Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Dzisiaj zaczynam 10 powtórzeń, nie wiem jak to będzie bo 8 to już zabójstwo, ale wydaje mi się ze coś już widać, na pewno pionowa kreska już jest, ale pod kołderką tłuszczyku i skóry .Niestety po 40 -tce skóra nie jest już w najlepszej kondycji mimo moich usilnych starań. Na wadze nie widzę specjalnych spadków ale ubrania w pasie jakby trochę luźniejsze.Już sama jestem ciekawa do którego dnia dam radę tak się katować. Pozdrawiam i trzymam za NAS WSZYSTKICH kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ciekawa w jakim wieku jesteście. Ja mam 19 lat i niby powinnam mieć chęć do ćwiczeń itp, ale za Chiny nie mogę się przemóc do tej szóstki. Znam swój słomiany zapał. Chodziłam długo na aeorobic, gdzie \" trening\" trwał ponad godzinę i czułam się po nim świetnie i tak dalej, ale żeby mi brzuszek spadł to nie bardzo;/ Czy jest tu ktoś kto skończył, albo przynajmniej jest na półmetku ćwiczeń i wydawało mu się, że też nie da rady hehe? Potrzebuję wsparcia psychicznego. Może powinnam się z kimś założyć hehe. Najgorsze jest to. Mam 170 cm wzrostu, ważę 55 kilo. Do swojej wagi nic nie mam, bo jestem naprawdę szczupłą osóbką, ale mój brzuch to porażka. Całe żarcie idzie mi w brzuch. Jak zaczynam diety i nawet długo stisuję, na przykład 2 miesiace, to owszem, niby brzuch mniejszy, ale wały dalej są, a chudłam tyllko w biuście, na twarzy i rekach. Znajomi nie wierzą jak gadam o tym swoim brzuchu, ale całe szczęście niewiele osób go widziało. Poradźcie coś dziewczyny, bo boję się jak będzie wygladał mój brzusio za 5 lat. A nie daj Boże urodzę jeszcze jakieś dzidzi to... ehh. Poradźcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooollllluuuuusssss: no to masz taki problem, co ja kiedyś miałam :/. Nie masz innego wyjścia, jak wziąć się w garść i wmawiać sobie, że wygrasz sama ze sobą. To strasznie trudne, gdy nie ma się żadnej na tyle mocnej motywacji, żeby się zabrać do9 wysiłku (i to nie małego, w przypadku aerobicznej 6 Weidera). Wspieram cię całym serduchem i mam nadzieję, że jakoś ci się uda. No mnie się udało tylko dzięki uporowi, ale ile razy się poddałam, to już nawet nie liczę! :) Właśnie zaczynam aerobiczną 6 Weidera, ponieważ płółbrzuszki ze skrętem dają małe efekty, a obciążają bardzo kręgosłup - plecki mnie strasznie bolały, a ja mam kłopoty z kręgosłupem :(. Będę pisać o swoich osiągnięciach :) Gdy czytam cudze, to mnie to bardzo motywuje :) Pozdrawiam wszystkie ćwiczące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dziękuję Ci bardzo moja poprzedniczko za miłe słowo. Dzis taki upał, że chciałabym się gdzieś zaszyć, w jakiejś ciemniej piwniczce albo chociaż nad wodę jechać, ale co zrobić jak ma się taki brzuch i się normalnie wstydzę go pokazywać? Żeby nie wiem co dzis tych ćwiczeń nie zacznę bo jest tak cholernie gorąco, że nie da rady wytrzymać! Ale motywację niby mam no bo nawet takie głupie powody typu: wyjazd nad wodę ze znajomymi, czy... hihi bardziej prywatne sam na sam, chociaż muszę przyznać, że do tej pory nie zdarzyło mi się, żeby facet \" w takiej\" sytuacji coś powiedział nie tak na temat mojego brzuszka( a raczej brzuszyska), ale to i tak krępuujące. Na razie nie jem zbyt dużo, bo jakbym jadła normalnie to chyba bym nawet o tych ćwiczeniach nie pomyślała. Przynajmniej tyle, że jeść się nie chce w taki upał:) Pisać o swoich wyczynach, a może zrobi mi się wstyd i też zacznę działać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabusiaczek
