Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka8

Dr BROMA

Polecane posty

Gość Raree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raree
Witam Wszystkich. Jestem po lekturze opini na temat Dr. Bromy. Jestem pacjentką doktora od czasow gdy pracowal w klinice Dr. Sankowskiego. Zaczęłam od - wstrzyknięcia tluszczu z kolan w usta - dwa razy wstrzyknęłam aquamid - korekcja nosa - liposukcja kilku czesci ciala. Za kazdym razem bylam i jestem bardzo zadowolona. Sadze ze po tylu zabiegach przeprowadzonych przez Dr. Brome, po 100% satysfakcji jeststem odpowiednią osobą aby wypowiedziec sie o fachowosci i profesjonalizmie lekarza. Nigdy nie pojde do innego lekarza, bo do Dr. Bromy mam pelne zaufanie. Sadze ze poza wiedza techniczna i doswiadczeniem , do wykonywania tego trudnego zawodu potrzebne sa umiejetnosci manualne, trzeba potrafic sluchac, byc cierpliwym, oraz byc psychologiem... Uwazam ze wlasnie Dr. Artur posiada te wszystkie cechy. Prosze sobie wyobrazic ze paacjentka ktora przychodzi na konsultacje liczy na cuda, nie mysli o (cholernym czasem ) bolu, nie zdaje sobie sprawy z siniakow, opuchniec, czesto pacjentki po operacjach wpadaja w depresje bo nie myslala ze to TAK boli... Po operacji trzeba cierpliwosci, pokory i stosowac sie do zalecen, bo inaczej... rozżalone, nieswiadome pacjentki, ktore tak byly podniecone przed operacja (faktem ze to juz, teraz) ! i ze za czwile bedzie piekna, niejednokrotnie nie przeczytala oswiadczenia, jakie podpisuje sie, przed operacja, nie slucha nawet o powiklaniach, umysl przyslania mysl ze to juz zaraz teraz zaraz teraz... Znacie przyslowie naszych babć? " Chcesz byc piekna to cierp " Dedykuje je wszystkim ktorzy wyskrobali tu negatywne opinie na Dr. Artura Bromę. Wiecej myślcie PRZED, zamiast szukać kozła ofiarnego PO ! Wiem z doswiadczenia ze doktor jest osobą o duzej kulturze osobistej i nie wydaje mi sie ze nie mozna wypracowac kompromisu w momencie niezadowolenia. Panie Arturze Zycze panu mniej "Pieniaczy i Karierowiczek" Pozdrawiam Raree

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się własnie do dr Broma, widziałam u koleżanki piersi robione przez niego były super blizna niewielka a poprawiane po Sankowskim, uważam że z lekarzem jest jak z pilotem samolotu albo zaufasz i lecisz, albo rezygnujesz, nie znam się na sztuce operacji plastycznych, nie umiem prowadzić samolotu , ale mam świadomość że oddaje się w ręce fachowca. MONICCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwietniu robiłam uszy u dr Broma. Jestem bardzo zadowolona z efektów i jeśli któraś z Was myśli o takim zabiegu to bardzo polecam Doktora! Uszka są świetne... Komfort nie z tej ziemi;) zabieg szybki, praktycznie bezbolesny, po 2 dniach juz nie musiałam brać tabletek przeciw bólowych, a szwy miamlam zdjęte juz po 7 dniach! Jeszcze raz polecam i pozdrawiam wszystkie osóbki zadowolone z pracy dr Bromy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprak i materialista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprak i materialista
paprak i materialista, brak mi słów jutro zobaczycie fotki fajnych cycuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprak i materialista
paprak i materialista, brak mi słów jutro zobaczycie fotki fajnych cycuszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprak i materialista
