Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka8

Dr BROMA

Polecane posty

Gość Felia
Jestem bardzo zadowolona z zabiegu jaki wykonał dr Artur. Mój nos z kartofla zmienił się w piękny nosek. Doktor przyjął mnie bardzo profesjonalnie, a umiem to ocenić bo już się operowałam u innych chirurgów ale żaden nie ma takiej ręki jak dr Broma. Polecam a i sama pewnie się do niego jeszcze nieraz wybiorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gyuuuuu
To doktor używa takich słów do swoich pacjentek? Hmmmm Chyba pan doktor to podrywacz, albo w taki sposób chce aby operowaly sie panie u niego :-) Ja kiedys miałam robić u niego powieki ale doktor był na wakacjach a mi sie spieszylo i wybrałam kompletnego partacza który spieszył totalnie zabieg. Tez ma tu swoje naganiaczki na tym forum i tez dałam sie nabrać. Pózniej chciałam aby Broma mnie poprawił pisałam z nim, ale znalazłam o nim sporo złych informacji i zrezygnowalam. Chociaż i tak uważam go za lepszego od tego partacza co mnie operował zamiast bromy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po konsultacji u dr Artura, chciałabym zrobić plastykę powiek górnych i dolnych, proszę baaardzo o pomoc w podjęciu decyzji. Rozmawiałam też z dr K. Potockim w klinice Szczyta i mam jeszcze więcej wątpliwości niż przed konsultacjami czy w ogóle zrobić ten zabieg :( Jeśli jest ktoś kto mogłby pomóc mi w podjęciu decyzji, proszę o kontakt (szczególnie osoby po plastyce powiek) tusia0@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u doktora lip lift i jestem bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego masz wondpliwosci czy robic zabieg? doradzali Ci lekarze czy sie przestraszylas komplikacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annitka321
do gość! Napisz proszę, ile płaciłaś za lip lift - czyli przeszczep tkanki tłuszczowej na twarz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam u dr.Broma na konsultacji niedawno ok miesiaca temu,mam zamiar zrobić biust,robiły tam trzy moje koleżanki. widziałam na zywo kazdą z nich i uwazam ze biusty robi bardzo ładnie. Jestemzapisana na zabieg lada dzień,ale nie słyszalam negatywnych opinii od zadnejz nich. Czy robił ktos ostatnio biust i narzekał? Proszę o opinie. Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba byc trzepnietym zeby robic u niego. w kazdym innym miejscu zrobia ci bardzo dobrze i o 5-7 tysiecy zl. taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedny Broma, klienteli brak i musi sie reklamowac.... zenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robilam nos u Bromy miesiac temu - jest cudowny a ja szczesliwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jak nie jest w temacie to naprawdę nie wiadomo o co tu chodzi. Jakiś czas temu były tu reklamy chirurga z poznania, a teraz w ogóle usunęli jego wątek bo było duzo negatywnych opini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam nos u bromy i mam normalny ładny nos bez komplikacji jak komuś nie pasuje niech idzie gdzieś indziej lekarzy jak psów.Dla ludzi szukających wrażeń dla odmiany polecam konsultacje u Chęcińskiego o mało mnie nie zagryzł za to że z butów lała się woda no cóż taka pogoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolkaoln
Czytam opinie na temat operacji biustu u dr Bromy. Zdecydowałam się w tym roku po wielu latach marzeń o biuście do zrealizowania tego marzenia. Czytam już któreś forum o chirurgach i chyba jest to jeden z niewielu chirurgów który ma tyle pozytywnych opinii bo o większości są tylko negatywne. Napewno zapiszę się na konsultację natomiast mam pytanie gdzie jeszcze w Warszawie warto pójść na konsultację, ewentualnie kogo jeszcze polecicie???? Strasznie boję się złego efektu' a napewno zdarza się to u każdego lekarza. Czytałam na tym forum że u niektórych kobiet zrobiła się podwójna pierś- mojej koleżance też wyszły implanty jak zgubiła po operacji 5 kg i jej naturalne piersi się zmiejszyły czy u Was to też z tego powodu? ile czasu potrzebowały Wasze biusty żeby dobrze wyglądać (doszły do siebie) po operacji? Czy dr Broma ma odległe terminy czy w przeciągu miesiąca od konsultacji jest szansa na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdanerwuska
