Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaisa skrzynka

Taniec z gwaizdami komentujemy non stop

Polecane posty

Gość STALÓWKA
ale Rozi wymiata niesamowicie...badzcie obiektywni.... Jablczynska i Rozi byli najlepsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guiazdka
Rozmus rulezzzzzzz powinien wygrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeńka33
Koroniewska i kochanek sa moimi faworytami, tylko oni maja jedna wade- sa tacy bez usmiechu, patetyczni, namietni, ale nie w nich ciepla. Poza tym Rozmus i Ania rzadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy za tydzień nie będzie tańca? Bo była reklamnka przed chwilą, że w następną niedziele o 20:05 leci film: \"Karol, człowiek, który został papieżem\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senior Papa
Czy ktoś miał JAKIEKOLWIEK wątpliwości, że prezydentówna (ex) przejdzie dalej? :D :D Należy jej się szacunek - za to, że w ogóle się pojawiła w tym studio. Przecież równie dobrze mogła w ogóle nie wystąpić, a do następnego etapu i tak miała zagwarantowane wejście :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STALÓWKA
normalnie szok!!!!koroniewska o malo co nie wyleciala a przeciez tanczyla o wiele lepiej niz Dancewicz dancewicz przechodzi ze wzgledu na pertnera,jest boski i ma cudne oczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuhuhu
partner Dancewicz jest seksi,te błękitne oczy i zniewalający uśmiech....poszłabym z nim do łóżka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeńka33
o maly wlos by polecialy kochanki !! trezba bedzie wiecej glosowac!! oni sa SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeńka33
a partner Danciewicz jest nieuprzejmy, zali sie na probach, ze nadepnela mu na palce, maze sie, a do niej mowi: Piescisz sie Renia (a ona powiedziala, ze nie lubi, jak sie do niej mowi renia :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biała orchidea
Za tydzien jest PIERWSZA ROCZNICA śMIERCI PAPIEZA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuhuhu
eeeeeee Kochanek i Koroniewska to sztywniaki i wdac że nie lubią ze sobą tańczyć....tak samo jak dancewicz z marcinem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeńka33
wlasnie lubia!! on na nie leci moim zdaniem, mocno iskrzy, ale to taki ziiimny ogien :) chyba moja ulubiona para, obok Roziego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhuhuhu
ale Marcina kocham ❤️ powinien mieć sympatyczniejszą partnerkę a nie zimną Renię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli 34
tak o mały włos szyszeńko33 odpadła by nasza ulubiona para... bo mniemam ,że to także Twoja para (choć dzisiaj się niepopisali specjalnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
kto dzis odpadł??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli 34
i niech żyją R.Rozmus i A.Głogowska, zatańczyli pięknie, lubię ich też a nie znoszę Oli i Maseraka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoo
wlasnie kto odpadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli 34
dziś odpadł niestety Cieszyński...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeńka33
anoli 34, mnie sie dzisiaj bardzo podobali, mieli super choreografie, kostiumy, taniec byl taki ekspresyjny, super. I on ma cos w sobie, mimo, ze nie jest typowo piekny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STALÓWKA
wlasnie....rocznica smierci Papieza.... trzeba zapalic swiece na ulicach Jana Pawła... to powinna być już taka nasz Polska tradycja... a ja mieszkam wlasnie na takiej ulicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STALÓWKA
cieszynski i soszynska odpadli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myslalam ze mieszkam w swieckim kraju a tu Papaland sie robi prawdziwy. Znowu tydzien zaloby bedzie....i placze w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STALÓWKA
tu chyba nie chodzi o placze ale o to zeby pamietac... dlatego wlasnie nie bedzie za tydzien tanca z gwiazdami. nie chodzi o katolicyzm ale o to by pamietac o smierci Wielkiego Polaka. ja nie jestem moherowy beret,i uwazam ze w zeszlym roku odszedl ostatni autorytet kosciola katolickiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daaannnccceeewwwiiiccczzz
rrrrruuuuullllleeeeezzzzz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anoli34
szyszeńko 33 mnie się też baaaardzo Kochanek podoba choć rzeczywiście nie jest piękny w tak oczywisty sposób ale ma w sobie coś takiego (może w sposobie bycia,może w głosie)...ach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarele morele
nie moge patrzec na ten usmiech kwasnieskiej i jej miny glupie! mam nadzieje ze kwasnieska d;lugo nie pobedzie w tym programie szkoda ze odpadl cieszynski:( koroniewka pokazuje swoje nowe oblicze- fajnie tanczy i mam nadzieje ze jeszce potanczy przez kilka odcinkow:) jablczynska- lubie ja i dzis udowdonila ze ma talent:) kreglicka-jest mi obojetna rozmus- lubie jego ale nie znosze jego partnerki ani glogowskiej bleee mroczek - oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×