Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
orgazm przeżyty? nie znudził się z tym samym? wymieni was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1991
Czy ktoś ma sprawe w Rzeszowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu, my też mamy sprawę w Krakowie. Mija właśnie rok od publikacji, wyroku nie ma. Też dzwoniliśmy, odpowiedź krótka, nic nie mogę powiedzieć, wyroku nie ma. Opinię psychologa mamy pozytywną, popiera kanon, ale u nas to apelacja. Nadzieję mamy małą, ale póki jest żyje się lżej. Pozdrawiam Cię serdecznie Basiu, niech Twoje sprawy się wyprostują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Bardzo dziękuje za słowa otuchy ,bardzo długo czekasz na wyrok ...czyli muszę pracować nad cierpliwoscią.7 mcy to widać jeszcze nie czas.Ja składałam prosbe po 8.12 wiec jest bez instancji,natomiast jeśli nie uzyskam unieważnienia nie bede składać apelacji.Nie miałabym zadnych szans,,,,,nie mam świadków .Narazie pozostaje mi wiara,serdecznie pozdrawiam i ja zycze powodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
A może wiesz jak to funkcjionuje....opinię psychologa na temat mojego męża ( na podstawie zeznan swiadkow) bo on sam nie wyrazil zgody na wstawienie sie do Kurii.Okreslił jego osobe w moich oczach jak strzal w 10 natomiast ze wzgledu na to ze nie mozna bylo meza przesluchac nie moze jednoznacznie podtrzymac mojego kanonu.Duzo osob mi mow ze sedziowie nie opieraja sie tylko na tym,czyli mam rozumiec ze dopoki nie mam negatywnego wyroku w reku jest caly czas szansa .Moze ktos z was tak mial ze i tak sedziowie wydali wyrok pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weź z 500+ i daj za poradę albo niech ci nowy da, ale po co? ma dostęp do d... i to jest git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basiu opinia psychologa jest tylko pomocą dla wyrokujących, nie musi być pozytywna, by taki był też wyrok. Opinia moze popierać kanon, a wyrok będzie negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia2411
Dziękuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Basia zostaw tego cudzołożnika z którym żyjesz i pojednaj się ze swoim pierwszym mężczyzną albo żyj samotnie. Żadna nierządnica nie wejdzie do Królestwa Niebieskiego jeśli się nawróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaa
jak wygląda przesłuchanie strony? czy ktoś miał przesłuchanie w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wygląda, weź się ogarnij a anie za darmochę, chyba że przewalasz pieniądze na kondomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie czy wszystkie starające się o unieważnienie małżeństwa kobiety stosują naturalne metody antykoncepcji, czy z tym przestrzeganiem katolickich nakazów, to tylko taka ściema dla tego papierka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewangelik
Nie rozumiem was katolików rzymskich po co cała ta procedura. W kościele protestanckim nie ma czegoś takiego jak proces o stwierdzenie nieważności. Zawsze możecie nawrócić się na protestantyzm, a kościołów protestanckich do wyboru, do koloru. czy to Ewangelickie, czy Zielonoświątkowe i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktork4 22
Historie podobne do Twojej można znaleźć na http://gs.mragowo.pl/ , nie jesteś jedyna. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WalecznaW
Witam, widze, że wypowiadają się tutaj osoby, które sa w trakcie jak i po procesie kościelnym. Czy ktoś z Was korzystał/a może z pomocy adwokata kościelnego Michała Pełki? Z tego co wyczytałam działa on w kilku miastach typu Warszawa, Wrocław, Łódź, Częstochowa - może ktoś korzystał? Z tego co widze zbyt wielu adwokatów kościelnych nie ma w naszym kraju, a ten wydaje mi się porządny? Niestety procesy kościelne nie są tanie, dlatego wolałabym się upewnić, że trafię dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kryptoreklama? żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewangellik u was to jeszcze większa ściema niż u katolików, wystarczy zmienić nazwę kościoła i brać kolejne śluby. Obłuda nie