Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka8

Dr BROMA

Polecane posty

Gość she she she
ona jest wiarygodna, wysyla zdjęcia, jak się chce a co i raz dodaje jakieś nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość she she she
mialam na mysli ggggggg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZISKA
MOŻE POMIŃMY WYPOIEDZI ANNA6 MILCZENIEM, BO SIĘ SAMA NAKRĘCA. OPEROWAŁ JĄ KTO INNY, OPLUWA KOGO INNEGO. WULGARNA I BEZ SENSU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem 10 dni po operacji powiększania piersi którą wykonał dr Broma. Jestem zachwycona efektem moich piersi, choć efekt miał być widoczny dopiero po miesiącu. Niektóre kobiety myślą ,że przez wykonanie jakiej kolwiek operacji plastycznej swojego ciała staną się modelkami z pierwszych stron gazet. żaden lekarz nie jest cudotwórcą . Bardzo jestem zadowolona z usług dr Broma i napewno zostanę jego pacjętką. Polecam operację piersi u dr Broma wszystkim niezdecydowanym kobietom, naprawdę warto wasze życie się odmieni. pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie polecam bromy
zanim ktokolwiek zdecyduje sie na operacje piersi u niego powinien obejrzec zdjecia jego cycki sa okropne nie maja nic wspolnego z naturalnym ksztaltem blizny zostawia fatalne o wiele ladniejsze biusty sa od skupina,kubasika,bieleckiego ,szczyta,potockiego a jak blizna sie zle zagoi to ci powie ze to wina twojego ciala a nie jego cicieca tylko dziwne ze 95% dziewczyn zle sie goi polazcie troche do modelmedu same zobaczycie ile kobiet i mezczyzn wraca z reklamacja.porażka:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Treść tego postu jest skierowana do anny 6, a raczej Pani Aleksandry. Nazywam się Artur Broma. Od pewnego czasu szkaluje mnie Pani bez podstaw! Nie była Pani uprzejma zamienić ze mną ani jednego słowa, ani telefoniczmie a tym bardziej osobiście. Operował Panią inny chirurg z tytułem profesora. To Pani go wybrała!Zabieg został wykonany w czerwcu 2006 roku, gdy jeszcze nie pracowałem w Model Med. Nakłada Pani na mnie część a może i całą winę za wykonanie tego zabiegu, jest to nieuczciwe! Nie zwróciła się Pani do mnie ze swoim problemem. Gdyby Pani to zrobiła, zamiast wygrażać wszystkim i obrażać wszystkie osoby obecnie pracujące w Model Med śmiem twierdzić, że pozbyłaby się Pani swojego problemu. Podała Pani niewłaściwy numer telefonu. Liczne próby kontaktu z Panią zakończyły się fiaskiem! Obecnie obraża mnie Pani! Wie Pani gdzie przyjmuję! Mój numer telefonu +48 601 20 50 90. Z wyrazami szacunku Artur Broma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno, sama wybrałaś lekarza. jakby ci pielęgniarka kazała wyskoczyć przez okno też byś wyskoczyła? Nie miałaś zielonego pojęcia o jakimkolwiek lekarzu a teraz skutki swoją niewiedzę próbujesz zwalić na inych. Przyznaj się do prawdy, nawet wtedy gdy jest ona dla ciebie niewygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anno uprzedze Twojego brata
"dr" w nagłówku twojego listu w takim wypadku pisze się z kropką "Skomunikuuj" sie z twoimi szarymi komorami i wyrzuc kompa za okno. Potem zajmij sie swoim procesem. Juz Twoja sprawa jest znana na całym necie. Zycze wygranej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwie sie
ze niby taki powazny lekarz a zniza sie do pozniomu niektórych kafeteriuszy brnac w tak durną dyskusje.wszyscy juz wiemy ze anna6 została oszpecona w modelmedzie a pani modzelewska zachowła sie jak ostatnia szuja najdelikatniej mówiac pieniadze powinna zwrócić pobiera od swoich podwładnych prowizje i ponosi odpowiedzialnosc za swoich pracowników.Jednak zachowanie anki i czepianie sie lekarza Bromy jest wysoce nie na miejscu poniewaz nie on dokonal tej nieszczesniej operacji przepros anka lek.B porozmawiaj z jakims psychologiem z pewnoscia ci pomoze bo zdaje sobie sprawe ze to wywarło pietno na twojej psychice co jest całkowicie zrozumiałe.Polecam równierz aby personel po wypalonym papierosku czesciej mył rączki ,i zachęcam do lektury http://www.pfed.org.pl/index.php?section=news&show=8 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyryl-bea
Ciekawe kto ukrywa sie pod nickiem "Beauty w Polsce" ? Nie bede sie bezczynnie przygladac jak ktos sie pod nas podszywa pod portal/forum Wiec prosze, aby ta osoba wymyslila sobie jakiegos bardziej osobistego nicka i wypowiadala sie z perspektywy wlasnej osoby, nie korzystajac z cudzych nazw, niepotrzebnie wprowadzajac ludzi w blad i robila niepotrzebne zamieszanie. cyryl-bea administrator "Beauty w Polsce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyryl-bea
