Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość Radzio
Odpowiedź do Derby7. Tak mialem efekty ale tylko jak naprężyłem mięśnie. I utrzymywały się długo jeszcze ponad miesiąc po tym jak skonczyłem było widać i nadal jest, ale chce miec ładny brzuch wiec robie od początku :) Jeśli możecie to piszcie swoje wymiara waga i wzrost?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
a po co Ci to?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Wiesz chce zobaczyc ile ja strace i ile wy. Chcę porównać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
ooooki ;) ja już podałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianeczka
ja własnie dzis zaczełam robie cwiczonka a potem jeszcze z 50 brzuszkow nie jem kolacji z czasem zwieksze porcje brzuszkow po niestety moim jedymym problemem z figura jest własnie opona:-( ale do wakacji mam nadzieje ze zmaleje albo o czym marze zniknie trzymajcie kciuki wam tez zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatianeczka
167m i 59 kg ma byc 53-55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
moja waga ma byc 48-49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po długiej przerwie:) derby7-----------> ja byłam już na 20 dniu i efekty były bardzo fajne(zaznaczam że nie miałam oponki) ale niestety z powodu śmierci taty mojego faceta musieliśmy na tydzień wyjechać do Polski i musiałam przerwać trening:( Na szczęście teraz wszystko wróciło do normy i jestem na 4 dniu i zamierzam skończyć! Zresztą mnie te ćwiczenia bardzo zmobilizowały i teraz ćwiczę godzinę dziennie 6 dni w tygodniu i czuję się świetnie:):):) Życzę wszystkim wytrwałości i efektów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
HEja AniołekUK no ja mysle co cie tak dlugo nie bylo nie odzywalas sie to wspolczuje ja tez od jutra od nowa zaczynam zoabczymy teraz hiih ile dam rade ale widze ze ty duzo schudlas z 13 kg ??? naprwde??? i co jescze cwiczysz w ciagu tygodnia bierzesz jakies tabletki odchudzajace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
derby7-----------------> no nie zupełnie 13 kg to było by chyba niemożliwe w tak krótkim czasie po prostu wkradł się błąd do stopki ale już poprawiłam:) Ja teraz codziennie rano przed praca godzinkę ćwiczę. Robię rozgrzewkę, potem skakanka dopóki mi sie ciśnienie krwi do 180 nie podniesie(mam taki sprytny zegarek, który to liczy) potem 50 przysiady + wykroki i ćwiczenia z serii 8 min ma brzuch, nogi i pośladki + 6 weidera a teraz mam zamiar jeszcze chodzić na basen 3-4 razy w tygodniu wieczorem ale zobaczymy czy będę miała czas Tabletek żadnych nie stosuję po prostu zdrową dietę nie chce schudnąć za szybko bo wtedy jojo murowane:):):) a ja już to przerabiałam z 48 kg przez parę lat na 60 wskoczyłam a teraz che wrócić do swojej dawnej figury i mam nadzieje że do wakacji mi się to uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacieta
12 dzien :) po tych dniach jakiejs znacznej roznicy nie widze - jak napne miesnie to cos tam widac:) ale jest juz mala roznica w obowodzie - nie wiem dokladnie ile ale spodnie wyraznie luzniejsze :) więc dziala diete mialam dorzucic- ale tak marnie mi wychodzi :/ wiec to raczej tylko i wyłaczni zasługa cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derby7
No to spoks ale juz prawie polowe swojego celu osignelas a jakie robisz cwiczenia na nogi i posladki??????? No to ja Ci zycze zbys schudla do wkacji tyle ile chcesz:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
jestem dzisiaj na 9 dniu, bo wczoraj zrobilam sobie1-dniową przerwę..ale zaczyna mi się nudzić to po prostu i dzisiaj zamiast 3 serii zrobilam 100 brzuszkow.. myślicie, że moge to zaliczyc jako 9 dzien?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
zamiast trzeciej serii tam ma byc ;) bo to moze brzmiec tez jak "zamiast trzech serii" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robię ćwiczenia z serii 8 min i bardzo je polecam naprawdę działają jak sie je robi poprawnie technicznie na napiętych mięśniach dla zainteresowanych przesyłam linki http://www.youtube.com/watch?v=FA8kaDOzr7U http://www.youtube.com/watch?v=pNqrkGnkUWc http://www.youtube.com/watch?v=Jse7bz4MFQM a te ćwiczonka to dla trochę bardziej zaawansowanych wyglądają prosto ale są bardzo trudne technicznie http://www.youtube.com/watch?v=mmek7iASeCI&mode=related&search= http://www.youtube.com/watch?v=DefXxHEvVVA&mode=related&search=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Wczoraj czwarty dzień zajął mi 8min czy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacięta
chyba troche mało, przytrzymujesz 2-3 sekundy w napięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
nom 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarda i zacięta
hymm to raczej dziwne, wg mnie powinienes dluzej przytrzymywac - jeszcze dluzej zeby te 15 min byl, chociaz na początku 14 dzien za mna - mi zajmuje to okoo 20 minut (robie wiecej okolo 12-13 powtorzen)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko około której godziny trenujecie ?? mnie pasuje tylko późny wieczór tak około 19.30 - 20.00 czy to nie będzie zapóźno ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Ja też wieczorem ćwicze. Najczęściej 18-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
ja też ćwiczę wieczorem, tak o 19-22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Dzisiaj tez wczesniej niz 22 nie bede robil bo troszke czasu nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
ja właśnie zrobiłam :) 11 dzień ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
A ja jeszcze nie jakos nie mam chęci, ale spróbuje tylko później. Dzisiaj mój 6 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
Powiem wam że jakoś nie chce mi się robić tych ćwiczeń :( Tak jakoś chęci nie mam. Ale może dzisiaj zrobie, dam rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEEEEEEEEJ.........
mozecie mi podac jakiegos linka do tych cwiczen??bo na tych na ktore trafilam nic nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia123
"HEEEEEEEEJ......... mozecie mi podac jakiegos linka do tych cwiczen??bo na tych na ktore trafilam nic nie ma..." to jakaś paranoja! linki podawana są co jakiś czas na tym forum!!! leniuchu nie chce Ci sie poszukać???? ------------ isia - 18ty dzień za sobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radzio
A ja koniec wczoraj miałem 6 dzień, ale nie zrobiłem bo już było późno a miałem za sobą ciężki dzień występowałem w 2 rajdach rowerowych :/. Jak myślicie co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spinny
można co jakiś czas robić 1 dzień przerwy ;) ja na przykład zrobiłam dzień przerwy po 9 dniu :D wiecie co..nie chce mi się robić tych ćwiczeń i to nie chodzi o to, że się męczę, bo na razie to nawet nie, ale one są maxymalnie nuuuuuunde ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×