Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andriusza

Problemy ze wzwodem

Polecane posty

Gość gość
Spadek męskiej potencji często związany jest z problemami z układem krążenia. Zastanawiasz się być może, jaki istnieje związek pomiędzy tymi sprawami. Otóż nic nie jest bez znaczenia. Penis zwiększa swój rozmiar i wznosi się, gdy jego tkanki wypełniają się krwią. Doprowadzają ją tętnice o bardzo małej średnicy, zaledwie 2 milimetrów. Wskutek złej diety, skłonności genetycznych czy palenia papierosów tworzą się w nich blaszki miażdżycowe. Zwężają one światło tych naczyń, co powoduje, że zbyt mało krwi napływa do członka. A wtedy pojawiają się kłopoty z erekcją. Więcej na www.intymnosc.pl/aff/7733 w dziale potencja/erekcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. I tutaj się trzeba wstrzelić w taką dietę lub suplementację, która poprawi krążenie. To jest ważna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pauder
Ja stosuję Weili http://eroheroes.pl/, nie za każdym razem, ale przy dłuższych zabawach zawsze. To naturalny środek, więc mogę go stosować zupełnie bez obaw. A efekty widać bardzo szybko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też popieram naturalne środki, a najlepiej zacząć od różnych ćwiczeń, przy okazji biorąc jakiś suplement, oparty na ekstraktach roślinnych. Ja tak robiłem i wygrałem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakieś ziółka warto pić? Na pewno są jakieś nalewki babuni - bo jak dziadek miał kłopot, babunia musiała coś wymyślić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wirnik
Podobno żeń szeń jest dobry na tego typu problemy, ale sam nigdy nie próbowałem. Ja od pewnego czasu stosuję suplement diety Selectin i już widzę efekty. Moje stosunki seksualne znacznie sie wydłużyły i bez problemu osiągam pełną erekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy ze wzwodem osobiście mogę polecić Erekton. To świetny suplement, szybko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka2
A podnosi poziom testosteronu? Przydałby się to mojemu chłopu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Erekton bardzo skutecznie podnosi poziom testosteronu. Przywraca męską witalność :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na ten uciążliwy problem zamowieł w sklep-intymny.pl spray na erekcję i psikam nim penisa przed zbliżeniem i jest widoczny rezultat pomogl mi ten spray i nie wielkie pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie znam. Ja brałem Erekton i bardzo dobrze mi pomógł. Na ekstraktach roślinnych. I dosyć szybko zaczyna działać. Chociaż lepsze efekty są jakieś się bierze przez dłuższy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×