Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość saszka8

Dr BROMA

Polecane posty

Gość ja robilam nos u dr Broma
Chętnie odpowiem na twoje pytania jesli pozwolisz najchetniej mailowo. jesli chcesz zostaw namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja nosa
to poproszę o kontakt na maila voyanet@wp.pl z góry bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okika
Chciałabym wykonac u doktora Bromy zabieg smart lipo, czy ktoras z Was robila sobie moze ten zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość operacja nosa
Witam! 2 tygodnie temu miałam robioną przegrodę i plastykę nosa-był garbaty i krzywy. Operował mnie dr A. Broma i mimo, że nadal mam nos spuchnięty muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu, a przede wszystkim z tego, ze mogę swobodnie oddychać. Opieka w Model Medzie super, naprawdę jestem pod wrażeniem.Jeśli chodzi o nos- mogę spokojnie polecić dr-a Bromę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam1111
witam i zapraszam na niedawno otwarte forum o zdrowiu, urodzie, medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej - Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek42
Jestem pewien, ze Otto nie miał na myśli wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art.212.k.k
DLA PRZYPOMNIENIA: „kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku Zgodnie z definicją słownikową „pomawiać to bezpodstawnie zarzucić, niesłusznie przypisać coś komuś, posądzić, oskarżyć kogoś o coś (Uniwersalny słownik języka polskiego, red. S. Dubisz, t. 3, s. 338). Pomawianie, w kontekście przepisu art. 212 K.k., aby uznać je za czyn karalny, musi przy tym przybrać postać przekazania odpowiednich wiadomości komuś innemu oraz przypisywać pomawianemu takie postępowanie (np. partactwo, naciąganie, krętactwo) lub właściwości (np. alkoholizm), które mogą poniżyć go w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atanaska
witam, chciałabym zapytać czy ktoś robił sobie operację uszu u dr Broma? jak to wygląda? ile trzeba czekać na zabieg i jaka jest jego cena? z góry dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mentiramonia
MIAŁAM 2 MIESIACE TEMU ZROBIONĄ PRZEZ DR. BROMA, OPERACJĘ PIERSI. NIESTETY, EFEKT NIE JEST ZADAWALAJĄCY. MAM ZDUBLOWANE PIERSI. PRZYPUSZCZAM ZE TO JEST EFEKT ZBYT DUŻYCH WKŁADEK, NA KTÓRE UPARŁ SIE DOKTOR, MÓWIĄC ,ŻE PRZY MNIEJSZYCH NIE MA CO SIE BRAC ZA OPERACJĘ. TERAZ MÓWI ,ZE JESZCZE SIE UŁOŻA, ŻE JESZCZE JEST CZAS... MYDLENIE OCZY "A JAK NIE TO WYPEŁNIMY TO TŁUSZCZYKIEM"- ZA CO OCZYWIŚCIE ZNÓW MUSZE ZAPŁACIC. CHYBA NIE O TO CHODZI,ŻEBY WYDAC 11000ZŁ. I NADAL WSTYDZIC SIE SWOICH PIERSI, ALBO ZA TRZY MIESIĄCE ZNÓW PŁACIC ZA KOLEJNE OPERACJE, DAC SIE CIĄC... JESLI CHODZI O OBEJRZEBIE ZDJĘĆ I DR,BROMY ,PRZED OPERACJĄ, MOZNA ZAPOMNIEC. PYTAŁAM, TO POWIEDZIAŁ " NA INTERNECIE JEST MNÓSTWO ZDJĘĆ" TO SIE NAOGLĄDAŁAM, SZKODA,ŻE TO NIE JEGO PRACE, BO WYOBRAŻAŁAM,ŻE MOJE PIERSI TAK BĘDĄ RÓWNIEŻ WYGLĄDAC. FAJNY FACET, ALE CHIRURG NIENAJLEPSZY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość partouze
Byłam wczoraj na konsultacji u Dr Bromy. Jest to 4 lekarz u ktorego bylam na konsultacji. Chodzi mi o operacje nosa. Mysle ze sie zdecyduje. mam jeszcze konsultacje u Dr Dobrskiej 14 go. Jesli chodzi o Brome wydal mi sie bardzo surowy i konkretny. Poprzedni lekarz powiedzal mi ze nie ma co zmieniac i nawet po operacji nos bedzie wygladal tak samo. Dr Broma powiedzial mi ze wszystko da sie zmienic. Czy ktos ma jakies opinie na temat nosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, trzy tygodnie temu miałam u dr Bromy powiększane piersi własnym tłuszczem jestem zachwycona efektami piersi są powiększone o trzy rozmiary i dr powiedział że już takie zostaną. Ta metoda jest rewelacyjna bo nie ma w ogóle blizn po zabiegu a piersi wyglądają bardzo naturalnie. Jestem kosmetyczką i zawsze dbałam o urodę ale teraz dopiero czuję się prawdziwą kobietą. Robiłam też u dr operację nosa nosek jest śliczny. Dr Broma ma talent w tym co robi i jest bardzo dokładny. Szczerze mogę polecić tego dziewczynom którym kompleksy utrudniają życie ten Doktor dostał prawdziwy Dar ja wierze że od Boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzca
dziwne ze nie ma jeszcze tematu o dr Pawle Szymanskim, przciez to taki dobry fachowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczkaaahhhhhhhhhh
do Mary-wawa witam jestem umowiona na konsultacje u Dr. Bromy chce sobie powiekszyc piersi i mysle ze to dobry lekarz ale nie jestem do kona przekonana moglabys sie ze mna skontaktowa i opwiedziec o tych swoich przyjaciolkach bardzo mi zalezy na tym ;) moj numer gadu ; 5875659 lub prosze o kontakt inne dziewczyny ktore mialy robione piersi u tego doktora Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaaaaaaaaaaaafaffafa
