Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

pani owszem, choć osobiście wolę krótsze włosy :-) do: czarniejszy_niż_mrok no w sumie to masz rację, ale tak do tego podchodząc to by trzeba zastrzelić nie tylko Tołstoja, znalazło by się duuużo wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawco->w myśl zasady: im bardziej się chce, tym mniejsze szanse, że się to spełni...zatem, zapominając o tym, że się TEGO tak chce/czyli umniejszając pragnieniom/, jest szansa, że zależność się ODWRÓCI ------------------------- takie małe oszustwo własnego "ja" na większą skalę->nie będę oczekiwać, ale i nie będę wykluczać 🌻 ------------------------- a jak się tak spełni nieoczekiwanie to i radość będzie większa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes najciekawszym obiektem jaki spotkalam na kafe... intrygujesz mnie.. chcialabym sprawdzic co w Tobie drzemie... czuje ze nie zawiodlbys mnie... ale nie chce jeszcze sprawdzac... chce napalic sie jeszcze bardziej... ale do tanga trzeba dwojga a ja narazie jestem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie:) ale wole uczyc sie tak na bieząco... korespondencja mailowa nie wywyoluje u mnie takich emocji... ale to Ty jestes nauczycielem, wiec sie dostosuje:D 😘milego popoludnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarniejszy masz taki sposob bycia ze rzucialbym teraz wsyztsko zeby przezyc z Toba to o czym marze... mysle ze masz duze pokaldy wyobrazni, fantazji, energii... jejku zaczyna sie rozlewac po moim ciele to cudowne ciepelko... ide pod prysznic ostudzic sie:P jeszcze raz milego popoludnia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amorek22
ja tez mam marzenie , chciałabym żeby mąż był mi wierny da sie zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citronella
Sprzedawca Marzen >> a ja bym chciala byc z kims kogo kocham ,a niestety nie mozemy byc razem z wielu powodow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffff
marzen sie nie sprzedaje.. marzen sie nawet nie ofiarowywuje.. marzenia są po to by spełniać je, dzień po dniu, wkładając w to siebie:) choć można pomóc w spełnianiu sie marzeń.. :) pozdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaże sobie po barze kto mi
pokaze w mym życiu jakąs tresc... z Metra mrrryyyyyy =) rozmarzyłam sie... chciałbym kiedys pokochac... boje sie ze jestem jakas dziwna oziębła... bo nie umiem kochac... no moze, przyjacioł, rodzine... ale jabym sie chciała pokochac tak po kobiecemu... faceta ;) (ale moze 16/17 lat to jeszcze za mało?) a jak na razie to tylko daje kosza za koszem... :( a to strasznie trudne... chciałbym wiedziec co chce robic w przyszlosci... kim chce byc... chyba elegancką bizneswomen... a z drugiej strony szkoda mi tych wszystkich innych "ja" które bym wtedy straciła.... chciałbym jeszcze raz isc na "Metro" w ogole... chciałbym codziennie chodzic do teatru, do kina, na koncerty... chciałabym spotkać Rafała Drozda :D :D e tam spotkac... wiecie.... mryyyyy..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a piąte marzenie tego pana wyzej ...prosze przesłać na mój adres :P o kurde...o czym marzyłeś? o ja ...a jeśli kobietą jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaże sobie po barze kto mi
nie ja bym sie chciała pokochac tylko ja bym chciał pokochac... tak to jest jak sie co chwila poprawia.... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tylko
jedno marzenie......tak bardzo chce zeby chociac zadzwonil......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaże sobie po barze kto mi
zakochac... moze za duze słowo...chociazby zauroczyc!! =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Laże sobie po barez kto mi Nie będziesz biznes women ale będziesz szczęśliwa, wystarczy? zakochasz się również, tak poważnie, baaaaardzo poważnie :-) do: Moqui niestety, marzenia są do spełnienia na miejscu, na wynos nie daję, przykro mi do: pffffff mylisz się, ja je ofiaruję i one się spełniają, a może pomagam je spełniać, kto wie? :-) do: citronella wiele powodów minie, gwarantuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można tego kupić, za zadne skarby swiata:) samadhi poznac mapę duszy dokąd zmierza, co słyszy? poznac mapę serca małego a jednak tak dużego poznac wszystkie zmysły gdzie ulatują? skąd przyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby można było to dostać, mielibyśmy samych wielkich ludzi:) kilku ich było ale nic nam to nie dało niestety, więc sam widzisz, że nie można ale thx za dobre chęci🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×