a poprawka-jaka poprawka? czarodziej niesamowity.ale na pierszej wizycie to w tyłek po palcu wchodzi,potem jest tragedja bo ma juz nas w dupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paprak i materialista
jesli zastanawiacie sie nad tym którego lekarza wybrac to nie dajcie sie zwiesc dobrym opiniom na temat DR.BROMy bo sam sobie wystawia te pozytywne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWI
Witam wszystkich którzy tutaj trafią aby otrzymać informację czy decyzja którą chcą podjąć jest decyzją właściwą. Ja też właśnie od informacji w internecie zaczynałam. Po takiej lekturze można mieć mętlik. Wystarczy jedna opinia na tysiąc i zasiewa ziarno niepokoju. To normalne. Niektórzy piszą tak jakby nie wiedzieli, że można sprawdzić z jakiego komputera to jest wysłane. A na takich forach tym bardziej się dokładnie rejestruje i nikt nie schowa się za swoim nickiem. Ale do rzeczy. Następnym krokiem przed podjęciem decyzji powinno być odwiedzenie tych lekarzy którzy w jakiś sposób zdobyli nasze internetowe zaufanie. Wiem, że to łączy się z dodatkowym wydatkiem, ale czy nie warto tak naprawdę być pewnym lekarza który ma usunąć nasze kompleksy ? Ja wybrałam Pana Bromę. I dobrze wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALAJKA3333
WITAM SRDECZNIE, jestem po zabiegu u dr Bromy, serdecznie odradzam, skusiłam sie wierząc za ceną idzie jakość, niestety , miło i sympatycznie jesli wszystko idzie jak po maśle, ale wystarczą najmniejsze komplikacje i w chwili dr zrobi z Was wariatów przy czym sam nie pamięta co mówił na poprzedniej wizycie a przecież my pacjenci pamiętamy..................cwaniak i człowiek bez skrupuł. OSTRZEGAM WOBEC TAKICH LUDZI CZŁOWIEK JEST BEZRADNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malajka, a co Ci takiego dr zrobił nie tak? ja akurat jestem megazadowoloną pacjentką dr, jak widać w stopce robiłam piersi, dr zawsze przed op był dostępny dla mnie, nigdy mnie nie spławiał etc, tak samo po zabiegu. po miesiącu coś zaczęło mi się komplikować z blizną, chodzę tam co drugi dzień, robią mi ultradźwięki i laser, bezpłatnie oczywiście itd.. kiedy marudziłam po zabiegu, że nie wyszły mi blizny idealnie tak, jak chciałam dr zapewnił, że jeśli po pół roku nadal tak będzie, skoryguje mi to.. dla mnie to anioł nie człowiek, nie wiem czy ja bym miała do siebie tyle cierpliwości, ile dr i ekipa model med dla mnie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkiria74
witam wszystkich:)potrzebuje skontaktowac sie z osoba ktora j est po zabiegu plastyki brzucha i liposukcji mam juz umowiony zabieg i stad moje obawy prosze o numer gg najlepiej.zalezy mi na czasie prosze o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdzieczna pacjentka
Nie moge sie zgodzic z niektorymi krzywdzacymi opiniami dot.dr Bromy.Mialam "robiona"twarz 31 lipca.Bardzo sie balam.Broma jest wyjatkowy w kontakcie przed operacja,jak i w prowadzeniu pacjenta po operacji.To lekarz z wizja,bardzo dbajacy o pacjenta,ambitny,dokladny i doskonaly fachowiec.Nie wiem czy zle opinie sa wynikiem zazdrosci czy kontrolowanej anty reklamy.To smutne,bo wiele kobiet mogloby skorzystac,zapoznajac sie z prawdziwymi opiniami.Coz..polecam zatem konsultacje u dr Bromy i ..same sie przekonajcie.Zapewniam o wyjatkowosci dr Artura Bromy.Twarz mam pieknie i fachowo "wyrzezbiona"Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzezielone
