Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Kamilko.. cykl- 1 dzień zaczyna Ci się w 1 dzień kiedy dostaniesz okres a kończy dzień przed następnym dniem okresu. ja mam to samo co miesiąc inaczej, miałam na początku róznice spore w dniach i trudności w obliczeniach, bo miałam 33-40 dniowe cykle. teraz od dwóch miesięcy mam 22-26 dniowe bo luteinę brałam (zobaczymy co z tym plamieniem). tu masz linka do obliczania dni płodnych: http://kobieta.gazeta.pl/kobieta/0,55280,2089979.html a ja robie tak długośc cyklu napół i dzień który Ci wyjdzie to owulacja +/- 4 dni (w przód i tył). to dni płodne. bynajmniej tak wyczytałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki malenka, ale serio mozna sie juz w tym wszystkim pogubic, tez kiedyz zawsze dokladnie z zegarkiem w reku mialam cylke 28 dniowe ale po tym poronieniu wszystko sie pozmienialonajpierw mialam 26 dniowe a teraz nagle 33 dniowe i badz tu czlowieku mądry :-) chyba jedynie na chybilam trafil :-) bo skad mam pewnosc ze zas mi sie okres nie przesunie i zarazem dni plodne :-( bezsensu.... to malenka w niedziel rob ten test i pisz szybciutko wynik, trzymam kciuki :-) :-) ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eszira- mloda żonko:-) gdzie nam uciekłaś czekamy na zdjecia z wesela , obiecałas...:-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raniutko zrobię:-) akurat na niedziele moi rodzice zaprosili mojego pieknego na obiadek, a póxniej jedziemy do kuzyneczki dzidziusia zobaczyć, bo 3 tygodnie temu urodziła:-) albo się rozpłaczę przy nim z żalu, albo ze szczęścia:-) oby to 2:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestes sama
Jest tu nas caly sztab :) Dziwnie kluje mnie jeden sutek, a poza tym - nici. Juz sama wymyslam te bezsensowne objawy urojonej ciazy - wiem, wiem... Jak myslicie - jaka pozycja jest najlepsza do zajscia w ciaze? pamietacie jak Wam sie to przydarzylo? ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ag:-) ja własnie teraz tak czytam i im bardziej myślę tym bardziej mi się wydaje, że to nie możliwe, zeby się udało.. i że chyba sobie wmawiam i za dużo nadziei robę znów.. już sama nie wiem co myśleć.. a najlepszy sposób to...MIŁOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm....
Wydaje mi sie, ze im bardziej chcemy, tym trudniej to dostac, wiec...sluchajcie! Zapomnijcie o dzidziusiach i sprobujce normalnie zyc - pracowac, jesc, kochac sie. Mysle, ze to moze byc dobrym lekarstwem, a pewnego dnia okaze sie, ze juz cos w Was kielkuje. Ja tak wlasnie mam zamiar zrobic! Duzo milosci i dobej nocy! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, chyba masz racje , podzielam twoje zdanie :-) \" Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu, przyjdzie - zrobi niespodziankę\" dobranoc :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 dziewczyny co sie dzieje z ta pogoda ??!! 💤 mamy 1 czerwiec a pogoda jak na jesien... koszmar!!! przy takiej pogodzie nic sie niechce , a przeciez co poniektore maja naprawde duuuuzzo \"pracy \" (w tym cyklu oczywiscie ), ;D chyba jedyne rozwiazanie to wskakiwac do łózia i grzac sie ze swoim mezczyzna❤️ ❤️ [serce ], moze akurat skutki tego grzania przyniosa za niedlugo efekty dluuugo oczekiwane ? oby....🌻 Moje motto na ten miesiąc : 🌻 \"Nie myśl o szczęściu. Nie przyjdzie - nie zrobi zawodu, przyjdzie - zrobi niespodziankę\"🌻 malenka a ty jak sie czujesz ? masz juz jakies objawy? bo Ty jak na moj gust to raczej jestes w CIĄŻY, oczywiscie niechce zapeszac, ale tak mi sie wydaje ❤️ doris i eszira cos nam sie dlugo nie pokazuja , dziewczyny odezwijcie sie co u Was... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 przyozdobilam troszke kwiatuszkami zebysmy wiedzialy ze mamy wiosne pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dzieki Tobie zrobiło nam się tu tak słodko:-D❤️ co do objawów to nie wiem ..piersi mam jakies takie obrzmiałe jeszcze, a dziś w nocy nie mogłam spać, bo dziwne skórcze brzucha miałam..dopiero nad ranem ustały. powiem Ci Kamila, że to bardzo ciekawe uczucie :-D i jeszcze jedna mniej przyjemna sprawa- a mianowicie- rozregulowała mi się przemiana materii, jak wcześniej miałam wszystko ok tak mi teraz cieżko do kibelka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ja też chcę serduszka:-P a poza tym to ja dopiero wstałam:-) ostatnio coś mnie spanie nuży..chyba wynik przepracowania:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻❤️ to malenka gratulejszon , na bank jestes w ciazy!!!! :-) mowie ci to , tak czuje, ❤️ 🌻 ja tez mialam straszne zaparcia, i wzdecia :O Hurrrrrraaaa 🌻 chyba ci sie udalo, wszystko na to wskazuje zrob ten test jak najszybciej( tzn w niedzele jak mowilas) ale zobaczysz ze bede 2 kreseczki !!!! 