Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka8

Dr BROMA

Polecane posty

Gość olsza666
co wiecie o dr.chęcińskim? bede miała u niego zabieg powiekszania piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odradzacz---
odrzadzam SZCZERZE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMOTYLEK
hej, wlasnie jestem tydzien po operacji i jutro sciagam szwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tandenta reklama
marnego chirurga nie daj sie nabrać,broma to nie jest zaden wybitny specjalista a jesli cos mu sie udało zrobic poprawnie to tylko kwestia szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWI
Tutaj nie chodzi o reklamę tylko o fakty. Nie jestem dziewczęciem które zachwyca się z byle powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuc zdjecia na forum
albo przestac pisac bzdury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka23
Jeste sredni, a robi się na równego polanicy itp, a jest taki normalny jak 70% chirów w polsce......moje skromne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka23
cytuje KIWI "Myślę, że najlepiej jeśli się skontaktujesz bezpośrednio z dr Arturem Broma. Każdy jest innym przypadkiem - wiek, stan skóry. Obeszłam kilku lekarzy w Warszawie i żaden mnie nie zaskoczył tak dużą znajomością sztuki operacji plastycznej na twarzy. Tym mnie mile dr Broma zaskoczył. Służe szczegółami ale już raczej nie na forum. Fakt, że moja przyjaciółka dr medycyny upiększającej powiedziała, ze nigdy nie widziała tak pieknie zrobionych oczu (a wieżcie mi, naoglądała się ich trochę) jest już bardzo wymowne" Masz szczescie ze akurat Tobie wyszło, co mają powiedieć babeczki które on poprawia po kilka razy a i tak ciągle jest coś zle? On nie jest najlepszy, jest normalny, jak wyżej pisałam zupełnie przeciętny, widziałam jego prace na zywo, przerosnięte poszarpane blizny, i dlatego zrezygnowałam, luzdie zrozumcie że nie ma chirurga-boga, ale fakt w polsce jsest ścisła czołówka Dr, którzy mają praktykę zagraniczna, podejmuja się rekonstrukcji, jednak Broma się do nich nie zalicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec jak
KIWI POKAZESZ TE FOTY? a moze nie ma sie czym pochwalić i zamiast super efektu są blizny o jakich pisze kiwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec co ty tymi fotami
Kiwi a moze ty nie jestes kiwi tylko ANANAS :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje oczy w 7 miesięcy po operacji u dr. Bromy wyglądają doskonale jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedę robić
Zrobiłam plastykę powiek górnych 25 czerwca u dr Bromy. Jestem bardzo zadowolona. Blizny dosłownie śladowe. Trzeba się dobrze przyglądać zeby je zauważyć. Nareszcie mogę normalnie się umalować i nic mi się nie rozmazuje a i twarz wygląda na wypoczętą i młodszą. Chciałam zrobić mały lifting ale mi odmówił. Miałam wrażenie że nie za dobrze się czuje w tych operacjach i że nie chce się podjąc. Gdy czekałam na poczekalni do zdjęcia szwów rozmawiałam z kobietą która robiła u niego lifting piersi i też była zadowolona. Może tak być ze wyspecjalizował się np. w powiekach czy piersiach. Nie wiem dlaczego odmówił mi liftingu bo jest mi naprawdę potrzebny. Ze względow finansowych zrobię go w Czechach u dr Brzuchanskiego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania M.
Ja u doktora Bromy zrobiłam uszy (aktualnie jestem po zdjęciu szwów).Uważam że zrobił to bardzo profesjonalnie.Z efektu końcowego również jestem bardzo zadowolona..Co do osoby pana doktora Bromy to jest on bardzo miły i kulturalny :).Bardzo sie ciesze że tą operacje miałam zrobioną właśnie przez niego.Lepiej trafić niemogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja T.
