Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość MAja00000
ale musisz miec ulge na duszyczce :))) szczere gratulacje .. mamy przyklad ze i My w końcu sie doczekamy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka85
Do Pierścioneczek Ja tez mam II instancję w Lublinie, dostałam właśnie standardowe pytania i już odpowiedziałam. Pisałaś, że już byłaś wezwana na przesłuchanie? Czy pytania dotyczyły tego co już ustalono w I instancji? Czy musisz podawać nowych świadków? Ja mam nadzieję, że mój były nic nie będzie wymyślał. Ale pewności nie mam i się bardzo martwię. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenka10
Do poprzedniczki :) mam pytanie czy I instancje miałas w Sandomierzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to Adka Twoja sprawa była jasna, to teraz zabieg przywracania błony dziewiczej, noc poślubna, zero tabletek, i kondomów, i można przystępować do komunii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeemmi
Adka- Gratuluję!!! :) Mam pytanie- jest ktoś może na świeżo po wyroku w I instancji w Warszawie? Ile trwa wyrokowanie? Ile czasu upłynęło u Was od obrońcy węzła do wyroku I instancji? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścioneczek
Do Laurka85 Pytania były podobne jak w I instancji miały na celu uzupełnienie całego materiału dowodowego. Ja nie podawałam już nowych świadków. Myślę, że cały zgromadzony materiał wystarczy. Już nie mam siły się z tym użerać. Chyba, że mój były małżonek znowu coś wymyśli. Myślę, że sędziowie są rozsądni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścioneczek
DO MAGDALENA10 I instancja w siedlcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PsychicznaWielkopolska
Dawno mnie nie było... Adka GRATULACJE:) Smutasek - pisz jak było z psychologiem Miałam przesłuchanie 23 go stycznia. Ponad miesiąc temu. Jezu, co za stres. Ale przesłuchiwała mnie kobieta. Składałam przysięgę. przesłuchanie trwało ponad 2 godziny. Byłam przygotowana, miałam dowody i tak zwaną ściągę napisaną przez siebie, co tam w naszym małżeństwie było nie tak, co się działo, jak się działo i cały początek od czasów kiedy się poznaliśmy, ale niestety nie mogłam z tego skorzystać, ani dodać dowodów:-/ Teraz czekam na okazanie akt, które prawdopodobnie będzie za kilka miesięcy. Pytania były dość zawiłe, chyba miały na celu sprawdzenie mojej domniemanej psychiczności. Masacra. Na koniec pani zadała pytanie czy wyrażam zgodę na ewentualne badanie przez biegłego. Zgodziłam się podając warunek, że jeśli exa zbadają to ja też się zgadzam w przeciwnym razie byłoby to niesprawiedliwe, bo ja do ukrycia nic nie mam. Ot tyle na razie u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łudziłam się że Sandomierz. Dziękuję za odpowiedź pierścioneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutasek83
PsychicznaWielkopolska jeśli chodzi o badanie przez biegłego to trwało ok 1,5h normalna rozmowa dotycząca naszego małżenstwa ,potem badania hmmm moim zdaniem to trochę "pranie mózgu" i uważam ,że to nie do konca wiarygodne badania,ponieważ jesli nawet nie pasawała do osobowości żadna odpowiedz trzeba było zaznaczyc którąkolwiek... wiec dla mnie to dziwne . Trzeba myśleć "szablonowo". Dziwi mnie fakt ,że nie mogłaś dodać żadnych dowodów w sprawie, dowiedz sie konkretnie w kurii dlaczego ?? Ja wiem ,że dowody mogę dodać w każdej chwili do momentu kiedy akta pójdą do sędziów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie jakies zródła czy duzo spraw mimo ze I Inst potwierdziła nieważność II ma wynik za ważnością ? boje sie ze obecnie toczace sie wyrokowanie bedzie mialo dla mnie druzgocącą odpowiedz im blizej tym nachodza mnie dziwne mysli ... a toczy sie juz wyrokowanie II Inst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, jestem tu nowa, tak jak Wy borykam się z unieważnieniem małżeństwa-obecnie jestem na etapie wyrokowania I instancji w Łomży. Skargę złożyłam w lutym 2013 roku z tytułu niedojrzałości oraz wykluczenia potomstwa. Proszę o informację osoby, które miały II instancję w Białymstoku - jak długo trwała apelacja? Czy są tu osoby, które otrzymały klauzulę wyrokową? Jak wygląda i jak długo trwa jej uchylenie? Będę wdzięczna również za wiadomości prywatne. Pozdrawiam S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pierścioneczek Ile czasu trwałą I instancja w Siedlcach i jaki jest to orientacyjnie koszt? Będę wdzięczna za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierścioneczek
