Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto_nick

Gdy oszalejesz dla faceta, którego nigdy nie zdobędziesz...

Polecane posty

Gość Marcellla
Jestem i zyje i myslę Mam poczucie ,ze jesli GO "nie sprobuję " to moje życie zmarnowane Oj coś rozumku nie za wiele :( prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszazie
No to fakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tak mam, kocham ale nie jestem kochana :( to trwa juz jakis czas, w pewnym momencie myslalam, ze cos sie posunie do przodu, mianowicie spotkalismy sie z mojej inicjatywy, ale w sprawie raczej dosc neutralnej. nic z tego nie wyniklo, ja sie nie wychylam bo sie boje odrzucenia :( eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie dobrze! Najważniejsze, to nie poddawać się i walczyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama walczę, więc wiem, że niełatwo (patrz: wypowiedź z 27.03. z godz.20:00), ale lepiej walczyć, żeby sobie potem nic nie wyrzucać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Tak myślę i myślę i doszlam do wniosku,że GO kocham i to juz jest wspaniałe i nie dam tak łatwo " za wygraną" będę piekna i uwodzicielska tak sprobuję a co mi tam Kocham GO i marzę o Nim i jest mi TAK BLISKI co mam zrobić jak mnie to opętało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
A czemuz to Aboxx tak krytycznie ?????????????? Co to nie moge poderwac faceta????????? Och ale jestem bojowo nastawiona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouchy
Abox-->kim jestes, ze tak kategorycznie tu sie wypowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klapouchy
hmm raczej zdrowym rozsądkiem, bo sumienie to ja mam....ale mi tez kiedys przygadales

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Abox! A jesli TO jest miłosć mojego zycia ???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemożliwe ; bo jest moim wykladowcą tym bardziej tragiczne bo na razie jest wolny ale kreci z jakas laska, tez studentka, wiec niby mozna bo zachowuje sie przy nim jak zahipnotyzowana histeryczka to juz trwa 3 ;lata i mam dosc jestem masochistka; ciagle wybieram jesgo kursy, obiecuje sobiez ez tym koncze nie moge jestem sama bo nie potrafie pomyslec o kims innym...nawet jak chce skoncze studia i z czym zostane? z niczym, z wypalonym wnetrzem z czterema latami cierpien z bolem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde w to wierzysz ,ze sie da??????? ( to bylo ironiczne:/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Abox....... to nie jest tak jak myslisz wiem ,że jestem moze niedojrzała w tym zauroczeniu wiem,ze jest to prawie niemozliwe zdobycie GO ale głownie dlatego ,że jestem dojrzała jednak............... to spadlo na mnie nagle i wiem ,że Go kocham i myslę o Nim i to już daje mi szczęscie nie do konca oczywiscie ale co mam zrobic? Cierpie też chcialabym to "odpędzić" od siebie staram się I NE MOGE!!!!!!!!!!!!!!!! Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Tak juz jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nio i co
dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Abox , nie wiem, przeciez nie zakochałam sie na własne życzenie to przyszło samo :) i jest silniejsze ode mnie uwierz mi z drugiej strony nie chce niszczyć tego co mam i krzywdzic innych i dlatego jak widzisz mam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
MOj maż nie jest kapciowaty rownież........... to nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREK
Marcellla, Jak go zdobyć? - zapytaj się męża, on wie w czym wyglądasz najlepiej (ubranie) oraz zna Twoje walory intelektualne (flirt). Jak Ci się uda zdobyć tego gościa to on (mąż) napewno będzie dumny z tego, że jego rady przyczyniły sie do Twojego sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Nie żartuj Trek nie jest mi do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREK
To nie żarty - zrób tak, a zobasz jak szybko cała sytuacja się wyklaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Tra-la-la dobre sobie ja wiem najlepiej w czym wyglądam dobrze............. zakochalam sie beznadziejnie i tyle dokładnie to........... oszalałam i juz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREK
A co z walorami intelektualnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
O to sie nie martw ;0 NIE JESTEM GŁUPIA GASKĄ bo może lepiej gdybym nia była a tak w ogóle to nic nie rozumiesz bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
Podjęłam decyzję. Zmieniam pracę. Mam męża, dziecko. Czas przestać zachowywać się jak zakochana smarkula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
No to nie ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobra nie będę wiecej już TU pisac Bez sensu to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
To spadaj wiedźmo bo rzygam na to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TREK
Jasne, że nic nie rozumię bo przecierz Twoja sytuacja jest taka wyjątkowa! Zabierasz się do tego (niego) jak pies do jeża, nie szkoda czasu - trzy lata to trochę jest. Zaryzykuj, zrób skok na bank i albo ukradniesz miliony albo wsadzą Cię do pierdla. A tak w ogóle, to jedynakiem jestem, o siostrze nic nie wiem - się musze mamy zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcellla
To nie czytaj trollu Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×