🌻 no to teraz kolej na mnie.... :D 😘 🌻🌻 🌻🌻🌻🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 mowisz ze jestes chyba przepracowana,i przez to to zmeczenie , musisz teraz dbac o siebie :-) mowię ci ja jednak mam przeczucia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 mowisz ze jestes chyba przepracowana,i przez to to zmeczenie , musisz teraz dbac o siebie :-) mowię ci ja jednak mam przeczucia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śląsku słoneczko sie pojawiło , aż sie zyc che :-) 🌻 ide na jkis spacerek troszke sie dotlenic , bo przez ta pogode sie w domu zasiedzialam ..... zajrze tu wieczorkiem 🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!🌼🌼🌼 Ale się rozpisałyście - super!! Dawno nie miałam tyle zaległości!!🌼🌼🌼🌼 No to może po kolei: Ag- dotarłas już do lekarza? Bo faktycznie ta gorączka i wyciek z piersi to bardziej na stan zapalny wygląda, albo na problemy z prolaktyną - powinnaś to jak najszybciej sprawdzić. Oczywiście dawaj znać od razu co i jak i jak się czujesz. Maleńka - jest tylko jedno rozwiązanie problemu - zrób test, a wszystkie będziemy znały odpowiedz. Nie chcę Ci robić nadziei, bo ostatnio z kim bym nie rozmawiała i u kogo bym na odległość prawdopodobnej ciąży nie stwierdziła,to potem czuje się rozczarowany. Ale oczywiście po tym co opisałaś ciąża jest możliwa, ale też możliwe są zaburzenia cyklu np. po tej luteinie, słabsze krwawienie może być wywołane brakiem w cyklu owulacji itp. - ale bez zrobienia testu nic się nie da stwierdzić, więc już od dzisiaj trzymam kciuki i aż do niedzieli nie przestanę!!!!! Nawet nie wiesz kochana jakbym chciała, żebyś zobaczyła upragnione dwie kreseczkie. Specjalnie dla Ciebie 🌼🌼🌼🌼🌼❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼 Eszirko - no to super, że się wszystko udało i że wesele też było super i oczywiście,że noc poślubna też się udała:) Aż sobie sama swoją przypomniałam... Kamilko - widzę, że Maleńka Ci już wszystko wyjaśniła. Jeśli tak naprawdę chcesz poznać Swój cykl, to kiedy masz dni płodne itp. to proponuję obserwację temperaturową - nawet nie jako metodę na ciążę, tylko właśńie w celach obserwacji Siebie. Jeśli byłabyś zainteresowana to polecam program internetowy do wpisywania sobie tych temperatur i różnych innych obserwacji - jeśli chcesz wyślę linka. To oczywiście dość pracochłonne - bo trzeba codziennie rano, tuż po wstaniu pamiętać o mierzeniu tej temperatury i starać się w miarę regularne życie prowadzić - ale można się naprawdę dużo o Swoim cyklu dowiedzieć - a ten program dodatkowo sam interpretuje wykresy, przelicza kiedy najbardziej płodne dni, kiedy się starać o dziewczynkę, kiedy o chłopca itp. przez pierwszy miesiąc jest całkiem darmowy, potem tylko pewne opcje zostają darmowe, a jeśli chce się pełną wersję trzeba zapłacić (ale moim zdaniem ta ograniczona , bezpłatna jest w pełni wystarczająca). Pozdrawiam Was Wszystkie i z niecierpliwością czekam na wieści niedzielne od Maleńkiej:) (nie nastawiaj się jednak na sto procent, żeby nie było łez i przykrośći)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORIS 🌻jak mozesz wyslij mi tego linka, postaram sie byc systematyczna i bede to wypelniac, przeciez tak dalej byc nie moze,:-( z gory dzieki 🌻🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane, wczoraj przeleżałam cały dzień w łóżeczku, jakiś wirus chyba, bo mama dzowniła, że u nich też połowa rodziny chora. Może na weselu ktoś rozsiewał jakieś bakterie. Nie wiem, w każdym razie mój mąż cudownie się mną zajął, był na każde zawołanie i dzięki temu dzisiaj już mam tylko mały katar:) Bałam się, że będe chora i chora, bo przecież nie mogę za bardzo brać zadnych lekarstw, ale na szczęscie udało się :) Kochane zdjęcia mam już przegrane z aparatu do komutera, piszcie maile, to coś ładnego Wam powybieram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie i oczywiście na Dzień Dziecka życzę Wam dużo dużo dzieciaczków:) Sobie już na razie więcej nie życzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I mojego maila tez
kirin1980@go2.pl Usciski! ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×