Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
krystynka

Lek na bezsenność

Polecane posty

Gość gość
Dobrze, że mi pomaga nervomix sen, po stresowym dniu zawsze mam problem ze spaniem. A po tych tabletkach jest o wiele lepiej i śpię spokojna aż do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto na spokojny sen zażyć jedną tabletkę tego własnie naervomixu, który nie powoduje kłopotów następnego dnia ze skupieniem, a wręcz odwrotnie. Czuję się po nim wyspana i wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo ostatnio pomaga nervomix sen, po stresującym dniu zasypiam po nim bez problemu i na prawdę spokojnie spię do samego rana. Gdzie wcześniej miałam z tym duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby to stary post, ale ludzie wciąż się tu odzywają, więc może sami szukają sposobów na pokonanie bezsenności? Bezsenność może mieć podłoże psychiczne, jak w moim przypadku - stres, trudne chwile... Ja chciałam sobie pomóc, bo nie dało się tak funkcjonować. Odradzam proszki. Warto zastanowić się, czy jest coś, co może wpływać na naszą psychikę tak silnie, że nie możemy zasnąć. Ja polecam wizytę u terapeuty, bo są czynniki stresowe, których możemy nie być świadomi. Ja byłam w Psychologgi na Chmielnej w Warszawie. Okazało się, że w trakcie terapii wypłynęło pewne wydarzenie, czy też ciąg wydarzeń, który spowodował w mojej psychice taki chaos, że nie mogłam spać spokojnie. Zerknij do tego artykułu https://www.psychologgia-plus.pl/jak-radzic-sobie-z-bezsennoscia-.html, a jeżeli nie znajdziesz w nim odpowiedzi, to polecam ci skontaktować się z Maciejem Wrześniowskim z Psychologgi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargula
Zacznij od przewietrzenia pomieszczenia i wypicia szklanki ciepłego mleka przed snem. W aptece możesz kupić https://nervomix.pl/ na lepsze spanie. Rano będziesz wypoczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanna111
Wiele lat zmagałam się z bezsennością. Ileż to razy było że nie spałam nawet kilka nocy.. Szukałam różnych rozwiązań, by były jak najbardziej naturalne, ale najlepiej pomaga mi https://www.allecco.pl/42587,forsen-forte-shot-smak-zielonej-herbaty-1-ampulka.html. Bardzo fajne, zamawiam sobie ileś takich ampułek, żeby też nie brać codziennie, ale tak co dwa trzy dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erniks
trzeba szukać swoich sposobów na zasypianie, mi też się sprawdziły ziołowe tabletki. Długo kombinowałem co robić, wietrzyłem zawsze pokój, pilnowałem żeby nie siedzieć przed tv ani komórką, na noc zawsze brałem do czytania jakąs mega nudną książkę, starałem sie nie myśleć o problemach a i tak w nocy każdy szelest mnie budził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi86
Najlepsze na bezsenność to ****** zdrowe odżywianie. Mi to w zupełności wystarcza, ale mój mąż ma ostatnio problemy z zasypianiem, ciągła nerwówka w pracy robi swoje. Parzył sobie jakąś meliskę przed spaniem, ostatnio kupiliśmy takie tabletki http://nplink.net/0jWDqfDv. Na razie w fazie testów, bo brane od 2 tygodni i to nieregularnie, na razie mu pomaga i ma całkiem fajny skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że nie ma co się męczyć jak nie można zasnąć, bo ja mam np. mam wtedy nerw i w ogóle nie zasną a tak jak łyknę nervomix sen to zupełnie spokojna śpię calutką noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbowałam tych ziołowych tabletek i pomogło. Zasnęłam w końcu spokojnie i w miarę szybko na całą noc. Wstałam wyspana , fajne to uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka4567
polecam przestać faszerować się lekami i skorzystać z jakiś naturalnych metod :) czy ktoś słyszał o komorach hiperbarycznych? Podobno przynoszą dobre efekty, ja jestem w trakcie stosowania w Vimedzie i jak skończę to napiszę czy pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabinna90001
Do psychologa wartość się udać na terapię. Przyczyny mogą być rożne. Często siedzą w naszej głowie. Tutaj https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa jest namiar na świetnych specjalistów z Warszawy. Warto się tam umówić na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy spróbować pobrać ziołowy nervomix, ten spokojnie można brać bez obaw, że się uzależnimy, jest ziołowy i dla mnie bardzo skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiotrS
WAŻNE: zanotuj kilka leków zanim póździesz do lekarza, bo ten idiota przepisze ci jakieś anty-zjeby, zamiast nasennego. Mam bezsenność od urodzenia. Jestem otyły. Leki nie zawsze działają (bo te często reagują na tłuszcz w mózgu, ale też w całym ciele, stąd waga ciała ma znaczenie na dawkowanie itd). Nasen (Zolpiden) jest dobry. Ale po roku musisz zwiększyć dawkę lub dużo schudnąć. Imowane (Zalepionum?) jest jakby mniejsze, ale ok na duży dystans. Morfeo (Zopiclonum) to ruletka, jednych zwala z nóg a inni muszą brać drugą tabletkę. Ale idź do lekarza. Niestety w naszym państeku prawa takim lekarzem jest "psychiatra". Prosisz o lek XYZ a ani ci dają i ok. (aż dziwne, bo inni lekarze bali się mi wypisać Nasen jak ognia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaMaria
Ja biorę senocalm z melatoniną z DOZu. Ma dobry skład, bo nie tylko ekstrakt z melisy i chmielu, no i cena nie jest zbyt wygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na bezsenność próbowałam wszystkiego z lepszym lub gorszym efektem. Problemu pozbyłam się dopiero po zastosowaniu Melatolin. Nie jest tania ale naprawdę skuteczna. http://nplink.net/aUZ1Opyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo dobrze się śpi po nervomixie sen, calutką noc śpię spokojnie bez żadnego wybudzania się no i ważne rano wstaję wypoczęta, nie jestem otumaniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DamianLektos
Myślę, że w dzisiejszych czasach to nic nowego. Coraz więcej młodych ludzi choruje na różnego rodzaju tzw. choroby cywilizacyjne. Przyczyną tego faktu jest z pewnością rozwój technologii, rosnący stres czy tempo życia. Nie wiem czy miałeś okazję kiedyś usłyszeć o programie "Nauka Ratuje Życie" - https://www.naukaratujezycie.pl/ ? Jest to program, który od lat pomaga i pracuje nad rozwojem kuracji i leków na różnego rodzaju choroby. Firma Roche, bo to właśnie ona jest inicjatorem i twórcą tego programu, działa od ponad 100 lat. To w ich laboratoriach powstały przełomowe terapie w zakresie zaburzeń stanu psychicznego, raka piersi, raka jelita, raka płuca, stwardnienia rozsianego, czy też hemofilii. Naukowcy pracujący przy tym programie, wprowadzili idee nowych i wygodniejszych form podawania leków, czy też innowacyjne mechanizmy działania terapii biologicznych. Z roku na rok przyczyniają się oni do zwalczania coraz większej liczby chorób. Niektóre schorzenia, które jeszcze niedawno były uznawane za śmiertelne, dziś stają się przewlekłymi. Dzięki programom takim jak Nauka Ratuje Życie, ludzie żyją coraz dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOJO55
Bardzo dobry suplement na bazie ziół i naturalnych składników. Wiadomo, że na bezsenność najlepsze są leki ziołowe. Nie otumania ! :) To według mnie duży plus. Polecam :http://nplink.net/F2lWp9zR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio właśnie miałam problemy z zasypianiem , ale to stres tak na manie działa. Dobrze mi się spało po nervomixie sen, rzeczywiście tabletki dobre a rano wstawałam w końcu wyspana, wypoczęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foresja
jak wam zazdroszczę że wam pomagają ziołowe tabletki. Ja niestety mam tak ciężko bezsenność ze żadne zioło nic nie daje a przerabiałam niejedno. Cierpię na to cholerstwo już ponad 20 lat. Pozostałość po depresji ale trzymam się kurczowo żeby znowu nie popaść w taki stan bo wiem jakie to świństwo. I ledwo daje radę bo żadnej nocy nie mam całkiem przespanej, a większość bezsennych. Oczywiście wspomagam się benzo bo już bym nie żyła. Ehhh, Nobla dla tego kto wynajdzie środek na to g****o. Właśnie pisze po kolejnej białej nocy i jest naprawdę bardzo ciężko.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L-tryptofan

