Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość boję się bardzo
się boję tego procesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
a nie ma czego się bać: bo nic złego z tego nie stanie się, a najwyżej tylko jakaś miła niespodzianka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawarka
Witam,juz raz dostalam ta znana ksiazeczke na mail ale bardzo bym prosila jeszcze raz o nia,wykasowala mi sie a jutro mam przesluchanie i juz nerwowa chodze.bardzo bardzo prosze!!! goska_de@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawarka
..serdeczne dzieki za ksiazeczke:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak bardzo
się boję negatywnego wyniku, nie oszukujmy się, człowiek sam sobie może być pewny ale wyrok wydają jednak tylko ludzie, każdy z nich może mieć zły dzień, może się stać coś co sprawi, że tak a nie inaczej spojrzą na sprawę, mogą nie dojrzeć tego co chcemy im przekazać, nie ma gwarancji, no i to są tylko ludzie, z problemami, gorszymi dniami itd :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy mogłabym poprosic o przesłanie książeczki. mucha_80@wp.pl Z góry bardzo dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
a jednak nie ma się czego bać:) bo, bo jak znasz w czym mogą się mylić, to możesz im wytłumaczyć, jak powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak bardzo
daga tak ale tak jak wspomniałam, zawsze istnieje opcja, że nie trafię na ich dobry dzień, nie wgłębią się tak jak należy czy coś, nie czarujmy się, do nich to jest praca tak jak moja do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
ok nie będę dyskutować, a zatem życzę: obyś trafiła wyłącznie na ich dobry dzień i na mądrość i doświadczenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM SERDECZNIE W OSTATNICH .*.)DNIACH ..*.)2010 ..*))ROKU!!! .*).) ..*).*) (.(. *..*) ......\/.....\/ .......\/.......\/ ........\/.........\/ .........\/...........\/ ..........\/.............\/ ...........||...............|| ...........||...............|| ...........||...............|| ......./####\......./####\. Aby od Sylwestra cały rok był extra. By marzenia się spełniały, by pieniądze kieszeń Twą wypychały. A uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. Szczęśliwego Nowego Roku 2011...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
A ja takich ładnych wierszyków tworzyć nie umiem:) Ale życzę wszystkim tak samo wszystkiego, wszystkiego najlepszego!!!!!! ps. wierszyk super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monszy11
Witajcie Skarge powodowa zlozylam w pazdzierniku 2009 (200zl wplata) w marcu mialam przesluchanie (opalata za proces 700zl) i w tym samym dniu rozmowe z psychologiem (oplata 200zl) Mieszkam na stale w UK chyba dlatego odbylo to sie tego samego dnia Moj byly mial sie stawic w tym samym dniu Balam sie bardzo ale nie stawil sie i zostal wykluczony z procesu Swiadkowie przesluchani zostali w czerwcu tylko 2 bo kolejni dwoje olali mnie i nie zglosili sie do sadu 17.12.2010 dostalam zawiadomienie o publikacji akt( wyslalam zawiadomienie ze nie jestem w stanie stawic sie okres przedswiateczny ciezko kupic bilety lotnicze po Polski) 28.12 dostalam uwagi przedwyrokowe od obroncy wezla malzenskiego Rozmawialam z ksiedzem prowadzacym moja sprawe teraz mam czekac na wyrok I instancji Mam nadzieje ze nadejdzie szybko Moja sprawa toczy sie w Lublinie sama wszystko pisalam Pomagal mi jedynie ksiadz prowadzacy maja sprawe uzgadnialam z nim telefonicznie a pozniej wysylalam pisma na e-mail Ludzie nie wierzcie w plotki ze to kosztuje Bog wie ile Oni maja ustalone stawki oplat to zadne srednie z zarobkow Nie korzystajcie z uslug prawnikow - oni tylko kase kosza a porady takie same otrzymacie w sadzie metropolitarnym w sekretariacie w Lublinie maja wyznaczone godziny porad wiec pewnie i w innych miastach tak jest i grosza za to nie biora Ciekawa jestem czy dlugo bede teraz czekala na wyrok i co pozniej z II instancja czy dlugo trwa Ma kosztowac 500 zl Juz tyle czekam meczy mnie to juz chcialabym byc po :( Pozdrawiam w NOWYM ROKU Jakby to nie byl problem to prosilabym o przeslanie tej super ksiazeczki Moze cos tam jeszcze doczytam o koncowce I instancji i o II instancji moj e-mail monszy11@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
pardon, że się wtrącam, ja nat. gratuluję szybkiej sprawy, ale niemniej jak ktoś ma kasę to dlaczego ma nie wynająć adwokata, a przed jego wynajęciem po prostu zapytać jak koszta są wysokie:) Nie zawsze są one nie wiadomo jakie, bez przesady! Proste jak drut. Buziaczki wszystkim, i oby sprawy toczyły sie szybko, sprawnie i bez bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxkm
