Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

widze, ze Doris zdazyla sie zjawic :-) pozdrowka sierpnioweczko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doris26
dzieki doris jestes KOCHANA , a co do ciazy to bardzo bym chciala, tylko teraz po tym wszystkim co czytam na necie JAKIE KOBIETY MAJA PROBLEMY Z CIAZA strasznie sie boje, :-( a jesli zrobie ten test krwi wynik bedzie dzis czy trzeba czekac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moglo tez tak byc, ze w tym cyklu w ogole nie mialas owulacji - co sie czesto zdaza i dlatego miesiaczka sie przesunie. Nawet jesli wspolzylas w dni plodne to jeszcze nie koniecznie oznacza ciaze. Jedynym rozwiazaniem bedzie test, albo czekanie - bo albo ta miesiaczka sie pojawi, albo faktycznie jestes w ciazy! Ja Ci wiecej niestety nie pomoge - zrob test albo poczekaj 2 tyg. i jesli miesiaczka sie nie pojawi to idz do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do joanka
joanka 19 dni po skonczeniu okresu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj jest w ten sam dzien. Bez wzgledu na to czy jestes w ciazy czy nie - nie czytaj zadnych topikow o problemach w ciazy - bo 95% ciaz jest bez zadnych powiklan i masz myslec pozytywnie!!!!! Wiem jak to jest jak sie czlowiek naczyta i wyobraza Bog wie co - moja recepta - ZAKAZ CZYTANIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jesli 19 dni po skonczeniu - to raczej bardzo malo prawdopodobne, zebys byla w ciazy:( chociaz w przyrodzie wszystko mozliwe... ja zrozumialam, ze w 19 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doris26
jejku doris co ja bym bez ciebie zrobila? jestes przekochana , narazie pedze do apteki po tescik i zobaczymy, moge zrobic go teraz czy lepiej rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doris26
ale 4 dni po skonczeniu okresu tes wspolrzylam bez zabiezpieczenia, pozniej dopiero w 19 dniu Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dokladnie o to pytalam skoro 19 dni po skonczeniu, wiec pi razy oko w 24dc to juz jest baaaaaaardzo watpliwe, zeby byl plodny przy 29dniowych okresach musialoby sie cos superekstra poprzestawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doris26
jejku ale jestem panikara, dobra narazie wam juz nie bede marudzic , zobaczymy co test wykaze, pozdrowionka i jeszcze raz DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy ile trwa u Ciebie okres Joanka - milo Cie widziec:) dobrze, ze wyjasnilas z tymi dniami - bo ja caly czas zle rozumialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesli trwa 7 - to wspolzycie w 11dc daje wieksze szanse niz w dwudziestym ktorymstam - ale nam dajesz zagadki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :-) efekt 11dc/12dc przy 29dniowych cyklach wlasnie mnie skopal od srodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tutaj chyba jeszcze krotsze cykle, bo skoro 28.02 pierwszy dzien cyklu a spodziewana miesiaczka 26.03 - bo znaczy, ze cykl 26dniowy - a wtedy ten 11dc bylby akurat:) CHyba ze Do doris nie wziela pod uwage, ze luty ma tylko 28dni! I moze stad ten caly problem a miesiaczka sie pojawi jutro:( Juz sama nie wiem - same zagadki:) poczekamy na wynik testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie - to ja nie zauwazylam, ze to sie dzialo na przelomie lutego i marca :-) bo ja juz od dawna jedna noga w kwietniu - tak mi wiosna do glowy uderzyla no to 11dc w takim wypadku, to faktycznie strzal w dziesiatke pewnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doris26
dzieki dziewczyny, za pomoc, macie racje poczekamy na wynik testu zrobie go wieczorkiem , i dam zanc jak mi sie uda :-) !!!pozdrawiam i jeszcze raz bardzooo bardzooo dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do doris26
ok, w takim razie do wieczorka i milego dnia WAM zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
rany Doris, a ja znow mam do Ciebie pytanie, bo sie przestraszylam. Nigdy nie mialam raczej skrzepow w miesiaczce (albo nie zwrocilam uwagi), a wczoraj (to byl trzeci dzien okresu) zauwazylam takie dosc duze dwa chyba skrzepy, wielkosci paznokcia, ale to bylo jasniejsze niz krew!! wygladalo jak kawalek ciala, ale dalo sie rozgniesc, taka niby skrzepnieta krew, ale z czyms jasniejszym :(jezu przepraszam ze tak to opisuje, ale sie okropnie przestraszylam. niedawno mialam rogione usg zewnetrzne i wewnetrzne , co to ma byc??? okres mam normalny jak zawsze, tylko te skrzepy, to moze byc objaw ciazy?? a jesli nie ciazy, to czego?? przepraszam za opis ale inaczej nie umialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc kobieta byc kobieta - to najprawdopodobniej fragmenty zluszczonej blony sluzowej Twojej macicy - jesli przypominalo w konsystencji troszke watrobke - to to na pewno to. Wiele kobiet tak ma - w krwi miesiaczkowej nie robia sie skrzepy (ze wzgledu na jej sklad), co latwo zauwazyc, bo ani na podpaskach, ani na tamponach nigdy krew nie krzepnie . Przed miesiaczka blona sluzowa macicy jest bardzo przerosnieta - przygotowuje sie do przyjecia zarodka, a miesiaczka to po prostu na skutek zmiany hormonow zluszczajaca sie ta blona sluzowa -bardzo czesto kobiety zglaszaja obecnosc we krwi miesiaczkowej wlasnie takich niby skrzepow - ale to nie sa skrzepy tylko tak jak pisalam zluszczone wieksze fragmenty tej blony - mysle, ze wczesniej tez je mialas tylko nie zwrocilas uwagi - nie jest to objaw ciazy na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być kobietą Doris ma rację, to skrzepnięta krw, pytałam się teraz gina jak byłam, czy może to być niepokojące. Powiedział, że raczej nie. Ty miałaś tylko dwa.. a ja mam mnóstwo skrzepów przez pierwsze 3 dni okresu..Dlatego, żeby mnie uspokoić i sprawdzić na wszelki wypadek zaproponował mi gin cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - a co tam u Ciebie? Lepszy troszke humor? Poukladalo sie z Chlopakiem? Pozdrawiam D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc koobieta