Witajcie przeczytałam cały temat dot. Dr Bromy. W przeciwieństwie do Was nie poszłam do Dr po piękne piersi, brzuch czy usta. Poszłam po normalny wygląd. Poznałam dr w szpitalu. Do pierwszego zabiegu dr mnie nakłonił sposobem, jeżeli Dr nadal czyta ten temat to pewnie mnie skojarzy. Pierwszy zabieg malutki zabieg uświadomił mnie że jednak moja głowa ma problem z wyglądem ciała. ;-) Dr jako lekarz nigdy mnie nie oszukał, zawsze mówił mi prawdę dotyczącą tego czy będzie bolało i ile się będzie goiło. Po tym pierwszym zabiegu Dr przywrócił mi pewność siebie i w pewnym sensie godność bo uwierzyłam, że ja też mogę cos w sobie zmienić i lepiej wyglądać. Drugi raz Dr przyjął mnie w Modelmedzie i nie bałam się tam zarazków bo przy sprzęcie jaki tam jest do dezynfekcji ich tam nie ma, balam się Was kochane dziewczyny, Waszych spojrzeń i tego że nie będziecie chciały siedzieć ze mną w jednej poczekalni. I podziwialam DR za odwagę, że taką pacjentkę jak mnie przyjmuje w takiej klinice. Co to tego że Dr jest materialistą.............. nie jest, moje zabiegi w stosunku do waszych to grosze a nudą i żmudnością przypominają szukanie igły w stogu siana. Z moim ciałem, moją skórą na kt wszystko się goi fatalnie jestem wdzięczna Dr że chce mu się poświęcać dla mnie swój czas. Acha zaznaczam, że po szwach Dr nigdy nie mialam żadnych komplikacji o dziwo po DR Bromie wszystko mi sie ładnie goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderszniak
Pod koniec kwietnia przeszłam plastykę powiek dolnych, lekarz , kiedy obudziłam się poinformowal mnie ,że wszystko jest jest w porządku, teraz zobaczę ogromną zmianę i że wyciął trochę skóry, tłuszczu i mięsnia.Byłam zaskoczona wycięciem tłuszczu ponieważ nie mialam "worków pod oczami a raczej lekką wklęslość. Kiedy zeszla opuchlizna wyglądałam jak ZOMBI,zapadnięte oczodoły Oczywiście zauważył to lekarz na wizycie kontrolnej, stwierdził, że przyczyną jest opuchlizna powiek tuz pod rzęsami. Niestety nie sprawdziła sie ta diagnoza, po 4 m-cach lekarz zaproponowal,że przeszczepi mi tłuszcz w okolice oczu, zgodziłam sie w nadziei na zakonczenie problemów,Po pierwszym przeszczepie w znieczuleniu miejscowym powstaly wałki tłuszczowe około 2,5 cm od lini rzęs .Po następnym miesiącu został wykonany następny przeszczep. EFEKT PO PÓŁ ROKU PO OPERACJI-w okolicy oczodołu są widoczne zgrubienia spowodowane tłuszczem, bardzo nieestetyczne wielkości 5-cio groszówki. Chirurg polecił abym wykonała serię zabiegów laserowych we wskazanym przez niego gabinecie, poniewaz on " nie zajmuje się usuwaniem tłuszczu i nie chce na mnie eksperymentować". Wykonałam zabiegi , wydałam kolejne pieniądze bez zadnych efektów. Przy kolejnej wizycie u chirurga zaproponował że rozpuści grudki tłuszcu ale...................... 1. Mam obawy czy powinnam pozwalac aby ten własnie lekarz wykonywal rozpuszczanie tłuszczu 2,Czy powinnam próbować go rozpuszczać 3.Czy mam prawo domagać się zwrotu pieniędzy za zabiegi które wykonuję z powodu złego wszczepienia tłuszczu przywracające estetykę okolic oczodołu od lekarza ,który ten tluszcz przeszczepiał? Dodam jeszcze że dolegliwośc z jaka zgłosiłam się do lekarza: nadmiar skóry wcale nie została zniwelowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderszniak
dodam tylko, że po zabiegach wyglądam o 10 lat gorzej niz choć 3 lata lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka kaśka
