Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lilu_lilu

aerobiczna 6 Weidera - idealny brzuch!

Polecane posty

Gość kiti-kat
dzis 15 dzien,...i coraz mniej checi,jednak sa efekty wiec nie zrezygnuje!!! trzymajcie sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick niestety wyblakł
zaczęłam A6W 3 dni temu , ale jak narazie to mi tylko puchnie brzuch , czy to znaczy ,że robię źle ćwiczenia ? i jeszcze jedno pytanie : czy mogę przy 6W wykonywać jeszcze inne ćwiczenia , czy to nie popsuje całej fazy treningu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick niestety wyblakł
a co do bólu szyji to też go mam , w głowę trzymam w takiej pozycji jakbym miała piłecznę tenisową pod brodą a oczy kieruję ku górze , może inaczej ją trzeba trzymać ? podpowiedzcie troszkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Ja robię a6w od początku marca czyli dziś 6 dzień. Robię z moim bratem i bez niego nie miałabym takiej motywacji ;D Efekty można poczuć. Gdy wstane rano mój brzuch jest taki jakby płaski, a mam wielki brzuch tzn może nie aż tak ale mam dużą oponkę ;/ Muszę dotrwać trzeba jakoś wyglądać na wiosne i lato ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej nie, ponieważ głowe musisz podnosić o własnych siłach i wtedy napinasz mięśnie brzucha.. Myślę, że przez to efektów zbyt szybkich by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsrs
jednak moja koelznaka ma takie cos i mowi ze robi po 1000 brzuszkow dziennie, i bez tego w zyciu by nie zrobila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuszki bardzo się różnia od a6w myślę, że robiąc tyle brzuszków dziennie nie osiągniesz takich efektów jak 6 weidera. Tylko należy robić te ćwiczenia jak opisano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stysrr
dzieki wielkie za odpowiedz;) ale zastanawiam sie ciagle czy sobie tego nie kupic jednak....nie cierpie jak mnie tak kark boli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nick niestety wyblakł
ja mam ab rocket'a . uwierz ze to bylo fajne przez 3 dni a pozniej sie znudzilo. na tym mozna sie pobujac dla relaksu a nie zeby schudnac... dzieki za odpowiedzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ma pytanie dzis robiłam a6w 4 dzien i nie bolaly mnie tak miesnie brzucha jak po trzecim dniu czy to normalne czy moze robiłam cos źle?prosze o odpowiedz? Aa ktore cwiczenie sprawia wam najwiecej kłopotu pozdrawiam i trzymam kciuki za was dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yeah dzisiaj miałam 30 dzień. Życzcie mi dalszej wytrwałości. A co do najbardziej męczącego ćwiczenia to myślę, że to ostatnie. Bo mięśnie są już rozgrzane i bolą. No ale mam nadzieję że wytrwam do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja :))
czesc :) ja robie juz 2 dzien brzuch mnie boli po cwiczeniach ale to dobry znak to moje miescnie hehe pracuja widze ze to lepsze od bruszkow zawsze roilam kilka dni i juz mi sie niechcialo do tego nie obciazam tak kregoslupa ale jak mam takie duze sadlo to mi to zejdzie >????? w sumie jestem osoa b.chuda tylko ten brzuch ! chyba mam to z piwska ale jak ja lubie hehe :)) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arol
Ja polecam ABS 8min, jest według mnie bardziej efektywny od A6W, bo działa na różne mięśnie brzucha, m. in. na mięśnie skośne brzucha, mięsień podłużny brzucha, dolną, górną partię mięśni brzucha, a nie tak jak w A6W głównie na górną partię mięśnia prostego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już 10 dzień czy przy tych ćwiczeniach mogę normalnie jesc? tzn nie jem duzo i nie jem po 18.. i jak wasze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arol a po jakim czasie widziałaś efekty po 8 min abs? Bo ja też to zaczęłam ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ! cwicze a6w od 14 dni dzisiaj mam zrobić 15 dzien.nie jest az tak zle myslalam ze bedzie gorzej.przez jakis czas bolal mnie kręgosłup w pasie.nie widze rewelacyjnych efektow.tyle ze mam twardsze miesnie brzucha.ćwicze jeszsze od 3 m-cy callan co drugi dzien-i to po tych cw najbardziej schudlam.ale poczekam do konca a6w.potem sie zobaczy jakie efekty beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ;/ dzisiaj chyba z tym koncze.. zrobilam 16 dni i zero efektow..robilam nawet zdj i czasami az wyglada gorzej niz przed.. na moj brzuch nic nie pomoze.. ta oponka i te booczki.. );