do gość powiem tak skargę złożyłam ale dopiero po około 3 latach rozpoczął się proces. sam proces trwał od przesłuchań stron, świadków i badań psychologicznych do wydania wyroku jakieś 9 miesięcy> najgorzej to trwał ten czas oczekiwania kiedy proces się rozpocznie. Ja płaciłam chyba jakieś 700 zł za wszystko. Ale trzeba mieć dużo cierpliwości bo sad ma na wszystko czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie. Czy oprócz badania psychologicznego które przeprowadzi biegły wyznaczony przez sąd i wyda on opinię mogę sama osobiście przedłożyć dodatkowo opinię od biegłego u którego prywatnie poza procesem wykonam badanie psychologiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pierścioneczek Bardzo Ci dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do pierścioneczek A dlaczego tak długo trwało zanim proces ruszył? Czy to norma w Siedlcach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Czy w trakcie procesu warto ujawniać, że nowa partnerka jest w ciąży? W Trybunale świadkowie kobiety roztrząsali sprawę, że mąż był bezpłodny, nie chciał się zgodzić na in vitro. Jednak te problemy minęły wraz z rozwodem i już niedługo będzie szczęśliwym tatusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka85
pierścioneczek - dziękuje za odpowiedź magdalenka10 - moja I instancja toczyła się w Siedlcach Czas oczekiwania na rozpoczęcie procesu to 1,5 roku, mają tam bardzo duże zaległości. Albo złą organizację pracy. Trzeba się uzbroić w wielką cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalenka10
Dziękuję za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak najbardziej trzeba powiedzieć że bedzie dziecko i nowa rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
U mnie od złożenia do zaczęcia minęło 8 miesięcy (przesłuchanie), teraz świadkowie beda przesłuchiwani, a potem psycholog. Adwokat napisała, że bede potrzebowała teraz pieniedzy na psycholog (ale mówiła, tez że w styczniu juz bede potrzebowała), więc chyba luzik. A potem zobaczymy, mój były oczywiście udawał wspaniałego faceta, że chciał itd....załosny... Mnie póki co (sam Sąd) wyszedł 900zł. Adwokat 1200zł. Teraz dopiero sie dowiedziałam, że mozna starac się o zmniejszenie kosztów (czasami też umarzają), trzeba miec zaświadczenie o dochodach, jezeli jest sie w gorszej sytuacji. Mam zamiar tak zrobić, bo były nie ma zamiaru sie dołożyć (powiedział, że nie ma pieniedzy.... w to nie wierze, bo nikt nie kupuje A8, jak nie ma pieniędzy;) ) powiedział, że po wszystkim mi odda (jaaasne...) więc on "sra" kasą, a ja musze wyłożyc (bo chce stwierdzenia),mimo, że ledwo wiaze koniec z koncem.... świat jest niesprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1977
Witam, mam pytanie : czy kos miał z was do czynienia z Sadem we Wrocławiu??jak to sie we Wrocku wszystko kształtuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Nadya, Gdzie toczy się Twoja sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość, Moja toczy się w Pelplinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadja a kasy nie może wyłożyć twój aktualny gościu? To jak chcesz płodzić dzieci? Nie mówiąc o staniku i majtkach na noc poślubną, nie wejdziesz w łóżko w reformach, ale trzeba zachęcić do płodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma sprawę w I instancji w Warszawie? Jakie są terminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś ma sprawę w Warszawie w I instancji? Ile to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×