w Piatek 4.12.2009 dr Broma przeprowadził mi operacje nosa uszu odsysania tłuszczu z brzucha, boków poprosiłam przed operacja aby zachaczył jeszcze o uda i posladki i zrobił to, oraz powiekszyłam biust pobierając tłuszcz z brzucha. Tak wiec miałam kompleksowe działanie na mym ciele. Na poczatek chciałabym powiedzieć że sama atmosfera jaką stworzył doktor i jego załoga (p.Krzysztof anastaziolog z ogromnym poczuciem chumoru i pielegniarki) napawała mnie optymizmem. Byłam bardzo zaskoczona rzeczowym, konkretnym a jednocześnie bardzo opiekuńczym podejściem oraz zaangarzowaniem. Przez cały pobyt w klinice czułam sie bardzo wyjatkowo. Na dzien dzisiejszy nie moge jeszcze powiedzieć o efektach bo jestem 3 dni po operacji tak wiec jestem opuchnieta ale co mnie bardzo zdziwiło nie było takiego bólu jakiego sie spodziewałam. Kryzys przyszedł w sobote wieczorem kiedy czułam sie naprawde fatalnie i trwał do połowy niedzieli a dzis w poniedziałek sama pojechalam samochodem do kliniki na masarz. Juz teraz bardzo podobaja mi sie moje nowe piersi oraz uszy które nie odstaja. nie moge się jeszcze wypowiedziec co do nosa bo jest jeszcze w gipsie a twarz jest jeszcze troche spuchnieta i o dziwo bez wiekszych obrzeków, co do odsysania tłuszczu z pozostałych części ciała to jeszcze nie mam zdania gdyz jestem opuchnieta. Narazie moge ylko powiedzieć że jestem bardzo mile zaskoczona obsługa podejściem i zaangarzowaniem i to że kiedy pojawiam sie w klinice wita mnie dr Broma jakbym była wyjatkowym pacjetem. wiem że pomyslicie ze jak tyle sobie robiłam to pewnie duza kasa wiec skakał koło mnie jesli tak było to przynajmniej ja tego nie odczułam. Obiecuje napisac swoje odczucia jak tylko dojdę do siebie. Uwarzam że dr Broma to bardzo dobry lekarz i polecam. AHA i jeszcze chciałabym dodać pozwólmy innym podjąć swoją własna decyzje bez złośliwości. przecież dr Broma to nie bóg a człowiek który stara sie nam pomóc czy wam zawsze wzystko wychodzi tak jak sobie zaplanowaliście. jesli sobie dajecie szanse na poprawki to dajcie ją innym. ja wyraziłam swoje zdanie ale mozecie sie z nim nie zgodzic narazie jestem szczesliwa bo mój partner równiez sie usmiecha jak widzi kiedy przegladam sie w lustrze i ogladam swoje nowe piekne piersi. Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błędy w poprzednim poście jestem dyslektyczka i widze je dopiero po ponownym przeczytaniu. Dla tych których to razi ponownie moja wypowiedż juz bez błędów w Piatek 4.12.2009 dr Broma przeprowadził mi operacje nosa uszu odsysania tłuszczu z brzucha, boków poprosiłam przed operacja, aby zahaczył jeszcze o uda i pośladki i zrobił to, oraz powiększyłam biust pobierając tłuszcz z brzucha. Tak wiec miałam kompleksowe działanie na mym ciele. Na początek chciałabym powiedzieć, że sama atmosfera, jaką stworzył doktor i jego załoga (p.Krzysztof, anastaziolog z ogromnym poczuciem humoru i pielęgniarki) napawała mnie optymizmem. Byłam bardzo zaskoczona rzeczowym, konkretnym a jednocześnie bardzo opiekuńczym podejściem oraz zaangażowaniem. Przez cały pobyt w klinice czułam Sie bardzo wyjątkowo. Na dzień dzisiejszy nie mogę jeszcze powiedzieć o efektach, bo jestem 3 dni po operacji tak wiec jestem opuchnięta, ale co mnie bardzo zdziwiło nie było takiego bólu, jakiego sie spodziewałam się. Kryzys przyszedł w sobotę wieczorem kiedy czułam sie naprawdę fatalnie i trwał do połowy niedzieli a dziś w poniedziałek