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ;/ dzisiaj chyba z tym koncze.. zrobilam 16 dni i zero efektow..robilam nawet zdj i czasami az wyglada gorzej niz przed.. na moj brzuch nic nie pomoze.. ta oponka i te booczki.. );

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dwa pytania :D Czy w ćwiczeniu 1 i 3 i 5 (tam gdzie jest jedna noga potem druga) robicie skręt tułowiem do kolana? Czy prosto jak przy dwóch kolanach? Jeśli zrobię przerwę max dwa dni to muszę 6w zaczynać od początku? (wiem pewnie popadam w paranoje :P) Jeśli te pytania pojawiły się wcześniej to wybaczcie, ale mimo wszystko liczę na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są jakieś ćwiczenia na tą oponke? a szczególnie boczki.. u mnie są takie że sa bardziej na plecach niz w bokach..;/ chcialabym miec plaski brzuch na wakcje.. jak zrzuce oponke to potem zaczne na wakacje znow a6w.. pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina196
Cześć dziewczyny ja w tamtym roku robiłam aerobiczną6 waidera i schudłam 10 kilo teraz jeszcze raz zaczynam i mam 2 dzień za sobą ale musze przyznać cieżko mi i to strasznie mięśnie mnie bolą ale wiem że moge to zrobić bo już raz zrobiłam życze wszystkim i sobie też wytrwalości ,pozdro:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczurzęcy
Cześć, czy są jakieś odpowiedniki a6w dla innych części ciała? uda, ramiona? dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek1323
Witam :) Ja dzisiaj zaczęłam ćwiczyć;) razem ze swoim narzeczonym:) tyle, że on zaczął 5 dni wcześniej:) i powiem Wam, że widzę efekty, małe ale są;) zobaczymy co będzie ze mną, mam nadzieję, że wytrwam:) Pozdrawiam wszystkich ćwiczących:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yez33
siemiacie, moje postanowienie noworoczne brzmialo: chce-miec-plaski brzuch :) i zaczelo sie: jedzenie mniejszych, regularnych posilkow (o tych samych godzinach), brzuszki po kazdym posilku (nie wiem co to mialo dawac, ale czulam sie lepiej po cwiczeniach od razu po jedzeniu :) ), ograniczenie slodyczy i ciast.. takie tam. no i duuuuzo wody :) i stalo sie za duzo! schudlam doslownie ze wszystkiego, tylko nie z brzucha :| zawsze bylam szczupla, tylko nieco sie zapuscilam i wszystko poszlo mi w brzuch (: a kiedy chcialam go zrzucic, on jak na zlosc zostal :( a to troszke dziwnie wyglada - jestem juz teraz bardzo szczupla z wystajacym brzuchem :) ale sie nie poddalam - nadal jem regularnie i mniej niz kiedys, ale sie nie glodze. i jestem na a6w w 19 dniu :) kiedy tylko o niej mysle, juz mi sie nie chce :) ale daje rade i jestem z soebie dumna - w koncy to juz 3 tydzien.. efekty widze, nie powiem, brzuch mi tak juz nie odstaje jak kiedys, ale zobaczymy na koniec. o ile dotrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczurzęcy- na ramiona dobry jest zestaw ćwiczeń Tamilee Webb. A na nogi- stepperek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiek1323
Drugi dzień na a6w i powiem Wam, że nie jest tak źle, trochę bolą mnie mięśnie, ale to chyba dobrze:) przynajmniej czuć, że jakieś tam są:) zobaczymy co będzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×