Czesc dziewczyny, strasznie Wam dziekuje za wszystko, uspokoilyscie mnie , doris Ty zwlaszcza . Okres juz mi sie konczy bo to 6 dzien, no ale byl normalny, wiec troche sie uspokoilam, no ja straszna panikara jestem Bo jak sie tak naczytalam ze mozna miec okres w ciazy, to naprawde mozna zglupiec......Ale gdybym byla w ciazy to dalej by mnie bolaly piersi itd. prawda? A nie bola juz :D chyba jednak zrobie ten test :D moj chlopak sie ze mnie smieje ze mi kupi jeszcze reklamowke takich z apteki zebym sobie robila codziennie na dzien dobry ;) ma-lenka mam nadzieje ze u Ciebie sie wszystko poukładało? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziękuję Doris u mnie lepiej:-) (śmiałam sie bo już 1 kwietnia złamaliśmy \"przyrzeczenie wstrzemięźliwości;-) ale teraz już wzieliśmy to bardziej na luz. Miejmy nadzieję, że \"przypadkiem\" się uda:-) ) ps.wiem, ze to głupie pytanie..ale może wiecie co wspomaga zajśćie w ciąże:>? być kobietą..a chłopak to chyba tak z troski bardziej;-)nie popdaj kobieto w paranoje:-P POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malenka - No to dlugo Chlopak nie wytrzymal:) i cale szczescie - wiedialam, ze tak bedzie:))) co do wspomagania - to przede wszystkim nie myslenie uciazliwie o tym, ze sie chce zajsc w ciaze -tylko podchodzenie na luzie - jestescie oboje bardzo mlodzi, wiec nie ma powodu, zeby sie stresowac i spieszyc. A z takich praktycznych uwag - najlepiej wspolzyc co drugi dzien - wtedy plemniki maja szanse sie odnowic i sa ciagle gotowe - jednym z glownych bledow starajacych sie jest zbyt czeste wpolzycie (po kilka razy dziennie - co w rezultacie wcale nie sprzyja). Najskuteczniejsza pozycja jest pozycja klasyczna, a do tego najlepiej jak kobieta podlozy sobie poduszke pod pupe (wtedy korzystnie uklada sie szyjka macicy) - i do tego jesli po stosunku polezy jeszcze z 10 minut z taka pupa do gory - mozna tez uniesc nogi i np. oprzec o sciane - chodzi o to zeby mechanicznie utrzymac jak najwiecej nasienia w tylnym sklepieniu pochwy - czyli nie wstawac od razu, nie brac prysznica itp, tylko spokojnie polezec:) Na razie przypomnialam sobie tyle, jesli mi cos jeszcze przyjdzie do glowy to napisze na pewno, pozdrawiam serdecznie. Byc kobieta byc kobieta - dobrze, ze Twoj Chlopak podchodzi do tego z takim poczuciem humoru:) Moim zdaniem nie ma sensu robienie testu - ale jesli naprawde Cie to tak gnebi to lepiej zrob i przestan wreszcie o tym myslec:) milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dziękuję za porady:-D co do tego współżycia kilka razy dziennie to słyszałam:-) ja myslę, że przede wszystkim stres jest naszym wrogiem.. nie tylko jeśli dotyczy to prób zajśćia w ciążę, bo także innych dziedzin w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc kobieta byc kobieta
wlasnie mysle o tym tescie, ale jesli wyjdzie pozytywny, mimo braku ciazy, to dopiero umre na stres....czy to niemozliwe??? zropbie po ponad 2 tyg. od hmm...pettingu (bo stosunkiem tego nijak nazwac sie nie da) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być kobietą.. nie masz co się stresować, niepotrzebnie robisz test(chyba, że już naprawdę zaczęłaś panikować i myślisz, ze jesteś w ciaży) pomyśl logicznie.. -do stosunku pełnego nie doszło! (a jesli nawet sperma znalazła się przy ujściu pochwy-plemiiki nie kaskaderzy i też potrzebują odpowiednich warunków by przetrwać!) - okres miałaś (!!!) -nie masz żadnych wczesnych objawów ciąży, typu bóle piersi mdłości czy tym podobne:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po weekendzie, Ma-lenka ciesze się, że wszytsko dobrze z chłopakiem. Nie stresujcie się i wogóle nie myślcie o tym, że chcesz ciąży, ciąza zwykle przychodzi niespodziwanie jak jej się wcale nie planuje:P. Wtedy się nie stresujesz, robisz sobie co chcesz jest przyjemnie, a tu nagle się dowiadujesz że się udało, i wcale się nie musiałaś starać:). No a jeśli już tak na poważnie myślisz o dzidzi w krótkim czasie, to możesz zacząć sobie brać kwas foliowy, no i nie pal, nie pij itp. Napewno wcześniej czy pozniej zajdziesz w ciąże, pewnie wcześniej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eszira dziekuję za ten optymizm:-) no lepiej jest między Nami, ale ostatnio mamy strasznie mało czasu dla siebie.. stąd pewnie te spory i kłótnie, o byle co w sumie. Kwas foliowy biorę już od miesiąca:)i staram się dbac o siebie.. no problemem są papierosy, bo piwko jak siedzę w barze to sobie zawsze daruję wolę soeczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×