Oddaję głos uznania doktorowi. Piersi robiłam u niego 2 lata temu i do dzis jestem bardzo zadowolona.... z czystym sumieniem polecam! Wygladaja naturalnie, blizna niewidoczna, opieka a doktor pod telefon non stop - a ze panikara jestem to wydzwanialam jak najęta! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOKA bzzz
A ja nie jestem zadowolona z pirsi od dr Bromy do konca. Szczerze to uwazam ze wogole nie powinny tak wygladac. Na prawej piersi widac wyraznie jakby dwie piersi ,jadna pod spodem(implant) a druga na wirzchu (czyli moja). Pozatym od operacji mija 8 miesiecy a piersi sa dalej bolesne, co prawda mniej, ale sa! A powinny nie byc po okolo 8 tygodniach prawda....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja T.
Droga Foko ;) Faktycznie to dziwne. Ja srodki przeciwbolowe odstawilam po 5 dniach a po miesiacu juz zapomnialam ze robilam operacje;) Razem ze mna na sali lezala taka mloda dziewczyna tez po operacji biustu u dra Bromy i tez do dzis jest zadowolona - mnostwo osob jest zadowolonych, wiec jedyne co moge Ci powiedziec to to ze moze to tez zalezy od organizmu i budowy... Bo ja wiem. Powiem Ci jedno: zadzwon do doktora i umow sie z nim - na pewno oceni fachowo sytuacje i doradzi. Musisz wiedziec ze jemu tez zalezy na Twoim zadowoleniu... Wiem co mówie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOKA bzzz
Droga Alicjo Ciezse sie ze ty jestes zadowolona w 100%. Na podwojna piers jest tylko jedna rada. KOLEJNA OPERACJA. Ja przezylam operacje jako cos najbardziej bolesnego w moim zyciu, gorszego od porodu, wiec sie na to pisze. A powiedz, tylko szczerze,czy ty teraz juz w ogole nie czujesz z e masz "nie swoje" piersi? U mnie gdy sie ich mocniej dotknie po prostu bola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOKA bzzz
sorry chcialam powiedziec, ze sie na to NIE pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja T.
Szczerze? Jestem zdziwiona tym co piszesz i jedyne czym moge to wytlumaczyc to chyba to ze Twoj organizm nie dobrze toleruje ciało obce jakim jest implant, bo nie wierze w wine doktora. Ja w zyciu codziennym zupelnie zapomnialam ze cos tam mam, a wierz mi ze mam niemalo bo 300cc - chodze na silownie, na basen, wlasciwie czuje sie tak jakbym sie w tej postaci urodzila. Jedyne co mi troche przeszkadza - to ze jak leze to piersi nienaturalnie stercza i sa duzo twardsze niz naturalne - ale moge z tym zyc i nie winie za to doktora, bo to akurat tez zalezy od tegoz czym przychodzisz, a ze ja bylam totalna Tereska (czyli mega decha!) to niebardzo bylo czym przykryc ten implant. Taka juz moja budowa. Co do samego doktora to autentycznie nie dam zlego slowa powiedziec i Magda ktora ze mna w bolach noc przywala po operacji tez nie... Obie jestesmy zadowolone z przebiegu i rekonwalescencji. Twoj przypadek jest jakis niestandardowy i nie wiem czym to tlumaczyc - ja bym poszla do Bromy i pokazala sie i zapytala co on o tym mysli... Na pewno Cie nie splawi czy wyrzuci to Ci gwarantuje. Bardzo sie dziwie ze Cie jeszcze cos boli. A masowalas piersi po operacji...? Nawilzalas oliwka? Ja nieustannie spie tylko na brzuchu i nawet tego nie czuje a co dopiero zeby cos bolalo... Kurcze, az nie wiem co Ci powiedziec... Kazdy przypadek jest inny widocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOKA bzzz
Do Alicji Sluchaj ja nie musze nic udowadniac. Podzielilam sie uprzejmie swoimi doswiadczeniami i tyle. Nie bedziesz mi wmawiala, ze lipna operacja to wina ciala pacjentki a nie lekarza. Jakos wiem co mowie, bo zasiegnelam informacji na wyzej opisany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARY-wawa