Witam,jestem tydzien po zabiegu powiększenia biustu u Dr i jestem bardzo zadowolona,nie rozumiem tych opinii,że jest podrywaczem czy to że mówi do nas miło to podryw??? Ze mną na każdej wizycie był mój partner i przy nim też bardzo miło się do mnie zwracał,nie odczułam ani ja ani partner tego żeby był to podryw,to jest śmieszne Ja czułam się super,że był dla mnie bardzo miły,jestem typem nerwusa,dzięki niemu jakoś nie miałam obaw przed każdą z wizyt.Co do biustu-jest przepiękny!!!!!! Bardzo fajne pielegniarki,miła i fachowa opieka ja serdecznie polecam !!!!!!!!!!!!Lekarz super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam biust u doktora,i nos.Nie robię reklamy,ale jest dość mało opinii na temat na ogólnodostępnych forach,a dla kogoś zainteresowanego zabiegiem opinie są na wagę złota.Teraz mam duży biust,ale nie wygląda sztucznie.Nie traktowałabym aż tak serio negatywnych komentarzy sprzed wielu lat.Wtedy lekarze nie mieli takiego doświadczenia,chrurgia plastyczna przecież cały czas się rozwija i rośnie liczba zabiegów.Ja czuję się w końcu ładna po zabiegach u doktora,pozbyłam się większości kompleksów :-)Doktor jest miły i profesjonalny, ja w nim nie wyczuwam fałszu,lekarz z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że lekarz to nie cudotwórca,i naprawdę dużo zależy od stanu wyjściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że lekarz to nie cudotwórca,i naprawdę dużo zależy od stanu wyjściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline 3tygodnie po zabiegu
A ja polecam dr A. Brome! Moze wczesniej faktycznie partaczyl robote (nie wiem i nie oceniam, niestety nie mialam okazji zobaczyc) ale po tylu latach chyba raczej nabyl umiejetnosci. I ja jestem bardzo zadowolona z efektu. Po 3 latach wreszcie zdecydowalam sie na operacje, a że w ciagu roku byly u doktora Bromy moje 3 kolezanki, to poszlam i ja. Widzialam jak wygladaja ich po operacji i na prawde byly ladne, rowne i mega-naturalne. I taki sam efekt uzyskalam ja. Dodam ze mialam znaczna asymetrie i duza roznice w wielkosci miedzy prawa a lewa piersia. A slyszalam kilka negatywnych opini na jego temat, np. "kolezanki" (uzaleznione od operacji) nie polecaja robic nosa u tego doktora... I krazy opinia ze specjalizuje sie w piersiach.. Hmm tego nie wiem i nie potwierdze, ale mialam okazje zobaczyc np nos jednej kolezanki ktora robila nosek u slawsnego Dr M.Sz. ktoremu ten zabieg ewidentnie "nie wyszedl".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caroline 3tygodnie po zabiegu
Aaaa i robilam tez u doktora pare razy usta preparatem tymczasowym i rowniez jestem zadowolona. Przejscia z ustami mialam rozne i niekoniecznie ciekawe, niestety baaardzo szybko wchlaniam wszelkie preparaty, ale Dr jako jedyny robi usta rowne i bez grudek. Oczywiscie po tygodniu kwasu prawie nie widac ale przynajmniej moge wystawic pozytywna opinie dla tych ktorym na tym zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam u doktora ponad tydzień temu biust. I jestem mega mega mega zadowolona. Piersi są piękne, idealnie takie jakie chciałam a nie miałam wcześniej nic, a więc pan doktor uszczesliwil mnie na maxa tym bardziej ze jest profesjonalista, dokładnie słucha pacjentki i wie co robi. Za miesiąc na wizycie kontrolnej będę też powiększać u niego usta i wierzę że doktor zrobi to tak samo idealnie jak Wyszły mu piersi ;))) Dodam że wcale operacja piersi nie musi wiązać się z bólem tak jak było w moim przypadku, zupełnie mnie nic nie bolało, od początku czuje się super a do tego mega szczęśliwa ze wreszcie je mam ;))) jedynie co dokucza kręgosłup ale to już inna kwestia. Polecam w 200% dr Broma. Bo to najlepszy fachowiec!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u Bromy na konsultacji. Rozmawiałam w poczekalni z kobietą, która parę dni temu powiększyła sobie u niego piersi. Mówiła, że ból jest koszmarny przy każdym ruchu. Nie widziała jeszcze pozytywnych efektów, bo operacja była parę dni temu. Ja chyba pójdę na face lift do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę zoperować nos u Dr Bromy. Jestem już umówiona na konsultację.Proszę o opinie o noskach zoperowanych przez tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My and  my self
Dr Broma tu pisze i jedna z jego pacjentek jaka ma znikżke za pisanie. Pozdrawiam Panią i Doktorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My and  my self
Miałam na Myśli Dr Bromka z Poznania, czy to jego wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak Wam to nic nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć witajcie, szykuje się na operacje pełnego nosa, proszę o opinie pana dr. Bromy. Jeśli się da jakieś foty itd. Jak wiecie bardzo się człowiek stresuje. nadal jestem miedzy Bromą a Charazińskim HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJA
Czy zdecydowałaś się na dr Brome ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER

JESTEM 3 DOBĘ PO POWIĘKSZENIU BIUSTU BARDZO ZADOWOLONA SUPER POD KAŻDYM WZGLĘDEM SUPER OPIEKA PO OPERACJI NIE WIEM CZEMU ALE MORZE TAK MAM BUL JEST BO I MUSI ALE DAJĘ RADE BEZ TABLETEK JEST NA PRADĘ DOBRZE POLECAM DOKTORA BROME I CALY PERSONEL URSZULA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×