Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowana tematem

Kto rodzil w Anglii? Czy jest tam mozliwa cesarka na zyczenie?

Polecane posty

Gość Zainteresowana tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana tematem
Odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosialek/////
Hej! Nie wiem czy jest tu mozliwa cesarka na zyczenie ale tez bede rodzic w Anglii, a dokladniej w Londynie i ciekawi mnie jak wogole jest tu w szpitalach? Mam nadzieje, ze nie tak samo jak w wiekszosci polskich panstwowych szpitali,gdzie kobieta nie ma nic do powiedzenia. Jesli kos juz tutaj rodzil, to moze podzieli sie z nami informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowana tematem
Ja nie bede rodzi, ale moja koleznaka bedzie za jakis miesiac, wiec wypytam ja o wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również wyjeżdżam do anglii. jeśli chodzi o cesarke to tam wygląda to o wiele gorzej niż w POlsce, cesarki na życzenie po prostu nie ma! wiele kobiet wraca do Polski na poród bo tutaj coraz częściej lekarze zgadzają się na takie rozwiązanie ciąży. jest też weile kobiet które co miesiąc jeżdżą do polski na badania które tam są b.drogie szczególnie w londynie, np.prywatne usg ok. 150 funtów,niektórym więc opłaca się bardziej wrócić do polski. Ja jestem podłaman atym stanem rzeczy, tam nawet kobiety nie bada sie od wewnątrz twierdzą że to grozi niedonoszeniem ciąży co jest śmieszne!! pozdrawiam , wiem nie wygląda to pięknie w polsce jest o wiele lepiej pod tym względem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za kase to jak w kazdym innym
kraju mozna miec i cesarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
Niemcy Szpitale i personel sa swioetnie przygotowane. Co do cesarki na zyczenie to nie ma problemu.ja tak mialm´. Chetnie odpowiem na pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×