Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość uniewaznienie

UNIEWAŻNIENIE MAŁŻEŃSTWA-co,gdzie,kiedy-poradzcie

Polecane posty

Gość gość
Wspolzycie tylko przysluguje malzenstwom. Para ktora zyje na kocia lape, zyje w grzechu ciezkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość 85, U mnie 3 rok leci i teraz czekam na wyrok. Jak pisałam zdrady są dowodem niedojrzałościi i brakiem rozumienia czym jest małżeństwo. Co do symulacji zgody małżeńskiej, można udowodnić o ile się osoba do tego przyzna. U mnie ex przyznał się,ale psychologowi. W sądzie zeznawał inaczej. A więc symulacja wyjdzie wtedy,kiedy zaangażuje się biegły psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem taką kobietą, dla której mąż był tym pierwszym i nie jestem wyjątkiem !!! Więc już wiesz, że nie wszystkie kobiety są takie, jakie Ty znasz. Współżycie jest, tak jak to już ktoś napisał wyżej przynależne tylko małżonkom. To forum dla katolików, nie dla prowokatorów. Każdy katolik wie, że winien zachować czystość do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę, podeszłaś do ślubu dziewicą ? Nigdy nie zdradziłaś męża i nadal jesteś z nim ? Nigdy nie masturbowałaś się ? Jeśli tak, to możesz rzucać kamieniami. Chciałbym poznać kogoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta idąca do ślubu powinna być dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Do Nadya24 - to bardzo długo czekasz na wyrok. nic nie mówią kiedy będzie? Załamać się można jak się pomyśli jaka jest jeszcze perspektywa czekania, a człowiek myślał ze jest już na finiszu. Ja dalej czekam na list od obrońcy. za 2 tygodnie zamierzam tam zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia1977
Ja również czekam na wyrok...wydano go juz 5 stycznia...do tej pory pisza wyrok.......ileż mozna jeszcze pisac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie niecierpliwe. Pewnie i tak już dawno żyją z drugim mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiste, udają świete, załatwiaja paierki unieważniajace małżeństwo a współżyją już z kolejnym facetem. Tu prawie same rozpustnice piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewicą byłam, ale się zbyłam i mam już następnego, bo pochwa nie lubi pustoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka prawda. Ze ślubem czy bez, pochwa musi być używana. Grzech jest dopiero wtedy gdy się cudzołoży. KK pewnie się ze mną nie zgodzi, ale czy oni o wszystkim decydują to każdy sam musi zadecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz pojęcia a piszesz głupoty. Poza cudzołóstwem jest wiele innych grzechów związanych z nieczystością jak nierząd, rozpusta, wszeteczeństwo. Weź do ręki Pismo Święte i studiuj, a nie na kafeterii wypisujesz farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W biblii wiele napisali i całą przeczytałem. Bohaterowie biblijni, zabijają cudzołożą i jak można ich brać za wzór. Uważam że 10 przykazań całkowicie wystarcza. Cała reszta jest narzucona przez KK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację 10 przykazań wystarczy. Ale czy wiesz, że wraz z pierwszym współżyciem kobieta staje się żoną tego mężczyzny? Jeżeli ty potem śpisz z taką kobietą a żyje jej poprzedni partner seksualny, to cudzołożysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Najważniejsze to kochać Pana Boga i przestrzegać zasad Dekalogu. Kościół został powołany przez Jezusa i wszystko co w sobie zawiera nakresla Nowy Testament. Czasy sie zmieniaja jak również mentalność ludzka. W starym testamencie kamienowano cudzołóżników, teraz jest to az nie do pomyślenia. Każda epoka ma swojego Ducha. teraz ludźmi kieruje egoizm, snobim, taki człowiek naogląda sie filmów, gdzie zycie na kocią łape jest normalne, a potem usprawiedliwia siebie ze wszyscy tak robią. Bardzo dużo ludzi nie nadaje sie na mężow, bo nie wie w ogóle co to jest. Ja zostałam oszukana i codziennie sobie pluje w twarz ze nie przewidziałam tego wcześniej. Niestey nie mozna stworzyć więzi z kimś kto od samego początku małżeństwa Cie oszkuje, zdradza, nie ma szacunku, jest agresywny i codziennie pijany. Przez rok słyszałam, ze sie poprawi itd. a jeszcze tego samego dnia znikał i robił to samo. Jak zaczął mi grozić, niestety musiałam odejsc, bo juz sie bałam o swoje życie. Jak słysze takie bzdury typu ze sie nalezy do mężczyzny z którym sie współżyło pierwszy raz to szlag mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadya24
Do gość 85, Tak dosyć długo czekam,chociaż teraz już jestem na etapie,że prędzej czy później wyrok będzie;) P.s nie odpowiadaj na te głupoty, bo jak zwykle prowokują, bo się nudzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w końcu się należy do mężczyzny którego się miało jako pierwszego czy nie. Jeśli kobieta była zgwałcona, to też należy do gwałciciela ? Czy można powiedzieć że kobieta do kogoś należy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy żona należy do męża? W Piśmie Świętym masz czarno na białym, że mężczyzna, który zgwałcić dziewicę, powinien się z nią ożenić. Czy uważasz, że zalecenia Boże są głupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, czy zgwałcona dziewica chciałaby być żoną swojego gwałciciela, pewnie nikt jej w Biblii o to nie pytał..... A może go sprowowała i ma za swoje? Z pewnością nasz "gość" na to pytanie też odpowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytać a nie się mądrzyć Ks. Powt. Pr. 22 (28) Jeśli mężczyzna znajdzie młodą kobietę - dziewicę niezaślubioną - pochwyci ją i śpi z nią, a znajdą ich, (29) odda ten mężczyzna, który z nią spał, ojcu młodej kobiety pięćdziesiąt syklów srebra i zostanie ona jego żoną. Za to, że jej gwałt zadał, nie będzie jej mógł porzucić przez całe swe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to że zalecenia Boże są niepoważne. Jak napiszę głupie, to mnie oskarżą o obrazę uczuć religijnych. To kobieta zgwałcona ma obowiązek wyjść za mąż za gwałciciela ? A gwałciciel nie do więzienia, tylko do ołtarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile to na złotówki, te 50 syklów srebra, bo może skorzystam z takiej oferty. Znam taką jedną dziewicę, co mnie nie chce, więc jest na to sposób zgodnie z wiarą katolicką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest wiara katolicka tylko wiara w Boga JAHWE, który stworzył cały świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiara katolicka to niby nie jest wiarą w Boga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swojego Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
re A skąd wiesz, że ona jest dziewicą? Jak to sprawdziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hajs i sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest jeden, ale rózni ludzie mają rózne o Nim wyobrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gdzie mieszkam, wszyscy o wszystkich wszystko wiedzą, więc ja jestem pewien że ona jest dziewicą, co więcej bardzo religijna. Dlatego myślę że jest szansa ją zdobyć, tylko nie wiem jak załatwić sprawę z tymi seklami srebra. Mój przyszły teść, abstynentem nie jest, więc może wystarczy sprawę oprzeć o bufet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem, Bóg jest jeden, ale nie jest w stanie zapanować nad wszystkim, dlatego powołani do tego funkcjonariusze muszą go zastępować na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×