Witajcie Jestem w trakcie unieważnienia ślubu kościelnego. Przede mna moje pierwsze przesłuchanie. Bardzo sie boję. Jakie najczęściej padają pytania? Jak wygląda takie przesłuchanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagata
Do monszy11 - książeczka wysłana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
do xkm:) polecam książeczkę, tam są wzorcowe pytania, nat. pytania w polskiej praktyce dostosowane są do danej konkretnej sprawy. (Ja książeczkę bym wysłała, ale nie dysponuję elektroniczną:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha_80
Witam, Czy ja również mogłabym poprosic o przesłanie książeczki. mucha_80@wp.pl Z góry bardzo dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monszy11
Agatko dziekuje za ksiazke zaraz przejrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxkm
Ja rozwniez bardzo prosz eo przesłanie ksiązeczki kamala@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my czekamy na
uwagi obrońcy węzła małżeńskiego i boję się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my czekamy na
akta można było przjrzeć do końca grudnia i teraz czekam ale mam stracha bo wiem, że na pewno będzie za ważnością :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kagata
książeczka poszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wana
witam, mam pytanie odnośnie dręczącej mnie sprawy. jestem w trakcie składania skargi. powodem starania się o stwierdzenie nieważności sakramentu małżeństwa jest niezdolność męża do podjęcia i wypełnienia istotnych obowiązków małżeńskich. konkretnie: nie chciał mieć ze mną dziecka. co doprowadziło mnie po kilku latach do załamania i zdrady (jednorazowej). moje pytanie brzmi: czy incydentalna zdrada, wywołana zachowaniem i postawą męża, może mieć wpływ na proces i na decyzję o stwierdzeniu nieważności małżeństwa? chodzi mi o to czy przez fakt, że doszło do tej zdrady może w ogóle nie dojść do procesu (wiadomo, że sąd może odrzucić skargę), bo sąd uzna, że do rozpadu małżeństwa doszło z powodu zdrady, a nie z powodu jaki podałam, czyli braku chęci posiadania dziecka? ps: kagata, czy i do mnie możesz wysłać książeczkę? mek13@interia.eu z góry dziękuję!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona___28
Czy podwiazanie jajowodow w tajemnicy przed mezem jest istotnym powodem by ten wniosek zlozyc,to nastapilo po urodzeniu jednego dziecka?Czy jesli zabraklo kilka dni do ukonczenia wieku 18lat tez daje jakis powod,dodam ze slub byl zawierany 25lat temu,prosze o rady. i jakies informacje na adres awac723@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
do wana:) jeżeli Twój mąż nie chciał dzieci, to proces powinien toczyć się z tytyłu wykluczenia potomstwa po stronie mężczyzny, jeżeli miały msc. jakieś inne problemy, to można dodatkowo wprowadzić wspomnianą przez Ciebie niezdolność! To, że nastąpiła zdrada to nie jest przyczyną niemożności wszczęcia procesu! A zatm mimo zdrady, jeżeli należycie umotywujesz skargę, to proces winien się rozpocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga b
do ona:) jeżeli podwiązanie nastąpiło przed zawarciem związku, to już mamy znowu do czynienia z wykluczeniem potomstwa, jeżeli nastąpiło po, ale już przed ślubem nie chciałaś dzieci, to mamy też wykluczenie. Wiek uprawniający do ważnego zawarcia związku to 14 lat dla niej i 16 lat dla niego, do godziwego to ukończony 18 rok, ale proszę zważ na terminy, które stosuję! Być może w grę wchodzą jakieś inne tytuły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silye
do monszy 11 powinnam cię chyba pocieszyć moja skarga również była składana w Lublinie, na wyrok 1 instancji czekałam 1 m-c od zamknięcia postępowania dowodowego więc myśle że niedługo. Co do II instancji jeszcze nie wiem ile to trwa, ponieważ jeszcze czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do monszy11 kochana gratuluje sprawnego szybkiego procesu;jednak nie zgodze sie z Toba u mnie koszty byly ogromne , moze dla kogos pracujacego w aglii 500 czy 600 zl wydac jednorazowo to nie problem:) porownujac proces cywily ,w ktorym bylam zwolniona z kosztow to proces koscielny bardzo drogo mnie kosztowal i konca jeszcze nie ma. place doslownie za wszystko, nawet uslyszalam w trakcie procesu ze 500 zl to na papier itp bo wszystko kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×