Od dwóch miesięcy nie mogłam spać, brałam przez ponad 2 tygodnie melatoninę i nic. Wczoraj kupiłam l-tryptofan i udało mi się zasnąć. Mam nadzieję, że dzisiaj też zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malika

Kava kava pomaga zasnąć. Kojarzycie ją ? Od zeszłego roku jest legalna w Polsce. Koi też nerwy i dzięki niej można się odstresować. Konkretny na jej temat znajdziecie tutaj kavasklep.com/kava_kava . Po co faszerować się jakimiś lekami, które jak widzę powyżej przynoszą marne skutki? To jest naturalne, znane od lat rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje olejek z konopii. Wcześniej miałam problemy z zaśnieciem i przespaniem nocy, po 2 tyg od stosowania oleju na luzie się wyciszam przed snem i zasypiam, po 7h jestem wyspana jak księżniczka. a kiedys to i 12h w łóżku i dalej zmęczona

Zreszta polecam stronę:

https://centrum-mk.pl/kannabinoidy-czym-sa-jak-dzialaja

Możecie poczytać sobie tutaj o kannabinoidach. Sa często wykorzysywane w celu leczenia patologicznej bezsenności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałam problemy ze snem, ale z powodu bólu pleców. Na szczęście trafiłam do Pomorskiego Rehabilitanta Marcina Rosadzińskiego, który ma opracowaną własną metodę leczenia, która sprawiła cuda i moje plecy nareszcie mi nie dokuczają. Śpię dobrze jak nigdy. Zdecydowanie polecam Wam tego lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×