Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Nie była najważniejsza... Jak długo trwa proces w II INSTANCJI W TAKI SYTUACJI ? Ma ktoś doświadczenie w tym kierunku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1977
do gosc z dzis 20.33.......z jakich powodów miałas proces????ile trwała I instancja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka tam znowu biała kiecka, najważniejsze było ile w kopertach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tytułu symulacji zgody małżeńskiej, z tytułu niedojrzałości - po stronie pozwanego, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martka123
Witajcie, odwiedziłam to forum po raz pierwszy, wybaczcie że nie nadrobie całej historii, być moze pytanie podobne juz padło, ale prosze pomozcie. Jestem w trakcie procesu o stwierdzenie niewaznosci malzensta. Po trzech latach doczekałam sie publikacji akt w I instancji. W aktach nie bylo jeszcze glosu obroncy wezla. Prosze powiedzcie, co trzeba zawrzec w pismie po obejrzeniu akt? czy otrzymm jeszcze pismo i prawo wypowiedzi po uwagach obroncy wezla? martka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie też na okazaniu akt nie było uwag obrońcy węzła ja odniosłam się tylko do zeznań świadków jak i strony pozwanej później dostałam uwagi obrońcy i wtedy odniosłam się do uwag-a było niestety do czego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martka ale skoro jesteś za granicą weż wybul kasę i już, ja wiem zasiłek, no to niech ci nowy postawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie ;) dziś dzwoniłam do Sądu z nadzieją, że może wreszcie zapadł wyrok I inst.ale niestety dalej cisza (publikacja akt była pod koniec stycznia b.r. więc prawie rok już akta są u sędziów.... ) Mam pytanie, bo coś widziałam w poprzednich postach, że wyroki I in., które zapadną po 8 grudnia będą już prowadzone dalej według nowych zasad tzn.po 30 dniach uprawomocnienie wyroku i z automatu potwierdzenie I in.?? Czy to jest pewne na 100% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wodo z automatu to nasienie strzela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość II instancja apelacja to ponowny proces., dodatkowi świadkowie, ponowne przesłuchanie i jeśli trzeba nowa opinia sądowa. Ja na rozpoczęcie II instancji apelacyjnej czekałam 2 lata a po rozpoczęciu trwało 9 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie długo 2 lata.... a jak się sprawą zakończyła ostatecznie ? Są w ogóle jeszcze jakieś szanse .?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno pytanie ? Ja znowu w II instancji będę przesłuchiwany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość Szansa jeszcze jest, nie wolno się poddać. U mnie w II instancji było ponowne przesłuchanie i badanie psychologiczne. Jak apelacja z uzasadnieniem trafi do II instancji to trzeba dzwonić dzwonić..... i jeszcze raz dzwonić i pytać kiedy coś ruszy. Potem wyznaczenie III instancji w Polsce trwało 1,5 miesiąca, a III instancja 3 miesiące. W sumie wszystko ponad 7 lat !!! I- ważne, II-nieważne, III-nieważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz. A czy mnie również będą ponownie przesłuchiwał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslę ,że tak. Ale jest to decyzja sądu apelacyjnego czego potrzebuje do sprawy. Ja byłam ponownie wzywana i podawałam dwóch nowych świadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez podam dwóch świadków. Podniósł wszystko na co nie zwrócono uwagi w I instancji. Dzięki Twoim postom wiem ze jeszcze mam szansę. Dziękuję Ci. A gdzie miałaś II instancji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
II-Przemyśl a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siedem lat bzykania się bez ślubu jak to wytrzymałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IDIOTO ty nie masz żadnego bzykania i tu Cie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej orientujecie się jak teraz wyglądają obecne procesy po zmianach? ja czekam na wyrok II instancji, miał być do końca roku, ale kto to wie... co jeżeli II instancja nie potwierdzi I (orzeczono nieważność po stronie męża) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że nie udostępniam pupy przed ślubem, nie rozkładam nóg bez ślubu, ma się mózg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam udostępniam, bo bez tego ogier znalazł by inną kobyłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie składania apelacji do II instancji. W I instancji wskazano na ważność. Co podnosiliście w takiej sytuacji, gdy ktoś z Was był? Ja sprawdziłam dokładnie zapiski z opinii psychologa która wskazywała na nieprawidłowości i wahania po stronie męża. ... a oni jakby nie widzieli tego wszystkiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktos jak to jest po tych zmianach 8 grudnia odnośnie rozwodów kościelnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile może trwać III instancja? Coś? Ktos? P.S. zmiany dotyczą tylko nowych spraw niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwody kościelne to chyba w twojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytałam na blogu pani adwokat z dziedziny prawa kanonicznego nowe przepisy mogą też objąć sprawy założone przed 08.12.2015 i których wyrok nie zapadł przed tym dniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz podać linka na bloga, dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×