Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Smutasek a o którą instancja chodzi 1 czy 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaro
Proszę o informację czy w przypadku stwierdzenia nieważności w 1 instancji i przekazania do drugiej bo na takim etapie jestem, w 2 instancji znów bede wzywana celem złożenia tych samych zeznań co w 1 instancji? Nic na temat nie ma w wyroku z pierwszej instancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy a dlaczego ty nie masz odwagi jako chłop się zareklamować tylko tak pod pseudo? chłopie odwagi w nowym roku, bo coś ona u ciebie kiepska, a przecież chłop jest z ciebie a nie baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki kontakt? intymny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EviEvi12345
Kochani czy w 2 instancji pisaliscie jakies uwagi do opini od obroncy wezla malzenskiego Przed wyrokowaniem? bo moze troche nie umyslnie odpusalismy ze zgadzamy sie i nie wprowadzalismy juz uwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO ONA_59 Ile czekałaś na wyznaczenie III instancji w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Ona_59 Ile czekałaś na wyznaczenie III instancji w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, nareszcie dostałam info o wystawieniu akt - jutro jadę, mam pytanie jak to wygląda pod względem "technicznym"? Czy dostaje się wszystkie akta i można spokojnie poczytać, zrobić jakieś notatki (można mieć tam swój zeszyt i długopis? ) Czy jest ograniczony czas, aby przejrzeć akta? Bardzo proszę o informacje i również przybliżony czas oczekiwania po wystawieniu akt na wyrok I instancji. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do smutasek - jeśli chodzi o przesłuchanie przez biegłego psychologa to u mnie to trwało jakieś 1,5godziny - najpierw pytania w formie testu, mające na celu określić osobowość i cechy psychiczne (takie "ogólne" o życiu, zachowaniu w różnych sytuacjach) potem kilka pytań dotyczących życia małżeńskiego - o tym, co pisałam w skardze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek83
aquarious85 dzieki za odpowiedz :) a powiedz mi jak długo czekałaś po przesłuchaniu przez biegłego do okazania akt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to kurde sporo teraz miesiac wgladu do akt minimum 3 miechy wyrok... mi już brak cierpliwości ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja0000
nie tylko Tobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mają takich co pytają czy można zabrać swój długopis to nie dziwię się, że tak długo trwa dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia8
witam ja juz po ! II instancja potwierdziła wyrok I,małzeństwo nieważnie prawinie nieobowiązujące!! IIinstancja od marca 950zł ale warto!!! pozdrawiam i zyczę wszystkim w tym Nowym Roku wszystkiego dobrego i pozytywnych wyroków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaEwa2
Na której stronie jest wpis ONA_59? Ja nie widzę, a też interesuje mnie III instancja. Ktoś pomoże gdzie szukać tego wpisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z okazania akt i trochę się podłamałam... co prawda psycholog wystawiła opinię pozytywną tzn potwierdziła niedojrzałość do życia w małżeństwie obu stron, podkreśliła, że decyzja była pod wpływem impulsu, bezmyślna (mieliśmy po 20 lat i pstro w głowie ...) ale obrońca węzła mimo tego, że też uznał niedojrzałość to napisał, że nie jest to powodem do orzeczenia nieważności małżeństwa... :( czy mimo opinii obrońcy węzła jest szansa, że wyrok będzie pozytywny?? W sumie zadaniem obrońcy jest, aby być przeciw, ale czy jeśli on wystawił taką opinię to sędziowie mogą mieć inne zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.u mnie wniosek zlozony w 2009 r. Pierwsza instancja unieważnia, druga utrzymuje, potem pismo do roty rzymskiej o wyznaczenie sadu trzeciej instancji w Polsce, razem zaplacilam juz 4800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia8 gratulacje :) aquarious85 spokojnie trzyeba poczekać.. daj znać jak bedziesz miała wyrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja0000
aquarious85 niemartw sie mojemu teź wystawil identycźna opisnie źe jest źa tym by malźenstwo trwalo tyle źe ex jego ma juź meźa i dźieci ź nim.... cźekamy na wynik wyrokowania od polowy grudnia Uchale w Gore !!!!!!! ŹAPEWNE RAŹEM DOSTANIEMY WYNIK TRŹYMAM KCIUKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja0000
niunia8 Ogromne Gratulacje nie obraź sie ale Ci strasznie zazdroszczę :))))) powiedź cźy II instancja Twa toczyła sie tokiem zwyczajnym?? i cźy prźed wyrokowaniem na odzew Obrońcy cos pisałaś???? bede wdzięczna na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy! Teraz nie pozostaje nic innego, tylko czekać... A już też cierpliwości brak, bo u mnie sprawa się ciągnie już 2,5roku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja0000
awquarious85 U Was 2,5 roku toczy sie obu instancjii ? U Nas juź 5 rok :( niby wyrokowanie ale ... kto wie jak dlugo i jaki finalny wynik eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja0000 - u mnie pierwsza instancja, wyroku jeszcze nie ma, a już 2,5 roku minęło :( więc o ile I będzie pozytywna to pewnie też "dobiję" do 5lat w sumie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby według prawa I instancja nie powinna trwać dłużej, niż rok, a II pół roku... śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenekxxx
Cześć Wszystkim, dawno już tu nie zaglądałem. Widzę, że jest kilka nowych osób. Adka75 co u Ciebie? Jakie wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×