do mookie hej moglabys sie do mnie odezwac na gadu i prosze o to inne panie ktore powiekszaly sobie piersi u dr bromy . mam konsultacje 6 kwietnia u dr bromy i nie wiem czy to dobra decyzja . moje gg ; 5875659 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.ga
Ja jestem zachwycona podejściem Doktora do pacjenta. Nie nazwę tego profesjonalizmem bo to za mało. Dr Broma nie jest ukierunkowany tylko na pieniądze, ale na dobro pacjenta i jego zadowolenie. U mnie korekta nosa wyszła bardzo dobrze, ale ja chciałam bardziej spektakularnego efektu. Z medycznego punktu widzenia wszystko jest ok, ale Doktor stwierdził, że mam być zadowolona i.. będę miała drugą operację bez dodatkowych kosztów. Poza tym jego dostępność mailowa i telefoniczna- niewiarygodna. Nie zachwalam bezpodstawnie. Przed operacją byłam u dwóch innych lekarzy. wróciłam do dr. Bromy. Bo jest naprawdę świetny- nie tylko jako lekarz, ale również jako człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika71
Mam pytanie dotyczace zabiegu powiekszenia piersi Macrolane u dr.Bromy. Czy ktoras z was dziewczyny poddala sie temu zabiegowi lub wie czy owy dr ma w tym doswiadczenie i czy po zabiegu w piersiach nie zostaja grudki oraz zgrubienia po wstrzyknieciu kw.hialuronowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam nic robionego u tego Doktora ale uwazam ze jest dobrym fachowcem i bardzo zyczliwym. W przeciwienstwie do innych chirurgow potrafi udzielic przez e maila informacje a nie jak wiekszosc zapraszac na wizyte i zeby dowiedziec sie czego kolwiek trzeba najpierw zaplacic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojoojojoooo
oh tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patiangel
Ja też jestem umówiona na operacje biustu u dr Bromy, po tym co przeczytałam na tym forum mam mętlik w głowie. Czy ktoś kto robił u niego operacje biustu jest w stanie pokazać swoje fotki po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam piersi _q
i nos,i jestem zadowolona ale sorry zdjęć nie wysyłam bo nie mam na to ochoty.Jeśli kierujesz sie tylko i wylacznie tym co czytasz na forum to faktycznie idź gdzieś indziej.Ja przy wyborze kierowałam się swoimi odczuciami na konsultacji a nie bzdetami z for gdzie nigdy nie wiadomo kto jest kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam piersi _q
a ty o nicku "nie radzę" skoro jestes taką ofiarą to wstaw zdjęcia z nieudanego zabiegu podpisz się z imienia i nazwiska,bo tak oczerniać anonimowo to każdy głupi potrafi ,po co się ukrywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagajaga
Dziewczyny, może dodacie jakieś świeższe opinie na temat tego lekarza? I ogólnie słyszałam, że Broma jest jednym z lepszych lekarzy od nosów, zaraz po Szczycie. Czy to prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze zdecydowalas
sie napisac ta opinie,bo w ten sposob uchronisz inne osoby przed tym partaczem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Te dobre opinie
na portalu Znany lekarz pan Broma sam sobie pisze ... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toralei
Uważam, że opinie na tym forum są bardzo niemiarodajne. Każdy może tu anonimowo napisać, co mu się żywnie podoba, nie podpierając się żadnymi dowodami. Istnieją inne fora, np beautywpolsce.pl, gdzie można poczytać opinie dziewczyn po operacji i zobaczyć wyniki tych operacji, na zdjeciach umieszczanych przez dziewczyny. Nie ma chyba w Polsce doktora, który nie miałby poprawek na swoim koncie. Operacje plastyczne to wielka niewiadoma, nigdy nie da sie przewidziec do końca efektu i powikłań jakie moga wystąpić, ale z tym powinna się liczyć każda dziewczyna decydująca sie na operacje. Ja jestem 1,5 m-ca po operacji powiększenia biustu u dr Bromy i jestem póki co zadowolona, ale nikogo na nie namawiam. Najlepiej osobiście iść na konsultacje, obejrzeć zdjęcia po operacji i na spokojnie podjać decyzję. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nos22
blagam o wyslanie noskow robionych przez dr Brome. Chce u niego zrobic calkowita korekte nosa i po tym co przeczytalam strasznie sie boje. Bede bardzo wdzieczna jesli wyslecie zdjecia...pisze to do dziewczyn ktore mialy udane operacje jak i te nie udane. BLAGAM. A i czy sa tu jakies dziewczyny ktore robily noski u dr Osucha? Moj email zosiazosiek1234567890@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zara77
Witam. Napiszcie jaką metodę stosuje dr Broma podczas operacji nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam nos u
Bromy i żadnych problemów z nosem nie mam ..a operacja możne każdemu lekarzowi się nie udać nie popadajmy w paranoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×