sama pojechałam samochodem do kliniki na masarz. Juz teraz bardzo podobają się mi, sie moje nowe piersi oraz uszy, które nie odstają. Nie mogę się jeszcze wypowiedzieć, co do nosa, bo jest jeszcze w gipsie a twarz jest jeszcze trochę spuchnięta i o dziwo bez większych, obrzezków, co do odsysania tłuszczu z pozostałych części ciała to jeszcze nie mam zdania gdyż jestem opuchnięta. Narzazie mogę tylko powiedzieć, że jestem bardzo mile zaskoczona obsługa podejściem i zaangażowaniem i to, że kiedy pojawiam się sie w klinice wita mnie dr Broma jakbym była wyjątkowym pacjentem. Wiem, że pomyślicie ze jak tyle sobie robiłam to pewnie duża kasa wiec skakał koło mnie, jeśli tak było to przynajmniej ja tego nie odczułam. Obiecuje napisać swoje odczucia jak tylko dojdę do siebie. Uważam, że dr Broma to bardzo dobry lekarz i polecam. AHA i jeszcze chciałabym dodać pozwólmy innym podjąć swoją własna decyzje bez złośliwości. Przecież dr Broma to nie bóg a człowiek, który stara sie nam pomóc czy wam zawsze wszystko wychodzi tak jak sobie zaplanowaliście. Jeśli sobie dajecie szanse na poprawki to dajcie ją innym. ja wyraziłam swoje zdanie, ale możecie sie z nim nie zgodzić na razie jestem szczęśliwa, bo mój partner również sie uśmiecha się jak widzi, kiedy przeglądam sie w lustrze i oglądam swoje nowe piękne piersi. Katarzyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość contessina
kaśka kaśka chyba najadłaś się silnych środków p-bólowych, albo robisz sobie żarty, nikt nie jest wstanie prowadzić auta trzy dni po operacji piersi, a już na pewno nie po takich przeróbkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka2
Dziewczyny chciałabym poczytać o tym lekarzu, zobaczyć zdjęcia jego prac a nie wiem gdzie tego szukać? wchodzę na stronę twoje ciało.pl i nie umiem tam znaleźć forum ani galerii. Wyświetla mi się strona z linkami sponsorowanymi i nic więcej. Podrzućcie mi jakiś adres, bo sama chciałabym się wybrać do niego na powiększanie piersi. Wchodzę na stronę modelmed i nigdzie nie mogę znaleźć cennika. Proszę pomóżcie mi to ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twojecialo
prowadzą jakieś pretensjonalne dwudziestoparoletnie dziewoje, które nic o życiu nie wiedzą, a o fachowym upiększaniu się mają zerowe pojęcie. Ograniczają się do cytatów i głupawych teorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja nosa
witam! jestem przed operacja nosa, naczytałam się tego forum i szczerze mam mieszane uczucia. Jeśli są Panie, które robiły nos u dr Bromy, i dysponują zdjęciami z przed i po operacji to byłabym ogromnie wdzięczna za ich przesłanie na maila. oto mój mail:voyanet@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam nos u dr Broma
Nie jest to dzieło sztuki na miarę picasso ale widziałam i lepsze i duzo gorsze od innych lekarzy dr Broma jest sympatycznym czlowiekiem nie sprzedaje marzeń mowi o tym co moze zrobic a czego nie wybierz sie na konsultacje i sama zdecyduj. A co do zdjęc poproś na konsultacji o pokazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja nosa
dzięki za szybka odpowiedź, ale nurtuje mnie pytanie z czego jesteś niezadowolona, czy nie jest kształt nosa taki, jaki ustaliłaś z dr?czy po prostu Ty nie możesz się do niego przyzwyczaić?zdaję sobie sprawę, że będzie ogromna różnica po operacji.będę wdzięczna za kolejne opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×