Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

Doris.. podejrzewałam juz wcześniej nadżerką..ale gieniekolog przy zwykłym badaniu nic nie wybadał:| ale wolę tą opcję z luteiną;-) POZDRAwiam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara ja jestem..ale ja Ci moge tylko powiedzieć co słyszałam:/ nie znam sie za bardzo.. i z tego co wiem, to sutki ciemnieją..tzn obwódki wokół sutków:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki. Kurcze Doris z tą pogodą to obyśmy się wymodliły, bo ponoć ma się pogorszyć:(. Ja już wszytsko gotowe, dzisiaj poszłam się pokłuć ( cukier i grupa krwi), na szczęście tym razem nie zasłabłam:) Ale kurcze myslałam, że sobie jeszcze w tym tyg załatwie lekarza, żeby się spokojnie bawić na weselu, a tu sobie gdzieś pojechał i dopiero w środe za tydzień. No trudno, takie życie. madziara - trzymam kciuki, żebyś na tym usg zobaczyła swoje maleństwo:) malenka - ja też miałam palmienia po stusunku z nadżerki, choć mnie się to ukaktywniło dopiero w ciąży:) wcześniej nie miałam takich plamień, choć lekarz twierdzi że już wcześniej musiałam mieć tą nadżerke. dziewczynki zdjęcia napewno wyśle, zobaczymy czy każdemu na maile czy jakoś ogólnie, w każdym razie buziaczki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :-) eszira z ta pogoda ta chyba wykrakałaś :-) cos nam sie pogorszyła :-( , ja jak narazie @ jeszcze nie dostałam, choc dopiero spozniami sie 2 dni :-) , troszke zaczynam sioe bac, ze bedzie tak samo jak w tamtym miesiacu :-( , ale jeszcze poczekam, moze akurat.... ma-lenka, nie wiem jak cie pocieszyc, tylko sie nie zalamuj, predziej czy pozniej napewno sie uda :-) zobaczysz, bądz cierpliwa :-) trzymam kciuki!!! pozdrawiam słonecznie (na przekor pogodzie ) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest Kamilka Słonecznie.. ja miałam dzisiaj się smażyć na słoneczku jak wczoraj i czerpać pozytywnej energii.. a tu co:-P? nie dość że moje plamienie jakieś dziwne i skąpe, to na dodatek choróbsko jakieś mnie złapało:/ Eszirka a Twojego ślubu to już się nie mogę doczekać:-D czuję się jakbym sama w nim uczestniczyła;-) Pozdrawiam i całuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu dzis mam wolne , chociaz jednen dzien, :-), moge wiec duzo pisac:-) nie wiem jak u Was, ale na śląsku słoneczko wyszło zza chmurek, wkoncu sie robi cieplo, :-) dziewczyny gdzie jestescie??? :-( zjadlam obiad i jakos mi sie tak spac zachcialo , podbrzuse mnie kłuje, piersi nabrzmialy .... to oznacza dwie rzeczy albo ciaze albo @ !! :-) miejemy nadzieje ze to pierwsze ale chyba jeszcze za wczesie na jakiekolwiek objawy ?!?!?!??? narazie jeszcze nie chce zapeszac, tak jak w zeszlym miesiacu :-( malenka tez mialam nadzieje ze dzis bedzie pogoda w sam raz do opalania :-( i czerpania pozytywnej energi :-) :-) pozatym jak sie jest w ciazy tez plamienia wystepują , wiec nie wiadomo czym one sa spowodowane, moze poczekaj jeszcze... No eszira w sobote wesele, chyba juz wszystko zapiete na ostatni guzik ? ale sie rozpsałam :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu dzis mam wolne , chociaz jednen dzien, :-), moge wiec duzo pisac:-) nie wiem jak u Was, ale na śląsku słoneczko wyszło zza chmurek, wkoncu sie robi cieplo, :-) dziewczyny gdzie jestescie??? :-( zjadlam obiad i jakos mi sie tak spac zachcialo , podbrzuse mnie kłuje, piersi nabrzmialy .... to oznacza dwie rzeczy albo ciaze albo @ !! :-) miejemy nadzieje ze to pierwsze ale chyba jeszcze za wczesie na jakiekolwiek objawy ?!?!?!??? narazie jeszcze nie chce zapeszac, tak jak w zeszlym miesiacu :-( malenka tez mialam nadzieje ze dzis bedzie pogoda w sam raz do opalania :-( i czerpania pozytywnej energi :-) :-) pozatym jak sie jest w ciazy tez plamienia wystepują , wiec nie wiadomo czym one sa spowodowane, moze poczekaj jeszcze... No eszira w sobote wesele, chyba juz wszystko zapiete na ostatni guzik ? ale sie rozpsałam :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upsssss z tego wszytskiego wyslalam to samo dwa razy :-) sorki, odezwijcie sie kobitki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamila..kolejny dzień nie ma słońca:-P(jak pozytywnie zaczęłam:-P) ja zbieram siły..chyba bardziej te psychiczne;-) bo w ciążę jako tako już nie wierże.. nie w tym cyklu:/ za to w następny mam zamiar starać się dalej.. a powiedzcie mi..jak ja mam sobie wyliczyć owulację.. jak cykl mam albo 35-40 dni albo jak teraz 24-28:| (po luteinie ostatnie dwa miesiące) przecież normlanie nie da się.. jedynie na chybił trafił:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim..czuję się już opuszczona na tym topiku:P.. żartowałam:-P zapewne macie dużo zajeć.. Dzisiaj piękna pogoda nam się na południu zapowiada, bo już od rana słoneczko grzeje..zaraz mykam wystawić blade ciałko na balkonik:-) a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Maleńka ja też jestem - tylko nie chciała mi się ostatnia strona otworzyć naszego topiku - kończyło mi się na 8 stronie i na ostatnią nie mogłam wejść:( U mnie też ładna pogoda, a ja się zaraz wybieram na spacerek i może do jakiś sklepów dziecięcych wstąpie:) trzeba się po mału zacząć za wyprawką rozglądąć:) A potem idę z mężem na obiadek (on ma godzinną przerwę w pracy - a pracuje przy samym Rynku krakowskim, więc sobie coś dobrego zjemy:)) i nie musze dziś gotować:)! Pozdrawiam serdecznie!!!! Eszira - jak tam nerwy???? Już tak niedlugo:) Będzie super - zobaczysz!!!!🌼❤️🌼 A co ma lekarz do zabawy na weselu - nawetnie myśl w ten sposób - musisz się super bawić, a Twoje maleństwo razem z Tobą!!!! Tylko potem nie szalejcie za bardzo:P, chociaż jeśli z ciąża wszystko w porządku to czemu by nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Doris fajnie się masz, że w Krakowie mieszkasz:-) przeszłabym się na spacerek na krakowski rynek..ale mam jakieś 100 km do Ciebie:-P Eszira pewnie już w zenicie Twoje podniecenie:-D daj znać chociaż jednym krótkim zdaniem co u Ciebie:-) a ja idę zakuwać..dzisiaj egzamin z krajoznawstwa:/blech.. POZDFRAWIAM i miłego dnia życze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to trzymam kciuki za egzamin:( Na pewno dobrze bedzie! Pisemny czy ustny? Ja zawsze wolałam pisemne, chociaż po ustnych szybciej wyniki sie znalo:) Tak czy tak pewna jestem, że Sobie doskonale dasz radę🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisemny Doris..na szczęście pisemny:-)i wyniki napewno będę zaraz znać bo znając życie zaraz sprawdzą:-) oj jak mi się nie chce uczyc:/:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam kochane, własnie jestem już w papilotach na głowie:), najchętniej to bym uciekła strasznie się o wszytsko martwie, ale będzie dobrze:) mam tylko nadzieje, że o niczym nie zapomnieliśmy:) Pozdrawiam wszytskie cieplutko, pojawię się jak tylko będę mogła. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Eszirka to już jutro:-D szampańskiej zabawy życzę:-)wybawcie się za wszystkei czasy:-) no a później noc poslubna:-D GRATULACJE:*i życzenia wszystkiego najlepszego:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszirka - 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 wszystkiego najlepszego, bawcie się jutro super i przez całe wspólne życie również:) cudnej pogody, uśmiechu, jak najmniej stresu i w ogóle wszystkiego naj...🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) eszira juz pewniecała w nerwach do kosciola sie szykuje, ale jej zazdroszcze :-) eszirka duzo szczescia i milości :-) malenka w tym miesiacu moge zaś ci rękę podac !!!! :-( ja tez znow okres dostalam, myslalam ze padne, zaskoczona bylam strasznie :-( , chyba cos jest ze mna nie tak!! juz sama nie wiem.... a jednak w ciaze nie jest tak latwo zajść jakby sie komus wydawalo...:-( daj znac jak ci egzaminy poszly :-) Mam pytanie do DORIS, doris czy to prawda ze po poronieniu trudniej zajsc w ciaze?? moze to przez to tak sie taraz dzieje?? no nic eszirka milej zabawy tylko uwazaj na dzidzie ;-) pozdrawiam Was wszystkie pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - jednorazowe poronienie pod względem fizycznym zupełnie nie ma wpływu na następne ciąże - niestety zdaża się to kobietom tak często, że lekarze nawet nie zalecają specjalnych badań, przyjmując, że na pewno nie świadczy to o żadnym problemie - najważniejsze,że byłaś w ciąży czyli na pewno zarówno u CIebie w organizmie wszystko w porządku jak i u Twojego mężczyzny:) Dopiero wielokrotne poronienia powinno się kontrolować, badać i ewentualnie leczyć. Natomiast zdaża się tak, że kobiety po poronieniu psychicznie są słabsze - wspomnienie tego co przeżyły może je troszkę blokować a przez to blokować organizm. Ale wielokrotnie już w różnych miejscach to pisałam dopiero jeśli para współżyje bez żadnego zabezpieczenia, 2-3razy w tygodniu przez okres 12 miesięcy i nie dochodzi do poczęcia to należy się zacząć przejmować i szukać przyczyny. Naprawdę żeby doszło do ciąży musi się wiele czynników w odpowiednim czasie połączyć - i to wbrew pozorom rzadko się zdaża od razu. Uważa się, że nawet jeśli para jest całkowicie zdrowa, płodna to tylko 20% szans, że w pierwszym cyklu się uda!!!! A tak naprawdę z tego co przeglądam tutaj topiki to większość par zachodzi średnio po pół roku starań - więc dajcie sobie czas i nie odliczajcie kiedy dni płodne itp. bo naprawdę pierwszy rok \"niezachodzenia\" nie uważa się za żadną patologię - po prostu tak może być!!! A o poprzedniej ciąży myśl tylko i wyłącznie w kategoriach pozytywnych - byłaś w ciąży już raz, więc napewno będziesz drugi, musisz się tylko uzbroić w cierpliwość i poczekać aż maleństwo się zdecyduje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila nie poddawać się to najważniejsze..i ciągle mieć nadzieje i wierzyc:) a egzaminy mi przełożyli na dzień dziecka:-P hehe:-) pewnie wszystkim chca zaliczyc;-) ja okresu jako tako nie miałam tylko to krótkotrwałe plamienie..mam nadzieję wciąż:-) i w pon mam zamiar dzwonić do gina się umówić na wizytę:-) przyznam że mam nadzieję, ze może teraz.. KAMILA pamiętaj nei poddajemy się:-):*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki:-) co prawda słoneczko za oknem nie chce świecić ale jakoś pozytywnie nastawiona do świata wstałam:-) ta nadzieja się chyba we mnie rozbudza;-)poza tym nie ma to jak zostać wytuloną przez swojego mężczyznę:-) Eszirka za Tobą juz najpiękniejszy dzień życia kobiety:-)(albo jeden z nich wielu;-)) jak tam samopoczucie Młoda Pani?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia
witam wszystkie panie, fakt pogoda nie najlepsza zwlaszcza tu na slasku, ja tez mam zamiar starac sie o dzidziusia, ale to dopiero za miesiac, bo odstawiam tabletki anty, a poza tym jeden 4 letni lobuz juz bawi sie w pokoju wiec jeszcze musze sie przyzwyczaic do mysli ze bedzie takich dwoch heh :) A swoja droga to ciekawa jestem ile tym razem nam to czasu zajmie, bo pierwszy raz za dlugo nie czekalismy, niecale 2 miesiace, wiec moze i tym razem tak szybko poleci, w planach mam by w przyszlym roku byc mama dwoch lobuziakow,pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiasia witaj:-) no na śląsku to nie ma co mówic o ładnej pogodzie:/oby już niedługo.. asia (dobrze myslę?) ile masz lat? powodzenia w staraniach życzę:-) oby jak najszybciej owocnych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiasia
hej ma-lenka 20 tak masz racje mam na imie asia i mam 25 lat, propos pogody to fakt zalamka, jak zobaczylam ta ulewe w poludnie to myslalam ze sie poplacze, bo juz sobie wyobrazilam jak wedruje z moim maluszkiem w taki deszcz jutro do przedszkola heh , dzieki za zyczonka i przesylam je wszystkim kobitkom ktore tez sie staraja , a swoja droga juz sie nie umie doczekac jak w domu znow zawita ten slodki placz niemowlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×