Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

jak kobita dopilnuje to wszystko się udaje..jak mówi moja babcia;-) a jak Eszirka włoski farbnęłaś:>?na jaki kolorek:>? bo ja na czarny się maluję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nam aktywnosc na topiku spada:( Eszirka-pewnie w wize przygotowan:) A co do butow z krokodylej skory - to przeciez \"jesli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby:)\" Kamila - co tam u Ciebie? Dawno sie nie odzywalas... Malenka - a jak u Was ze starankami? mam nadzieje, ze pelna para! Ja bylam wczoraj na USG - moja malenka wazy juz 1117g (smieje sie, ze wiecej niz kilogram cukru:)) Milego dnia dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) co do kolorku, to ja jestem brunetką. Kiedyś chciałam rozjaśnić włosy i taką bardzo silną farbą rąbnełam sobie na niby blond ale wyszełd mi taki złotawo-rudy:P I wyobrażcie sobie, że to było gdzieś z rok temu i od tego czasu przefarbowałam się spowrotem na swój kolor a ten okropny rozjaśniacz gdzieniegdzie jeszcze mi do tej pory prześwitywał. W końcu strwiedziłam, że koniec z farbowaniem i zaczełam sobie chodować odrosty własnego koloru:) No i poprostu wyglądałam teraz świetnie do połowy włosów naturalny kolor z odrastających włosów, a od połowy jeszcze te jaśniejsze nie dające się zmyć końcówki:P No i stwierdziłam, że broń boże nie mogę tak durnie wyglądać na ślub, więc ściełam troszkę ten dół i zafarbowałam całość na złoty jasny brąż czy coś w tym stylu:) W każdym razie mam nareszcie włosy jednego koloru:P Ale się rozpisałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a tak po za tym, to jak patrze na ten mój ślubny suwaczek to dostaje białej gorączki, że już tak mało zostało:) Doris dużą masz już dzidzię, ciekawe ile waży moja:), pewnie się dowiem niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Doris a zapewne tez i słodsza niż to kilo cukru:-D u nas staranka jakoś ida:>ale staramy się o tym nie mysleć i nie skupiać sie tylko na ciąży:-)bo nie o to przecież chodzi:-) Eszirka..zazdroszczę..to mało powiedziane:D tez już bym się chciała chociaż zaręczyc..no ale narazie mogę tylko marzyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobitki :-) dlugo mnie nie bylo ale to wszystko przez tą nową pracke :-) ciezko pracuje i jak wracam jestem zajechana jak koń po westernie :-) ale pocieszam się tą myslą , ze 21 powinnam dostać @,a tu narazie nie mam zadnych objawow aby sie zblizala, w sumie starania szly pełną parą, aż się boje :-) eszira do ślubu tydzień??? nie martw sie dacie rade, choć narazie moge tylko sobie wyobrazic ile trwaja te wszystkie przygotowania i w dodatku ten caly stres.... żeby tylko na dzidzię zle nie wpłynął... i mam nadzieje ze po weselichu pochwalisz sie jakimiś fotkami ?? :-) No i przede wszystkim dużo dużo szczęścia na Nowej Drodze Życiowej (zyczonka teraz bo nie wiem kiedy się znow pokaże) ma-lenka widzę że u Ciebie tez starania ruszyly pełna parą :-) wkoncu mamy wiosnę , tym razem myśle ze uda sie nam obu :-) :-) Doris to gratulacje duza ta twoja kruszynka juz :-) , caluski dla dzidzi piszcie co u Was pozdrawiam wszystkie gorąco :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka..ehh a może teraz się uda :-D może nam obu..ale bym się cieszyła..:-) pozdrawiam!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro napewno nie dostane @ tak coś czuje... i juz teraz poslucham doris , pojde do lekarza 2 tygodnie po terminie spodziewanej @ a nie jak w tamtym miesiacu po tygodniu :-) przymanmniej bede juz pewna, no ale jeszcze nic nie wiadomo, nie che zapeszac bo 21 dopiero jutro, ale na @ sie nie zanosi :-) :-) a ty ma-lenka kiedy masz dostac @ ? a moze juz ci sie spoznia? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila trzymam kciuki, żeby nie było @, malenka ty też do dzieła! :) Oczywiście kochane napewno podrzuce fotki, ale kurcze jak tak patrze dziś za okno to się trochę boję jaka będzie pogoda:( Pozdrawiam cieplutko, napewno jutro znowu zajrzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres miałam 30 marca (cylle mam 28 dniowe @ trwa 5 dni)następny okres dostałam dopiero 1 maja ale trwał tylko 1 dzień potem 2 dni przerwy i 1 dniowe niewielkie plamienie.Poszłam do gina i powiedziała że jeżeli jest to ciąża to za wcześnie jeszcze i przepisała mi Luteine 50 i kazała brać 3 dni po jednej tabletce ijeżeli nie jestem w ciązy to w ciągu 7 dnidostane @.mineło już 10 i niemam @ a rano robiłam test ciążowy i wyszedo że nie jestem i sama już nie wiem co myśleś co ty o tym sądzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara ja mialam to samo w zeszlym miesiacu tylko , ze mi lekarz kazal brac luteine dokad niedostane okresu, (a jesli nie dostane to po skonczeniu tabl. mam sie do niego zglosic ) ale dostalam po