hey wszystkim :) ja nigdy nie ćwiczyłam tych ćwiczen, teraz weszłam na tą stronkę i mam nadzieję ze mi pomoga bo jestem w desperacji 3majcie kciuki prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skiper
Hejka Od jutra zaczynam 6 Weidera lecz zastanawiam się czy mi da to jakieś efekty :/ Mój organizm jest taki, że nie ćwiczyłem nic nigdy w życiu a wyglądam jak niektórzy panowie uczęszczający od paru miechów na siłkę. Osobiście sam zaczęłem ćwiczyć (domowa siłka). Brzuch mam płaski, twardy (potwerdzają to koledzy uderzający z całej siły pięścią w mój brzuszek) i jakieś zarysy mięśni są. Chciałbym uzyskać po tych ćwiczeniach tak zwany "kaloryfer" :P Ale nie wiem czy to się uda. Może mnie jakoś dopingujecie do działania :D Może jutro wrzucę fotke mojego brzucha byście zobaczyli jak to wygląda :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewston
czesc wszystkim. dopiero niedawno dowiedzialam sie o tych cwiczeniach i od dzis zaczynam:) moj cel to przez wakacje wyrzezbic sobie cialo:D mam mala prosbe jakby ktos mial to niech napisze link do cwiczen na inne partie ciala tj posladki, nogi.. z gory dziekuje. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam:) Wczoraj razem z bratem zaczęliśmy A6W, czy to działa na boczki> i czy zniknie mi po tym tzw. gołębie wole na górze brzucha? tzn. że jak się schylam to robi mi sie taka fałda:( czy ona zniknie? dodatkowo kręcę jeszcze hula hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz trzeci dzien z a6w, troche męzace, ale myśle ze to kwestia wyćwiczenia i przyzwyczajenia, ja dodatkowo pry napieciu na 3sek. robie wydech z napieciem. Jeszcze39 dni. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek instruktor fittness
hej dziewczyny moja dziewczyna od 3 miesiecy ćwiczy pod moim okiem wymysliłem dla niej diete oraz pokazałem jej jak poprawnie wykonywac brzuszki . nie katuje jej wrecz przeciwnie namawiam do zmniejszenia ilosci pamietajcie liczy sie dokładnosc a nie ilosc wystarczy 10 min dziennie i zdrowa dietka powiem wam ze kaloryferek ma i to bardzo ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ćwiczący
"marek instruktor" -- nie opowiadaj głupot ludziom chcącym mieć niezły brzuch. Oczywiście dieta ale to tylko 1/3 powodzenia. Reszta to ćwiczenia i to takie po których się robi niedobrze. Do większości - prawda jest taka, że tylko mały odsetek ludzi ma szanse na brzuch typu "kaloryfer". Tu liczą sie niestety także predyspozycje genetyczne. Do Ćwiczących A6W-- przy odpowiedniej diecie to ćwiczenie spłaszczy brzuch. Należy pamiętać o sumienności oraz systematyczności ćwiczenia. UWAGA Fałd związanych z rozciągniętą skórą niestety A6W nie likwiduje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllaaa...
