Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Sprzedawca Marzeń_

Sprzedaję Marzenia

Polecane posty

do: już tu byłam-Ona Wierzyłem w coś bez tego ciężko żyć Marzyłem też, wolno było marzyć Nie chciałem być takim jak Ci ludzie Co tylko biorą, nie dając nic We śnie słyszałem własny głos uczciwym bądź, dobrym bądź Świat, w tym słowie było coś Radość i lęk, miłość i fałsz Nie wierzę w nic bo chyba nie potrafię Nie marzę już, nie ma o czym marzyć Zgubiłem gdzieś prawdziwą radość życia smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marze wreszcie o tym,aby PKP przestalo mnie i i nnych pasazerow robic w bambuko,ale to juz inny temat na innaokazje. Ps Marzenie o dziewczynie nadal aktualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawco--->teraźniejszość to most łączący przeszłość z przyszłością. Jeśli marzyłeś kiedyś, zaczniesz ponownie ... 1.albo wyznajesz zasadę podobną do mojej, o odwróceniu zależności-wypowiedź z 29.03 o 14.54 2.albo jesteś masochistą. Toż wiara pomaga....chyba 3.albo będąc na \'górze\' spadłeś, i nie masz ochoty się stamtąd ruszyć...- czyżby Ci się tam spodobało :O? -------------------- 😘 [kiss[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miauuuuu miauuuuuuu
:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hau hau

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez logowania
hmm malinowy można się udusić idź lepiej po rozum do glowy:) wolno to nie boli nie można zjeść czegoś wyimaginowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez logowania
pochodzi z ostatniej dostawy jeszcze niewiele rozumie może tylko słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Poulo przecież Ci mówiłem, żebyś trochę poczekał , realizacja marzeń trochę trwa, ok? do: ja już tu byłam-Ona nie, nie wyznaję takiej zasady, słyszałaś na pewno , że wiara czyni cuda, niby to tylko przysłowie, ale coś w tym jest. Czasami placebo pomaga dlatego, że ktoś w to wierzy. Raczej bym się skłaniał do zasady afirmacji, wierzysz i to się dzieje. A co jeśli nie ma w co wierzyć? hmmm, pewnie się nic nie będzie działo myśląc logicznie. Masochistą nie jestem, choć lubię się \"umartwiać fizycznie\" np. ale do masochizmu bym tego nie zaliczył. Co do spadnięcia to nie spadłem, ale gdybym spadł to na pewno bym się podniósł, taki już jestem :-). do: maalutka TSA - \"alien\" a to? Pójdę dzisiaj tam wysoko Skoczę , poszybuję z wiatrem Ku niebiosom, ku obłokom I choć ciało moje spadnie Duch odbędzie lot prawdziwy Wiem......nie pojmą go rozumy Ale ja będę szczęśliwy Po co mi rozumne tłumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez logowania-->można;) i jeszcze wiele innych rzeczy, o ile wiesz czym jest stan nirvany, i jak można go osiągnąć;) -------------- nie, żebym coś insynuowała... -------------- 😘 😘 już się nie wtrącam 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doc Głómko
okłady z masy serowej i pasta jajeczna dopochwowo naprawdę skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: anix ...w każdym momencie naszego życia, jedną nogą tkwimy w świecie baśni , a drugą w otchłani piekieł\" powinnaś się wreszcie zdecydować czy masz marzenie do spełnienia czy nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: anix nie można kochać z dystansem, kochać to kochać całkowicie. Przecież nie chcesz kochać mniej, prawda? Chcesz nauczyć się jego autonomii , jego \"niezależności\" choć tak naprawdę On Cię kocha, wiesz to , chciała byś mieć Chłopaka który nic nie robi tylko trzyma Cię za rękę i patrzy Ci w oczka? tego chcesz? , a masz Faceta który Cię kocha, jest z Tobą, a że każda minuta oczekiwania to godziny , cóż.........taka jest miłość i oby zawsze taka dla Ciebie była, nie chciej innej proszę Cię, bo jeśli się spełnięTwoje marzenie , nie będziesz szczęśliwa, naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez logowania
już tu byłam-Ona dobrze ,ze wiesz jak osiągnąć Umysł jest swoim własnym pięknym więźniem mój patrzył długo w lepki księżyc, co ogromne nowe skrzydła otwierał o zmierzchu do lotu, aż pewnego dnia powiesił się skromnie. Ostatnią rzeczą, którą jeszcze wzrokiem złowił, byłaś ty, naga pośród nienagich przedmiotów, twoje ciało, to zwierze niczym różdżka zwięzłe i pełne wędrujących gdzieś z płytkim pomrukiem krwi ; twoja płeć zgrzytała jak kij bilardowy, który trzeba niedbale metodycznym ruchem nacierać kredą, aby chybienia się ustrzec. Poczuł smak róż, robaków i okien, zachłysnął się śmiechem, i powieki tak mocno zacisnął, jak dziewczyna zaciska lewą dłoń na lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy juz byl ten tekst
Myslovitz - Sprzedawcy marzeń Jaki piękny jest ten świat, tylko czarne, białeTo jest proste, widzę - wiemJuż tu siedzę jakiś czas, lubię dużo wiedziećI nie wzrusza mnie już nic Ty widzisz we mnie coś, nie ma ideałuA miłość ślepa jestI chyba nie wiesz, że telewizja kłamieNie wszystko możesz mieć Nie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciążNie musisz starać się, przecież jesteś też jak ja Powiedzieć coś bym chciał, mam pustkę w głowieZgubiłem znowu sięI nie chce mi się nic, jestem już zmęczonyTo nie był dobry dzień Nie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciążNie musisz starać się, przecież jesteś też jak jaNie mogę zrobić nic, sterowany jestem wciąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez logowania
chrum, chrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedawca > tego drugiego fragmentu nie znam czarniejszy> kojarzy mi się z medytacją:) umysł potrafi zamienić wszystko w słowa a słowa stają się więzieniem anix> miłość to nie środek do jakiegoś celu, ale cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez logowania--->nie wiem gdzie mogę cię znaleźć, więc naskrobię w tym miejscu... Dlaczego każdy tutaj kreuje się Szafarza Prawdy Absolutnej, przyjmując za punkt zaczepu-usilnie MISTYCYZM??? Większość wypowiedzi traci wówczas jakikolwiek sens-aczkolwiek wiem, że i SENS-pojęciem względnym... A im mniem ma sensu, tym bardziej zostaje tutaj wychwalone pod niebiosy, jaccciie ------------------- nie apelując-->czy znajdzie się tutaj choć jeden/a romatyczny/a realista/ka? ------------------ miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×