Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ma-lenka20

test a ciąża

Polecane posty

dziewczyny, pomozcie , okres spoznia mi sie juz 8 dni, wczoraj robilam test i wyszedl wynik ujemny, czyli ze brak ciazy, ale mam powiekszone piersi, mdlosci .... czy moze to byc jednak ciaza?moze za wczesnie jeszcze bylo na test?jezeli pojde jutro do gina wykryje mi juz tak wczesna ciaze? prosze poradzcie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Myślę, że test wykryłby już ciążę. Ginekolog może ją stwierdzić 5 tyg. od zapłodnienia. Ja ostatnio miałam wszystkie objawy ciąży a tu figa z makiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak nie? a jest jeszcze jakas sansa ze moze akurat? osiem dni spoznia mi sie okres... co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dadada
To w końcu chcesz być w ciąży czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze chce.... i myslalam ze tym razem sie udalo.... okresiku jeszcze nie ma to moze akurat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dadada
A miałaś regularnie? Jaki robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres mam zawsze regularnie , a test nazywa sie\" bobo- test\" , jakis plytkowy, moze test byl felerny ?? jak myslisz? slyszalas cos o tym tescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Niewiem co Ci poradzić. Skoro okres masz regularnie to powinnaś być w ciąży. Dziwi mnie tylko to, że test nie wykazał ciąży. Ale podobno czasami testy robią takie figle. Może spróbuj zrobić jutro rano inny test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, chyba bede musiala tak zrobic, ale raczej nie jutro poczekam jeszcze pare dni, bedzie bardziej wiarygodnie, slyszalas moze o jakis najlepszych testach ciazowych, najbardziej wiarygodnych ? z gory dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Jak byłam w ciąży to robiłam Quick, takie płaskie opakowanie z dzidziusiem, i wykazał ciążę tylko nie pamiętam ile spózniała mi się miesiączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam Quick view taki z dzidziusiem i mozna go zrobic o kazdej porze dnia.. W jednym dniu zrobilam dwa jeden rano drugi po poludniu aby sie upewnic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdarzalo wam sie ze test wykazywal brak ciazy , a jednak bylyscie w ciazy??? od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Mi się tak nie zdarzyło, ale słyszałam i czytałam na tym forum, że niektórym dziewczynom tak się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam test dokladnie w 29 dniu i byl negatywny, nie wiedzialam ze jestem w ciazy, dopiero po kolejnych dniach martwil mnie brak okresu i znow zrobilam i wtedy wyszedl pozytywny.. nie ma co sie spieszyc z testem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje , chyba bede musiala poczekac jakis tydzien, na kolejny tescik, dzieki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - jesli zalezy Ci na szybkim upewnieniu sie czy to ciaza czy nie to zrob test z krwi (poziom HCG lub Beta-HCG) - poczytaj na pierwszych stronach moje wypowiedzi na ten temat. Ten test w przeciwienstwie do sikanych daje 100%pewnosci. Wyniki zazwyczaj jeszcze w ten sam dzien, nie trzeba byc na czczo. A jesli wolisz poczekac to do ginekologa jest sens isc 14 dni po terminie spodziewanej miesiaczki - czyli juz niedlugo:) A jesli jestes cierpliwa to rzeczywiscie odczekaj jeszcze pare dni i zrob kolejny test sikany. Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris dzieki , jednak poczekam jeszcze 6 dni i pojde do gina, a w miezy czasie zrobie jeszcze jeden tekst sikany , mam nadzieje ze to jednak ciaza :-) , bede przeszczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja też robiłam bobo test - w trzecim dniu spodziewanej @ i wysżły dwie kreseczki, ta druga bardzo słabiutka, ale była:) Pozniej dla potwierdzenia zrobiłam badanie krwi, naparwde polecam to badanie, zrób sobie i będziesz mieć pewność, nie będziesz musiała czekać i martwić się o okres jeszcze te kilka dni do następnego testu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila=> zrobiłam test 3 dni po spodziewanej @ i nie pokazał ciąży. Gdy zrobiłam 2 dni potem test innej firmy - ciąża jak malowana!!! Teraz jestem w 8 miesiacu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja robilam
dzisiaj pre-test i wyszedl brak ciazy a jestem 2 dni po spodziewanej@ i nie wiem juz czy jeszcze za wczesnie czy to felerny test czy faktycznie brak ciazy bo objawy nieby ciazowe mam ehhhh poczekam jeszcze pare dni jak nie przyjdzie @ to powtorzejeszce raz ale juz innej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy te badanie krwi moge zrobic u siebie w przychodni?? ? chyba jednak nie zniose dluzej tej niepewnosci, chcialabym juz wiedziec ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - najlepiej zadzwon i zapytaj - jesli robia rowniez badania odplatnte to na pewno mozesz u Siebie w przychodni i zapytaj tez kiedy bedziesz miec wynik, bo wiem,ze w prywatnych laboratoriach wyniki sa szybko, ale w przychodni to pewnie roznie moze byc - a zeby nie kazali Ci czekac np. tydzien. Pozdrawiam i nadal trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropek - bardzo nam milo, ze sie dolaczylas - jesli na tescie wyszedl choc cien drugiej kreski to na pewno jestes w ciazy -GRATULUJE!!!!! Ona nie musi byc ani tak silna, ani tak gruba jak wzorcowa, wazne,zeby sie pojawila:) a skoro miesiaczki juz nie ma 10 dni to znaczy, ze zarodek sie slicznie zaimplantowal i za jakis tydzien bedziesz go mogla zobaczyc na USG:) Dbaj o Siebie - i koniecznie lykaj kwas foliowy, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila23, asiapanda, Brzusio77, Wanka, Dadada, Kropek:-)WITAM:-) Kamila23 życzę Ci tego dzidziusia z całego serduszka.. wiem, co teraz czujesz:-)ja mam nadzieję, że nam też się niedługo uda:-) Eszira a jak tam u ciebie jak ciążowe samopoczucie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris czy jesteś tu może? mówiłaś, że jesteś lekarzem, bardzo chciałabym wiedzieć, czy powinnam się martwić i lecieć do lekarza albo do szpitala, mam od rana jakieś brązowe plamienie, nieduże, ale jednak. Nic innego się nie dzieje, nie boli mnie brzuch, nie mam mdłości, ale niepokoje się. Plamienia w ciąży chyba sa niewskazane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma-lenka, no właśnie widzisz, nie wiem co się dzieje, panikować czy nie? Siedze w domu i nie wiem co robić, wizyte mam dopiero za tydzien, boje sie tyle czekać i nic nie robić:( Po za tym własnie wydaje mi się to dziwne, że nic mnie nie boli, nie mam mdłości, może coś jest nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×