Witam, zarówno Pana Doktora Bromę (bo widzę że czyta Pan wypowiedzi) jak i forumowiczki. Ja zrobiłam u Pana Doktora: - dwa razy usta, dziś chciałam się umówić na jeszcze jeden raz :) (tłuszczykiem) - jestem zadowolona - nos dwa razy...miałam duży/złamany i szeroki, teraz jest bardziej proporcjonalny w stos. do twarzy. Do ideału brakuje niewiele i jeszcze wymaga małej korekty :) - ale i tak jestem w miarę zadowolona :) - liposukcję :) udaną... - zadowolona, dziękuję :) Do miejsca nie przywiązywałam większej wagi, bardziej do ludzi...niestety odstrasza mnie ta informacja o SANEPIDZIE :( Do dziś jest zamknięte. Co do ludzi....Pan Doktor bardzo dobrze się mną zaopiekował a personel był bardzo miły :) ... Panie Pielęgniarki i Pan Masażysta opiekowali się mną troskliwie :) dziękuję Moje przyjaciółki zrobiły biusty u Pana Bromy i są także zadowolone. To tyle... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Vita
Model med zamkniety? Znowu, i dobrze, nie przestrzegali higieny, łacznie z Dr, który zainfekował mi piers, blizna goiła się dwa miesiące,brałam antybiotyki pozostała gruba blizna....... Jesli to prawda ze model med zamkneli, to bardzo się cieszę, dla takich nie powinno być miejsca Pozdrawiam Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, dziwne, rok temu maialm tam zabieg, wszystko wygladalo lepiej niz idealnie. Szczerze - kazdemu bym polecila i miejsce (genialny personel) i pana doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia Vita
Może i dziwne, ja tez swoje widziałam, swoje przeszłam, teraz muszę przejść od nowa, Ci którzy przez to przechodzili to wiedzą, jakie to paskudne uczucie. Nie chce tu nikogo oczerniac, ale jednak przypadki chodza pi ludziach, co dla mnie idealne dla drugiego już nie. Gratuluję Tobie szczęscia i udanej op. Ja nie miałam w tamtej klinice takiego farta.....:( Pozdrawiam Monia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mookie
Cześć, Mam już dosyć tego co tu wypisujecie i straszycie kobiety i dziewczyny które chcą sobie zfundować "lepsze" życie, Klinika nie była i nie jest zamknięta - przynajmniej od 14 stycznia do dzisiaj czyli 11 marca, wiem bo sama w tych dniach przeszłam zabieg i jestem przed zdjęciem szwów, więc nie siejcie bzdurnych informacji, poza tym każdy ma możliwość zadzwonienia do Sanepidu i po podaniu nazwy kliniki dowiedzenia się czegokolwiek na temat kontroli itp. Wiec piszcie lepiej porady które mogą się przydać innym dziewczynom, piszcie o prawdziwym bólu który je czeka i potem "przyjemnośći" a nieudane operacje zawsze się zdarzają ale jeżeli procent nieudanych jest znikomy to chyba nie swiadczy o "jakości" chirurga, poza tym myślę że mimo wszytsko wiele zależy od samych pacjentek i ich podejści - ja już to wiem... A klinike i lekarza polecam a o efektach mogę napisac ale w późniejszym terminie na razie jest oki - dla mnie i to najważniejsze gdyż z cudotwórcą nie miałam doczynienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja T.
Podpisuję się pod powyższym rękoma i nogami... (i moimi piersiami od doktora Bromy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja T.
Podpisuję się pod powyższym rękoma i nogami... (i moimi piersiami od doktora Bromy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja T.
Podpisuję się pod powyższym rękoma i nogami... (i moimi piersiami od doktora Bromy ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie jestem po operacji garbka na nosie i jestem bardzo zadowolona z efektu. Uważam że dr Broma jest wspaniałym fachowcem. Jeśli macie wahania do kogo się udać..ja polecam tego doktora. Mi dokładanie zrobił taki nosek tak jak sobie wymarzyłam. A poza tym widziałam kilka dziewczyn po operacji całej korekty nosa i były zadowolone. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×