Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andriusza

Problemy ze wzwodem

Polecane posty

Gość mariolka 5555
a do jakiego lekarza trzeba się zgłosić jeśli ma się problemy ze wzwodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no.love
do Androloga, dobry jest dr Ciesielski, moj maz u niego byl i przepisal mu zel do smarowania i pomoglo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok.las
sa zele ktore pomgaja na klopoty ze wzwodem, tylko ze musi Ci go przepisac dr, np Ciesielski, chodzi o androloga, a on jest jednym z lepszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moby
Hej! Tak jak ktoś wspomniał wcześniej problemy ze wzwodem mogą mieć swoją przyczyne w psychice. Pamiętam, że całkiem niedawno to przechodziłem. Nie byłem u androloga i tak jak Ty wstydziłem się przyznać do tego żonie...Nastały ciężkie dni. Wertowałem po necie i nie wiedziałem jak sobie pomóc. Znalazłem: http://www.mistrzseksu.pl/. żadna tam ściema ani reklama, po prostu kurs warty tego, żeby go przeczytać, może otworzyć Tobie oczy tak jak mi otworzył :-) powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian69
Może żona "Andrisza" jest lesbijką ?? ;p heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dankablanka
Jeśli masz problem to spróbuj Noend. Ostatnio mąż zrobił mi taką miłą niespodziankę i go zażył :D Polecam Ci te tabletki jako bardzo zadowolona żona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed stosunkiem z moją piękną wrzucam noenda, a potem daje czadu do rana i żadne problemy ze wzwodem mi nie grożą:D jej orgazm gwarantowany, a jak mi potem dziękuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spróbuj tego
ale chodzi o to, że jego żona nie ma ochoty na seks! i tu jest właśnie pies pogrzebany... Nie chcę Cię martwić, ale niestety jest wiele kobiet z bardzo niskim libido (i nawet jak chcą to nie czerpią przyjemności z seksu). Z tego co piszesz to z Tobą jest wszystko OK ale Twoja żona mogła by poszukać pomocy... no właśnie tylko jak ją do tego namówić skoro ona nie odczuwa potrzeby? Bardzo szanuje Wasze przekonania i Ciebie za wierność i moralność. Gdyby takich facetów było więcej to świat byłby piękniejszy... Szkoda, że żona ma takie opory w łóżku bo zasady w seksie bardzo utrudniają współżycie i satysfakcję, a seks oralny to podstawa... Może spróbuj ją jakoś popodniecać, skoro nie chce placówek i minet to ją podotykaj tam przez ubrania, pomasuj przez majtki, może się podnieci i sama poprosi o wiecej ;) Albo spróbuj trochę brutalnie (mam na myśli oczywiście męską postawę, a nie zmuszanie czy coś) może gdy podejdziesz do tematu jak samiec alfa i ją zaskoczysz gdzieś i zaczniesz pieścić, proponuje zacząć od namiętnego pocałunku i później schodzić ustami niżej (spróbuj również oralnie, mimo początkowych oporów jak tylko dotkniesz językiem może ulec) i weź ją sobie. Pamiętaj, żeby nie przestawać na byle jakie "nie" z jej strony (tylko jeżeli zdenerwowanie i stanowczo odmówi to będzie znaczyło, że naprawdę nie chce) bo to, że będzie się opierać, a ty i tak dalej będziesz robił swoje może ją dodatkowo rozpalić.... ehh współczuję i powodzenia Spróbujcie obydwoje seksuologa koniecznie (albo nawet udajcie się do księdza, a on jej powie że seks jest niesamowicie ważny w udanym i szczęśliwym małżeństwie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noacot
Ja powiem krótko, jeśli wie się, co robić, to nie istnieje coś takiego jak problem ze wzwodem :P polecam Power4sex:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam problemu z wzwodem - zawsze mi staje. Dzwoncie dziewczyny, zawsze jestem gotowy i napalony. 605 399 185 czekam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksenia34
mój mąż miał problemy z obniżonym libido, ale na szczęście to już za nami :-) kolega mu doradził aby kupił na allegro taki suplement Loaded Guns i jest znaczna poprawa, mąż też już chodzi mniej zestresowany tą sytuacją i w sypialni jest jak na początku naszej znajomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza334
A ja na jednym z forów przeczytałam kilka pozytywnych słów na temat środka Weili (to jest strona dystrybutora http://www.eroheroes.pl/produkty). Kupiłam dla męża bo również mieliśmy problemy z jego potencją. Pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d**a nie pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale p*********e głupoty o wzwodzie, nie mając zielonego pojęcia o wytrysku/orgazmie. Męski orgazm nieodłącznie związany jest z ejakulacją. Jak jest brak spermy, to nie wyzwoli się orgazm( skurcz mięśni odpowiedzialnych za wytrysk) i c**j ze "stania" i zarazem z seksu, ale dla mężczyzny. Kobiecie w to graj, bo wymaga ok. 10. minut stymulacji łechtaczki, ale brak wytrysku u mężczyzny, to porażka. Zatem proszę o rady jak zwiększyć ilość ejakulatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm co ci wzwodzie skoro jesteś d**a w łóżku, myślisz że to załatwi problem?to nie wiesz że można to zastąpić pieszczotami,kobieta będzie wyć z rozkoszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patri44
Ważny jest zdrowy tryb życia, brak stresu, odpowiednia dieta. Warto także zakupić jakieś afrodyzjaki. Tutaj mają ciekawe propozycje http://intymnosc.pl/afrodyzjaki-c-64.html W dobrej cenie jest Hiszpańska Mucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościugość
Jakbym czytał o sobie i swojej żonie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doopa jasiu pierdzi stasiu,jak są problemy to do specjalisty puki wcześniej,a nie suplementy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościugość
to siedzi w głowie na 100% i co, do psychologa na kozetkę mam chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jak chcesz żebi ci stawał. Od tego jest psycholog żeby na kozetce leżeć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj trzeba uważać z tymi specyfikami wszystkimi z internetu… ale też trzeba wiedzieć, że nie jest prawdą, że tylko psycholog może z tego wyleczyć. Przede wszystkim w pierwszej kolejności to raczej seksuolog, a po drugie to i bez tego się można obejść w większości przypadków jak się wie po co sięgnąć. Liderin i wszystko stoi, i jest przebadany medycznie i do kupienia tylko w aptece. Mi podszedł, najpierw bo przeczytałem opis, że właśnie jest sprawdzony medycznie, a później bo zastosowałem i działa zgodnie z opisem. Czyli w godzinę od wzięcia libido jest wysokie, wzwód się utrzymuje i erekcja jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vviolletowa
A spróbuj jeszcze przyjąc suplement Erekton. Moim zdaniem jest naprawde skuteczny jesli chodzi o samo działanie. Ja jestem zadowolona a mój facet regularnie go przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie brałem Erekton i muszę przyznać, że byłem bardzo pozytywnie zaskoczony jego działaniem. Dobry środek, i do tego bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadzinka gaździnka
To wezmę dla mojego chłopa :-) A co to znaczy dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe gdy by coś stosował mój "chłop" to chyba by mnie zerżnął na śmierć :) Ma wieczną ochotę i dużego,aż niekiedy wchodzi pod gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry to znaczy naprawdę podkręca ochotę na seks i stawia do pionu (domyślasz się, o czym mówię :-) Chyba o to przede wszystkim chodzi. Próbowałem, więc wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na niebiesko
Może i ja bym to dała mojemu facetowi do jedzenie, ale czy na pewno to nie zaszkodzi? Jednak to jakiś środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×