Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

Sprzedawca Marzeń---> tylko że moim marzeniem nie jest wyjazd z tego kraju.. tak na prawdę ciężko mi będzie zostawić bliskich... ciagle się waham.. ale chyba muszę zaryzykować, żeby kiedys w przyszłości nie pluć sobie w twarz, że się bałam zaryzykować.. póki co zbieram kasę..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: napalona dziewczynka Ja nie mówiłem ani nawet tak nie myślę, że wyjazd to Twoje marzenie. Po prostu tak jest. Masa młodych ludzi wyjeżdża , za pracą, za zarobkiem, nie krytykuję, nie potępiam. Mam dobrą pracę, nawet bardzo dobrą, własnoręcznie wybudowałem dom, no może prawie własnoręcznie, samochody itd. Nie mam potrzeby wyjeżdżać, ale gdybym był młody, nie miał perspektyw to nawet bym się nie zastanawiał. Życzę Ci po prostu powodzenia, szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję:) tylko wiesz, ciężko mi rzucić studia... a z drugiej strony boję się, bo teraz jest najlepszy moment, który moge przegapić.. pojade na wakacje i zastanowie się co dalej..:) dziekuję za szczere zyczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialabym, żeby mój kochanek kochał mnie prawdziwą milością, żeby okazywał mi swoje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×