zna granic jak ludzie chcą oszukać Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem przesłuchany w Warszawie. Wszystko odbyło się bardzo swobodnie. Rozmowa z księdzem, który miał wcześniej przygotowane pytania, inne pytania pojawiały się w trakcie rozmowy. Atmosfera kulturalna i zero stresu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłem przesłuchany w Warszawie. Wszystko odbyło się bardzo swobodnie. Rozmowa z księdzem, który miał wcześniej przygotowane pytania, inne pytania pojawiały się w trakcie rozmowy. Atmosfera kulturalna i zero stresu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria_rozwodowa_Morawska
Zapraszam do Kancelarii rozwodowej M. Morawska rozwodowakancelaria.pl - Kancelaria udziela pomocy prawnej zmierzającej do stwierdzenia nieważności sakramentu małżeństwa (potocznie określanego rozwodem kościelnym), aby wierny mógł uporządkować swoje życie lub zawrzeć nowe małżeństwo kościelne z inną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morawska czy to tak fajnie zarabiać na naiwności ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już nazywa się rozwodowa to widać wiedzę a bardziej jej brak, pańcia tu za darmochę szukają rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria rozwodowa
Jak widać w temacie "unieważnienie małżeństwa" sporo ludzi nie odróżnia rozwodu cywilnego od stwierdzenia nieważności sakramentu małżeństwa. Kancelaria nazywa się tak, a nie inaczej żeby ułatwić innym znalezienie jej w internecie, ponieważ może z 10 % wiernych zna prawidłową nazwę. Proszę wejść na stronę i sobie poczytać więcej, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria rozwodowa
Nikt u nas nie zarabia na naiwności ludzi. Niektórzy wolą iść do prawnika i dowiedzieć się wszystkiego na miejscu, po to kończyliśmy studia z prawa kanonicznego aby pomagać innym. Oprócz wiedzy z prawa kanonicznego posiadamy też wiedzę z prawa świeckiego. Oczywiście porad można szukać też w Sądach kościelnych są tam adwokaci "na stałe", proszę pomyśleć, że nie każdemu musi odpowiadać akurat ten konkretny adwokat i woli udać się do kogoś kto zrozumie go lepiej i wystąpi w sprawie ad hoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiąc o naiwności ludzi miałem na myśli wiarę, że załatwienie jakiegoś papierka u biskupa da im możliwość ponownego wychodzenia za mąż. To jest takie kupczenie jak dawniej z odpustami za grzechy. W przyszłośc***apieże będą za to przepraszać, ale zbawienia ludziom, którzy im zaufali nie odzyskają. Każdy dostał rozum od Boga i powinien go używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aj kancelaria mówisz o naiwności, a potem piszesz - mówiąc o naiwności - jako gość, to kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kancelaria rozwodowa Morawska
Przejrzałam forum i proszę pamiętać, że nie jest Pan anonimowy ani bezkarny w internecie (każdy ma swoje IP oprócz "pseudonimu"). Wiele Pana obraźliwych postów kwalifikuje się aby zawiadomić Policje, ponieważ bezpodstawnie zniesławia Pan osoby wypowiadających się na tym forum. Nie uzupełniłam pseudonimu, zdarza się każdemu. Pan kim jest? Ma Pan wykształcenie w zakresie prawa kanonicznego? licencjat z prawa kanonicznego? magisterium z prawa? Niestety dyskusja z panem jest jałowa. Nie mam zamiaru zniżać się do poziomu podeszwy i dyskutować z Panem. Szkoda tylko osób, które szukają tutaj pomocy, ponieważ przez Pana nie mogą ze sobą porozmawiać. Potrafi Pan tylko obrażać. W razie wątpliwości i chęci zrozumienia instytucji stwierdzenia nieważności sakramentu małżeństwa potocznie i błędnie nazywanego rozwodem kościelnym - zapraszam do kontaktu rozwodowakancelaria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co mi wykształcenie? Mam rozum, żeby widzieć, że za kasę sprzedajecie dusze diabłu. Żadnym papierkiem nie unieważni się małżeństwa zawartego przed Bogiem. A swoją drogą słaba musi być ta kancelaria, skoro musi się reklamować na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze pisze w niedzielę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×