Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość KarolinaO.
Witam. Mam pytanie do Spadjącego Jabłuszka bo widzę, że jest szczególnie pomocne :) Dziś robilam ćwiczenia 5 raz i nadal mam wątpliwości czy dobrze je wykonuję :( Bo np. na jaką wysokość mam się podnosić podczas tych ćwiczeń? Nie weim czy nie podnoszę się zbyt wysoko w ćwiczeniach 1 i2 a znowu w ćwiczeniach 3 i 4 -zbyt nisko, bo ręcę mam za głową więc nie "ciągną" mnie do przodu. Poza tym wykonując ćwiczenia 2 i 4 nie mogę złapać równowagi, i owszem czuję napięcie mięśni ale tylko przez chwilę i zaraz opadam na podłogę. Ti utrzymanie nie trwa więc 2 czy 3 sekudny. Co robić? Tak się nameczyłam i boję się że niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do margarites -> nie poddawaj się:) wiem , że lenistwo kusi, a ćwiczenia się nudzą ale pomyśl o fajnych efektach końcowych i że one stoją przed tobą niedaleko więc się nie poddawaj. Drugi raz zacząć jest o wiele trudniej niż za pierwszysm:) Trzymam kciuki za ciebie:* Do KarolinaO. -> na taką wysokość żeby żeby barki oderwać od ziemi a resztę pleców poniżej ich nie, to jest coś w stylu półbrzuszków. I powinna być ta sama w ćw 1,2,3,4.Wydaje mi się że zbyt mocno odrywasz plecy od ziemi i dlatego tracisz równowagę. Wydaje mi się że należy ćwiczyć dalej tylko poprawić ten błąd z plecami i będzie lżej i lepiej:) Powodzenia:* Idę ćwiczyć dziś dzień 3 starcie drugie(podejście drugie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
czesc wszystkim dziś jestem na 6 diu nie jest lekko ale postaram się dać rade mam pytanie czy ktoś mozę mi opisać szczegółowo jak powinno się robić ćwicznie 5 i 6 w 6 ćwiczeniu na jaką wysokośc podnosić nogi kąt 45 stopni czy 90 stopni help me please thx za pomoc z góry dam znać jak mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
zapomniałąm dodać że ukończyłam już aerobiczną 6 weidera całe 42 dni jednak nie widze drastycznych efektów więc postanowiłam jeszcze raz spróbować mówie wam dziewczyny tutaj ważne jest dokłądnie wszystko każdy szczegół i zanim zdecydujecie sie na tą masakre to wszystko dokładnie przestudiujcie mnie sie wydaje że ja zbyt prosto do tego podeszłam i nie przyłożyłam się zabardzo ale teraz powiedzialam sobie KONIEC idam rade raz jush dałam wiec 2 raz też wytrzymam choć gorzej bedzie z czasem bo zaczynam staż w aptece i bedzie go mało mniej niż w wakacje napiszcie jak wykonujecie 5 i 6 ćwiczenie bo nie che 2 raz robić źle dzieki i powodzenia w seriach papa jeśli ktoś posiada ciekawe fotki jak to sie wykonuje to też proszę o linka thx papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutka wiem, ale juz padam :D ale ciagne dalej. jestem dzs po 14 dniach czyli 2 tyg. i efekty u mnie sa. zarysowaly sie miesnie, ładne \"linie po bokach i \'linia\' posrodku :D i to juz mi wystarczy :) nie chce bardziej, dlatego jak skoncze to swiat sie nie zawali, ale dalej jestem twarda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) ja dziś robię 5 dzień:) Kiedys zrezygnowałam po około 3 tygodniach,nie wiem czemu,głupia byłam,a róznicę widziałam:( Mam nadzieję ze teraz też ją zobacze,chociaż do tego to przydałoby sie schudnąć najpierw,zeby te miesnie były widoczne :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina---> niewazne jest czy robisz wysoko czy nisko,najwazniejszy jest moment napiecia,wiec lepiej sie podniesc troszke mniej,ale za to mocniej niz na sile wysoko gdzie w tym wypadku juz nie podnoesiesz sie sila napiecia miesni brzucha tylko ramion,sama musisz czuc w ktorym momencie przestajesz sie unosic brzuchem :) a jelsi chodzi o skosne miesnie to podejrzewam,ze dlatego tracisz rownowage,bo po porstu zle robisz sklony:P tzn...prawidlowy sklon do boku ,to jest podnosisz sie normalnie na wprost i wtedy robisz sklon i tez do momentu do ktorego czujesz,ze mozesz,a nie do razu ciagnac do boku,sprobuj tak,a wtedy ci na penwo wyjdzie i to nie ebdzie mialo znaczenia czy reka z boku ,w gorze czy jeszczze gdzies tam:P pozdrawiam serdecznie 🌼 ja niestety od 4 dni nie cwicze,bo jestem bardzo chora i leze z goraczka :(:(:(:(:(:(,przerwalam na 30 dniu z przyczyn takich,a nie innych i wkurzam sie nie milosiernie :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta81
siemanko... dziś nawet mi luzacko to minęło choć nie ukrywam.... stało się to o wiele trudniejsze jak sie trzyma max te 3 sekundy napięcia teraz spox ale nie wiem co zrobie jak bedzie powyzej 25 minut doradzcie jak to zmiescic w tym czasie mam nadzieje ze jak rozpoczne dietę od niedzieli to bedą lepsze efekty ( dopiero od niedzieli bo wtedy jade do akademika na uczelnie i bedzie mi łatwiej niż w domu gdzie full lodówka hehe) pozdrawiam miłego ćwiczenia pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etylek
Dziewczyny, o czym Wy piszecie? Ja też chcę TO ćwiczyć! Gdzie są jakieś informacje na TEN temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iita82
