Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto_nick

Gdy oszalejesz dla faceta, którego nigdy nie zdobędziesz...

Polecane posty

Gość Marcellla
No dzisiaj troche lepiej,myślę,ale już nie tak obsesyjnie. Cholerka jak się dowiedziec kiedy facet sie urodzil? Macie jakieś sposoby ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
No więc mojego melodramatu ciag dalszy No niestey dzisiaj "miałam z NIM kontakt i niestety jestem zakochana jak nastolatka Głupia kretynko,zwariowałas Facet by chyba umarł nagle gdyby znał moje mysli i moje odczucia generalnie się nigdy tego nie dowie a ja stara idiotka ,która " jest niby szczesliwa" ztym co ma i nie jest sama ZAKOCHALAM SIE Och nie mogę jak ja pragne GO przytulic Ludzie!!!!!!!!!!!!!!!! Co ja mam zrobić Jak przestac mysleć????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przestać myśleć... może wyobrazić sobie ze zostaniesz zapewnie wykorzystana i porzucona... gdy zauważy że za bardzo ci zalezy to się może tobą zabawić jak zabawką... więc... warto sienad tym zastanowić. Bo facet którego ubóstwiasz JEST TYLKO CZŁOWIEKIEM i jak każdy człowiek może miec taką słabość że wykorzysta słabszych od siebie już o bezbronnej i zaślepionej miłością kobiecie nie wspominając. Wyleczenia z zaślepienia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Dzieki z dobre słowo To wszystko jest irracjonalne kompletnie Jakiekolwiek "wykorzystanie" nie wchodzi w gre.Wiem to. Jego pozycja............ i moja sytuacja Nie to jest ABSOLUTNIE NIEMOZLIWE to prawie tak jakbym chciała poderwać prezydenta USA no moze trochę przesadziłam ale ............. czy ja chce GO poderwac Nie wiem Wiem ,że jest szalenczo mi bliski i wiem ,ze nie mogę się z tego uwolnić a chyba chciałabym ............Stosuje juz rozne psycho-taktyki Gdyby "swiat zewnętrzny znał moje mysli to też by się zdziwił Jestem nienormalna Po co mi to po co mi ten ucisk w zoładku gdy mysle o NIM ,a myślę cały czas..... Nie mogę jeśc na dodatek wiem ,że mam super rodzinke No mozna zwariowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Moje myśli sa przy NIM ,caly czas gdy pracuje ,i odpoczywam ,ja jestem chyba obłakana :( Moj stan jest nieciekawy ,bo czekam tylko na chwilę kiedy jestem sama i wtedy .......... marze i tylko to mam . Jak z tego wyjśc,to trwa juz ok 3 lat :( i okresowqo się nasila Już próbuję "złorzeczyc" na siebie,marnuje sobie życie, dosłownie wszystko co robie ,robię z myslą o NIM,nawet jak kupuję ubrania ,jestem u fryzjera,to myslę czy podobałabym się JEMU....... z jego strony , w czasie rzadkich i krótkich nazwijmy to "słuzbowych" spotkan,słyszę tylko całe mnostwo komplementów wiem ,że on jest dobrze wychowanym no neistety nieco starszym Panem ,więc pewnie tak z grzecznosci:( Ludzie !!!!!!!!!!!!!!!!! Pomocy!!!!!!!!!! Nie da sie tak życ, ciekawa jestem czy ON moze w jakis sposob odbierac moje mysli No nie ja kompletnie oszalałam :(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN to tylko ja
Szukajcie swojej prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa21
ja oszalałam spotkamy się czasem ja chce z nim być a on się mną bawi chodzi mu tylko seks:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcello- to, o czym piszesz to czyste szalenstwo, obsesja i dla wlasnego dobra musisz sie wyleczyc. Swoja droga naprawde dlugo trwa ten stan u Ciebie, moze tylko dlatego, ze obiekt jest niedostepny? nie wiem, nie czytalam calego topika- sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN to tylko ja
Macie mózgi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkaa21
jak ja mam się uwolnić od niego mówie sobie że się z nim nie spotkam a jak tylko zadzwoni to mało się nie posikam ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN to tylko ja
Bo nie masz mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
