Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość grzybkii

Powiekszanie piersi

Polecane posty

Gość gość
na pewno zmiękną i osiądą :) będą wyglądać dużo naturalniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie mają być ? masz w końcu w środku trochę plastyku. A zmiękną trochę na pewno ale zawsze będziesz czuć i twój bzykant że to nie natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie wole naturalne. Te szczupłe kobiety z wielkimi cyckami i ustami jak u ryby wyglądają komiczne.Lustra chyba im w domu brakuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak chodziłem do łaźni na saunę to nie widziałem aby któraś z kobiet miała za małe lub obwisłe piersi.Jak zwykle przesadzacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arneta
Nie wierzę w żadne tabletki, które miałyby powiększyć mi biust. Ja zdecydowałam się na zabieg rekonstrukcji piersi (w klinice dr Olender w Żarkach) po ciąży i karmieniu - miałam naprawdę ogromne kompleksy. Szukałam dobrego chirurga i na Śląsku polecano właśnie tę klinikę. Wizyta konsultacyjna w Katowicach. Ja po dwóch ciążach znów mogę cieszyć się, kiedy zakładam bikini :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
Sama się nabrałam na jakieś niby kremy i tabletki na powiększanie biustu. Guzik prawda! Nic nie pomagają. Ewentualnie na ujędrnienie to tak, tylko że ja nie miałam co ujędrniać :( Dziewczyny nie dajcie się oszukać na takie coś bo szkoda kasy. Lepiej te pieniądze odłożyć na operację biustu. Przynajmniej efekt pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I często powikłania pooperacyjne są pewne.Ale lekarz o yum nie mówi.Jest to wszystko drobnym druczkiem napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem piąty dzień po zabiegu i czuje się fatalnie...dzis to apogeum cierpienia...ale jak patrzę na nie to odzyskuję wiarę ze warto cierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
Z każdym dniem będzie lepiej. Odpoczywaj po prostu i stosuj się do zaleceń. Efekty wszystko zrekompensuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - spokojnie, ból przejdzie i będziesz cieszyć się ladnym biustem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostaje mi wierzyć ze jest jak mówicie...bo juz mam dosyć...zwykle czynności sprawiają mi trudność...rano nie mogłam nawet bulki przekroić...ale po ketonalu trochę lepiej to znoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4563
Jastem dzisiaj w pelni szczescia:) po dlugim locie odbylam wizyte u mojego pana doktora jestem zachwycona:) dziewczyny w czwartek to sie stanie:) bede je miala nareszcie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmarzona30
I jak nastroje przed zabiegiem? Boisz się troszkę? Ja trochę miałam stracha, ale się okazało że zupełnie niepotrzebnie, bo wszystko poszło dobrze! :) Pierwsze 3 dni nie były zbyt przyjemne ale później wszystko wraca do normy. A najprzyjemniejsza część jak już możesz założyć nową zupełnie nowiutką bieliznę i zobaczyć się w lustrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Staram sie nie myslec. Jutro o 16:30 bedzie ten moment. Mam nadzieje, ze jakos ten dzien przetrwam :) jest to duuuuuuuza zmiana:) dziekuje za otuche:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie! będzie wszystko dobrze:) zobaczysz :) trzymamy kciuki i no stress!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Staram sie... Zaraz relaksik w wannie :) no i w droge do kliniki ....ach.... Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pretty_girl
Relaksuj się, relaksuj :) Ale fajnie się relaksuje z nowymi cycuszkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Na to mam nadzieje jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
No dziewczyny... Juz po... Jest troche bolaco do wytrzymania. Widok w lustrze jest moja nagroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samosia13
Ja od osiemnastki marzyłam żeby sobie zrobić biust. Nie jestem bardzo szczupła, ale miałam taką deskę na klacie, że tragedia. Jak miałam którtsze wlosy to czasem mowili prosze pana. Masakra. Teraz się czuje jak kobieta wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Ja sie czuje zarabiscie:) pierwszy dzien wlasciwie 24 godziny i jest dobrze... Troche boli ale do wytrzymania... Delikatne przeciw bolowe wystarczaja:) marzylam o tym od ponad 20 lat. proste nie bylo mnie stac. Teraz nareszcie marzenie sie spelnilo:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Jest dobrze. Nawet moja nocna pielegniarka mowila, zetakiej pacjentki dawno nie miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcela28
hahah no to superowo! tylko pozazdrościć takiego szybkiego powrotu do pełnej sprawności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4563
Nie mowie, ze nie boli:) ale jest do przejscia i nie zaluje ani kawalka swojej decyzji:) dziekuje dziewczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marvellka
A więc...ja też już po :))))))) 13 dni z moimi nowymi piersiami. Teraz czekam aż brodawki mi się ładnie zagoją bo implant miałam włożony właśnie przez brodawkę. Tydzień bólowo ciężki ale już powolutku wracam do normy, choć chodzę jak babuleńka. 3 dni miałam jeszcze założony w prawej piersi dren ale na szczęcie nic tam się nie działo. Przed operacją obawiałam się czy nie za mały implant wybraliśmy (mentor 320/325) bo dziewczyny na wizażu nastraszyły mnie, że aby mieć pełne C trzeba podchodzić pod 400. Ale to nie prawda i na szczęście nie ingerowałam w dobór bo wyszłaby dolly parton ;) I teraz pytanie - jak szybko wróciłyście do ćwiczeń? mi zależy, żeby delikatnie brzuszki poćwiczyć niedługo ale boję się że coś mi się poprzesuwa i biedy sobie narobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaTt
Ja po 6 tyg. Lekarz mi powiedział, że wcześniej robię to na własną odpowiedzialność. Poczekaj, to nie wieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toyska
Fakt, tak z dwa miesiące trzeba odczekać - to nie wieczność, a jednak o nowe "nabytki" trzeba zadbać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ingusia
Marvellka, napisz coś więcej o tym wkładaniu implantu przez brodawkę. Planuję powiększenie do B bo nie lubię dużych piersi. Zresztą jestem sportowcem i duży biust raczej by przeszkadzał. Piersi mam są zniekształcone po laktacji. Rozumiem, że blizna jest tylko wokół brodawki? czy gdzieś jeszcze? i takie głupie pytanie - czy trzeba mieć bardzo duże brodawki żeby implant się zmieścił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×