początku planowałam założyć inny rozmiar to ostatecznei zdecydowała się na mniejsze, dobry lekarz potrafi naprawdę dobrać implanty tak, żeby nie było widać że piersi są zrobione naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania2018
Cześć dziewczynki! Kurczę dawno u Was nie bylam... Ale jak czytam to zaczynam się martwić! Mój lekarz nie mówił mi nic o marce implantów. Rozmawialiśmy tylko o rozmiarze i kształcie i gwarancji. Mmie z tych emocjo to nawet wypadlo to z głowy!! Operacja już w poniedziałek i bardzo zaczynam się martwić. O coś jeszcze powinnam spytać lerzaka odnośnie implantów?? Pozdrrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
Tu się dzieje coś nie tak chyba z tym forum ... coś się zacina znowu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 515lolita
Witajcie Wczoraj miałam zabieg powiększania piersi wkładkami sebbin 350ml . Operacja pod mięsień. Dzis juz jestem w domu co nie naj lepiej jak dla mnie ponieważ w szpitalu macie dobra opiekę i non stop jakieś kroplówki na uśmierzenie bólu. Wstawanie z pozycji leżącej to dramat boli jak cholera całe ciśnienie idzie do piersi i pod pachami tez boli. Odliczam ciagle godziny aby zażyć następna tabletkę przeciwbólową. Na kolejna wizytę jutro bede sie umawiać w zaleceniach powinna byc to 4 doba po zabiegu . Czy zrobiłabym to drugi raz .. nie wiem zważając na okropny ból jaki teraz czuje .. jednak pewnie z każdym dniem bedzie lepiej mam taka nadzieje . Zdecydowałam sie na operacje ponieważ po 2 karmieniach piersią zrobił sie z nich rozmiar obwisłe A . Przed porodami miałam B . Teraz po operacji jeszcze cieżko mi uznać jaki bedzie ostateczny rozmiar i nawet nie jest to takie ważne ponieważ beda jędrne i okrągłe po prostu będą a nie jak wcześniej plecy z przodu i z tylu .. z doktora jestem bardzo zadowolona Arkadiusz Kuna . Pielęgniarki rownież świetne babeczki kiedy tylko ich wezwano były . Teraz leżę i czekam na lepsze jutro mam nadzieje ze z każdym dniem bedzie coraz lepiej. Bol oczywiście ze do wytrzymania jednak z tabletkami przeciwbulowymi inaczej boli jak cholera jakby miała cała klatka eksplodować . Pewnie każdy ma inny próg bólu dlatego ta sprawa jest wydaje mi sie indywidualna .. czy polecam napewno napisze za kilka tygodni . Pozdrawiam was i wiedzcie ze sama operacja nie jest bolesna nawet nie wiecie kiedy a jesteście juz po. Najgorzej jest pozniej . Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jest najlepszy w Warszawie- powiększanie piersi??? pilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polefzcie mi kochane super fachowca i miejsce w Łodzi jesli chodzi o zabieg powiększenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale cieżko u pana dr z terminami .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś poleci kogoś z Warszawy? Nie chcę wydać kilku tyś. i stracić czas tylko na to, że ktoś mi powie o cenie zabiegu. Generalnie miałam już wybranego lekarza, ale "klinika" bardzo słabo pracuje (odpisanie na maila trwa miesiąc, itp.). Chciałabym wybrać kogoś uczciwego i profesjonalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakwik89
Piersi miałam powiększane z końcem grudnia, w Warszawie, implantami mentor. Jestem b.zadowolona, operacja przebiegła bez zarzutu i czuję się już o wiele lepiej :) Dlugo zastanawialam sie, jakie implanty wybrac, ale chirurg przekonal mnie, ze Mentor sa bardzo bezpieczne, mają dożywotnią gwarancję i niski odsetek powikłań. Poza tym dla mnie wyglądają bardzo delikatnie, estetycznie, jak naturalna pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaś polecam na zabieg powiększania piersi klinikę http://www.chirurgiaestetyczna.pl/ (mają dwie lokalizacje w Warszawie i jedną w Lublinie). Mają zespół najlepszych fachowców w dziedzinie medycyny estetycznej, do tego plusem jest świetne wyposażenie, dogodna lokalizacja i kompleksowa opieka. Warto u nich wykonywać operacje plastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eolka
No i nie odpisała :( karolcia jaki masz rozmiar ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy ktos slyszal o dr. Artur Sandelewski z Katowic , wlasnie jestem w trakcie ustalania wizyty ale nie mam za duzo informacji o tym lekarzu , pozmozcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniakwik89
Ojej, nie spodziewałam się odzewu z waszej strony :) Czuję się bardzo dobrze, implanty z mentor wyglądają tak subtelnie i naturalnie, że czuję się jakbym miała naturalne piersi :) Dla mnie to ogromny plus, bo bałam się efektu sztuczności. Także warto dokładnie zaznajomić się z tematem implantów i nie bać się zadawać pytań chirurgowi! Ja jestem przeszczęśliwa, że mój biust tak super się teraz prezentuje :) Pozdrawiam was kochane :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike

Jesteście w stanie polecić klinikę i lekarza na Dolnośląsku u którego warto poddać się zabiegowi ? A także z korzystna cena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×