i prosze sie pode mnie nie podszywac! jakby ktos mial taki pomysl, to niech z niego zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niety
przewrazliwiona jestes :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brome przeproś pocałuj w reke
i błagaj na kolanach o poprawke po jethonie i odmów ojcze nas i 10 paciorków zebys bez infekcji wyszła z tego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jakos nie widze tego listu z przeprosinami!!!!! poza tym anno6 twoje rozzalenie z powodu nieudanej operacji kieruj tylko i wylacznie do ludzi odpowiedzialnych za twoj zabieg!!!! rozumiem ze jestes rozgoryczona z tego powodu ale jak mozesz atakowac doktora ktorego nawet na oczy nie widzialas???!!! zastanow sie kobieto co ty wyprawiasz!!!! co on ma wspolnego z twoim nieudanym zabiegiem? NIC!!! dlaczego mu robisz takie swinstwo? poza tym twoje pyskowki na kazdym forum swiadcza o tym jakim jestes czlowiekiem i mam nadzieje ze nikt nie bedzie sie sugerowal twoimi postami pisanymi jezykiem ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juwa
Doktor Broma jest świetnym fachowcem, ( miałam op powiększenia piersi) dzieki niemu poczułam sie kobietą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj robiłam u niego powieki dolne i górne za 2 tygodnie opowiem o efektach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość broma jest
bardzo,bardzo przecietnym chirurgiem na innych forach mozna obejrzec zdjecia z efektami od bromy nie powalają na kolana a niektóre wrecz przeciwnie są nie do przyjecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l234
Także uważam że jest taki normalny, napewno nie jest konowałem, ale tez nie cudotwórca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mialam nochala u Bromy
i jestem bardzo zadowolona. efekt dokladnie taki o jaki mi chodzilo. prosty zgrabny nosek, pasuje do mojej twarzy. powiem szczerze ze jak ogladalam nosy od innych bardzo znanych lekarzy to nie wszystkie style mi sie podobaly. np. nie wybaczylabym sobie jakbym wybrala lekarza ktory zrobilby mi "swinke" czyli bardzo mocno zadarty nosek, ktory bylby totalnie inny od mojego poprzedniego, a z profilu tzw. skocznia narciarska. teraz to jest moj nos tyle ze bez mankamentow jakie posiadal i wlasnie o to mi chodzilo. poza tym mysle ze dobrymi specjalistami sa lekarze z Polanicy, tez robia proste zgrabne noski a nie "swinki" (no chyba ze komus sie podobaja, kazdy ma inny gust)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w wawie bezkonkurencyjny
jest doktor Szczyt jego nosy to dzieła sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../...
Nie, no, nie przesadzaj. Ma ładne, ma i średnio udane na koncie. Widziałam różne i pod żadnym wzgledem nie są lepsze od nosów Wójcickiego, Skupina czy Łątkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Wawie napisałam w wawie
a skupin i wójcicki nie sa z WA-WY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../...
No, Łątkowski też nie. Nie zauważyłam Twojego nicku, sorry. Jeśli ograniczyć się do W-wy, to chyba jednak Szczyt. Zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądry
tylko idotki robią operacje plastyczne !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWI
Robiłam sobie korektę powiek górnych i dolnych. Jestem 6 dni po zabiegu i SUPER zadowolona. Robil mi dr Artur Broma i uważam, że to co zrobił z moimi oczami to insty cud, a widziałam wiele innych zrobionych nie przez niego i jestem pod wrażeniem. Polecam - jak oczy to do Bromy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę robić
Kiwi ile zapłaciłaś ? Będę robić u niego górne to może i dolne machnę od razu ale nie wiem ile muszę mieć kasy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWI
Myślę, że najlepiej jeśli się skontaktujesz bezpośrednio z dr Arturem Broma. Każdy jest innym przypadkiem - wiek, stan skóry. Obeszłam kilku lekarzy w Warszawie i żaden mnie nie zaskoczył tak dużą znajomością sztuki operacji plastycznej na twarzy. Tym mnie mile dr Broma zaskoczył. Służe szczegółami ale już raczej nie na forum. Fakt, że moja przyjaciółka dr medycyny upiększającej powiedziała, ze nigdy nie widziała tak pieknie zrobionych oczu (a wieżcie mi, naoglądała się ich trochę) jest już bardzo wymowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justine. now here i am
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kwi
a moze zdjęcia wrzucisz i pokazesz np na jakis darmowy serwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×