To niestety w moim przyp. nie jest zalezne od mózgu :(::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN to tylko ja
zerwijcie kontakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezkoc/a/hanka
a czy facet zrywajac kontakty moze to robic dlatego, ze nie radzi sobie z wyborem? no moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN to tylko ja
Co was w nich podnieca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AXN to tylko ja
Masz coś do powiedzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_wawa
jesli mezczyzna chce byc z kobieta to z nią bedzie i tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko się żalę
Witam🌼 Moja historia jest troszkę inna od Waszych. Poznałam Go w szkole, On wodził za mną wzrokiem, próbował zagadać, ale ja udawałam niedostępną, młoda byłam, głupia byłam. W końcu przestał się starać i sobie odpuścił. Jestem po prostu nieśmiała, niepewna siebie, bałam się takiego przystojniaka, tego, że nie będę potrafiła z nim rozmawiać. Myślę, że nigdy o Nim nie zapomnę, wczoraj jechałam z nim autobusem, on mnie nie widział nie dostrzega mnie, biło mi serce i miałam łzy w oczach. Czasem mam wrażenie, że to nie miłość a obsesja, tkóra nota bene trwa już od 4 lat!! Poznawałam wielu mężczyzn ale żaden z nich nie ma tego czegoś co on w sobie ma, już nigdy się nie zakocham:( Nie po 4 latach. Myślałam, że jak zobaczę go po roku to mi przejdzie, a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Ja znów śpiewam swoją piosenkę o facecie ,który jest moją obsesjai szalenstwem ,bo jak można nazwac To gdy dojrzała kobieta się tak zadurzyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Myśli moje obsesyjnie pędzą ku Niemu Nie moge sobie z tym poradzic :( Nie śpię ,nie mogę jesc i właściwie normalnie życ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, moim zdaniem jesli Ty o nim myslisz bardzo, bardzo mocno to bardzo możliwe, że on to odczuwa:), o ile to co Ciebie znim łączy nie jest tylko wymysłem twojej wyobrazni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
No niestety jest to chyba wytwor mojej wyobrazni,bo jak inaczej mogłoby byc ,gdy dojrzała kobieta, mająca rodzinę i kochana......... Nagle zupełnie niespodziewanie przy okazji nazwijmy to oficjalno-słuzbowo-prywatnej spotyka,starszego statecznego Pana i.............. się zaczyna. Wczesniej tak oto po prostu go znała ,bo jest z tego samego kregu zawodowego. On nawet pewnie ,przez mysl mu nie przejdzie ,że cos takiego moze się z nią dziac,bo przeciez ona nie "rzuca mu się na szyję". Ona tylko tak niesamowicie ,jak nigdy dotad w życiu czuje jego bliskośc,i nie może o Nim zapomnieć.......... Bardzo to skomplikowane ,ale jestem na tyle szalona ,że nie mogę sobie ztym poradzie Jak mogę sobie pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Co mi poradzicie ?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze mi ktos wytlumaczyc co to znaczy walczy o faceta? bo nie bardzo rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, co ja bym radził, ja bym się dowiedział na twoim miejscu, czy on nie czuje czegos do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyna rada: najpierw zdobądź a potem oszalej...W szaleństwie wszystko może wyjść na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Hmm,dzięki za rady ,ale problem w tym,ze ja nie wiem czy chce Go zdobyc............. jak kobieta mezczyzne,sama nie wiem ,chciałabym bć blisko Niego ........... chcialabym Go poznac blizej w mojej i jego sytuacji to nie wiem sama tylko tak jakoś dziwnie sie zakochałam a nie wiem czy jestem zdolna do działan konkretnych chociaz kto wie??????????? jak sie dowiedziec czy on cos chociaz mysli o mnie ??????????? to chyba nie jest możliwe nie jestesmy nastolatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×