Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
jarzyneczka

NEURALGIA MIĘDZYŻEBROWA

Polecane posty

Odkupuję, bo od 3 tygodni nie mogę oddychać ani wgl leżeć - śpię na siedząco, zaczynają mi wysiadać biodra od takiej ilości siedzenia, a końca nie widać. Mam dość. O kaszlu czy śmiechu nie mówiąc. Chwilami jak się pogorszy to oddycham mega płytko, a i tak straszny ból. Najpierw ból krążył tak zwyczajnie między żebrami raz z jednej, raz z drugiej strony, taki zwykły nerwoból, który czasem zakłuje i przechodzi, ale którejś nocy wlazł na amen i od wtedy nie mogę się położyć, bo pogarsza się strasznie. No i oddychać normalnie. Najbardziej bolą żebra przy mostku, ale też czasem z tyłu na dole, a czasem jakby taki pancerz po całości. Koszmar, jestem wykończona. Próbowałam już wielu rzeczy- masaże, lampa, leki rozluźniające mięśnie - nic nie pomaga. Po tych lekach na początku zaczynało mi się ciut lżej oddychać i wtedy spróbowałam się położyć, żeby sprawdzić czy już mogę i to był mega błąd! Bo przez to pogorszyło się strasznie, kilka dni nie mogłam prawie wgl oddychać ani mówić, bo już wgl tchu brakowało i szarpało na kaszel. Jeśli ktoś miał podobnie i pomogło coś, o czym jeszcze nie było tu pisane na forum to proszę o info na maila perelka88888@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×