dwoch tyg, jej brania, tez mi ciazy nie wykluczal... dziwi mnie to zekazal ci ja brac tylko 3 dni!! skoro nie jestes w ciazy moze masz jakies zaburzenia hormonalne ?! no ale poczekajmy na odpowiedz doris :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara - dopiero teraz wrocilam z weekendu:) Moim zdaniem test juz powinien byl wyjsc dodatni jesli bylabys w ciazy - ale testy sikane sie czasem myla - sa dwa wyjscia, albo zrob badanie z krwi - badanie poziomu beta-HCG - to badanie da 100% odpowiedzi czy jestes w ciazy czy tez nie, albo poczekaj jeszcze kilka dni i jesli nie jestes w ciazy to okres sie pojawi - jesli nie jestes w ciazy to tak jak Kamila napisala masz w tym cyklu zaburzenia hormonalne i trzeba troszke czasu zanim Twoj organizm wroci na normalny tor. To, ze okres od 1.05 mialas taki \"slaby\" moze swiadczyc o tym, ze poprzedni cykl mialas w ogole bezowulacyjny - wtedy branie luteiny nie moglo wywolac okresu i nastepny okres dostaniesz dopiero ok. 28.maja (albo i pozniej - bo to,ze wzielas luteine moglo wstrzymac nastepna owulacje). Trudno mi powiedziec - jednak moim zdaniem test powinien byl wyjsc dodatni,wiec raczej na ciaze bym sie nie nastawiala:( moze zadzwon do tego gina i zapytaj co w takiej sytuacji? Ja nie jestem ginekologiem - wiec niestety na wszystkie pytania nie potrafie odpowiedziec:( Odezwij sie do nas jak juz bedziesz wiedziec co i jak. Pozdrawiam serdecznie Doris

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila..wczoraj skończyłam brać luteinę więc do 4 dni powinnam dostać..ale niepokoi mnie coś innego..wczoraj po stosunku krwawiłam..:| o co chodzi?:| a kilka godz wcześniej wypływał ze mnie jakiś brązowawy śluz:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałabynm:-DEszirka ja też czekam na zdjecia ewentualnie na maila:-D Pozdrawiam!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super.. to ja w tym cyklu odpadam.. mam 23dc i dostałam okresu.nawet nie skończyłam brać tej obrzydliwej luteiny:/ załamka.. sił zaczyna mi brakować(psycha siada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tu nikogo nie ma:-( a przydałoby mi się jakieś pocieszenie.. :-(oj ciężki dzień mnie czeka.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam u lekarza powiedział że jemu to wygląda na ciąże bo macica jest powiekszona a wyniki cytologi mam bardzo dobre, tylko czemu testy mówią co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara:-D hmm miejmy nadzieję, że lakarz ma rację:-) trzymam kciuki! a ja.. już sama nie wiem..przestałam krwawić:| czy to mozliwe, ze krwawienie było po stosunku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara - a nie chciał Ci zrobić USG? Jeśli jesteś w ciąży to już na pewno moglby ją stwierdzić USG dopochwowym (ostatni okres miałaś 30 kwietnia - więć już by pewnie serduszko bijące było widać) - i miałabyś pewność. Chodzisz prywatnie czy państwowo? Nie polecał Ci testu z krwi? Moim zdaniem też dałby odpowiedz - no przecież ile czasu można być w niepewności:( Mam nadzieje, że to jednak ciąża - jeśli dobrze rozumiem,że chciałabyś tego? Jeśli tak to trzymam kciuki i czekam na dalsze informacje, skoro lekarz po zbadaniu tak mówi no to pewnie jednak ciąża:) Malenka - a nie masz przypadkiem nadżerki? Bo takie krwawienia po stosunku to właśnie sie przy nadżerce zdażają. No ale sama luteina też może plamienia wywołać:( Może na nią tak zareagowałaś:( Trzymaj się i mimo wszystko myśl pozytywnie, na pewno się w końcu uda:) Eszirka - ja też będe z niecierpliwością czekać na zdjęcia - jakby co to podam maila, jeśli nie chcesz ogólnie udostępniać. Trzymam kciuki żebyście mieli prześliczną pogodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazała mi zrobić jeszcze raz test i przyjść bez względu na to jaki będzie wynik ,awtedy zrobi mi USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że zwykły sikany test? Może kup jakiś inny niż poprzednio robiłaś! Ciekawe czemu od razu nie zrobiła USG:( KIedy masz sie zgłosić? Wyobrażam sobie, że masz już tej sytuacji dość:( ja bym miała i naprawde chciałabym na Twoim miejscu znać odpowiedz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie mam pojęcia - wiem, że zdaża się, że testy \"przekłamują\" i dlatego polecam test z krwi - bo on naprawde daje pewność. Albo poczekaj do tego USG - też da odpowiedz, tylko uzbroj się w cierpliwość - a sama pamiętam jakie to trudne:( Pytałaś tą lekarkę czemu te testy mogą wychodzić ujemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie jeszcze spytać czy jak się jes w ciąży to obwudki sutków robią się białe? I jaką powinno się mieć temperaturę mierzoną w pochwie ?Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za słowa otuchy (bardzo bym chciała żeby to była ciąża) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×