Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Sylvi27 widzę że idziemy" łeb w łeb" tak samo.Ja tez już wpłaciłam.Będę czekała na dalszy rozwój!Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia29
Hej ;) PIK12, za "B A N A N A" podziękuję ;) dzięki za serdeczność i gościnność ;) ale to co napisałam to nie z chęci zabłyśnięcia czy mojego egoizmu, tylko z chęci pomocy :) no ale cóż, każdy inaczej interpretuje ;) albo inaczje - nadinterpretuje :) a co do wycieraczki, hmmm :) akurat to moja szczegółowa lista wynikała z mojej uczciwości, gdyż to ja zostałam w mieszkaniu i te rzeczy zostały przy mnie i to ja chciałam się z nich rozliczyć z moim byłym mężem :) zresztą się rozliczyłam :) a że moja uczciwość wyszła mi bokiem, to już inny offtop :) Miłego dnia i sukcesów w unieważnianiu małżeństwa miłe Panie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adwokat
Profesjonalna pomoc w sprawach o nieważność małżeństwa. tel. 661 437 833 j_ko2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma nowych wpisów
Nie ma nowych wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dłuuugi .....
weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy Sądy
Kościelne mają przerwę wakacyjną? Orientuje się ktoś może ile trwają takie wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, ja bym radziła jednak pyt. odnośnie przerwy postawić już samemu Sądowi, gdyż może być to różnie rozwiązane. Sąd Metropolitalny w Krakowie przerwy nie ma. Czasami może być też zmiana godzin urzędowania. dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liranna
witam witam. czy ktos moze mi pomoc w napisaniu wniosku o zniesienie klauzuli. moze ktos juz pisal cos takiego?? nie wiem jak sie za to zabrac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam. Dostałam wczoraj pismo, ażebym poddała się badaniu psychologicznemu na okoliczność swej zdolności do podjęcia obowiązków małżeńskich. Czyli będę miała rozmowę w celu uwiarygodnienia tego, iż nadaję się na żonę i matkę, czy to było wówczas, gdy brałam ślub. Proszę o odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że mój były ani razu nie stawił się na przesłuchaniu, ani żaden z jego świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa111
sąd w Warszawie ma przerwę. działa od 1.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2000
iwakawupe Jeśli dobrze rozumiem Twoje pytanie;) Badanie będzie dotyczyło Twojej zdolności do małżeństwa w przeszłości,będą chcieli się dowiedzieć jak wtedy myślałaś jak np.wyglądał okres przed ślubem i tak dalej,...ale nie wykluczone,że będą również oceniali Twoje cechy osobowościowe np.czy jesteś skryta tajemnicza,nerwowa itp.będą tworzyć taki portret, na podstawie sprawy potem znajdziesz go w aktach. Tu też jest pewna dowolność,nie zawsze jest tak samo/czasami są jakieś testy/- zależy jaki biegły i Sąd itp. Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2000
oczywiście niewykluczone;a-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :-) mam nadzieję, że z nerwów nie przestanę mówić, chociaż z reguły w chwili stresu mam tzw słowotok ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No się dzisiaj wkurzyłem. Jak po pieniążki to rączkę wyciągnęli szybko, a teraz do września robią przerwę w Warszawie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznań1
A jak jest w Poznaniu????też przerewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2000
Robo,masz szczęście,że I instancja,już za Tobą (bo chyba tak jest w Twoim przypadku).Zawsze tak bywa,że szybko płacisz a potem czekasz na każdy ruch,miesiącami.Długo czekałeś na wyrok I instancji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z piekłą rodem
witajcie :) dziś zadzwoniłam dosądu bo ileż można czekac na wezwanie.. dowiedziałam się,że wezwanie właśnie zostało wysłane.termin przesłuchania 27 lipca:) strrrrrasznie się cieszę..strach przyjdzie pewnie przed samym wejsciem na salę;)brrrr;) mój sąd z tego wynika nie ma chyba przerwy urlopowej teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka2000 skargę złożyłem na początku września, a I instancję zakończyłem w kwietniu. Powiem szczerze, że jakoś specjalnie na wyrok nie czekałem. Sprawa raczej toczyła się gdzieś w tle mojego życia. Ale inaczej się z tym żyło mając świadomość, że "jest na biegu", a tutaj 2 miesiące będzie poniekąd zmarnowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przesłuchanie jest kilkugodzinne..ale chyba są jakieś przerwy,tak?trudno mi sobbie wyobrażic siedzenie kilka godzin bez kawy lub chodzby rozprostowania nóg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robo tylko 7 miesięcy trwała I instancja od września do kwietnia następnego roku??? Expresowo- niektórzy piszą, że na zawiązanie sporu czekali rok-super, a jaka to Kuria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2000
do z piekła rodem Raczej nie ma czegoś takiego jak przerwy w przesłuchaniu,(kawa-:)chyba też raczej nie wchodzi w grę).Tam w sądzie często słuchają jedną osobę, a potem za 2 godziny inną,natomiast podczas przesłuchania inaczej biegnie czas/jak już jesteś w środku-to szybko to mija/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2000
Dziękuję za odpowiedź Robo Powiem Ci nie masz co narzekać na czas trwania procesu,nawet jeśli w Warszawie trwa przerwa wakacyjna i trochę to jeszcze potrwa .Moja sprawa ciągnie się już prawie 2 i pół roku.Od marca czekam na wyrok I instancji ,biorąc pod uwagę fakt,że małżeństwo w moim przypadku trało 4 miesiące,a orzekanie idzie w lata,to masz naprawdę szczęście,że szybko się uwinęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznań1
W JAKIEJ MIEJSCOWOŚCI TOCZY SIĘ SPRAW TWOJA Z PIEKŁA RODEM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka2000;:) mało ta twoja odpowiedz pocieszająca:P ale ok..dam radę:) ja cały czas myslałm,że jednego dnia przesłuchuja jedną osobę,i dlatego wszystko tak okrutnie się wlecze:( mój proces toczy się w Łomży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka2000
do z piekła rodem Chyba chodzi o prawdę ,a nie o to,zeby ktoś nas pocieszał, że zrobią dla nas wyjątek.Mój proces nie toczy się w Łomży,więc możliwe,że procedury są tam inne... M oże będą przesłuchiwać tylko Ciebie w danym dniu ;) tak czy inaczej napisz czy dostałaś kawę:)w przerwie. Pozdrawiam Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do przesłuchania jeszcze trochę czasu,ale jak tylko wróce to napewno napiszę wam jak poszło.. mam tylko nadziję ,że przejdę przez to bez zbedbnych emocji..,że ten ,który bedzie mnie przesłuchiwał nie będzie miał akurat złego dnia i że nie bedę w nerwach plotła od rzeczy:)z tego co wiem,nikt tam nikogo nie pogania i po każdym pytaniu jest czas na odpowiedz..wiec pewnie dam radę jak każdy z was. po wszsytkim pewnie bedę się śmiała ze swojego strachu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×