ja dzisiaj mam 8 dzien i jest spoko , nie ejst lekko ale daje rade nawet polubilam te cwiczenia , cwiecze sobie przy swietnym kawalku - 4strings-courious, efekty juz sa ale ja juz kiedys robilam 6 - 29 dni , no i mam szczuply brzuch w sumie, podnosze tez ciezarki 2,5 kg - 250 razy dziennie no i jestem na diecie mam 171 cm waze 59 kg chce schudnac do 55 :) powodzenia wszystkim zyzce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie zrobię A6w, przerobiłam trochę program:) Wczoraj po hula hop dotknęłam swego brzucha po bokach i szczęka mi opadła do pod żebrami, aż do tzw. boczków mam brzuch twardy jak kamień:D fajnie. Szkoda, ze z przodu nie jest tak dobrz ani na dole:( no nic pracuję nad tym dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domcia
A ja mam pytanie do 5 ćwiczenia. Czy obie nogi sa ogiete i w górze i robimy takie skretoskłoy do nich a nimi nie ruszamy(nóg) czy jak? bo włansie nie wiem :( Prosze o odp!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po raz drugi zaczynam 6 wczesniej skonczylam po 14 dniach i teraz zaluje ;/ jestem na 2 dniu ale tym razem sie zalozylam i dotrwam mam nadzieje do konca bo zaklad jest ostry :P co do chudniecia... podobno nie wyszczupla ja jednak wtedy juz po 2 tyg zauwazylam ze schudl mi brzuch (centymetr nie klamie :P) :) moze jestem inna jakas ale w kazdym badz razie sie ciesze :) zycze wytrwaloscie wszystkim i sobie :P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia15
Dziewczyny jak sie robi ćwiczenia trzeba opuszczać głowę...tak tylko sobie mięśnie ponadciągacie. Ja robilam na poczatku ćwiczenia nie opuszczając głowy. TAK JEST ŻLE!!....Za każdym razem jak podnosisz nogę podnosisz glowę...jak opuszczasz nogę opuszczasz głowę...wtedy mięsnie pracują...I tak prawidłowo sie robi 6 weidera. Efekty są niesamowite:)Powodzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Możecie napisać coś więcej na temat tych ćwiczeń bo po raz pierwszy o nich słyszę a przydały by mi sie ćwiczenia na mój brzuszek. Jak często trzeba ćwiczyć i ile powtórzeń i jakie serie ćwiczeń, jaka kolejność? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
dzięki serdeczne i wgłębiam się w lekturę ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAYANPL
witam zaczołem 6 weidera i dalej nie wiem czy ciwczenie 5 jest odbrze wykonywane . ile na te cwiczenie wykonuje sie powturzen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna34
czesc dziewczyny jezeli nie macie czasu aby latac na silownie, to polecam masaze wibracyjne i systematyczne stosowanie L-Karnityny Ja kupilam masujaco-wibracyjny i juz pozbylam sie 2cm w talii. Co prawda kupiłam pas za 270zł, a teraz widze, ze jednak przeplacilam, bo takie same pasy mozna teraz kupic na allegro za około 140zł. Mi to naprawde pomogło. Wysyłam link, jakby któraś z Was chciała się przekonać i pozbyć się nadmiaru naszego słodkiego ciałka :) hihi http://www.allegro.pl/item226674738__nowosc_pas_wibracyjny_trenergym_najtaniej_.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plazowiczka
ja mam dzis juz 3 dzien i wlasnie próbuje zabrac sie do cwiczen..yhhhh;/ale motywuje mnie to jakie bede efekty!!!mam pytanko;czy pomiedzy poszczególnymi seriami mozna robic kilka minut przerwy??bo obawiam sie 4 dnia,czyli 3 seri..heheeh.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixaiza
Hej! Zachęciły mnie Wasze wypowiedzi bardzo :) No i jak czytałam są efekty więc tym bardziej chcę zacząc ćwiczyć. Motywację mam taką, że za miesiąc wraca siostra z zagranicy, a ona wygląda lepiej niż ja i chcę się jej pokazać jako nowa Iza, zgrabna i chudsza :) Wierzę, że mi się uda. Mam zamiar w tym czasie także oczyscić organizm, pozbyć się toksyn z organizmu i zacząć lepsze, zdrowsze życie :) Tym co ukończyli 6 gratuluję i mam nadzięję, że z tymi co ćwiczą będe miała kontakt żeby się wzajemnie wspierać :))) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witajcie eksperci
ja mam takie pytanie: po ciazy zostala mi taka okropna oponka ktora koniecznie musi zniknac! Jednak slyszalam ze 6W pomaga tylko tym ktorzy tluszczyka nie maja i chca jedynie ladnie sobie brzuszek umiesnic.Mozecie mi doradzic czy te cwiczenia pomoga mi w pozbyciu sie oponki? Nie chce czegos zaczynac co i tak nie da mi rezultatow ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciiiaaa
ja dzisiaj mialam 27 dzien uff ciezko ale efekty mnie mobilizuja i juz zamierzam jak skoncze robic 6 zaczac nastepna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×