czesc zaraz ide ćwiczyć tylko nastawiam się psychicznie pa ponawiam prośbę o jakieś fotki co do a6w thx pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spranka
A przepraszam ze pytam ale ile macie lat?? bo ja mam 14 i nie wiem czy moge wykonywac te ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosienka1991
ja dopiero będę zaczyła ćwiczyć mam nadzieję, że mi pomoże wyzeźbić brzuch;):D:D ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
--> spadajace jabłuszko --:) nie musisz znowu zaczynać od początku, twoje mięsnie są jeszcze mocne, zacznij sobie po przerwie powiedzmy trening z 10 dnia, nastepnego z 20, potem z 30 i jedź dalej:) itta82 --> w 6 cwiczeniu podnosisz nogi na wysokość 90 stopni, raczej nie wykonuj pod mniejszym kątem bo to bardzo mocno obciąża odcinek lędźwiowy kręgosłupa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
-> Spranka ja mam 24 lata ale myśle że wiek w niczym tu nie przeszkadza tylko obserwuj dokładnie swój kręgosłup po ćwiczeniach czy cię boli itp. powodzenia w ćwiczeniu -> plamkaa dzieki za odpowiedź ale nie jestem pewna bo na obrazku znalazłam ze nogi w 6 trzeba podnosić tylko troche o jakieś 45 stopni ale nie wiem już sama jak robiłam pierwszy raz a6w to tak właśnie podnosiłam nogi jak ty mówisz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamkaaa---> oj dziekuje ci bardzo :) powiem Ci,ze mnie niezwykle podnioslas na duchu :) to ja sie w takim razie zabieram do cwiczen zaraz :) fakt miesnie mam dalje mocne,bo je czuje pod spodem :P pozdrawiam 🌼 a tu jszcze raz wklejeam linka EFEKTAMI PO 6TCE :) http://www.sfd.pl/temat186677/ TYLKO,ZE TO SA MESKIE BRZUCHY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
czyli jednak napewno robiłam coś źle bo u mnie nie ma takich efektów napewno,,, ale czemu? za mało się przykładałam, czy co .. ehh.. ... człowiek się stara i katuje a nic z tego nie jest... tragedia .. papa ide się upić piwkiem..:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
itta--> to sa meskie brzuchy...ja jzu gdzies pisalam ,ze kobiecie jest znacznie trudniej wyrzezbic kaloryfer z racji wiekszej tkanki tluszczowej,ktora mamy,wiadomo kazdy organizm jest inny i niegyd nie bedzie tak,ze u wsyztskich beda absolutnie te same efekty :) wiec nie martw sie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
--> itta, wiesz możliwe ze coś robisz nie tak, ja tez robiłam A6W i mialam efekty już po 3 dniach. Fakt , że ja jestem drobna i mi wszystkie kosci widac a co dopiero mięsnie;) Przekonałam do tego większosć moich znajomych i część miała efekty, a część nie. Ciekawe od czego to zależy:) Druga sprawa - wszelkie unoszenia prostych nóg w leżeniu tyłem jest fatalnym cwiczeniem np nożyce. W tej pozycji bardzo obciąża się odcinek lędźwiowy kręgosłupa, mięsnie biodrowo lędźwiowe, więc samo w sobie bardziej szkodzi niż pomaga:) w ogóle dużo ćwiczen które serwowali nam w szkole na wfie , dowiedzialam się na studiach ze były fatalnym błędem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dem
A ja mam pytanie, bo że mięśnie się wyrabiają to wiem, czuję i widzę ale czy tłuszczyk wam znika? O te niepotrzebne fałdki mi chodzi;) Pozdrawiam ćwiczące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj margarites---> jelsi mam byc szczera to nie wime jka wygladalas przed:P ,ale wydaje mi sie,ze sie wyrabily u ciebie skosne ,talia ci sie wyrabia,a na zdjeciu to widzisz...hmmm jkaby to powiedziec...mam wrazenie,ze jestes spuchnieta...bo miesnie nie maja sie czasu zregenerowac,wiec nie martw sie :):):) bedzie ok,ja tez bylam napuchnieta ,ale tak jak pisalam ,ze zrezygnowalam na 30 ze wzgledu na chorobe i po kilku dniach juz nie bylam taka spuchnieta bo miesnie odpoczely,wczoraj zrobilam tak jak mi plamka radzila,ale kurde zaczela si euczelnia i nie wiem kiedy ja czas znajde na to wszytsko :(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość itta82
czesc dziewczyny no i pierwszy dzień stażu w aptece za mną jak narazie to wytrwale ćwicze a6w ale trochę późno bo okolo 20 wieczorem bo wcześniej nie daje rady i w dodatku wracam taka zmęczona że mi sie nie chce ale narazie daje rade od jutra przechodzę na dietę zobaczymy podobno 6 kg w tydzień pozdrowionka dla wszystkich ćwiczących ppaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jabłuszko-ja ogólnie jestem szczuplutka :) waze 55 kg przy 175 kg. także z brzuchem wiekszym problemow nie mam, i wydaje mi sie, ze nie dotrwam i przejde na 8min abs. moze trochew spuchnieta jestem ale naprawde nie daje rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anotka
moze mi ktos podac zestaw tych cwiczen??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fylgia
No dobra- naczytalam sie i teraz...rozwinelam dywanik do cwiczen i wlasnie sie biore. Juz troszke miesni na brzuchu mam, ale chce wiecej. Poza tym moze to z "lenistwa"-cwiczenie gornych partii przychodzi mi calkiem latwo, tylko tylek i nogi....ech-tragedia. Wiec z czystego lenistwa zaczyna 6-tke. zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×